Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  rüyada dişlerinin döküldüğünü görmek ne anlama gelir

  1 ziyaretçi

  rüyada dişlerinin döküldüğünü görmek ne anlama gelir bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Rüyada dişlerin dökülmesi nedir? Rüyada diş dökülmesi görmek ne anlama gelir?

  Rüyada dişlerin dökülmesi nedir? Rüyada diş dökülmesi görmek ne anlama gelir?

  Rüyada dişlerin döküldüğünü görmek, bazı kişiler tarafından kabus olarak yorumlanırken, bazı vatandaşlar tarafından ise hayra yorulmaya çalışılmaktadır. 

  Rüyada diş dökülmesi; hayatın yeni tatlarını almaya işaret eder. Rüyada kendi dişlerinizin döküldüğünü görmek, sıkıntıların biteceğine yorumlanır.

  Rüyada diş dökülmesi gören kişi hastaysa hastalıktan kurtulacağına delalet eder.

  Rüyada diş görmek hastalığa yakalanılacağının işaretidir. Dişlerinizin döküldüğünü görmek, yakında bir haber alacağınıza delalet eder.

  Diş kiri yahut kokusu, kötü şöhrete ve sünnete uymamaya, diş parlaklığı ve hoş kokması güzel övgü anlamına gelir.

  Dişlerde görülen düzensizlik, ev halkındaki uyumsuzluğa, fazla diş akrabadan görülecek iyilik anlamına gelir.

  Diş kamaşması, aile içinde olacak geçici sıkıntıya, dişlerinin tamamen düştüğünü görmek bütün akrabalarından daha çok yaşamaya delalet eder.

  OKURLARDAN GELEN DİŞLERİN DÖKÜLMESİ RÜYALARI

  -Rüyamda alt çenemin sağ tarafındaki dişlerimin en arka dişten başlayarak sırayla (ön dişlerim hariç köpek dişlerime kadar) kırılarak elimdeki peçeteye düştüğünü gördüm.önce en arkadaki dişimin arasından parmağımla bir taş çıkarmaya çalışıyorum sonra o taş dişimle beraber geliyor ve diğerleri de sırayla kırılarak elimdeki beyaz peçeteye dökülüyorlar.sonunda alt çenemin sağ tarafında hiç diş kalmıyor.çok korkuyorum ve diş doktoru aramaya çalışıyorum.ne anlama gelir bu rüya? Gerçekten çok korktum

  +Sizi biri itham edince birdenbire sinirlenip ağzınıza ne gelirse söyleyebilirsiniz. Bu rüya bir uyarı, sonradan söylediklerinizden çok pişmanlık duyacağınızı bilin.

  -Rüyamda sabah aynaya bakıyorum üst kesici dişlerimden biri yok hemen yatağa koşuyorum orda 4 adet dişimi buluyorum ve tekrar aynaya koşuyorum 3 tanesi üstten 1 tanesi alttan düşmüş ve 3 tanesi azı dişim. Herhalde ölümcül hastayım ben diyorum. Gerçekte sağlıklıyım. sonra uyandım ve hemen dişlerime dokundum ama çok korktum gerçek gibiydi. Teşekkürler.

  +Uyurken dişlerinizi sıkıyorsanız rüyanızda dişlerinizin döküldüğünü görürsünüz. Dişlerin dökülmesi normalde ağızdan laf kaçırmayı, sırları ifşa etmeyi simgeler ama ardından yaşadığınız endişeler bana dişlerinizi sıktığınız hissini verdi.

  -Rüyamda bütün dişlerim avuç avuç alime geliyordu bi anda.Ama aslında olması gereken diş sayısından çok çok fazla dökülüyordu.Bu rüyayı ben 2-3 senede bir bu şekilde görürüm.

  +Ağzınızdan istemediğiniz şeyler dökülecek. Aslında hissettiklerinizi abartarak anlatabilir ve sonrasında bundan pişmanlık duyabilirsiniz. Bunu arada tekrar ediyorsanız rüyalarınıza bu şekilde giriyordur.

  Yazı kaynağı : www.hurriyet.com.tr

  Rüyada Diş Dökülmesi Ne Anlama Gelir?

  Rüyada Diş Dökülmesi Nedir? Altta Ve Üstte Bulunan Çürük Dişlerin Avuca Dökülmesi Ne Demek? - Rüya Tabirleri

  Rüyada Diş Dökülmesi Nedir? Altta Ve Üstte Bulunan Çürük Dişlerin Avuca Dökülmesi Ne Demek? - Rüya Tabirleri

  Bebekten itibaren yaşlılık dönemine kadar dişler çıkar, dökülür veya çürür. Aynı zamanda gün içerisinde oldukça fazla kullanılmaktadır. Ayrıca değişik şekillerde insanların rüyasına da girebilmektedir. Peki, rüyada diş dökülmesi nedir? Altta ve üstte bulunan çürük dişlerin avuca dökülmesi ne demek? İşte bu konuda merak ettikleriniz.

  Vücudumuzun en önemli kısımlarından biri şüphesiz dişlerdir. Ancak bazı zamanlarda dişler çürür ve bazı zamanlar ise ağrı verebilir. Bu yoğunluk nedeniyle İnsanların farklı zaman dilimlerinde rüyalarına dişler gelebilmektedir. Bu rüyaların önemli anlamları olabilir ve rüya alimleri bu konuda farklı yorumlar sunar.

  Rüyada Diş Dökülmesi

  Rüyada diş dökülmesi hem iyi anlamda hem de kötü anlamda ele alınabilmektedir. İyi anlamda rüya sahibinin ömrün uzayacağı üzerine yorulur. Fakat dünya acılarını da yaşayabileceği üzerine delalet etmektedir. Özellikle bol kazançlı işler yapacağı ve bu işlerde önemli yerlere geleceğine delalet eder. Ancak aynı zamanda etrafındaki bazı insanlara güvenmemesi gerektiği ve arkasından iş çeviren insanları tespit etmesi gerektiğini anlatan bir rüyadır.

  Rüyada Alt ve Üstte Bulunan Çürük Dişlerin Avuca Dökülmesi

  Rüyada alt ve üstte bulunan çürük dişlerin avuca dökülmesi rüya sahibinin borçlarından kurtulacağı bir kapının karşısına çıkması anlamına gelmektedir. Böylece güzel bir haber alması ile beraber sevineceğine delalet eder. Farklı rüya alimleri ise yakın bir akraba veya arkadaştan gelecek üzücü bir habere yorumlar. Böyle durumlarda O kişilere rüya sahibinin yardım edeceğine ve onları dar durumundan kurtaracağına yorulur.

  Rüyada Dişlerin Tamamen Döküldüğünü Görmek

  Rüyada dişlerin tamamen döküldüğünü görmek rüya sahibinin sağlıklı ve uzun ömürlü bir hayat süreceğine yorulur. Aynı zamanda mutlu bir hayat ile beraber aile üzerinden hanenin artacağını rivayet edilir. Hayırlı evlatlara sahip olacağına, maddi anlamda zorluk yaşamayacağını ve sorunların üstesinden gelebileceğini delalet eder.

  Rüyada Bir Dişin Döküldüğünü Görmek 

  Rüyada bir dişin döküldüğünü görmek bir akrabanın gurbete gideceğine yorulur. Aynı zamanda müjdeli haberlere işaret eder ve rüya sahibi için güzel günlerin yakın zamanda geleceğine delalet eder. Özellikle bu uzak akrabadan yani gurbetten haberler gelerek bu haberlerin aileyi sevindireceğine yorulur.

  Rüyada Dişlerin Kırıldığını Görmek

  Rüyada dişlerin kırıldığını görmek baba tarafından bazı kişilerin birtakım hastalıklar ile mücadele ettiğine rivayet eder. Bu durumun ciddi olduğuna ve rüya sahibinin üzeceğine yorulur. Aynı zamanda zenginlik, bereket ve bolluk anlamına gelen rüyalardan biridir. Özellikle rüya sahibinin yakın bir zamanda karşısına fırsatlar çıkacağı ve bu fırsatları değerlendireceğine delalet eder.

  Rüyada Arka Dişlerin Dökülmesi 

  Rüyada arka dişlerin dökülmesi hanede üzücü haberleri anlatır. Aynı zamanda yakın bir akraba ya da dostlardan gelecek bir ölüm haberine işaret etmektedir. Eğer rüyada arka dişler çürük ise ve dökülüyorsa, o zaman rüya sahibinin düşmanlarının istediklerini alamayacağına delalet eder. Bu sebepten dolayı çok sevineceğine ve rahatlayacağı üzerine işaret eder.

  Rüyada Ön Dişlerin Döküldüğünü Görmek

  Rüyada ön dişlerin döküldüğünü görmek rüya sahibi için yakın bir zamanda miras anlamına gelmektedir. Bu miras anne tarafından gelecektir. Özellikle miras konusunda bazı sorunlar yaşanacağı ve rüya sahibinin hakkını alabilmek için resmi makamlara başvuracağına delalet eder. Ayrıca bu sürecin rüya sahibine çok üzeceğine ve yoracağına dair yorulur. Sonunda bu konuda haklı çıkacağını ve hakkını alacağına, maddi sorunları çözeceğine ve ailesi ile beraber mutlu bir hayat süreceği üzerine rivayet edilir. Borçların zamanında ödenmesi konusunda güçlük yaşansa dahi, tüm borçlarını kapatacağına işaret etmektedir. Böylece maddi ve manevi anlamda yeniden düze çıkacağına yorulur.

  Yazı kaynağı : www.milliyet.com.tr

  Rüyada dişlerin dökülmesi nedir? Rüyada dişsiz görmek ile ilgili rüya tabirleri! - Rüya Tabirleri

  Rüyada dişlerin dökülmesi nedir? Rüyada dişsiz görmek ile ilgili rüya tabirleri! - Rüya Tabirleri

  Rüyada dişlerin dökülmesi rüya sahibi için güzel şekilde yorumlanır. Hayatın yeni tatlarını değerlendireceği ve güzel bir bakış açısı yakalayacağı üzerine delalet eder. Yakın zamanda yaşamış olduğu sıkıntı ve sorunların büyük bir çoğunluğundan kurtulacağı üzerine yorumlanır. Eğer kişinin bir hastalığı var ise bu hastalıktan kurtulacağı ve şifa bulacağı yönünde delalet eder.

  RÜYADA DİŞSİZ KALMAK 

  Rüyada dişsiz kalmak rüya alimlerine göre farklı biçimlerde yorumlanır. Bazı yorumculara göre rüya sahibinin maddi ve manevi yönden tekrar istediği noktaya geleceği üzerine delalet eder. Aynı zamanda sorunlarının üstesinden gelerek, sağlıklı bir yaşam süreceğine yorumlanır. Başka rüya alimlerine göre ise hem iş hayatında hem de özel yaşantısından meydana gelebilecek sorunları gösterir. Onlara karşı rüya sahibinin dikkat etmesi gerektiğini anlatır.

  RÜYADA BAŞKASININ DİŞLERİNİN DÖKÜLDÜĞÜNÜ GÖRMEK

  Rüyada başkasının dişlerinin döküldüğünü görmek, rüya seven çevresindeki bazı kişi ya da kişilerin hayatlarını kötü yönde gidebileceği yönünde yorumlanır. Aynı zamanda eğer hastalıkları var ise bu rahatsızlığın daha ciddi boyutlara geleceğine delalet eder. Sıkıntılı bir haber almak ve hem maddi hem de manevi yönden gelecek bir zarar olarak işaret eder.

  RÜYADA ÖN DİŞİN DÖKÜLDÜĞÜNÜ GÖRMEK

  Rüyada ön dişin döküldüğünü görmek rüya sahibinin iş hayatındaki önemli başarılarını anlatır. Özellikle kariyer sahibi olması ile beraber maddi yönden iyi noktaya geleceğine delalet eder. Ailesiyle birlikte huzurlu bir yaşam sürece yönünde rivayet edilmektedir.

  RÜYADA ALT DİŞİN DÖKÜLDÜĞÜNÜ GÖRMEK

  Rüyada alt dişin döküldüğünü görmek rüya sahibinin akrabalarından birinin hasta olabileceği yönünde yorumlanır. Özellikle uzun süreli ve ciddi bir rahatsızlık olarak öne çıkar. Başka rüya alimlerine göre ise rüya sahibinin biraz sıkıntılı sorunları ile karşı karşıya kalabileceği üzerine delalet eder.

  RÜYADA TÜM DİŞLERİNİN DÖKÜLDÜĞÜNÜ GÖRMEK

  Rüyada tüm dişlerin döküldüğünü görmek rüya sahibinin bazı üzüntülü olaylar ile karşılaşacağı üzerine delalet eder. Aynı zamanda başka rüya alimlerine göre ise, rüya sahibini sorun yaşadığı akrabaları ile problemleri çözeceğini yorumlanır. Yaşamış olduğu sıkıntı ve sorunlarından kendi mücadelesi ile kurtulacağı ve yeniden düze çıkacağı yönünde işaret eder. 

  Yazı kaynağı : www.gazetevatan.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap