Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  rüyada hasta bebek görmek

  1 ziyaretçi

  rüyada hasta bebek görmek bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Rüyada Hasta Bebek Görmek Nedir? Kundakta Yeni Doğmuş Hasta Bebek Görmek - Rüya Tabirleri

  Rüyada Hasta Bebek Görmek Nedir? Kundakta Yeni Doğmuş Hasta Bebek Görmek - Rüya Tabirleri

  İş ya da eğitim gibi gün içerisinde meşgul olduğumuz işlerin ardından dinlenmek için yattığımız uykumuzda pek çok ilginç rüya görürüz. Bu rüyalardan birisi de hasta bebek görmek, kundakta yeni doğmuş hasta bebek görmek gibi ilginç rüyalardır. Hasta bebek ile ilgili görülen tüm rüya çeşitlerinin anlamlarını detaylı şekilde derledik.

  Rüyada hasta bebek görmek, şifa bulmak ve hayırlı bebek sahibi olmaya işaret etmektedir. Rüyada kundakta yeni doğmuş hasta bebek görmek, barışmak ve sorunları çözmeye işaret etmektedir. Rüya sahibi arasının bozuk olduğu kişiler ile kısa bir görüşmesinin ardından sorunları ortadan kaldıracaktır.

  Rüyada Hasta Bebek Görmek

  Rüyada hasta bebek görmek, hastalıktan kurtulmak ve yeni evlat sahibi olmaya yorumlanmaktadır. Rüyasında yabancı bir hasta bebek gören rüya sahibinin hastalığı varsa bu dertten kısa zaman içinde kurtulacaktır. Eğer hastalığı yoksa da hayatının sonuna kadar sıkıntı ve diğer rahatsızlıklara yakalanmayacak. Aynı zamanda bu rüya için rüyayı gören kişinin hayırlı bir evlat sahibi olacağına işaret edilmektedir.

  Rüyada Kundakta Yeni Doğmuş Hasta Bebek Görmek

  Barışmak ve tüm sorunları çözmek olarak yorumlanmaktadır. Rüyasında kundakta yeni doğmuş hasta bebek gören rüya sahibi, arasının bozuk olduğu kişiler ile kısa bir görüşmenin ardından yeniden eskisi gibi olmayı başaracak. Bu olumlu gelişme sonrasında hayatına yeniden mutlu şekilde devam edecek ve ruh hali de düzelecek.

  Rüyada Kucağında Hasta Bebek Görmek

  Rüyada kucağında hasta bebek görmek, saygınlık kazanmaya ve hayırlı kazanca işaret eder. Rüyasında kucağında erkek ya da kız hasta bebek gören rüya sahibi başta aile bireylerinden olmak üzere arkadaşlarından da saygı duyacak işler yapacak. Bu işleri sayesinde hayatı düzelecek olan rüya sahibi kısa süre içerisinde aylık kazancını iki katına çıkarmayı başaracak.

  Rüyada Hastalıktan Ölmek Üzere Olan Bebek Görmek

  Refaha kavuşmak ve sıkıntılardan kurtulmak anlamına gelmektedir. Rüyada hastalıktan ölmek üzere olan bebek görmek, rüya sahibinin tüm dertlerinden kurtulacağına ve iş hayatında da sonunda aradığı işe kavuşacağına delalet etmektedir.

  Rüyada Hastalıktan Ölmüş Bebek Görmek

  Rüyada hastalıktan ölmüş bebek görmek, fırsat ve yeni umut anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin özellikle iş konusunda karşısına çok fazla fırsatlar çıkacak. Bu fırsatları iyi şekilde değerlendirecek ve mutlu günlere erişecek.

  Rüyada Hastalıktan Kurtulan Bebek Görmek

  Rüyada hastalıktan kurtulan bebek görmek, günahlardan arınmak ve bazı sıkıntıların son bulması anlamına gelmektedir. Rüyayı gören kişi, tıpkı bebeğin kurtulduğu gibi tüm sorunlarından kurtulacaktır. Öte yandan geçmişte işlediği günahlarından arınacak olan rüya sahibi sonunda aradığı huzuru bulacaktır.

  Rüyada Hasta Bebeği Emzirdiğini Görmek

  Rüyada hasta bebeği emzirdiğini görmek, yardımsever olmaya ve saygınlık kazanmaya delalet eder. Rüyayı gören kişi yardım isteyenlerin yardımına koşacak ve bu sayede diğer insanların saygısını kazanmayı başaracak.

  Rüyada Hasta Bebek Doğurmak

  Rüyada hasta bebek doğurmak, güçlü olmak ve para kazanmak olarak yorumlanmaktadır. Rüya sahibi karşısına çıkan engeller karşısında güçlü kalmayı başaracaktır. Öte yandan kararlılığı sayesinde iş hayatında daha aktif olacak ve kazancı artacaktır.

  Yazı kaynağı : www.milliyet.com.tr

  Rüyada hasta bebek görmek | Rüyada hasta bir bebeğin iyileştiğini görmek

  Rüyada Hasta Bebek Görmek , Rüyada Hasta Bebek Görmek ne demek, Rüyada Hasta Bebek Görmek ne anlama gelir? Hasta Bebek Görmek ile ilgili rüya tabirleri diyanet

  Rüyada Hasta Bebek Görmek

  Rüyada hasta bebek görmek

  Rüyada Bebek Görmek

  Rüyada Bebek Görmek

  Rüyada bebek görmek haberdir, güzel bebek iyi haberdir. Bebek rüyası habere, sevince, mirasa, işe, şifaya yorulur. Rüyasında bebek gören, hastalıktan, üzüntüden kurtulur. Çirkin, cılız, sıska bebek, tatsız haber ve dedikodunun işaretidir. Üstü başı kirli bir bebek kısa süre sonra para geleceğine işarettir.

  Molla Camiye göre: Rüyada erkek çocuk görmek müjdeye işaret eder. Rüyada kız çocuğu görmek ise bolluğa, şerefe, zorluktan sonra kolaylığa, kız çocuğunu görmekse, sevinçli bir işle karşılaşılacağına yorumlanır.

  Sevilen bir kişinin tatlı sözlerine yorumlanır. Bebek haberdir. Eğer bebek güzelse iyi bir haberdir. Çirkin, cılız, sıska bir bebek kötü haber veya dedikodudur. Üstü başı kirli bir bebek yakın zaman sonra para geleceğine işarettir. Ağlayan bir bebek sevilen kimsenin tatlı sözlerine işarettir.

  İyiye yorumlanmıyor. Rüyada yeni doğmuş çok iyi ve güzel giyimli, giyinmiş bebek görülmesi, sağlıklı ve sevinçli görünüyorsa sıkıntının çabuk atlatılacağına, sıkıntının önemsiz olduğuna işarettir.

  Evlerin sevinç kaynağı olduklarından rüyada bebeğin görülmesi, sevinç, sürura, bebeği sevip okşamak, sevinçli habere işarettir.

  Terkedilmiş bebeği bulmak ve kucağına almak, akrabalar yoluyla gelecek mirasa işaret eder. İşsiz güçsüz birinin bebeğin beşiğini salladığını görmesi, yakında işe gireceğine, sevineceğine işaret eder.

  Sıkıntılı bir dönem geçirileceği, sıkıntılı günlerin sonunda iyi günlerin geleceğine işarettir. Çünkü çocuğun büyütülmesinde zahmet, meşakkat çoktur.

  Seyahate işaret eder. Rüyada bebek arabası içinde çocuk olduğu halde arabayı sürmek uzaktan gelecek habere, akrabaya yorumlanır. Günümüz din bilginlerine göre rüyada bebek görmek iyiye yorumlanır.

  Rüyada oyuncak bebek görmek

  Güzel bir yere davet edileceğine, bebeği hediye ediyorsa, sonradan pişman olacağı bir iş yapacağına yorumlanır. Hasta, maraz kadının rüyada çocuk doğurduğunu görmesi, hastalıktan şifa bulmaya delalettir.

  Rüyada yere bırakılmış küçük kız çocuğunu yerden kaldırdığını, kucağına alıp o çocuğu uyuttuğunu görmesi, rüya sahibi hapiste, sıkıntı, muhasara altındaysa, bunların hepsinden kurtulmasına delalettir.

  Rüyada bebeği kucağına alıp sevmek, hayır, menfaate, kız çocuğu görmek keder, üzüntüden kurtulmaya işarettir.

  Rüyada bebeğin süt emmesi evde bereket, rızkın bollaşacağına, zengin olacağınıza işarettir. Bebeğin süt emdiğini görmek, zenginliğe, evdeki bolluğa rızık, berekete işarettir.

  Rüyada bebeği cami avlusunda terk edilmiş olarak görmek ve onu kucağına almak, akrabalar yoluyla gelecek mirasa delâlet eder. İşi olman işsiz birinin bebek beşiğini sallaması yakında işe gireceğine ve sevineceğine yorumlanır.

  Yakında muradına ereceğine işaret eder.

  Rüyada bebeği yıkamak, büyük bir mirasa delalettir. Yine rüyasında bebeğini yıkadığını banyosunu yaptırdığını görmek günah ve hatalardan kurtuluşa, hüzün ve kederin gitmesine tabir edilir.

  Rüyada yeni doğmuş bebek görmek bazende üzüntü ve kedere, cahil halkı hoş tutmaya yorumlanmıştır. Yerde bulunan kız çocuğunu oradan kaldırıp kucağına almak her türlü hayra pek yakında kavuşmaya - yoksulsa zengin olması, hasta ise şifa bulması, sıkıntıda olanın bundan kurtulması gibi.

  Hasta olan erkek ve kadının çocuk doğurması iyileşmelerine delalettir. Rüyada yeni doğmuş bebek görülmüşse, sıkıntı veren bir dönem geçirileceği ama sonra iyi günlerin geleceğine işarettir. Oyuncak bebek, eğlenceli bir yere davet edileceğine, bebeği hediye ediyorsa, pişman olacağı bir iş yapacağına işarettir.

  Rüyada yeni doğmuş bebek ne anlama gelir:

  Sıkıntılı bir dönem geçirileceği ama bu sıkıntılı günlerin sonunda iyi günlerin geleceğine işarettir. Oyuncak bebek, güzel bir yere davet edileceğine, bebeği hediye ediyorsa, sonradan pişman olacağı bir iş yapacağına yorumlanır. Ağlayan bebek, hastalığın ve hayal kırıklığının, mutlu bebek mutluluğun habercisidir. Eğer bebeği emziriyorsanız, yakın çevreden gelecek kötülüğe hazır olun. Rüyada bebek, iyi habere işaret eder. Çıplak, temiz bebek göz aydınıdır, çok sevinç verir.

  Müjde alınacağına işaret eder. Bir kimsenin rüyasında küçük bir oğlan çocuğunu sırtına yüklendiğini görmesi; o kimsenin üzüntüye maruz kalacağına ve hastalanacağına delalet eder. Yine bir kimsenin rüyasında bir kız çocuğu görmesi; o kimsenin bolluğa ereceğine, şerefinin artacağına ve zorluktan sonra kolaylık göreceğine yorumlanır.

  Rüyanızda henüz meme emen bir kız çocuğu görmeniz; övgüye layık ve kendisinden iyilik ümit edilen hayırlı bir işe işaret sayılır. Rüyada küçük kız çocuğu görülmesi; rüyayı gören kimse için dünyalığa delalet eder.

  Bir kimsenin rüyasında bir yere bırakılmış bir kız çocuğunu kaldırdığını veya onu yüklenip götürdüğünü, ya da kendisinin bir kız çocuğunun doğduğunu görse; bu rüyayı gören kimse eğer tutuklu ise veya hukukuna tecavüz edilmiş ise veyahut da borçlu ise bütün bu sayılanlardan kurtulacağına ya da bir çocukla müjdelenerek sıkıntı ve üzüntüsünün gideceğine ve sayılanlardan hiçbiri kendisinde yoksa üzüntü ve kedere maruz kalacağına yorumlanır.

  Rüyada bebek görmek kısmet açıklığına, sansa işarettir. Rüyasında bebeği sevip okşamak, beklemediği bir yerden haber alacağına; bebeğin ağladığını ve onu susturmaya çalışmak, ticaretten kazanç için uğraştığına; bebeği bir bahçede veya cami avlusunda terk edilmiş bulmak, uzak akrabasından beklemediği bir mirasa konacağına; bebeğin beşiğini salladığını görmek, bir işe girmeye işarettir.

  Rüyada erkek bebek görmek müjdeye işarettir. Rüyada kız çocuğu görmek bolluğa, şerefe, zorluktan sonra kolaylığa işarettir. Kız çocuğu, sevinçli bir işle karşılaşılacağına yorulur.

  Rüyada Mavi Gözlü Kız ve Erkek Bebek Görmek

  Rüyada gözleri mavi kız ve erkek bebek görmek, büyük bir müjde ve sevindirici bir haberdir. Mavi gözlü erkek bebek görmeniz yakın bir zamanda istediğiniz şeyin gerçekleşeceğine yorulur. Kişinin rüyasında mavi gözlü çocuk görmesi huzur ve mutluluktur. Mavi gözlü bebek müjdenin, sevincin, mutluluğun işaretidir.

  Rüyada Çocuğunun Bebekliğini Görmek

  Büyük bir ferahlama yaşayacağınızın alameti olup aynı zamanda mutlu olacağınız bir gelişmemin de habercisidir. Rüyasında oğlunun bebekliğini gören hayalini kurduğu şeye kavuşur. Müjde ve sevinç anlamındadır. İşlerde başarıya, hiç ummadığı yerlerden gelen sevinçli habere delalet eder.

  Rüyada Bebeğin Cinsiyetini Öğrenmek

  Rüyada doğacak bebeğinizin cinsiyetini öğrenmeniz, yaşayacağınız bir sevinci ikiye katlar. Aynı zamanda böyle bir rüya yakında ulaşacak hayırlı bir haber anlamına da gelmektedir. Rüyasında bebeğinin cinsiyetini öğrenen kişi, hiç ummadığı yerlerden büyük menfaatler elde eder, mutlu olur.

  Rüyada bir yere atilmis çocugu bulmak «bunun üzerine Firavunun adamlari onu yitik olarak aldilar. Çünkü o, akibeti kendileri için bir düsman ve bir tas olacakti» (Sürei Kasas, ayet 8) mealindeki ayet isaretince düsmana delalet eder. Bazan da bu rüya «iste (böylece) onu anasina iade ettik, ta ki gözü aydin olsun, tasalanmasin» (Sürei Kasas, ayet 13) ve «Böylece seni tekrar annene verdik ki gözü aydin olsun» (Surei Taha, ayet 40) mealindeki ayetlerin isaretince esyanin önceden bulundugu bir durum üzerine avdet etmesine, üzüntü ve kederlerin gitmesine delalet eder.

  Yazı kaynağı : www.diyadinnet.com

  Rüyada Hasta Bebek Görmek

  Rüyada Hasta Bebek Görmek

  Rüyada hasta bebek görmek gönül hoşluğu içinde olacağına, sağlığının çok iyi bir şekilde olacağına, zor durumda kalınan ve maddi sıkıntı çekilen bir dönemin kapanacağına, ev halkı arasındaki iletişimsizliğin ortadan kalkacağına, sosyal hayattan ziyade kişinin ailesiyle vakit geçirmek isteyeceğine, çok mutlu olunacağına ve sorunların yakın zaman içinde biteceğine tabir olunur.

  Rüya alimlerinin yorumlarına göre kuran hafızı olmaya ya da hafızlık üzerine çalışan bir öğrenciye yardımda bulunacağına, kişinin ehli sünnete dikkat ettiğine ve hayatını İslami kurallara uygun yaşadığına, ailesine verdiği değeri her zaman gösterdiği gibi, sorumluluklarından da asla kaçma, zenginliğe kavuşulacağına, kafasında planladığı bir işi canlandıracağına, aşık olacağına, para, mal ve mülk konusunda çok iyi yerlere geleceğine, yaptığı çalışmalar sayesinde sorunlarından kurtulacağına işaret ettiğine inanılır.

  Rüyada ağlayan hasta bebek görmek hayatında amaçları doğrultusunda ve doğru bir şekilde ilerleyeceğine, hastalıklardan kurtularak çok daha kuvvetli bir şekilde yaşama devam edileceğine, başarılarının uzun yıllar boyunca konuşulacağına, çevresindeki herkese yardımcı olacağına, aynı zamanda başka işlerle uğraşıp daha iyi yaşam koşullarına sahip olunacağına ve rahat bir yaşam sürüleceğine, dert ettiği maddi sorunları ve bunlara bağlı olarak ortaya çıkan ailevi sorunları yakın bir zaman içinde çözeceğine inanılmaktadır.

  Rüya yorumlayanlara göre çok daha iyi bir konuma geleceğine, sağlıklı bir hayat süreceğine, elindeki işi rayına oturtacağına, girilecek bir iş sayesinde çok büyük bir çevreye sahip olunacağına, geçmişte yapılmış olan hataların telafi edileceğine, hayırlı bir iş nedeniyle tasarrufa gitmesi gerekeceğine alamet etmektedir.

  Rüyada anne karnında hasta bebek görmek kendisine özel ama yine de sevindirici haber alacağına, deyim yerindeyse kabına sığmaz olacağına, zengin bir hayat sürüleceğine, daha büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ancak daha sonra askıya almak zorunda kaldığı bir işte büyük bir başarı kazanacağına, işlerin atılacak adımlar sayesinde çok iyiye gideceğine alamet ettiğine inanılır.

  Rüya yorumu sözlüğüne göre zenginliğine zenginlik, parasına para, lüksüne de lüks katacağına, başarılı çalışmalara imza atacağına, kendisini çok iyi yerlere getirecek bazı büyük adımlar atacağına, kendinden emin adımlar atacağına, düşmanını alt edeceğine, kazancın istenen seviyeye çıkartılacağına işaret ettiğine inanılır.

  Rüyada çirkin hasta bebek görmek verilen emeklerin karşılığının fazlasıyla alınacağına, kendini seven bir kimseye parasal olarak çok büyük destek vereceğine, maddi ve manevi açıdan çok iyi bir konuma geleceğine, maddi anlamda refahının yerinde olacağına, etrafında dönen uğursuzluğun ortadan kalkacağına, gerçek dostlara sahip olduğuna, ne zaman başı sıkışsa pervane gibi çevresinde dönen insanlar olacağına delalet ettiği söylenir.

  Rüyada erkek hasta bebek görmek çok hayırlı ve mutlu günler göreceğine, bilgili, görgülü ve kültürlü olacağına, zahmetli işlerin büyük kazanç sağlayacağına, keyifli, güzel ve rahat bir hayat sürüleceğine, sürekli artacak bir sipariş listesi ile koşturacağına, bir alim gibi halden anlayan, dert dinleyen ve yol gösteren bir kimse konumuna geleceğine alamet eder.

  Rüya lugatına göre rüya sahibi kişinin imkanlarının artacağına, elinin bollaşacağına, uzun bir zaman boyunca üzerinde düşüneceği bir proje sayesinde büyük başarılara imza atacağına, kendisini birçok parçaya bölünmekten kurtaracağına, hem moral hem de sorunlarına çareler bulacağına, şansının her zaman yaver gideceğine delalet ettiğine inanılır.

  Rüyada gözü hasta bebek görmek olur olmadık yerlerde, olur olmadık şekillerde konuşmayacağına, dünya mallarının ve lezzetlerinin çoğunluğu ile nasipleneceğine, sıkıntılı geçen bir dönemin kısa süre içinde biteceğine, büyük bir başarıya ulaşılacağına, başka bir şehirde yeni arkadaşlıklar kuracağına, işlerine bereketin ve verimin hasıl olacağına alamet ettiğine inanılır.

  Rüyada hastanede hasta bebek görmek doğruluktan ve hak yolundan sapmayacağına, sürpriz ve müjdeli olaylar yaşayacağına, büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, maddi anlamda güç ve kuvvet kazanacağına, huzura kavuşacağına, kötü günlerini atlatmayı başaracağına delalet etmektedir.

  Rüya yorumuna göre rüyayı gören kimsenin ölen bir kişiye saygı duyarak ve her zaman kendisini anarak onu yaşatacağına, hayır duaları alınacağına, kendisini seven kimseleri yarı yolda bırakmayacağına, eğer bekarsa hayırlı bir kısmet bulup hayal ettiği gibi bir düğünle evleneceğine, ekmeğinin hiç kesilmeyeceğine, artık sadece kendisine uygun bir hayat yaşayacağına işaret etmektedir.

  Rüyada kalp hastası bebek görmek sevdiklerinin kıymetini bileceğine, kendisine kar getirecek girişimlerde bulunacağına, her şeye değecek kadar yüce, kutsal ve güzel duygular yaşayacağına, çok büyük bir atılım yaparak sosyal hayatında çok mutlu olacağına, hayır getirecek bir ortaklığa girileceğine, işlerinin Allah’ın izni ile çok iyi gideceğine rivayet eder.

  Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin dünya malı edinerek rahata kavuşacağına, başı derde giren bir aile dostuna el uzatacağına, iş üstüne iş teklifi alacağına, hayatında esen güzel rüzgarların kendisini keyifli ve neşeli bir kimse yapacağına, aile içerisinde yaşanan gerginliklerin yerini genişliğe bırakacağına, binbir türlü zahmet çektiği bir işte başına gelen kötü olayların kısa süre içinde düzeleceğine inanılır.

  Rüyada kanser hastası bebek görmek çok hayırlı işlere yatırım yapacağına, işlerin daha önce hiç olmadığı kadar iyi bir hal alacağına, Allah’ın karşısına kul hakkı alarak gitmekten hep çekineceğine, anne ya da babasına yaşlılığında adeta bir bebeğe bakar gibi bakacağına, kendi işinin başına geçip kendi patronu olacağına, emeklerinin karşılığını alacağına yorulur.

  Rüyada kucağında hasta bebek görmek hastalıkların biteceğine, yüksek mertebeye geleceğine, haksızlığa, fenalığa, kötülüğe uğramadan yaşayacağına, her zaman akıl yolu ile doğruyu bulacak olan kişinin rahat bir hayat süreceğine, insanlar arasında çok büyük saygı göreceğine, her konuda gelişeceğine alamet ettiğine inanılır.

  Rüyada küçük hasta bebek görmek düşmanınızın sizinle uğraşamayacak kadar güçsüz olduğuna, kazanılacak çok büyük bir başarının ardından sevilen bir arkadaşla işlerin daha da büyütüleceğine, sıkıntılarının hafifleyeceğine, sevdiği kişiler ile çıkacağı bir iş yolunda, çok büyük mutluluklar yaşayacağına, insanlarla arasında iyi geçimin sağlanacağına, sorunlar karşısında sağduyulu davranarak karlı çıkacağına yorumlanmaktadır.

  Rüya yorumuna göre rüyayı görenin dürüst ve iyiliksever biri olarak yaşayacağına, kısmetinin ve şansının her zaman açık olacağına, yaptığı iyiliklerin karşılığını göreceğine, çalışmadan da sabit bir gelire sahip olma şansın elde edeceğine, dertlerin sona ereceğine, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine delalet eder.

  Rüyada kundakta hasta bebek görmek inancını tazeleyerek pek çok cami, medrese ve tarihi mekanları gezerek, maneviyatını daha ön planda tutacağına, bereket ve mutluluk elde edeceğine, temizliğine ve beslenmesine dikkat etmesi sayesinde çok sağlıklı ve uzun ömürlü bir kişi olacağına, sıkıntıların, zorlukların ve sorunların tamamen çözüme kavuşacağına, çalışma hayatında çok hayırlı imkânlar ile karşılaşacağına, bolluk ve bereket içinde bir iş hayatına sahip olacağına rivayet eder.

  Rüyada yeni doğan hasta bebek görmek hayali kurulan her şeye kavuşulacağına, geleceği iyi ve hayırlı durum için Allah’a şükredeceğine, eşinin çok mutlu olacağına, manevi olarak kalbin Allah aşkı ile dolacağına, büyük bir proje ortaya koyacağına, karşısına çıkan fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, başarılı olacağına ve başarılarının süreceğine yorumlanır.

  Rüyada yeni doğmuş hasta bebek görmek işlerinin açılarak kazancının çoğalacağına, elini attığı işleri yakın zaman içinde çok hayırlı bir şekilde ileri götüreceğine, ele geçen kısmetlerin ve fırsatların artacağına, en sıkıntılı anında bile bir çıkış yolu bulacağına, yüzünün güleceğine, elinde bulunan imkânları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine ve uzun bir ömre sahip olacağına delalet ettiğine inanılır.

  Rüyada zayıf hasta bebek görmek gelişeceğine, hayata başka pencerelerden de bakmayı bileceğine, yerinde saymayacağına, maddi açıdan büyük imkânlar elde edileceğine, manevi yönlerinin güçleneceğine bu sayede bedenin de şifa bulacağına, büyük bir adım atılacağına, tartışmaların sona ereceğine, çok büyük ve hayırlı gelişmelerin ortaya çıkacağına ve ileride yaşanacak çok daha kötü olayların önüne geçerek çok daha zorlaşmasını engelleyeceğine yorumlanmaktadır.

  Rüyanın verdiği mesaja göre rüya sahibi kişinin sorumluluk alacağına, insanlık görevlerine daha fazla eğileceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine ve sıkıntılarını ve sorunlarını yakın bir zamanda atlatacağına, endişelerinin bitip yerini mutluluğun alacağına, girdiği bazı işleri en iyi yerlere getireceğine, mutluluğunun yüzünden okunur olacağına, sosyal hayat içinde sevilen bir kişi olunacağına tabir olunur.

  Yazı kaynağı : www.gunduzniyetine.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap