Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  rüyada elektrik çarpması görmek

  1 ziyaretçi

  rüyada elektrik çarpması görmek bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Rüyada elektrik çarpmasından korkmak ne demek? Rüyada elektrik çarpması ne anlama gelir?

  Rüyada elektrik çarpmasından korkmak ne demek? Rüyada elektrik çarpması ne anlama gelir?

  İnsanlık tarihi, kişilerin ve toplumların kaderini belirleyen rüyalardan bahsedilen hikayelerle doludur. Rüya yorumları bugün karar almada eskisi kadar etkili olmasa da kişisel olarak çok fazla araştırılan konuların başında geliyor.

  RÜYADA ELEKTRİK ÇARPMASI

  Rüyada elektrik çarpması hayırla anılan rüyalardan biridir. Rüyada elektrik çarpması en basit anlamıyla kötülüklerle, kötü şansla, beklenmedik kazalarla yorumlanır.

  Rüyasında elektrik çarptığını gören kişinin hayatı beklemediği bir anda alt üst olacak demektir. Bu rüyayı gören kişi çok zor durumlara düşecek hatta belki evini, yaşadığı şehri terk etmek zorunda kalacaktır. Rüyada elektrik çarpması füzen bozulması olarak tabir edilir.

  RÜYADA ELEKTRİK ÇARPMASINDAN KORKMAK

  Rüyada elektrik çarpmasından korktuğunu gören kişi iş hayatında büyük bir karar alacak ve biriyle bir ortak iş kuracak demektir. Bu ortak iş sonucunda hem rüya sahibi hayırlı kazanç kapılarına erişecek hem de bu işten çok fazla başka insan da nasiplenecek demektir.

  Rüyasında elektrik çarpmasından korktuğunu gören kişi uzun zamandır küs olduğu biriyle barışacak manevi olarak kendini iyileştirdiği ve kederden uzaklaştığı bir döneme girecektir.

  Bazı rüya yorumcuları ise rüyada elektrik çarpmasından korkmayı bir anda sağlıkla ilgili yaşanacak bir sıkıntıya işaret eder. Bu tabire göre rüyayı gören kişinin kendisi ya da ailesinden biri bir anda hastalanacak ve sıkıntılı günler yaşanacak şeklinde yorumlanır.

  RÜYADA ELİNİ ELEKTRİK ÇARPMASI

  Rüyada elini elektrik çarpması haberci rüyalardan biridir. Rüyada elini elektrik çarptığını gören kişi yaptığı işlere ve para kazandığı kaynaklara dikkat etmelidir çünkü her an harama bulaşma riski vardır. Rüya sahibinin hayatında helal kazanç ve haram kazanç ayrımına dikkat etmediği ama buna dikkat etmesi gerektiğine işaret eden rüyada elini elektrik çarpması rüya sahibinin dikkatli davranırsa sıkıntılarından kurtulmasının ve doğruya yönelmesini zor olmadığına dikkat çeker.

  RÜYADA BİRİNE ELEKTRİK ÇARPMASI

  Rüyada başkasına elektrik çarptığını görmek rüya sahibi için mutluluğun ve huzurun habercisidir. Ancak bazı rüya yorumcuları bu rüyayı tam tersi bir anlamda açıklar. Bazı rüya yorumcularına göre rüyada birine elektrik çarpması rüyayı gören kişinin yakın çevresinden bir ölüm haberi alacağına dalalet eder. Rüyada elektrik çarpmasının görülmesi sağlık sorunlarına ve herkes için sıkıntılı günlerin gelmesine işaret eder.

  RÜYADA ELEKTRİK ÇARPMASIYLA ÖLMEK

  Rüyada elektrik çarpmasıyla ölmek yenilenme ve yeniden ayağa kalkma mesajı taşıyan bir rüyadır. Rüyada elektrik çarpmasıyla ölmenin anlamı rüya sahibinin yaşadığı kötü günlerden sonra yeniden ayağa kalkacağına kendini iyileştireceğine, manevi olarak zenginleşmesiyle birlikte kazancının da zenginleşmeye başlayacağına işaret eder.

  Rüyada elektrik çarpmasıyla öldüğünü gören kişi zor günleri geride bırakacak, işine dört elle sarılacak, evine ve ailesine yönelecek ve onların da mutluluğu daim olacak demektir. Rüya sahibini hayatında görüşmediği birileri varsa onlarla olan küslükleri son bulacak, çevresi genişleyecektir.

  Yazı kaynağı : www.sabah.com.tr

  Rüyada Elektrik Çarpması Ne Demek? Prizden Eline Elektrik Çarptığını Görmek Nedir? - Rüya Tabirleri

  Rüyada Elektrik Çarpması Ne Demek? Prizden Eline Elektrik Çarptığını Görmek Nedir? - Rüya Tabirleri

  Rüyasında elektrik çarpması; bu rüyayı gören kişi için hayra yorulmayan bir rüya olma özelliği taşımaktadır. Bu bakımdan kişi için bir nevi uyarı niteliği taşıyan bir rüya olma özelliği barındırmaktadır. Sizin için rüyada elektrik çarpması ne demek? Prizden eline elektrik çarptığını görmek nedir şeklindeki konu başlıklarını tüm detayları ile birlikte derledik.

   Rüyasında elektrik çarpmasının yorumu; rüyanın görülme şekliyle çok ilgili olmaktadır. Bu bakımdan rüyanın görülme şekli, araştırılan yorumun doğruluğuna büyük bir katkı sağlamaktadır. 

   Rüyada Elektrik Çarpması 

   Rüyada elektrik çarptığını görmek; bu rüyayı gören kişi için hayırlı bir rüya olarak yorulmaz. Bazı tabircilere göre bu rüyayı gören kimseni hayatının karmakarışık bir hal alacağına ve bunun neticesi olarak kişinin tam anlamıyla hayatının alt üst olacağına alamet eder. Rüyada elektrik çarpması görmek; rüya sahibi konumunda olan kişinin kurmuş olduğu tamamıyla bozulacağına ve yaptığı planların tümünün altüst olacağına yorulur. Bu rüya aynı zamanda kişinin uzun geceler boyunca çalışarak büyü emek vermiş olduğu projelerin, çıkan bazı karışıklıklar nedeniyle bozulacağına ve bu kişinin yapmış olduğu tüm çalışmaların boşa gideceğine alamet eder.

   Rüyada Prizden Elektrik Çarptığını Görmek 

   Rüyada prizden eline elektrik çarptığını görmek; son derece mutsuz olan bir insanın vicdanının kendini rahat bırakmamasına ve bun nedenden dolayı da uykuların kaçmasına alamet etmektedir. Bu rüya ayrıca kişinin tolumda saygınlık göreceğine ve dolu dolu bir hayat süreceğine işaret eder. Bu rüya aynı zamanda rüya sahibi kimse için yaşanacak olan maceralara ve hayata anlam katmaya yorulur.

   Rüyada Elini Elektrik Çarpası Görmek

   Rüyada elini elektrik çarpması görmek; rüya sahibi konumunda olan bireyin haramdan günahtan uzak durmanız gerektiği konusunda bir uyarı niteliği taşımaktadır. Bu rüya kişinin yaşamında helali ve haramı gözetmeye özen göstermesi gerektiğine ve aynı zamanda kişinin güzel, imanlı bir insan haline geleceğine, hak yolundan ayrılmayacağı bir ömür süreceğine tabir olur. Bazı rüya yorumcularına göre rüyada elini elektrik çarpması görmek; rüya sahibi kişinin umudunu kaybettikten sonra yeniden istediği daha sağlıklı bir hayata ve çektiği sıkıntı neticesinde özlemini duyduğu toplu mala alamet eder. Bu rüya aynı zamanda rüya sahibinin karşılaştığı zorlukların sonunda hayra, refaha ve temiz rızka kavuşacağına yorulur.

   Rüyada Erkek Kardeşini Elektrik Çarptığını Görmek

   Rüyada erkek kardeşini elektrik çarptığını görmek; rüya sahibinin sağlıklı bir yaşam sürdüremeyecek bir kimse haline geleceğine alamet eder. Bu rüya aynı zamanda kişinin içinde yaşamış olduğu sorunlardan uzaklaşacağına ve yaşamının bir düzen içine girmesine, ayrıca kişinin birer birer hayallerinin olacağına tabir olur. Rüyada erkek kardeşini elektrik çarptığını görmek; rüya sahibi konumundaki kişinin hiç kimseden zarar görmeyeceğine de yorumlanmaktadır.

   Rüyada Yabancı Çocuğu Elektrik Çarptığını Görmek

   Rüyada yabancı çocuğu elektrik çarptığının görmek; rüya sahibi kişinin geçim sıkıntısı çekemeyeceğine ve yaşamının geri kalan kısmını çok rahat bir şekilde geçireceğine yorulur. Bu rüya aynı zamanda kişinin hileli işlerden uzak duracağına ve hakkı olandan fazlasında asla gözünün olmamasına alamet eder.

   Rüyada Elektrik Çarptığını Hissetmek

   Rüyada elektrik çarptığını hissetmek; rüya sahibinin hayatında karşı karşıya kaldığı bunalımlı günleri geride bırakacağına, kişinin hayırlı işler yapacağına ve bolluk içinde bir hayat sürdüreceğine işaret eder. Bu rüya aynı zamanda kişinin zaman zaman hatalı işler yapacağına da tabir olur.

   Rüyada Başkasını Elektrik Çarptığını Görmek

   Rüyada başkasını elektrik çarptığını görmek; rüya sahibi konumunda olan kişinin hayattan zevk aldığı şekilde bir yaşam sürdüreceğine alamet eder. Bu rüya aynı zamanda rüya sahibi olan kişi için ileride yaşanacak olan mutlu ve huzurlu günlerin çok yakında olduğuna ve yüzünün güleceğine alamet eder.

   Rüyada Elektrik Çarpmasından Kurtulmak

   Rüyada elektrik çarpmasından kurtulma; rüya sahibi konumundaki kişinin kendisini mahcup hissedeceğine ve çevresinde bulunan yardıma ihtiyaç duyan kişilere yönelik olarak hayır işlerinde bulunacağına tabir olur. 

  Yazı kaynağı : www.milliyet.com.tr

  Rüyada Elektrik Görmek, Çarpması ve Kesilmesi Ne Anlama Gelir? - Diyadinnet

  Rüyada Elektrik Görmek, Çarpması ve Kesilmesi Ne Anlama Gelir? - Diyadinnet

  Rüyada elektrik görmek büyük bir güç olarak yorumlanır. Elektrik aynı zamanda, huzura, kazançlı bir işe işaret sayılır. Elektrik rüyası ani bir aşk ya da rahatlık anlamına da gelebilir. Rüyada elektrikle çalışan lamba ve benzeri şeyleri görmek, hayra yorumlanır. Rüyada elektrik kıvılcımları görmeniz; birine aşırı derecede bağlanacağınıza yorulur. Ancak rüya sahibinin daha sonra toparlanıp kendine geleceğine yorumlanır. Vücudunda az miktarda elektrik taşıdığını ve ondan etkilenmemek şartıyla görmek insan üstü güçlere sahip olmaktır.

  Rüyada Elektrik Işığı Görmek; ansızın gerçekleşecek olaylar karşısında uyarıldığınıza delildir. Bunun tedbirini almanız gerektiğine, aksi takdirde ölüm tehlikesiyle karşılaşabileceğinize işaret eder. Elinde elektrikle parıldayan, bir ışık tuttuğunu yahut bir elektrik düğmesini açıp ortalığı aydınlattığını gören, ilmiyle halkı aydınlatır.

  Rüyada Elektriklerin Kesilmesi; beklenmedik olaylarla karşılaşacağınız anlamına gelir. Rüyada elektrik kesilmesi görülme şekline göre farklı şekilde yorumlanır. Genel anlamda elektriğin kesildiğini görmek güzel ve aydınlık geleceğin sizi beklediğini göserir.

  Rüyada Elektrik Akımı Görmek; gelecekteki günlerinizin çok aydınlık ve mutlu geçecegine işarettir.

  Rüyada Elektriğe Kapılmak; Bir kimsenin rüyasında elektrik cereyanına kapıldığını görmesi; yapmakta olduğu işlerinin bir makine süratiyle yürüyeceğine yorumlanır. çok başarılı olacağına delildir.kişinin rüyasında bir yakınını elektrik cereyanına kapıldığını görmesi; o kişinin birilerinden beklediği yardımı görerek arzu ve isteklerini gerçekleştireceğine delalet eder.

  Elektrik Direği Görmek; ciddi bir toplantı yapacağınıza rivayet edilir. Elektrik direğinin devrilmesi; oldukça sorumluluk isteyen bir iş konusunda anlaşma yapacağınıza işarettir.

  Rüyada Elektrik Çarpması Görmek

  Hayatınızda birtakım ani değişiklikler sizin aleyhine olacak. Eğer sizi rüyada elektrik çarpıyorsa, hayatınızın güvende olduğu anlamına gelir. Kimi yorumcular, rüyada elektrik çarpmasını yıldırımla çağrıştırdıklarından duruma göre bazen korkuyu temsilen yorum yapmışlardır. Rüyada elektriğin sizi çarptığını görmeniz kimi zaman, işlerin yolunda gitmesine işaret eder. Bazı rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada elektrik çarpması deprem, savaş gibi afetlerin işaretidir. Kimi yorumlara göre elektrik çarpması, yıldırım çarpmasıdır.

  Yazı kaynağı : www.diyadinnet.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap