Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  rüyada evleneceğin kişiyi nasıl görürsün

  1 ziyaretçi

  rüyada evleneceğin kişiyi nasıl görürsün bilgi90'dan bulabilirsiniz

  evlenilecek kişiyi rüyada görmek

  rüyada evlenilecek kişiyi görmek

  Rüyada Evleneceğin Kişiyi Görmek Nedir? İleride Evleneceğin Kişi İle Konuşmak - Rüya Tabirleri

  Rüyada Evleneceğin Kişiyi Görmek Nedir? İleride Evleneceğin Kişi İle Konuşmak - Rüya Tabirleri

  Rüyada evleneceğin kişiyi görmek ne anlama gelir? Rüyada ileride evleneceğin kişi ile konuşmak ne demektir? Rüyada evlilik nedir? Rüyada evleneceğin kişiyi başkası ile görmek neye işaret eder? İşte rüyada evlilik ile ilgili merak edilen tüm detayları derledik.

  Rüyada evlilik görmek olumlu ve olumsuz olarak yorumlanabilir. Rüyaların yorumlanması genel olarak rüyada bulunulan ortamın özellikleri ve hal ile ilgilidir. Kasvetli ve kapalı ortamda geçen rüyalar olumsuz, açık ve aydınlık ortamlarda geçen rüyalar ise olumlu olarak yorumlanır.

  Rüyada Evlendiğini Görmek

  Rüyada evlendiğini görmek kişinin zenginleşeceği anlamına gelir. Eğer evlenilen kişi yaşça rüya sahibinden küçük ise rüya sahibinin aklına gelmeyecek miktarda yüklü bir mal ve mülk varlığına sahip olacağına işarettir. Kişinin orta yaşlı birisi ile evlendiğini görmek de aynı anlamda bolluk, bereket ve zenginlik habercisidir.

  Rüyada Evleneceği Kişiyi Görmek

  Rüyada evleneceği kişiyi görmek yakın zamanda istenilen kısmetin çıkması anlamına gelir. Özellikle evlilik arzulayan rüya sahibinin en kısa sürede nişan, söz, evlilik isteği ne varsa gerçekleşecek demektir. Rüyada evlenilecek kişiyi yüksek bir makama ulaşmış şekilde görmek gerçek hayatta evlenilecek makam ve rütbe sahibi zengin insan anlamına gelir. Rüyada evlenilecek kişiyi tehlikeli bir duruma düşmüş şekilde görmek ise gerçek hayatta yapılacak hatalara ve ikili ilişkilerde çıkacak tartışmalara işarettir.

  Rüyada Evleneceği Kişiyi Başkası İle Görmek

  Rüyada evleneceği kişiyi başka bir kimse ile gören kişinin, gerçek hayatta evleneceği kimse ile yaşayacağı tartışmalara işarettir. Gerçek hayatta aileler arasında çıkabilecek tartışmalara, düğün öncesi çıkacak sıkıntı ve kavgalara delalet eder. Bu rüya, evlenecek iki kişi arasına girmek isteyen bir takım insanların olduğu anlamına da gelir. İlişkiyi ve evliliği kıskanan insanların bu ilişkiyi bozmak için harekete geçecekleri şeklinde yorumlanır. Rüyada evleneceği kişinin başka birisi ile evlendiğini görmek, o kimsenin bakış açısında yaşanacak değişikliklere işarettir.

  Rüyada Nişanlıyı Görmek

  Rüyada nişanlıyı görmek ileride yapılacak kısmetli evliliğe ve kurulacak güçlü aile bağlarına delalettir. Aile saadeti olarak yorumlanan bu rüya, nişanlı ile girilecek utlu ve huzurlu aile ortamını simgeler. Rüyada nişanlı ile hoş konuşmak, güzel vakit geçirmek ve nişanlıyı öpmek; gerçek hayatta arzu edilen her şeyin elde edileceği ve oldukça mutlu bir döneme girileceği anlamına gelir. Nişanlı ile rüyada girilen tartışma ise gerçek hayatta iki kişi arasında çıkabilecek sorunlara ve ufak tartışmalara işaret eder.

  Rüyada Evleneceği Kişi İle Konuşmak

  Rüyada evleneceği kişi ile oturup tatlı tatlı konuştuğunu gören kimse gerçek hayatta sevdiği ile güzel bir ilişki kurar, istek ve arzusu ne ise birlikte gerçekleştirirler. Evleneceği kişi ile iyi bir ilişki kuracağına, evliliğin bolluk ve bereket getireceğine ve kısmetli olacağına bir işarettir. Evleneceği kişi ile tartışmak ise tersine olumsuz olarak yorumlanır. İki kişi arasında veya aileler arasında çıkabilecek tartışmalara ve kavgalara işarettir.

  Rüyada Evleneceği Kişiyi Görmenin Psikolojik Tabiri

  Kişinin rüyasında sevdiği ve evleneceği insanı görmesi gerçek hayatta o kimseye duyduğu bağlılığı ve aşkı anlatır. Evleneceği bir kimse olmayan birisinin böyle bir rüya görmesi ise o kişinin evlenmek için duyduğu büyük arzuyu ve isteği simgeler.

  Yazı kaynağı : www.milliyet.com.tr

  Rüyada evleneceğin kişiyi görmek ne anlama gelir? Rüyada kendisinin, başkasının ve arkadaşının evlenceği kişiyi görme

  Rüyada evleneceğin kişiyi görmek ne anlama gelir? Rüyada kendisinin, başkasının ve arkadaşının evlenceği kişiyi görme

  Rüyasında evleneceği kişiyi gören rüya sahibinin, rüyası genel olarak olumlu bir şekilde yorumlanmaktadır. Gerçekte evlenecek olan kişinin böyle bir rüya görmesi istediklerinin gerçekleşeceğine dair yorumlanmaktadır. Hayatında ciddi bir ilişkisi olmayan kişilerin ise karşısına en çıkacak olan hayırlı kısmet olarak yorumlanmaktadır.

  Rüyada Evleneceğin Kişiyi Görmek

  Rüyasında evleneceği kişiyi gören rüya sahibinin istediği bir dileğinin yerine geleceği şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişi gerçekten evlenmeyi düşündüğü bir dönemin içerisinde ise birlikte olduğu kişiyle en kısa zaman içinde evleneceğine dair yorumlanmaktadır.

  Rüyada Kendisinin Evleneceği Kişiyi Görmek

  Rüya sahibi evleneceği kişiyi rüyasında görürse, yakın bir zaman içerisinde rüya sahibine bir kısmet çıkacağına dair yorumlanır. Rüya sahibinin hayatında birinin olduğu durumlarda ise en kısa zamanda tamamının getirileceğine dair yorumlanmaktadır.

  Rüyada Başkasının Evleneceği Kişiyi Görmek

  Rüyasında başka birinin evleneceği kişiyi gören rüya sahibinin, kısa bir zaman içerisinde müjdeli bir haber alacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Aynı zamanda kişinin yaşayacağı hayırlı bir birliktelik olacağına dair de yorumlanmakta olan bir rüyadır. Dua eden kişilerin ise en kısa zamanda hayırlı biriyle tanışacaklarına tabir edilir.

  Rüyada Arkadaşının Evleneceği Kişiyi Görmek

  Rüyasında arkadaşının evleneceğini gören bir kişinin hem maddi hem de manevi açıdan yaşayacağı olumlu gelişmelere yorumlanmaktadır. Aynı zamanda rüyanızda gördüğünüz arkadaşınızla ilgili alacağınız güzel haberlerin olduğuna dair de yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişinin yakın zamanda önemli bir davete katılacağı da rüya tabirleri arasında yer almaktadır.

  Rüyada Arkadaşının Evlendiğini Görmek

  Rüyasında arkadaşının evlendiğini gören bir kişinin, hayatında yeni ve güzel gelişmelerin yaşanacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Arkadaşının gelinlik giydiğini ve evlendiğini görmek olumlu bir şekilde yorumlanan hayırlı rüyalar arasında yer almaktadır. Rüya sahibinin alacağı kararlar ile ilgili olarak acele etmesi gerektiğine de yorumlanmaktadır.

  Yazı kaynağı : www.hurriyet.com.tr

  Evleneceğimiz kişiyi rüyamızda görebilir miyiz?

  Evleneceğin kişiyi rüyada görmek için dua

  Evleneceğin kişiyi rüyada görmek için dua

  Evleneceğin kişiyi rüyada görmek için dua istiyorum. Evleneceğim kişiyi rüyamda görmek için okunacak dua istiyorum Bir kişi rüyasında evleneceği kişiyi görmesi için hangi duayı okuması gerekmektedir ?

  Cevap: Evleneceğin kişiyi rüyada görmek için dua

  Rüyada evleneceğin kişiyi görmek Evlilik için istihare yapılır, rüya meselesi önemli değil, yani elimizde olan bir imkan değil, siz Allah’a dua edin ona göre karar verisiniz.

  Evleneceğin kişiyi rüyada görmek için dua

  Türkçe Duası;
  “”Allâhumme innî estehîruke bi-ilmike ve estakdiruke bikudratike ve es’eluke min fadlike’l-azîm. Feinneke takdiru velâ ekdiru ve ta’lemu vela â’lemu ve ente allâmu’l-ğuyûb. Allâhumme in kunte ta’lemu enne hâzâ’l, emre hayrun lî fî dînî ve meâşî ve âkibeti emrî âcili emrî ve âcilihi fakdirhu lî ve yessirhu lî summe bârik lî fîh. Ve in kunte tâ’lemu enne hâza’l-emre şerrun lî fî dînî ve meâşî ve âkıbeti emri âcili emrî ve acilihî fasrifhu annî vasrifnî anhu va’kir liyelhayra haysu kâne sume ardinî bih. “”

  Duanın anlamı;
  Allah”ım yapmayı düşündüğüm şu işin işlenmesinden yahut terkinden hangisinin hayırlı olduğunu bana ilminle kolaylaştır. Kudretinle senden güç istiyorum. Senin devasa fazlından hibe buyurmanı dilerim. Şüphesiz senin her şeye gücün yeter; benim gücüm yetmez. Sen bilirsin, ben bilemem. Sen şeyi çok iyi bilensin, Allah”ım. Eğer bu işi dinim, yaşayışım ve işimin sonucu veya dünya veya ahretimin sonucu bakımından benim için hayırlı olduğunu bilirsen o işi bana takdir et, kolaylaştır ve onu bana mukaddes kıl. Eğer bu işi; dinim, yaşayışım ve işimin sonucu veya dünya veya ahretimin sonucu bakımından benim için fenalık olarak bilirsen, onu benden, beni de ondan uzak eyle. Nerede olursa olsun benim için iyilik olanı takdir et. Sonra da beni bu hayırla hoşnut eyle”

  En’am suresi

  ben dün gece En’am suresinin 103. Ayetini 21 kez okuyunnca dilediğin şeyi rüyanda görebildiğini okudum. 21 defa okudum ama daha sonra telefonla uğraştım dünyevi işler yaptım yani duayı okuduktan sonra direk yatmadım. Niyetim evlenceğim insanı görmekti. Rüyamda evli olduğumu gördüm ama sürekli olumsuz şekilde düşündüğüm gibi gördüm. İçkili bir adamın kocam olduğunu mutlu olmadığımı anneme beni bunla bırakma dediğimi gördüm. Normal kabus tarzı uzun bir rüya gibiydi. Duayı okuduktan sonra da direk uyumadım. Rüyanın gerçek olma olasılığı varmı acaba şütfen yardım eder misiniz

  arifselim
  Aleykum selam. Bu şekilde bir dua etme şekli ve usulü yoktur. Öyle bir rüya gören kişi içinde böyle bir evlilik yapar manasın da gelmez. Bunlar ancak bilinçaltı düşüncelerin rüyaya bir şekilde yansımasıdır diyebiliriz. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.

  Kayıtsız Üye
  Ben uyurken özel bir dua okuyup yatmamıştım. Her gece mutlaka uyumadan önce 7 nasr 7 felak 7 ayetel kursi okur yatarım. Bir gün rüyamda bir küçük ahşap kutu beyaz inci kolye bir sepetin içinde kırmızı elma muz portakal ve bir düğün davetiyesi gördüm. Annem bana 5 mayısta düğünün var diyordu davetiyede benim düğünümün davetiyesiymiş zorla evlendiriliyordum rüyamda. Bunu gördüğümde de şu anda da hayatımda kimse yok sizce neden 5 mayıs diye özellikle bir tarih gördüm?

  Tohat
  Rüyanın tabiri de rüyandaki gelişme gibi kabul edilir. İnci kolyenin art arda sıralanacak kısmetlere, meyveler bereket, bolluk ve mutluluğa işaret ederken tarih görmen ise bunları o tarihte veya o tarihe yakın hayırlı olaylar yaşama ihtimalini gösterir. Doğrusunu bilen Allah’tır.

  Kayıtsız Üye
  Selamün Aleyküm. Ben 3 gün ard arda rüya gördüm. İlk rüyamda 3 tane mümine kadın bana yakın zamanda kısmetimin çıkacağını söylüyorlardı ve bana bunun Allah’ın emri olduğunu ve kabul etmemi diyorlardı. İkinci gece bir erkek( o erkek gerçek hayatda akrabam) bana yaklaştı ve dediki o mümine kadınların söylediği gibi ben seni seviyorum sende kabul et evlenelim dedi. 3.cü gün yine aynı şekilde rüya gördüm. Bu üç rüyamdan sonra gerçekten de onlar beni istediler ama ailem razı olmadı. Ve o günden sonra tam 5 ay her gece rüyamda onu gördüm. Yine görüyorum ve bütün rüyalarımda onun benim eşim olacağı söyleniyor. Bu şeytanın bana oyunu ola bilir mi yani benim kafamı bununla oyalamak isteye bilir mi? Yoksa gerçekden de Allah tarafından olan bir rüyamı. Bunu tabiri var mı. Lütfen yardım edin. Allah razı olsun.

  Tohat
  Ve aleyküm selam. Bu gördüğün rüyaların tabirine göre tam tersi durumu söz konusudur. Şansızlık ve bununla birlikte zor günler geçirebilirsin. İşlerin aksayabilir ve istediklerin tıkırında gitmeyebilir. Fakat Doğrusunu en iyi bilen Allah’tır elbette sana bir işaret olarak da gösterilmiş olabilir. Şeytandan dolayı olan rüyalar genelde korku ve karmaşa içeren rüyalardır. Bu rüyan şeytandan uzak bir rüyadır.

  Kayıtsız Üye
  Merhaba ben birkaç yıl önce yatarken dua ettim rüyamda evleneceğim kişiyi görmek için ve eğer evliliğim hayırlı geçecekse beyaz ve yeşil renkler kötü geçecekse kırmızı ve siyah renkler göreyim deyip ihlas fatiha sürelerini okuyup yattım rüyamda eski sevgilimi gördüm beyaz ve yeşil renkler gördüm daha sonra aradan zaman geçti ve o eski sevgilimle barıştık beş yıl boyunca sevgili kaldık daha sonra ayrıldık ama barışma olasılığımız hala var sizce bu rüyanın anlamı nedir gerçekten onunla evlenecek miyim

  Tohat
  Merhaba. Eski sevdiğin yaşanmışlığından dolayı rüyanda görmüş olman muhtemeldir. Tekrar yaşanması da. Fakat kimle evleneceğim diye yatılıp birinin görülmesi gerçekle örtüşmediği gibi bununla amel edilmesi uygun değildir. Allah en iyisini bilendir tabiki.

  Kayıtsız Üye
  Merhaba benim kardeşim rüyasında beni tabutta görmüş adamın biri beni tabutun içine koyup sallamış hayatımda kimse yok ne önceden ne de şimdi adam bana demişki rüyada sen sakın kimseye bişy söyleme hatta ağzımı kapatmış neyse beni tabuta yatırmış tabut pamuklarla kaplıymış ama bir de bir kez ALLAH girayın yardımcısı olsun dendiğini duymuş (kadınlar benim eşim için söylemişler) ve ben de kardeşimin eşinin kendisini çok sevdiğini gördüm bu arada biz hiç bir zaman zengin eşler değil hayırlıdıyla imanlı eşler istedik bu rüyaların tabirini istiyorum mümkünse bir de etrafımızda çok kötü kişiler var ve biz dua ettikçe bunları görmüştük yalnız hala bekarız

  Tohat
  Merhaba. Görülen ilk rüya sıkıntılardan, sıkıntı veren düşmanlardan, zorluklardan, ağırlık veren her türlü kişi ve durumlardan korunmak, uzak durmak anlamına gelmektedir.
  Ikinci rüyanın tabiri de rüya sahibini ilgilendirir. Mutlu olmaya, bu mutluluğun kaynağının da alacağın güzel ve sevindirici haberlere bağlı olduğunu her acıdan şans ve kısmetinin açık olacağı anlamı taşımaktadır. Allah en iyisini bilendir elbette.

  Kayıtsız Üye
  Merhaba ben benim le görüşmek isteyen biri için istihareye yatmıştım yıllar önce hakkımda hayırlı mı hayırsız mı diye. Rüyamda bembeyaz bir gelinlik giymişim aynada kendime bakıyorum ve çok mutluyum benim düğünüm oluyor ve görmediğim bir ses bana sen Veysel ile evleneceksin diyor bu Veysel benim abimin arkadaşı yani yattığım kişi ile alakası yok. Bu rüyadan sonra ben hiç kimseye kendi veremedim aklımda hep o rüya ve Veysel var yıllar geçmiş olsa da bu rüyayı o kişiye anlattım bana hiç bir şey demedi ama ben hala umudumu kesemiyorum sizce ne yapmalıyım. teşekkür ederim yapacağınız yorum için.

  Tohat
  Merhaba. İstiharede görülen olaylar üzerinden tabir edilmez. His ve renk ile tabir edilir. Görülenler kişiyi yanıltabileceğinden buna bakmamalısın. Evleneceğin kimse eğer kaderinde varsa gün gelir bir şekilde yolunuz birleşir. Bunun için sadece tevekkül etmeli ve Allah’a bırakmalısın. Allah en iyisini bilendir.

  Kayıtsız Üye
  Selamün aleyküm..Ben evlilik için üç gün ard arda gizli olarak tesbih namazı kılmıştım.. niyetim evlilik ile ilgiliydi,…üçüncü gün cuma günü anneme rüyasında malum oluyor..kızım rüyamda sana ne zaman evleneceksin diye soruyorum..ima edercesine susarak perdeye üç tane kırmızı gül takıyorsun sırasınca dedi… düşüncelerinizi paylaşırsanız çok memnun olurum.. vesselam

  Tohat
  Ve aleyküm selam. Çok büyük bir sevinç ve bu sevincin oluşmasına neden olan hayırlı bir müjde demektir. Tüm aileyi etkileyecek bu gelişme sayesinde önceki günlere nazaran daha iyi bir yaşantı olacağını göstermektedir. Hakkıyla yalnız Allah bilebilir.

  Kayıtsız Üye
  Selamun aleyküm. Bir arkadaşım benim için istiareye yatmış. Evlilikle ilgili. Rüyasında bir ekmek fırınında ekmek pişiren Mevlana ‘yı görmüş. Önce kınamış koskoca Mevlana niye böyle işlerle uğraşıyor ilim yerine demiş. Sonra aslında güzel bir şey yapıyor sonuçta insanlara nimet dağıtıyor diye düşünmüş. Yani aslında bunun küçük bir kusur olduğunu geçirmiş aklından. Sonra iki üzüm asması görmüş. Biri büyümüş boy vermiş bakımlı diğeri çelimsiz . Asmalara zarar vermek isteyen biri varmış ama rüyayı gören izin vermemiş. Dokunma o daha büyüyecek güzelleşecek demiş. Sizce bu rüyadan ne anlamalıyım?

  Tohat
  Hayırlı günler. Her iki rüyanın anlam itibari ile olumlu içeriğe sahip olduğunu söyleyebiliriz. İlk rüya türlü sıkıntıdan arınarak feraha, bolluğa ve geniş rızka nail olup rahat bir yaşantı sürmeye ikinci rüyada ise birbirini tamamlayıp birbirinin kusur ve eksiklerini gideren, hatalarını görmezden gelen bir kimse ile birliktelik kurulacağına işaret eder. Hissen de önem taşıyan istiharenin güzel duygularla uyanmış olmak gerekmektedir. Buna göre hayırlı manası çıkar. Allah hakkıyla bilendir.

  Kayıtsız Üye
  Selamunaleyküm rüyamda bir çocuk ile evliymişim şuan yüzünü hiçbir şekilde hatırlamıyorum ama onunla beraber birkaç yere gittiğimi hatırlıyorum ve onunla olduğum için kendimi çok mutlu hissediyordum o da aynı hisleri bana hissediyormuş. Sabah uyandığımda hâlâ etkisindeydim yorumlarsanız çok mutlu olurum şimdiden Allah razı olsun.

  Tohat
  Ve aleyküm selam. Evli kimseler için bu rüya kendilerine hayırlı olacak bir bebeğe, bekar kimseler içinse hem ailede hem sosyal çevrede hem de iş ortamında çok iyi gelişmelerle karşılaşacağına, hayatının en iyi dönemi dahi olabilecek bu dönemde çalışanlar için başarılarından dolayı kademe atlamaya delalettir. Hakkıyla bilen Allah hayırlısını etsin.

  Kayıtsız Üye
  Dün gece evleneceğim kişiyi görmek için dua edip uyudum ve rüyamda lisede ki tarih öğretmenimi gördüm ben camdaydım kızkardeşlerim hocaya el sallıyorlardı bende hocam beni de hatırladınız mı diye hocaya el sallıyordum. Sonra hoca bize selam verip bir askeri kumaş örtülü bir kamyonete binip gitti. Sizce anlamı ne olabilir. Tarih öğretmenim erkek bu arada ve genç bir hoca

  Tohat
  Hayırlı günler. Evleneceğin kişiyi görüp görmediğini bir tek Allah bilebilir. Fakat tabiri bundan uzaktır. Geleceğine alakalı olarak kendini geliştirip, bilgi donanımına erişmek amacıyla sürekli araştırıp okumaya çalışacağına işaret etmektedir. Hakkıyla bilen Allah hayırlısını etsin.

  Evleneceğin kişiyi rüyada görmek için dua. Ben evleneceğim kişi için rüyaya yattım. Ama keyfi olsun diye değil. Hadi ben merak ettim o kişiyi öğreneyim diye değil. Zor durumda kaldığım için yaptım. Kendi rüyamda bu kişiyi gördüm ama o gün inanmamıştım. Çünkü ben bu kişiye abi diyorum. O gün de Allahım neden bana yine göstermedin diye çok ağlamıştım, yine alakasız bir şey gösterdin demiştim kendi kendime. Bir gün de bir akrabamız görmüş rüyasında nişanlanıyomuşum. Sizin ordan seni istemediğin birisi ile nişanlandırıyorlar demişti. Sonra bir arkadaşım daha gördü bana dedi ki rüyamda evleniyordun. Dört talibin arasından şu kişiyi seçiyorsun demişti. O söylediği kişi benim rüyamda daha önce gördüğüm kişi. Ben okumuş birisiyim mesleğim için uğraşıyorum ama bir türlü bana meslek sahibi olmak nasip olmuyor. Elimden geleni de yapıyorum. Rüyadaki kişi ise meslek sahibi biri değil ve bulunduğu yerden ayrılamaz. Bu rüyalar gerçekleşeceği için mi nasip olmuyor meslek sahibi olmak. İstişareye ihtiyacım var. Yardım edin gerçekten. Belirsizlik beni bitiriyor.

  Tohat
  Hayırlı günler. Görülen rüyalar hayırlı anlamlar taşımaktadır. Rüyada görülen kimse için kabuk edilen yoruma göre rızka, evlenmeye, mutlu olacağı gelişmelere delalet etmektedir. Kişinin seçimi hayatını etkiler rüyalar kesin olmamakla birlikte sadece ihtimalleri gösterir ki buna dayanmak doğru olmaz. Yine talip söz konusu olunca güvenilen kişilerle istişare edilip evlenecek olan kişilerin uygunluğu bu şekilde değerlendirilmeli hakkıyla bilen Allah hayırlısını etsin.

  Kayıtsız Üye
  Ben beş yıl önce yolda yürürken bir erkek görmüştüm hayatımda ilk defa görmüştüm o kişiyi ama içimden bir his onunla evleneceğimi söyledi ve o kişiyi beş yıl boyunca rüyalarımda gördüm ve rüyamda hep üzerinde beyaz tişört oluyo onunla beyaz bir yolda yürüdüğümüzü evlendigimizi onun eline kına yaktığımı bile gördüm bunların anlamı ne ve o kişiyi bu yılda gördüm ve gene aynı hisi hissettim hatta onu görmeden bir saniye önce şu yöne bak onu göreceksin dedi ve o yöne bakınca onu gördüm bunların anlamı ne

  Tohat
  Hayırlı günler. Tesadüfle açıklanamayacak bazı durumlar tevvafuk kabuk edilir ve bunun hikmetini yalnızca Allah bilebilir. Belli bir bedeni de olabilir olmaya da bilir. Rüyalarının manası ise hayatındaki gelişmelere işarettir. Çalışmalarının işlerinin tıkırında ilerleyebileceğine ve varsa bir problemin sona etmesine ferahlamana delalet etmektedir. Hakkıyla bilen Allah hayırlısını etsin.

  evleneceğin kişiyi rüyada görmek için etkili dua, rüyada evleneceğin kişiyi görmek için okunacak ayet, evleneceğin kişiyi rüyada görmek için dua

  Yazı kaynağı : www.forumduasi.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap