Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  rüyada eski sevgiliyle cinsellik yaşamak

  1 ziyaretçi

  rüyada eski sevgiliyle cinsellik yaşamak bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Rüyada cinsel ilişkiye girmek ne anlama gelir? Rüyada cinsel ilişkiye girdiğini görmek ne demektir? Rüyada cinsel ilişkiye girmek neye işarettir?

  Rüyada Eski Sevgili İle Cinsel İlişki Yaşamak Görmek Eski Sevgili İle Cinsel İlişki Yaşamak Görmek ile ilgili rüya tabirleri

  Rüyada Eski Sevgiliyle Cinsel İlişki Yaşamak

  Rüyada Eski Sevgiliyle Cinsel İlişki Yaşamak

  Rüyada eski sevgiliyle cinsel ilişki yaşamak gelirinden yana memnun olacağına, sevinilecek bir haber alınacağına, kar ve mutluluk getirecek projeler ortaya konacağına, hayırlı ve büyük kazançlar elde edileceğine, hane içinde yaşanan tartışmaların sona ereceğine, yaptığı hataları kısa zaman içinde düzelteceğine, dinde ve ahlakta çok daha olgunlaşacağına tabir olunur.

  Rüya tabiri lugatına göre rüyayı gören kimsenin sorunlarının yakın bir zaman içinde sona ereceğine, huzursuzluklarından kurtulacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kendi çabası ile kurtulup çok mutlu olacağına, rahat bir dönem yaşanacağına, yarıda kalmış ya da askıya alınmış olan çalışmaların kısa süre içinde tekrar hayata geçirileceğine, kendisini günahkâr kılacak yollara sapmayacağına, emeği ile hak ederek sahip olduklarının keyfini süreceğine, yeni bir iş hayatına sahip olunacağına inanılır.

  Rüyada eski sevgiliyle cinsel ilişki yaşamak kazançtan yana kara geçeceğine, yapılacak hamleler ve atılacak adımlar sayesinde iş hayatında hiç olmadığı kadar büyük başarılara ulaşılacağına, işlerin yoluna gireceğine, üzüntülerin ve sıkıntıların sona ereceğine, gerçekleştireceği çalışmalarla adından sıkça söz ettireceğine, çok büyük bir ferahlama yaşayacağına yorumlanmaktadır.

  Tabirciye göre rüya sahibi kimsenin eşe dosta yardım edileceğine, aile hayatının gün geçtikçe daha güzel bir hal alacağına, aile hayatında çok daha güzel günler göreceğine, ortak olarak gireceği bir iş sayesinde aile hayatının çok güzel bir hal alacağına, sorunlarından ve üzüntülerinden kısa bir zaman içinde kurtulacağına, ezilmeden ve yıpranmadan rahat bir iş hayatı olacağına yorumlanır.

  Rüyada eski sevgiliyle cinsel ilişki yaşamak sorunlarını çözeceğine, huzurunun ve mutluluğunun baki kalacağına, çevresindekilere doğruluğu ve güzelliği bulabilmesi için onlara yol göstereceğine, aile hayatında yaşanan sorunların yavaş yavaş unutulacağına, rahat edeceğine, amaçlarına ulaşma mutluluğuna nail olacağına alamet ettiğine inanılır.

  Rüya yorumları lugatına göre rüya sahibinin atılım yapacağına, insanlara olan güvenin artacağına, uzlaşmacı yaklaşımını her zaman koruyacağına, saygın bir konuma gelerek etrafındaki insanlara yardım edeceğine, hedeflerinin ve amaçlarının gerçekleşeceğine, kendisi ve ailesi ile hiçbir şekilde maddi açıdan dara düşmeyeceğine işaret etmektedir.

  Yazı kaynağı : www.gunduzniyetine.com

  Rüyada Bir Kadınla Sevişmek, Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek

  Rüyada Bir Kadınla Sevişmek, Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek

  Rüyada eski sevgiliyle ilişkiye girdiğini görmenin yorumu rüya sahibinin hayatında sevgilisi olup olmamasıyla ilgili değişkenlik gösterir. Rüyada eski sevgiliyle yeniden cinsel ilişkiye girdiğini görmek, iyi bir şekilde yorumlanır. Rüya sahibinin eski sevgilisiyle sevişmesi, çok sevdiği birine açılmasına ve akabinde büyük rahatlığa kavuşacağına delalettir. İş hayatında büyük başarı elde edeceği, günden güne olumlu yönde ilerleyerek maddi manevi rahatlayacağı anlamına gelmesinin yanında rüya sahibinin, büyük bir sosyal çevreye sahip olacağına da işaret eder. Bazı rüya tabircilerine göre ise rüyada eski sevgiliyle ilişkiye girmek, rüya sahibinin eski sevgilisinden alacağı büyük ve mutlu haberin işaretidir. Aynı zamanda rüya sahibinin eski sevgilisinden büyük bir yardım göreceğini ve eski sevgiliye karşı bir ömür boyu minnet duyacağına da delalet eder. Sevgilisi olduğu halde rüyada eski sevgilisiyle ilişkiye girdiğini görmek, rüya sahibinin şu anki ilişkisinden sıkılıp bunaldığına ve aklında eski sevgilisinin olduğuna işaret eder.

  Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek 

  Rüyada eski sevgiliyi görmek, ya onu unutamadığınıza delalettir ya da unutulmadığınıza alamettir. Bazı rüya yorumcularına göre ise eski sevgilinize duyduğunuz kin ve nefretiniz rüyanıza yansımış olabilir. 

  Rüyada eski sevgili ile yakın temasta bulunmak, rüya sahibinin amacına ulaşacağı ve çok istediği bir işi başaracağı anlamına gelir. 

  Rüyada eski sevgiliyi öpmek, rüya sahibinin arzu ettiği bir durumu elde edeceğine ve bununla beraber mutlu olacağı anlamına yorulur. Bazı rüya tabircilerine göre de bekar rüya sahibi için yakın zamanda evliliğe ve kuracağı mutlu yuvaya alamet eder.

  Rüyada Bir Erkekle Sevişmenin Anlamı

  Rüyada herhangi bir erkekle sevişmek, rüya sahibinin evli ya da bekar olmasıyla alakalı değişkenlik gösterir. Rüya sahibi, henüz evlenmemiş olan bir kadın ise rüya sahibi için hayra yorulmaz. Rüya sahibinin, çıkarları üzerine pis işlere bulaştığı, büyük günahlar işlediğine ve dini olarak yanlış yola saptığına işaret eder. Kişinin tövbe etmesi ve tekaradan doğru yola dönmesi tavsiye edilir. Rüyada kendi kocası ile cinsel ilişkiye girdiğini gören rüya sahibi, tez zamanda hayırlı haber alır. Görülen rüya, rüya sahibinin maddi manevi rahatlığa erişeceğine işaret eder. Rüyasında tanımadığı bir erkekle cinsel ilişkiye girdiğini gören evli rüya sahibi için bazı rüya tabircilerine göre rüya sahibinin eşinden sakladığı büyük bir sırrın olduğuna ve kişinin günah işlediğine delalet eder.

  Rüyada Bir Kadınla Sevişmek Ne Anlama Gelir?

  Rüyada bir kadınla sevişmek; rüya sahibi, henüz evlenmemiş bir erkek ise en kısa zamanda sevindirici haber alacağına, mutlu olacağına ve huzurlu yuva kuracağına işaret eder. Evli rüya sahibinin karısından başka bir kadın ile ilişkiye girmesi, işlerinin ilerleyeceğine, kazancının kat kat artacağına ve erişeceği mal, mülk gibi büyük servete delalet eder.

  Yazı kaynağı : www.eniyikadin.com

  Rüyada eski sevgiliyle cinsel ilişki yaşamak

  Rüyada eski sevgiliyle cinsel ilişki yaşamak

  Rüyada eski sevgiliyle cinsel ilişki yaşamak kazanılan paranın sevilen kişilerle bölüşüleceğine ve çok sevilen bir kişi olunacağına, kişinin çalıştığı yerde hakkında çıkarılan laf, söz nedeniyle üzüntü yaşayacağına delalet etmektedir.

  Rüyada eski sevgiliyle cinsel iliski iş hayatında zorlu zamanlar geçireceğine, büyük bir parasızlık yaşanacağına, rızkının genişleyeceğine ve böylece hem ağız tadının, keyfinin hem de sağlığının yerinde olacağına delalet eder.

  Rüyada sevgiliyle cinsel iliski hayali kurulan mutluluk dolu hayatın yakalanacağına, huzurlu günler geçirileceğine, sıkıntı çektiği konularda çok iyi bir sonuca ulaşacağına yorulmaktadır.

  Rüyada eski arkadaşla cinsel ilişki yakın bir arkadaşın araya girmesi sayesinde bu sorunun çözüleceğine, evlilik yolunda bir adım atılacağına, kazancın sürekli artacağına yorulmaktadır.

  Rüyada eski eşle cinsel ilişki görmek çok uzun bir dönem bu rahatsızlıkla boğuşacağına, dilini yalandan, dedikodudan ve iftiradan sakınacağına yorulmaktadır.

  Rüyada eski eşiyle cinsel ilişki yaşamak çok büyük bir güven ve huzur içinde yaşanacağına, çok yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, kendisine olan güvenini tazeleyeceğine inanılır.

  Rüyada eski sevgili ile cinsel ilişki görmek sevdiği kişiler ile çok güzel günler geçireceğine, başarıya ve kazanca götürecek fırsatlar yakalamak için uğraşacağına delalet etmektedir.

  Rüyada eski sevgiliyle ilişki yaşamak alınan eğitime uygun bir çalışmanın bulunması ile cebe yüklü miktarda kazanç gireceğine ve büyük bir saygınlığa sahip olunacağına, hayal ettiği şeylere kısa bir zaman içinde zorluk çekmeden kavuşacağına yorulmaktadır.

  Yazı kaynağı : www.sahihruyalar.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap