Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  rüyada kocanın cinsel organını görmek

  1 ziyaretçi

  rüyada kocanın cinsel organını görmek bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Rüyada erkek cinsel organı görmek ne demek, ne anlama gelir?

  Rüyada Kocanın Cinsel Organı Görmek Kocanın Cinsel Organı Görmek ile ilgili rüya tabirleri

  Rüyada Kocanın Cinsel Organı Görmek

  Rüyada Kocanın Cinsel Organı Görmek

  Rüyada kocanın cinsel organı görmek kırgınlıkların ve kızgınlıkların kısa zamanda biteceğine, geriye değil hep ileriye bakacağına, sağlığının ve moralinin yerine geleceğine, izlenecek yolların yeni kazanç kapılarının açılmasına vesile olacağına, ruhunu daraltan, moralini bozan durumlardan tez vakitte kurtulacağına, büyük anlaşmalar gerçekleştireceğine ve çok zengin olacağına tabir olunur.

  Rüya yorumu lugatına göre rüya sahibinin üzüntülerin ve zorlukların biteceğine, kendi işini kurmak için türlü adımlar atacağına, darda kalınan bir meselede yardım alınacağına ve bu sayede çözüme ulaşılacağına, aile hayatına yakın bir zaman içinde çok büyük bereket ve bolluğun geleceğine, kaderinin ve hayatının güzelleşeceğine, imkanlarının artacağına, bir iş için emek veren kişilerin istediği şeyler için alınteri döküleceğine yorulur.

  Rüyada eski kocamın cinsel organını görmek kalabalık ve neşe içinde günler geçirileceğine, iş anlamında da yeni girişimlerde bulunacağına, maddi olarak küçük zararlara uğranacağına ve bu zararların çok kısa zamanda telafi edileceğine, hedefine çok kolay ulaşacağına, vatanına ve milletine hayırlı evlatlar yetiştireceğine, aile hayatında sevinileceğine ve ferahlığa çıkılacağına alamet ettiği söylenir.

  Rüya tabiri kitabına göre rüya sahibi kimsenin her zaman merhametli biri olarak davranılacağına, neşesini, mutluluğunu, huzurunu ve ağız tadını daima muhafaza edeceğine, yönetici makamına geleceğine, neşesinin ve keyfinin yerine geleceğine, rahatlığa ve esenliğe kavuşacağına, kaçırılan fırsatların tekrar ele geçirileceğine yorulmaktadır.

  Rüyada ölmüş kocanın cinsel organını görmek tüm sıkıntıların bir anda silinip gideceğine, ferahlayacağına, hafifleyeceğine, kısa süreli ya da günübirlik bir tatile çıkacağına, hayırlı bir kısmetin bulunması ile birlikte dünyaevine girileceğine, aklına koyduğu her işte muvaffak olacağına, uzun süre mutluluğunun devam edeceğine alamet eder.

  Rüya alemine göre güzel, sürpriz ve müjdeli olaylar yaşayacağına, ağzı tadının, keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine, kaderinin değişip, yüzünün güleceğine, yapılan işlerin hayırlı sonuçlar getireceğine, hastalıklarının azalacağına, tüm yaşamını dini inancı doğrultusunda şekillendireceğine delalet etmektedir.

  Yazı kaynağı : www.gunduzniyetine.com

  Rüyada kocanın cinsel organı görmek

  Rüyada kocasının cinsel organını görmek diyanet

  Rüyada kocasının cinsel organını görmek diyanet

  Rüyada kocasının cinsel organını görmek diyanet darlık ve yokluk çekmeyeceğine, isteklerini yerine geleceğine, müjdeli haberler alacağına işarettir.

  Rüyada eski kocasının cinsel organını görmek aile bireylerinin çok üzüleceğine, huzurlu ve işlerin açılacağı bir döneme girileceğine, manevi yönden çok büyük ferahlık yaşanacağına inanılır.

  Rüyada ölmüş kocasının cinsel organını görmek yaşamının afiyet içinde sürüp gideceğine, gerek maddi gerekse manevi olarak hiçbir eksiğinin gediğinin bulunmayacağına, sevilen bazı kişilerle bir ortaklık kurulacağına yorulmaktadır.

  Rüyada kocasının cinsel organını kesmek hayırlı ve kazançlı bir yola girileceğine, ortaya koyacağı çalışmalar ile çok büyük bir başarı kazanacağına işaret eder.

  Rüyada kocasının cinsel organını kopmuş görmek korkularından ve kuruntularından kurtulacağına, yeniden can bulacağına tabir olunur.

  Rüyada kocasının cinsel organını yalamak ancak bu durumların kısa süre içinde olumlu bir hal alacağına, hiçbir isteğinin yarıda kalmayacağına alamet eder.

  Rüyada kadın cinsel organını erkek cinsel organı olarak görmek daha önce yapılmamış bir iş için çeşitli adımlar atılacağına, üzüleceğine, maddi zarara gireceğine, kendisine yatırım getirecek işlerden istediği sonucu alamayacağına işaret etmektedir.

  Rüyada kadının cinsel organını görmek yeni bir ortaklık kurulacağına, kazanılacak çok büyük bir başarının ardından sevilen bir arkadaşla işlerin daha da büyütüleceğine işarettir.

  Yazı kaynağı : www.halisruyalar.com

  Rüyada erkek cinsel uzvu Görmek

  Rüyada Cinsel Organ Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Kadın Ve Erkek Cinsel Organı Görmek Tabiri

  Rüyada Cinsel Organ Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Kadın Ve Erkek Cinsel Organı Görmek Tabiri

  Rüyada cinsel organ görmek, mutluluğunuzu engelleyecek ve huzurlu yaşamınızı kesintiye uğratacak birinin varlığını temsil eder.

  Rüyada Cinsel Organ Görmek

  Rüyada cinsel organ görmek, hayatınızdaki tüm güzellikler gölgelenecek ve hayatınızı iyileştirmek için birçok fırsatı kaçıracaksınız. Bir süre sonra, önceki mutlu günler için yalnız kalacaksınız. Mutluluğunuzu engelleyen bu kişi, size kötü şans ve maddi zarar getirebilir. Sonuç olarak tüm bu olumsuzluklar, kazancınızı ve çalışkanlığınızı kısıtlar. Yani rüya bir başarısızlık işareti olabilir. Bazen rüyanız kötü sağlık ve diyetinizi ve yaşam tarzınızı yeniden değerlendirme ihtiyacı olarak yorumlanabilir. Bazı sağlık sorunları ile mücadele etmeniz ve yaşam tarzınız hakkında katı önlemler almanız gerekebilir.

  Psikolojik olarak rüyada cinsel organ görmek, bir travma sonrası bilinçaltınızda kalan bir korkuya da işaret eder. Şayet taciz ya da daha kötüsü tecavüz gibi bir travmanız varsa ve bunu kimseye anlatmıyorsanız, mutlaka bir yakınınız, öğretmeniniz, polis ya da yardım alabileceğiniz kişilerle paylaşmalısınız.

  Rüyada Erkek Cinsel Organı Görmek

  Rüyada erkek cinsel organı görmek, etrafınızda bazı haksız insanlar olduğunu gösteriyor. Bu insanlar kendi çıkarları için birbirleriyle rekabet ediyorlar. Bu insanların rekabetini fark edeceksiniz. Kötü alışkanlıklara düşmenize, ailenizden ve iyi huyunuzdan uzaklaşmanıza neden olan insanlarla karşılaşacağınız anlamına gelir. Rüya uyarıcı bir etkiye sahiptir. Katiyen ailenizden uzaklaşmamalı ve bu alışkanlıklardan uzak durmalısınız.

  Ayrıca rüyada erkek cinsel organı görmek bir travma sonrası etki de olabilir. Eğer başınızdan taciz ya da tecavüz gibi bir olay geçmiş ise, bu rüyanıza yansımış demektir. Herhangi bir nedenle hala bu problemleri yaşıyorsanız rüyanız mutlaka yardım almanız gerektiğine işaret eder.

  Rüyada Kadın Cinsel Organı Görmek

  Rüyada kadın cinsel organı görmek, mutluluğunuzu engellemeye çalışan ve huzurunuzu bozan bir kişiden kurtulabileceğinizi gösterir. Yeni bir yaşam sürdüğünü hissedeceksiniz. Size karşı yanlışı olan kimselerden kurtulmak onlardan uzaklaşmak anlamına gelir.

  Eğer bir erkekseniz rüyanızda kadın cinsel organı görmek kötü şans demektir. Şayet kötü bir şeyler yapma peşinde iseniz bu sizi uyaran bir mesaj niteliğindedir. Neyden uzak durmanız gerektiğine odaklanır. Yani uzak durmanız gereken şey kadının cinsel organıdır. Cinsellikle ilgili yaşamak istediğiniz bazı şeyler varsa bunu ertelemelisiniz. Eşiniz ya da sevgilinize bu konu hakkında baskı yapıyorsanız derhal bu baskıyı bırakmalısınız demektir.

  Yazı kaynağı : www.hurriyet.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap