Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  rüyada kadın avret yeri görmek

  1 ziyaretçi

  rüyada kadın avret yeri görmek bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Rüyada Avret yeri Görmek

  Rüyada Avret yeri Görmek

  Bakınız; Üreme Organları.

  Rüyada kendinizin veya bir baskasinin avret yerini görmek bir çok sekilde yorumlanir. Bu rüyayi görüs sekline göre, kötü bir seyle karsilasmak, ecelinin yakin olmasi, büyük bir tehlike içinde bulunmak, yakinlarindan birinin ölümü veya bulundugu yerde büyük bir bela ve felaketin meydana çikmasi ile tabir olunur. Genel olarak avret yeri görmek, zenginlige de yorumlanacagi gibi, çok evlat sahibi olmaya da tabir edilmektedir. Rüyada bir kadinin avret yerini görmek uzun ömre delalet eder. Bir kadinin bir erkegin avret yerini görmesi ise, kötü bir haber alacagina isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada elbisesinin açilip avret yerinin göründügünü gören kimse, utanmazdir. Avret yerinin açildigini ve bundan utandigini gören kimse, düsmani sevinecegi bir hataya düser. Avret yerinin açikta oldugunu ve bu durumdan da utanmadigini, hiç bir kimsenin de ona bakmadigini gören kimse, içinde bulundugu sikinti ve mesakkat veya bir hastaliktan kurtulur. Eger borçlu ise, Allah (C.C.) ona, borcunu ödemeyi kolaylastirir. Korku içinde ise, emin olur.

  Rüyada elbisesinin açılıp edep yerinin görülmesi, hayasızlığa işarettir. Rüyada avret yerinin açık olduğunu ve bundan da utanmadığını, kendisine hiç bakan kimse bulunmadığını görmek, içinde yüzdüğü sıkıntı ve meşakkatten ve hastalıktan kurtulmaya delâlet eder. Eğer borçlu ise, Allahu Teâlâ ona, borcunu ödemeyi kolaylaştırır ve kendisine bir çıkış kapısı açar. Korku içinde ise, selâmet bulur.

  Rüyada avret almak, yani kadın almak, zengin olmaya; onu
  öptüğünü görmek, murada ermeye delâlet eder.

  Yine rüyada güzel bir hanımı görmek, hayra ve rahatlığa işarettir. Bu rüya aynı zamanda gelecek iyi bir seneye delâlet eder.

  Rüyada avret yeri görmek, zenginliğe, çok evlât sahibi olmaya, uzun ömre, murada nailiyete işarettir.

  Kadının avret yerini görmek, gam ve gussadan halâs olmağa; bekâr için evliliğe delâlet eder.

  Yazı kaynağı : www.diyadinnet.com

  Rüyada Avret Yeri Görmek Ne Anlama Gelir?

  Rüyada Avret Yeri Görmek

  Rüyada Tanımadığı Kadının Avret Yerini Görmek , Rüyada Tanımadığı Kadının Avret Yerini Görmek ne demek, Rüyada Tanımadığı Kadının Avret Yerini Görmek ne anlama gelir? Tanımadığı Kadının Avret Yerini Görmek ile ilgili rüya tabirleri diyanet

  Rüyada Kadın Avret Yeri Görmek

  Rüyada Kadın Avret Yeri Görmek

  Rüyada kadın avret yeri görmek hayırlı insanlarla ahbaplık kurulacağına, yaşanacak kötü bir olayın sonrasında kişi için hayırlara vesile olacağına, hayatının çok iyi bir hale geleceğine, sahip olduklarını başkaları ile de paylaşması sonucunda her zaman daha da bereketli bir hayat süreceğine, yapılan bir hatanın kısa süre içinde düzeltileceğine, kendisini olumlu yönde telkin edeceğine ve bu sayede kalıcı olacak rızka ve mutluluğa kavuşacağına alamettir.

  Rüya tabircisine göre rüyayı gören kişinin sıkıntıların kısa bir zamanda biteceğine, zarar edilecek bir durumdan sevilen bazı kişilerin araya girmesi ile kurtuluşa erileceğine, kendi tecrübelerini aktararak kişiyi ticaret hayatına hazırlayacağına, elinden kaçırdığı fırsatları tekrar ele geçireceğine, mal ve mülk sahibi olacağına, hayallerini gerçekleştirme fırsatı elde edeceğine, tatmadığı ve bilmediği duyguları tadacağına işaret eder.

  Rüyada başka kadının avret yerini görmek anlaşmazlıkların ortadan kalkacağına, sorunların ve sıkıntıların düzeltileceğine, hayatında beklenmedik ama çok güzel gelişmeler yaşanacağına, sürdürdüğü gayretlerinin kendisine şifa olacağına, istenilenlere ulaşmakta güçlük çekilmeyeceğine, hoş muhabbette olacağına yorulmaktadır.

  Rüyanın anlamına göre rüya sahibinin iyi bir kariyerin kapısını sonuna kadar açacağına, maddi ve manevi olarak ferahlık yaşanacağına, sevdikleri ve ailesi ile çok mutlu olacağına, eğitim aldığı branşa ve yeteneklerine göre bir işe gireceğine, istediği restorana gideceğine ve istediği mağazadan alışveriş yapacağına, hayal edilen şeylere yakın bir zaman içinde kavuşulacağına delalet ettiğine inanılır.

  Rüyada hamile kadının avret yerini görmek hayal ettiği şeylere göstereceği azim sayesinde kısa sürede ulaşacağına, mevcut kötü bir durumun yıpratıcı ve zor da olsa illaki atlatılacağına, çalışma hayatında çok yeni bir sayfa açacağı bir döneme gireceğine, dünyevi hayata olan düşkünlük yerine, ahiret inancına göre yaşanacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını çözmek için hayırlı yollar keşfedeceğine, kazancın artacağına işaret ettiği söylenir.

  Rüya tabirine göre rüya sahibinin dini bütün, inancı kuvvetli kimselerle ahbaplık edeceğine, işinin gücünün hep rast gideceğine, her işinin yolunda ve sorunsuz gideceğine, beklenen hayırlı bir haberin yakın bir zaman içinde geleceğine, yeni tanıştığı birisi ile birçok ortak nokta olduğunun fark edileceğine, bol nimete kavuşacağına işaret etmektedir.

  Rüyada ölmüş kadının avret yerini görmek en önemli anlarda destek görüleceğine, parasının her zaman bereketli olacağına, el attığı her işte herkesi kıskandıracak başarılar elde edeceğine, atılıma geçeceğine, yapılan işlerin karşılığının alınabileceğine ve çok büyük bir bereket olacağına, kederlerin ve üzüntülerin geride kalacağına delalettir.

  Rüya yorumlarına göre üzüntülerinin sona ereceğine ve çok uzun zamandan beri gerçekleştirmek istediği şeylere en kısa zamanda rahat bir şekilde ulaşacağına, kazanç getirecek bir işte yüksek bir mevkiye ulaşılacağına, hayatı boyunca azın ne demek olduğunu bilmeyeceğine, gün geçtikçe kendisine daha iyi bir yol çizeceğine, sorunların adım adım kesin olarak bitirileceğine, maddi olarak da manevi olarak da kendisini tatmin ve memnun edecek kazanımlar elde edeceğine delalet ettiği söylenir.

  Rüyada ölü kadının avret yerini görmek sorunların ve sıkıntıların biteceğine, kırgınlıkların ve üzüntülerin biteceğine ve sevinç duyulacak bir haber alınacağına, şansının ve kısmetinin kendisini hiç bırakmayacağına, ailesi ile mutlu olacağına, dertlerinin ve sıkıntılarının çözüme kavuşacağına, bütün sıkıntılardan kurtulmaya, geleceğinin parlak, hayırlı ve güzel olacağına alamet etmektedir.

  Rüya yorumları kitabına göre rüya sahibi kimsenin sorunlarının çözüleceğine, hayallerinin gerçekleşeceğine ve ettiği duaların da kabul olacağına, sahip oldukları sayesinde herkesin kendisine imrenerek ve özenerek bakacağına, ele geçen fırsatların heba edileceğine, çok büyük sevinç ve büyük bir mutluluk yaşayacağına, büyük bir azimle çalışarak kendi işini kuracağına, eline geçen bütün fırsatları ve yeteneklerini kullanarak işlerini daha iyi bir hale getireceğine, başarıların artacağına rivayet eder.

  Rüyada tanıdık kadının avret yerini görmek kendisine ev ve araba gibi şeyler alarak büyük bir zenginliğe kavuşacağına, zor zamanların ve tartışmaların geride kalacağına, anne babanın duaları sayesinde kötü olaylardan uzak durulacağına, gireceği bir iş sayesinde insanların hayran kalacağı bazı çalışmalara imza atacağına, yolculuğa ve bununla erişilecek hayra, sıkıntılarını çok kısa süre içinde üzerinden atacağına alamettir.

  Rüya yorumu kitabına göre rüya sahibi kimsenin yaşamına bolluğun, verimin ve bereketin geleceğine, çok başarılı olacağına, ilerleyeceğine, isteklerin ve arzuların kolayca elde edileceğine, plan yapmaktan çekinmeden hareket edeceğine ve kendi menfaatlerini göz önünde bulunduracağına, gerçekleştirilecek işlerden yüklü miktarda kazançlar elde edileceğine, işinin gücünün rast gideceğine işaret ettiği söylenir.

  Rüyada yabancı kadının avret yerini görmek istediği noktaya geleceğine ve kariyerinin çok sağlam olacağına, gücü, yetkiyi ve söz hakkını elinde tutacağına, bunun da kendisine hem özgüven hem de bolluk ve bereket getireceğine, sıkıntılarının biteceğine, borçlarının kapacağına, hiç bir derdin kişinin yanına uğramayacağına, kendisine hedef olarak koyduğu noktayı çok çalışarak ve azim göstererek kısa zaman içinde geçeceğine, kendisi için büyük bir şans olacak olayların vuku bulacağına yorulmaktadır.

  Ulemaya göre rüyayı gören kişinin çok yakın bir zaman içinde mutlu olacağı bazı haberler alacağına, büyük bir sıkıntısını ve sorununu çok büyük çaba sarf ederek çözüme kavuşturacağına ve yakın bir dostunun çok rahat bir duruma gelmesine yardım edeceğine, anne babaya müjde verileceğine, haksızlığa ve iftiraya uğrayan masum bir iş arkadaşına kol kanat gereceğine, maddi ve manevi olarak kendisini çok geliştireceğine, meslek hayatında imza ve söz yetkisine sahip kimse konumuna geleceğine tabir olunur.

  Rüyada yaşlı kadının avret yerini görmek çok büyük ve hayırlı olayların yaşanacağına, iş yerinde üst yönetimde kendisine yer bulacağına, kısmet alacağına, gayrimenkul işine girileceğine, büyük bir saygınlık kazanacağına, yaşadığı kötü günlerin ve olayların etkisini unutma imkânı yakalayacağına inanılır.

  Rüya sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin kişinin endişe ettiği konuları sabır ve azim göstererek çözebileceğine, yeni yeni fırsatlara sahip olunacağına, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ve kendisine çok yararı olacak bir işe girip hem kendisini hem sevdiği kişileri sevindireceğine, yakın bir zamanda kendisini toparlayarak, davranışlarını değiştirmesi gerektiğine, bu şekilde hareket etmesi halinde sorunlarının büyük oranda çözüme kavuşacağına, başkalarına öğüt verecek bir konuma gelineceğine, aile bireyleri sayesinde işlerinin açılacağına rivayet etmektedir.

  Yazı kaynağı : www.gunduzniyetine.com

  Rüyada Avret Yeri Görmek

  Rüyada Avret Yerini Görmek


  Youtube

  İnstagram


  Yazı kaynağı : www.otantiktas.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap