Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  rüyada eski sevgiliden mesaj gelmesi

  1 ziyaretçi

  rüyada eski sevgiliden mesaj gelmesi bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Rüyada Mesaj Almak

  Rüyada Mesaj Almak

  Rüyada mesaj almak ne demektir? Rüyada eski sevgiliden mesaj aldığını görmek ne anlama gelmektedir? Rüyada telefonuna mesaj geldiğini görmek hakkındaki tabirler ile eski sevgiliden mesaj almak hakkındaki tüm yorumları sizler için hazırladık. Rüyada görülen mesaj almanın gerçek hayata olan etkileri ve neye işaret ettiğini merak edenler için rüyada mesaj aldığını görmenin yorumlarını sizler için derledik.

  Rüyada mesaj almak telefonuna mesaj gelmesi gerçek hayattakine benzer bir şekilde yorumlanmaktadır. Rüyada telefonuna mesaj gelmesi kısa zamanda bir haber alınacağına işaret eden rüyalardandır.

  Rüyada Mesaj Almak

  ​​​​​​Rüyada mesaj almak veya telefona mesaj gelmesi kısa zamanda bir haber alınacağının alameti olarak yorumlanmaktadır. Rüyada görülen mesaj almak kişinin iyi bir haber alması veya kötü bir haber alması şeklinde iki farklı yorum barındırmaktadır.

  Rüyada Eski Sevgiliden Mesaj Geldiğini Görmek

  Rüyada eski sevgiliden mesaj geldiğini görmek kısa zamanda geçmişten kişiler ile irtibata geçmeye geçmiş hayatındaki insanın onu düşündüğüne işaret olarak yorumlanmaktadır. Eski sevgiliden mesaj gelmesi geri dönüşlerin yaşanabileceğine ve haberler alınacağına işaret eden rüyalardandır.

  Rüyada Eski Arkadaştan Mesaj Gelmesi

  Rüyada eski bir arkadaştan mesaj aldığını görmenin yorumu arkadaşı ile ilgili haberler alınacağına geçmişte yaşanılan küslüklerin biteceğine eski dostlukların yenilenmesine işaret etmektedir.

  Rüyada Ölmüş Birinden Mesaj Aldığını Görmek

  Rüyada ölmüş birinden mesaj aldığını görmek oldukça dikkat edilmesi gereken bir rüyadır. Rüyada geçen ölmüş kişinin yakını olmaktan veya o kişi ile ilgili bir olaya şahit olmaktan dolayı bu rüyada mesaj gelmesi olarak yorumlanmaktadır. Rüyada ölmüş birinden alınan mesaj eğer bir istek veya dilek ise kişinin gücü yeter ise gerçekleştirmesi gerekmektedir. Geçmişte bir hak durumu oluşmuş ise rüyada görülen mesaj almak buna tabir edilerek hakların helal edilmesi gerekmektedir.

  Yazı kaynağı : www.milliyet.com.tr

  Rüyada eski sevgiliden mesaj almak ne demek? Rüyada eski sevgilinin mesaj atması ne anlama gelir?

  Rüyada eski sevgiliden mesaj almak ne demek? Rüyada eski sevgilinin mesaj atması ne anlama gelir?

  Hepimiz hayatında bir kez de olsa rüyasında eski sevgilisini ya da eski sevgilisiyle yeniden iletişime geçtiğini görmüştür. Eski sevgilerin görüldüğü rüyalar rüya yorumları arasında en çok araştırılan rüyalardan sayılabilir. Gelin rüyada eski sevgilinin mesaj atmasının anlamını hep birlikte inceleyelim...

  RÜYADA ESKİ SEVGİLİNİN MESAJ ATMASI

  Bazı rüyaların gerçek hayatlarımıza dair mesajlar taşıdığı rüya yorumcuları arasında yaygın bir kanı. Rüyada eski sevgilinin mesaj atması, bazı rüya yorumcularına göre rüya sahibinin gerçekte de eski sevgilisiyle yeniden konuşmaya başlayacağı yönünde yorumlanıyor. Rüyada eski sevgilinin mesaj atması mesajın içeriğine göre farklı yorumlanıyor. Rüyasında eski sevgilisinden mesaj alan rüya sahibi geçmiş günlerini çok özlüyor ve geçmişe dönmek istiyordur.

  RÜYADA ESKİ SEVGİLİDEN MESAJ ALMAK

  Rüyada eski sevgiliden mesaj almak rüya sahibini üzecek rüyalardan biridir. Rya sahibi geçmişinde yaptığı ve çok üzülmesine neden olan hataları tekrarlayacak ve yine çok üzülecek demektir. Rüyasında eski sevgilisinden mesaj aldığını gören rüya sahibinin eğer şu anda bir ilişkisi varsa o ilişkisinde de yolunda gitmeyen şeyler yaşanıyor demektir. Bazı yorumcular bu rüyayı ayrılık olarak da yorumlar.

  RÜYADA ESKİ SEVGİLİ İLE BARIŞMAK

  Rüyada eski sevgili ile barışmak genelde rüya sahibinin eski sevgilisini unutamadığı şeklinde yorumlanacak gibi düşünülse de bu aslında böyle değildir. Rüyasında eski sevgilisi ile barıştığını gören rüya sahibi gerçek hayatında eski sevgilisiyle barışmaz aksine rüya sahibi için yeni bir ilişkinin başlayacağı mesajını taşıyan bir rüyadır. Rüyasında eski sevgilisiyle barıştığını gören kişi artık eski defterleri açmayı bırakacak ve yoluna bakmaya başlayacak demektir. Eski sevgilisini tamamen unutacak ve kendisi için heyecan dolu yeni başlangıçlar yapacaktır.

  RÜYADA ESKİ SEVGİLİNİN PİŞMANLIK MESAJI ATMASI

  Rüyada eski sevgilinin pişmanlık mesajı atması rüya sahibi için iyiye yorulan rüyalardan biridir. Rüyada eski sevgilinin pişmanlık mesajı attığını gören rüya sahibi bir süredir ters giden işlerinin çok kısa bir süre sonra bir anda iyiye gitmeye başlayacağına, hayatında yolunda gitmeyen ne varsa yoluna gireceğine şahit olur.

  Rüyasında eski sevgiliden pişmanlık mesajı alan kişi zor günleri geride bırakacak ve iş hayatında takdir gördüğü, iyi paralar kazandığı işlere dahil olduğu, özellikle aile ilişkilerinde kavgalarının son bulduğu bir döneme girecek demektir.

  Rüyada eski sevgiliden telefona mesaj geldiğini görmek bazı rüya yorumcuları tarafından da mutsuzluğun ve huzursuzluğun işareti olarak yorumlanır. Rüyasında eski sevgiliden telefonuna mesaj geldiğini görmek rüya sahibinin insan ilişkilerinde güvenini kaybedeceğine, bir daha hayatına birini almakta çok zorlanacağına, hayatında tatsız bir dönemin yaşanacağına işarettir.

  Telefonuna eski sevgilisinden mesaj geldiğini gören kişi bazı rüya tabircilerine göre ise rüya sahibinin hayatını kötü etkileyen, onun huzurunu kaçıran ve onun kötülüğünü isteyen kim varsa o kişilerin kısa zamanda ondan uzaklaşacağına işarettir.

  Yazı kaynağı : www.sabah.com.tr

  Rüyada Eski Sevgilinin Mesaj Atması

  Rüyada Eski Sevgilinin Mesaj Atması

  Bazı zamanlar eski sevgili hatırlanır ve yaşananlar akla gelir. Böyle durumlarda ve böyle zamanlarda insanlar rüyasında eski sevgilisini görebiliyor. Özellikle eski sevgilinin mesaj atmasını gören pek çok insan, bu rüyada ilgili rüya alimlerin yorumlarını okumaya çalışmaktadır. Peki, rüyada eski sevgilinin mesaj atması nedir? Eski sevgili ile mesajlaşmak ne demek? İşte bu konuda merak ettikleriniz.

   İnsanlar zamanında beraber oldukları kişileri bazen hatırlar. Bu sebepten dolayı yoğun duygular içerisine girdikleri için, bu duygular bir yerden sonra kişinin rüya görmesine sebep olabilmektedir. Tabii bu rüyaların belli manaları olur ve bu anlamları öğrenebilmek için rüya alimlerin yorumları okuyabilirsiniz.

   Rüyada Eski Sevgilinin Mesaj Atması

   Rüyada eski sevgilinin mesaj atması rüya sahibinin aynı hatayı yapmak üzere olduğunu anlatmaktadır. Şu anda birlikte olduğu kişiyle, önceki ilişkisinde ne tüm sorun yaşamış ise aynı durum ile karşı karşıya kaldıklarına yorulur. Özellikle bu konuda rüya sahibinin aynı hatayı yapmaması için uyarıcı bir rüya olarak öne çıkıyor. Eğer şu anki ilişkinin istediği gibi gitmediğini düşünüyorsa, rüya sahibinin bunu uzatmadan bitirmesi anlamına gelmektedir.

   Eski Sevgili ile Mesajlaşmak

   Rüyada eski sevgiliyle mesajlaşmak tam tersi şekilde yorulmaktadır. Özellikle rüya sahibinin bu işi artık geride bırakması ve yoluna bakması gerektiğini anlatan bir rüyadır. Eğer Rüya sahibi barışma hayalleri kuruyor ise bundan vazgeçmesi gerektiğini ifade etmektedir. Çünkü karşı tarafın tamamen bitirdiğini ve yoluna baktığını anlatır. Böyle bir durum rüya sahibinin üzer ve hayal kırıklığına uğratabilir. 

   Rüyada Eski Sevgiliden Mesaj Almak ve Ağlamak

   Rüyada eski sevgiliden mesaj almak ve ağlamak rüya sahibinin önceki ilişkisini unutamadığını anlatmaktadır. Her ne kadar yeni bir ilişki içerisinde olmuş olsa bile, yine de eski sevgilisini özlediğini ve hatırladığını anlatmaktadır. Özellikle eski sevgiliye karşı hala hislerinin olduğunu, onunla birlikte olmak istediğini ve onu aramak istediğinde dair bir rivayet edilir. Bu defa her şeyin farklı olabileceğini düşünen rüya sahibinin, doğru karar vermesi için uyarı niteliği taşıyan bir rüya olarak da öne çıkıyor.

   Rüyada Eski Sevgiliden Mesaj Almak ve Barışmak

   Rüyada eski sevgiliden mesaj almak ve barışmak rüya sahibinin artık yoluna bakması gerektiğini anlatmaktadır. Özellikle kişinin yeni bir insan ile tanışacağını ve güzel bir birliktelik yaşayacağına yönelik yorumlar yapılır. Eski sevgiliyi tamamen geride bırakmaya ve yeni bir sayfa açmaya işaret etmektedir. Hatta başlanan yeni ilişkinin daha ileri boyutlara taşınabileceği ve zaman içerisinde evlilik yolunda ilerleyebileceği ne yönelik yorumlanır. Bu yüzden rüya sahibinin artık kendi hayatına odaklanması gerektiğini anlatan ve ilişkisine değer vermesi gerektiğini söyleyen bir rüyadır.

   Rüyada Eski Sevgiliyle Mesajlaşıp Tartışmak

   Rüyada eski sevgiliyle mesaj atıp tartışmak rüya sahibinin yeni ilişkisine çok özen gösterdiğine yorumlanır. Özellikle kişinin eski ilişkisindeki hataları yapmamak için büyük bir çaba gösterdiğine dair rivayet edilir. Başka rüya alimlerine göre ise aldatılmak ya da yalan gibi durumlar ile yeniden karşı karşıya kalınmaması adına, rüya sahibini uyaran bir rüya şeklinde ifade edilir.

   Rüyada Eski Sevgilinin Annesiyle Mesajlaşmak

   Rüyada eski sevgilinin annesi ile mesajlaşmak rüya sahibinin yeni ilişkisindeki kişinin annesiyle tanışmak anlamına gelir. Bu tanışmak daha ciddi bir noktaya ulaşacak ve evliliğe doğru gidecek anlamına gelmektedir. Aynı zamanda bekar kişiler için kısa bir süre içerisinde hayatına evleneceği kişinin girebileceğine dair yorumlar yapılır. Bu sebepten dolayı rüya sahibinin sevgilisi, kendi annesiyle bir an önce tanıştırmak isteyebilir. Kişinin buna hayır dememesi ve tanışması gerektiğini anlatan bir rüyadır.

  Yazı kaynağı : www.milliyet.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap