Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  rüyada dolu yağdığını görmek ne demek

  1 ziyaretçi

  rüyada dolu yağdığını görmek ne demek bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Rüyada Dolu Yağdığını Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada İri Ve Ceviz Büyüklüğünde Dolu Yağması Anlamı

  Rüyada Dolu Yağdığını Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada İri Ve Ceviz Büyüklüğünde Dolu Yağması Anlamı

  Rüyada dolu yağdığını görmek; hayırlara delalet etmemektedir. Rüya sahibinin; ızdırap çekmesine, kıtlığa, yokluğa, fakirliğe sürüklenmesine, çileye düşmesine delalet eder. Rüya sahibinin işlerinin iyiye gitmemesi olarak da yorumlanan bu rüya, fakirliğe düşmenin habercisidir. Bu yüzden hiç hayırlı bir rüya değildir.

  Rüyada Dolu Yağdığını Görmek

  Rüyada dolu yağdığını görmek; rüyayı gören birey açısından hiç olumlu tabir edilmemektedir. Rüya sahibinin yaşayacağı talihsizliklere, yaşayacağı uğursuzluklara, musibetlere ve kötülüklere delalet eder. Rüyayı gören bireyin çok çalışmasına, çok alın teri dökmesine rağmen bu emeklerinin karşılığını almamasına delalet eder. Rüyayı gören bireyin; evinde geçimsizlik ve sorun olmasına işarettir. Rüyada dolu yağdığını görmek; rüyayı gören kişinin elinden birçok malı kaçırmasına tabir edilir. Rüya sahibi çok zarar görecektir.

  Rüyada Ceviz Büyüklüğünde Dolu Yağdığını Görmek

  Rüyada ceviz büyüklüğünde dolu yağdığını görmek; rüyayı gören bireyin bekar olması halinde; maddi durumu iyi olan, vefa ve vicdan sahibi, iyi niyetli biriyle evlenmesi, mutlu bir yuva kurması olarak tabir edilir. Rüyada ceviz büyüklüğünde dolu yağdığını görmek; çıkılacak bir iş seyahati sonrasında başarılı ortaklık kurulmasına, bu ortaklık ile yüklü oranlarda kazanç sağlanmasına, kaçırılan fırsatlardan daha iyilerinin elde edilmesine ve aile ile daha iyi anlaşmaya işaret eder.

  Rüyayı gören birey; çok güzel olaylar ile karşılaşacaktır. Yapılan yanlışların tekrarlanmaması adına bazı bireylerin fikirlerine başvurmaya, yaşamı boyunca saygı duyulan ve el üstünde tutulan biri olmaya, önemli işlere imza atmaya, bir nedenden ötürü çok kötü vaziyetlere düşmeye, çok önemli bir üzüntü yaşanmasına, karanlıkların aydınlanmasına, yapılacak olan bir iş ile maddi anlamda rahat bir yaşam sürmeye, aile yaşamının daha iyi bir hal almasına, verilen sözlerin yerine getirilmesine işaret eder. Rüya sahibi açısından oldukça hayırlı bir rüyadır.

  Rüyada İri Dolu Yağdığını Görmek

  Rüyada iri dolu yağdığını görmek; rüya sahibinin çok üzüldüğü sorunları atlatmasına, çok önemli zorluklar çekip ödenmeyen borçların çok yakın bir dönem içerisinde bitmesine, uzun süreden beri aklından geçen ve yapmak istediği her şeyi gerçekleştirmesine, stres ve sıkıntıdan uzak şekilde kafasını dinlemeye, alınan zaferler ile dikkat çekmeye, hayırlı bir evliliğin yapılmasına, toplumun itibar ettiği bir kişi olunmasına inanılır. Rüya sahibi, hayatında eksik olan her şeyi tamamlayacaktır. Rüya sahibi açısından çok olumlu yorumlanan bu rüya, rüya tabircilerine göre hayırlara vesile bir rüyadır. Rüya sahibi, hayal etmiş olduğu her şeyi teker teker gerçekleştirecek ve dolu dolu yaşayacaktır.

  Yazı kaynağı : www.hurriyet.com.tr

  Rüyada Dolu Yağdığını Görmek Ne Anlama Gelir?

  Rüyada Dolu Yağdığını Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Dolu Yağması Anlamı Ve Yorumu

  Rüyada Dolu Yağdığını Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Dolu Yağması Anlamı Ve Yorumu

  Rüyasında doğal afet yaşayan pek çok kişi bunun gerçek hayattaki yansımasını merak eder. İnsanları derinden etkileyen bu tip rüyalar genelde gerçek hayatta da böyle bir durumla karşılaşılacağına yorulur. Fakat bu tip rüyaların gerçek hayattaki tezahürü genelde farklı alanlarda olur. Kişinin günlük hayatta alacağı kararları, hayatının gidişatını derinden etkiler. "Rüyada dolu yağdığını görmek ne anlama gelir?" sorusu da doğal afet rüyaları kapsamında araştırılıyor. Bu rüyanın anlamı ile rüyada dolu yağması anlamı nedir sorusunun yanıtı haberimizde.

  RÜYADA DOLU YAĞDIĞINI GÖRMEK

  Rüyada dolu yağdığını görmek genelde iyi yorumlanmaz. Böyle bir rüya gören kişinin mal kaybına uğrayacağı, zarar göreceği düşünülür. Bazı alimler ve rüya yorumcuları bu rüyanın kısa süreli bir hastalığa delalet olduğunu aktarır.

  RÜYADA DOLU YAĞMASI

  Bazı yorumcular ise rüyada dolu yağmasını devamlı gelir ve rızka yorar. Bu rüyalar kişinin şükür sahibi ve tok gözlü olduğunu bildirir. Şayet dolu yağışı hiçbir yere zarar vermiyorsa bu Allah'ın rahmet ve yardımına delalettir. Ancak dolu yağışı ekinlere, ağaçlara ve evlere zarar veriyorsa kıtlık ve hastalığa, yaşanılan bölgede meydana gelecek büyük çaplı bir hasara yorulur. Rüya sahibi yağan doluları toplayıp kaplara doldurursa bu rızkı artırır, bereket sayılır.

  RÜYADA BÜYÜK TANELİ DOLU YAĞDIĞINI GÖRMEK

  Rüyada büyük taneli dolu yağışı, rüya sahibinin üzüntü duyacağı ve huzursuz olacağı bazı olaylarla karşılaşacağını gösterir. Maddi zarar olarak da yorumlanan bu rüya, pek çok rüya tabircisi tarafından olumsuz yorumlanmıştır.

  RÜYADA DOLUDAN KAÇMAK

  Rüyada doludan kaçan kimse hayatında önemli adımlar atacağını anlamalıdır. İşleri yoluna koymak üzere atılacak büyük adımların habercisi olan bu rüya; kişinin büyük fırsatlar elde edeceğine, maddi anlamda çok iyi adımlar atarak hayırlı işlerde bulunacağına işarettir.

  RÜYADA FIRTINA, YAĞMUR VE DOLU GÖRMEK

  Rüyada fırtına, yağmur ve dolu görmekle ilgili çeşitli yorumlar mevcuttur. Şiddetli hava olayları kişinin hayatında önemli olaylar meydana geleceğini gösterir. Bu rüya, kişinin sorunlarının sevdiği bir kişinin yardımıyla çözüleceği, küslüklerin ve dargınlıkların son bulacağı anlamına gelir. Bu rüyayı gören kimse kısa süre içinde güçlü bir dostluk edinir. Güvenilir kimselerle ahbaplık eder ve yeni kuracağı arkadaşlıklar ömürlük olur. Ayrıca fırtına rüyaları kişinin uzun ve bereketli bir ömre sahip olacağı, kötü günlerden geçse de sonunda kolaylığa ve rahatlığa erişeceği anlamına gelir.

  RÜYADA DOLU VE TAŞ YAĞDIĞINI GÖRMEK

  Rüyada taş yağması, rüya sahibinin kötü haberler alacağına ve istemeyeceği olaylarla karşılaşacağına delalettir. Böyle bir rüya gören kimse uğursuzluklarla karşı karşıya kalabilir. Bu rüyanın ardından bazı şanssızlıklar gündeme gelebilir. Özellikle aniden meydana gelecek hastalıklar rüya sahibine sıkıntı yaşatabilir.

  RÜYADA CEVİZ BÜYÜKLÜĞÜNDE DOLU YAĞDIĞINI GÖRMEK

  Rüyada ceviz büyüklüğünde dolu yağdığını görmek, rüya sahibinin iş hayatındaki planlarını sıkıntısız şekilde gerçekleştireceğine delalettir. Rüya sahibi bu yolda hiçbir engele takılmaz, ona düşmanlık besleyen kişilerin de yenilgiye uğradığını görür. Ayrıca bu rüya helal kazanca, berekete, helal yoldan kazanılan paranın artışına delalettir.

  Yazı kaynağı : www.sabah.com.tr

  Rüyada Dolu Yağdığını Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Büyük, Taş Ve Ceviz Büyüklüğünde Dolu Yağması Anlamı Ve Yorumu

  Rüyada Dolu Yağdığını Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Dolu Yağması Nasıl Yorumlanır?

  Rüyada Dolu Yağdığını Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Dolu Yağması Nasıl Yorumlanır?

  Rüyada Dolu Yağdığını Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Dolu Yağması Nasıl Yorumlanır?

  Rüyada dolu yağdığını görmek huzur eden bir rüya olarak yorumlanıyor. Bu rüya hayırlı değildir. Rüya sahibini çetin günler beklemektedir. Ayrıca rüyada dolu yağması büyük sorunların doğacağına kıtlık ve çile ile uğraşılacağına işaret eder. Rüya sahibi için sıkıntılı dönemlerin yakın olduğu bu rüyada ortaya çıkmaktadır.

   Rüyada Dolu Yağdığını Görmek Ne Anlama Gelir?

   Rüyada dolu yağması hayırlı olarak tabir edilmez. Bu rüyada rüya sahibini kötü günler beklediği gösterilmektedir. Ayrıca bu rüyada kıtlık ve düşmanın çoğalmasına işaret edilir. Yani rüyada dolu yağdığını görmek kötü bir rüya olarak yorumlanmaktadır. Rüya sahibi huzurunu ve bereketini kaybedecek demektir.

   Rüyada Dolu Yağması

   Rüyada Dolu yağması olumsuz bir şekilde yorumlanmaktadır. Rüya yorumcularına göre rüyada dolu yağması düşmana, musibete, çileye ve kıtlığa işaret eder. Bunların yanı sıra bu rüya hastalık ve kedere de işaret eder. Rüya sahibinin bir hastalığı olacağı vurgulanıyor.

   Rüyada Eve Dolu Yağdığını Görmek

   Bir kimse rüyasında eve dolu yağdığını görmüşse o kişinin evinden huzur ve bereket çıkıp gidecek demektir. Rüya sahibi yakın zaman içinde malını ve huzurunu kaybedecektir. Evinin bereketi gidecek ve kıtlık içinde kalacak demektir. Bunların yanı sıra rüyada eve dolu yağması evin içinde huzursuzluk çıkacağı ve ev ahalisinin birbirine düşmanlık besleyeceği anlamına gelir.

   Rüyada Küçük Taneli Doğu Yağdığını Görmek

   Rüyada küçük taneli dolu yağması ufak tefek sorunlar çıkacağı fakat bu sorunların uzun süreli etki göstereceği belirtilmektedir. Rüya yorumcularına göre rüyada küçük taneli olarak yağan dolu geçici sıkıntı, dert, musibet ve hastalık anlamına gelir. Rüya sahibi için sıkıntılı fakat geçici bir dönem başlayacak demektir.

   Rüyada Ceviz Büyüklüğünde Dolu Yağması

   Rüyada ceviz büyüklüğünde dolu yağdığını görmek büyük sıkıntılar kapıda demektir. Rüya sahibinin hanesinde bereket kalmayacak ve huzursuzluk baş gösterecek anlamına gelir. Ayrıca nu rüya bela ve musibet olarak yorumlanır. Büyük kayıplar yaşanacağı açıkça gösterilir. Bunların yanı sıra rüyada ceviz tanesi kadar büyük dolu yağması zor bir hastalık demektir. Kısacası bu rüya dert, çile, hastalık, kıtlık ve huzursuzluk olarak tabir edilir.

  Yazı kaynağı : www.cnnturk.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap