Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  rüyada düğünün olduğunu görmek

  1 ziyaretçi

  rüyada düğünün olduğunu görmek bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Rüyada Düğün Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Düğüne Gitmek, Kendi Düğününü Görmek Neye İşarettir?

  Rüyada Kendi Düğününü Görmek Ne Demek? Evliyken Düğünün Olduğunu Görmek Nedir? - Rüya Tabirleri

  Rüyada Kendi Düğününü Görmek Ne Demek? Evliyken Düğünün Olduğunu Görmek Nedir? - Rüya Tabirleri

  Rüya görmek, her insana özgü olan bir durumdur. Her rüyanın kendine özel bir yorumu vardır. Peki, rüyada kendi düğününü görmek ne anlama gelir? Evliyken düğünün olduğunu görmek nasıl yorumlanır? İşte ayrıntılar.

  Rüyada kendi düğününü görmek; rüya yorumcuları tarafından zor ve problemli bir dönem olarak yorumlanmıştır. Rüyayı gören kişinin sevdiği ve çok önemsediği biri hakkında üzücü haber almasına delalet eden bu rüya, pek hayırlı değildir. Bunun dışında bu rüya; rüyayı gören kişinin bu haberler karşısında üzüntüden hastalanacağına işaret eder

  Rüyada Kendi Düğününü Görmek

  Rüyada kendi düğününü görmek; rüya sahibi için hiç olumlu yorumlanmaz. Rüya sahibinin çok sevdiği, çok önemsediği ve çok değer verdiği biri hakkında kötü haberler almasına işaret eden bu rüya, rüya yorumcuları tarafından olumsuz bir şekilde tabir edilmiştir. Rüya sahibi bu haberler karşısında çok üzülecektir. Bununla beraber bir hastalığa yakalanması olası olan rüya sahibi, çok stresli bir dönem yaşayacaktır.

  Rüyada Evliyken Düğünün Olduğunu Görmek

  Rüyada evliyken düğününün olduğunu görmek; kısmet olarak yorumlanmıştır. Bu kısmet; ilişki anlamında değil, maddiyat ve iş hayatı ile alakalı bir kısmettir. Borcu olan birinin bu rüyayı görmesi; borcunun ödenmesi anlamına gelmektedir. Maddi problemleri olan birinin bu rüyayı görmesi; zenginliğe ve refaha kavuşmaya delalet eder. Rüyada evli birinin tanımadığı biriyle evlenmesi; aile yaşamında huzurlu olmasına ve mutlu olmasına işarettir. Tanıdık biriyle evlenen rüya sahibi; evlendiği kişiden bazı yardımlar görebilir.

  Rüyada Kişinin Kendi Düğününü Yapması

  Rüyada kişinin kendi düğününü yapması; problemlere ortak olmaya, ölen kişinin akrabalarına iyilik yapmaya, üzüntülerin bitmesi adına önemli iyiliklerin yapılmasına delalet eder. Manevi ve maddi olarak yaşanacak bütün eksikliklerin ve ihtiyaçların karşılanması şeklinde tabir edilen bu rüya, kısmen de olsa olumludur.

  Rüyada Kişinin Kendi Düğününe Yetişememesi

  Rüyada kişinin kendi düğününe yetişememesi ya da geç kaldığını görmesi; rüya sahibinin kendi içinde yaşadığı bir mahcubiyet olarak yorumlanır. Bu durum herhangi bir yanlıştan kaynaklanmamaktadır. Rüya sahibinin yakınına ve çok sevdiği birine yardım edememesinden kaynaklı olarak üzüntü duyması şeklinde yorumlanan bu rüya, olumlu yorumlanmaz. Rüya sahibi her zaman bir üzüntü içerisinde olacaktır.

  Rüyada Kendi Düğününde Ağlamak

  Rüyada kendi düğününde ağlamak; rüyayı gören kişinin yakınlarından birinin ölmesi şeklinde yorumlanır. Bununla beraber rüya sahibi çok büyük bunalımlar geçirecek ve pek çok işi bırakacaktır. Ancak rüya sahibi için; bu durum çok uzun sürmeyecek ve hayata dönmek adına kendini toparlamaya başlayacaktır. Yaşamak için bu durumdan kurtulmayı fark eden rüya sahibi, kendini yeniden işine adayacaktır. Bu çaba ile rüya sahibinin yaşamı alt üst olmayacaktır.

  Rüyada Kendi Düğününde Oynamak

  Rüyada kendi düğününde oynamak; rüya yorumcuları tarafından pek olumlu yorumlamaz. Rüyayı gören rüya sahibi yakınını kaybedebilir. Bu kayıp yüzünden çok üzülecek olan rüya sahibi, bu durumdan uzunca bir süre kurtulamayacaktır. Bunun yanı sıra rüya sahibi kaybettiği kişi için pek çok hayır yapmak isteyebilir.

  Rüyada Kalabalık Düğün Görmek

  Rüyada kalabalık düğün görmek; rüyayı gören kişinin hayatında kalabalık bir topluluğa girmesi olarak tabir edilmiştir. Ancak bu kalabalığın toplanma sebebi hayra alamet değildir. Bu kalabalığın toplanma sebebi bir cenaze olabilir. Bunun dışında bazı rüya yorumcuları bu rüyayı, düğüne gitmek şeklinde yorumlamıştır.

  Rüyada Başka Birinin Düğününü Görmek

  Rüyada başka birinin düğününü görmek; rüya tabircileri tarafından olumlu bir şekilde yorumlanmıştır. Rüya sahibinin başka birinin düğününü görmesi ve o düğüne katılması; rüya sahibinin içindeki sıkıntıların gitmesine delalet eder.

  Yazı kaynağı : www.milliyet.com.tr

  Rüyada Düğün Görmek

  Rüyada Düğün Görmek

  Rüyada düğün görmek ve bu vesileyle verilen yemekten yemek üzüntü ve kederin gitmesine, düğün yemeği vermek, insanların işlerini üstlenmeye delalet eder. Rüyada Düğün mutluluğun geleceğini haber verir. Rüyada kendi düğününü görmek, uzakta yaşayan bir yakınınızdan güzel haber alacaksınız demektir. Bazı rüya yazarlarına göre ise rüyada kendi düğününü görmek, kişinin çok kazançlı ve mutlu bir döneme girerek, müjdeli bir haberle mutluluk yaşayacağına delalet eder.

  Rüyada Düğün Görmenin Anlamı ve Yorumu

  Rüyada görülen düğün cenazeyi çağrıştırdığından hayra yorumlanmaz. Bazen üzüntülü bir habere, ayrılığa işaret sayılır. Bazen ise, her şeye kayıtsız davranan bir kimseyi çağrıştırır. Bazı yorumcular, çalgısız ve eğlencesiz yapılan bir düğünü, hayırlı, bereketli, sevinçli bir olaya işaret saymışlardır. Kimileri de, yukarıda belirtildiği gibi felaket yorumunu getirmişlerdir.

  Rüyada bir hastanın evinde düğün olduğunu görmek, o hastanın kötüleşeceğine işaret sayılır. Eğer evli ve çocuklu bir kimse evladının düğününü yaptığını görse, rüya sahibinin evladının hastanede bulunacağına yorumlanır. Bir düğüne davetli olup orada yemek yediğini görmek ise, rüya sahibinin hastalanacağına işaret sayılır. Yada yakın bir zamanda ölü için verilecek bir yemekte bulunur.

  Bazı tabircilere göre ise rüyada düğün görmek mutluluğun işareti anlamına da gelir. Kendinizin evlendiğini gördüyseniz, uzakta yaşayan bir tanıdığınızdan kötü haberler alacağınız anlamına gelir.

  Rüyasında çalgısız ve eğlencesiz yapılan bir düğün görmek, hayır, bereket, ferah ve sevinçtir, içkili, gürültülü, patırtılı bir düğün görmek hayır değildir. Hele düğünde oyun olursa musibete delalet eder. Ebu Sait El Vaiz e göre: rüyada düğün görmek, düğün sahibi için musibettir. Rüyada Düğüne davetli olan için, yemek yoksa neşe ve sevinçtir.

  Kirmanî: rüyasında bir düğünün islerine memur olduğunu gören vefat eder ve cenazesinde akrabaları bulunmaz. Rüyada bir hastanın evinde düğün olduğunu görmek, o hastanın ölümüne delalet eder. "Çeşitli çalgılardan bir kaçının bulunduğu bir düğün görmekten ikrah ederim" diyor Kirmanî. Çünkü düğünde çalıp çağırmak musibet ve hüzünle yorumlanır.

  Ibni Kesir: rüyada düğün görmek cenaze ile tabir olunur. Kendisinin düğününü yaptığını görenin yakında cenaze töreni yapılır. Oğlunu evlendirip düğün yaptığını ve çalgı çeldirdiğini gören, oğlunun cenaze töreninde bulunur. Bir düğüne davetli olup, orada yemek yediğini gören, ölü için pişirilen yemekten yemiş olur.

  Bir başka rivayete göre de: Bir kimse rüyada bir düğün yemeğinde bulunsa veya bizzat kendisi bir düğün yemeği tertiplese, üzüntü ve kederin gitmesine ve halkın kendisine müracaat edecekleri bir rütbe ve makarna işarettir. Bazen de düğün yemeği, üzüntü, keder, el veya dille incitmeye işarettir.

  Ebu Said el Vaiz: rüyada düğün, düğün sahibi için musibettir. Bir hastanın evinde düğün görmek, o hastanın vefatına işarettir. Bazı tabirciler demiştir ki, içinde Islama muhalif oyunlu düğün görmek, kötü bir rüyadır. Çünkü düğünde calip çağırmak musibet ve hüzün ile tabir edilir.

  Rüyada Düğüne Gitmek

  Rüyasında güzelce hazırlanarak bir düğüne gittiğini gören, insanların saygısını ve sevgisini kazanacak işlerde bulunur. Rüyada düğüne gitmek için süslenmek; sevindirici, müjdeli bir haberdir. Rüyada düğüne giden kişi hiç ummadığı yerlerden kendisini mutlu edecek haberler alır. Düğüne gitmek için süslenmek ise ise gelecek güzel günlerin habercisidir. Rüyada düğüne gitmek, neşelenmeye ve hayırlara vesile olacak olaylar yaşamaya işaret eder. Rüyada akrabalarla düğüne gitmek için hazırlanıp süslenmek kişinin hayatının renkli ve neşeli olacağına, türlü ilginç olaylarla karşılaşacağına işaret eder.

  Rüyada Düğün Alayı Görmek

  Rüyada görülen düğün kalabalığı gerçek hayatta da böyle kalabalık insanların toplanmasına yorulur. Bu rüya ister nişan ister düğün sebebiyle olsun rüyada düğün alayı görmek sizin de böyle kalabalık bir düğün ortamında bulunacağınızın habercisidir.

  Rüyada Düğün Davetiyesi Almak

  Rüyada yakın bir akrabaya ait düğün davetiyesi almanız, rüya sahibinin hayırlı bir kazançla karşılanacağı manasına gelir. Kişinin hayatı boyunca mutlu olacağı bir gelişmeyle yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibinin rüyasında düğün davetiyesi görmesi sorunların ortadan kalkacağı ailesi ve çevresiyle mutlu olacağına işaret eder.

  Rüyada Düğün Tazelemek

  Rüyada evli çiftin tekrar düğün tazelemesi mutlu kimse olacağına, şansının yüzüne güleceğine, hayallerine kavuşacağına delalet eder. Bazı tabircilere göre rüyada düğün tazelemek, rüya sahibinin mutluluk verici haberler alması, güzel olaylar yaşaması, girilen işlerin hayırlı rızklar getireceğine tabir olunur.

  Yazı kaynağı : www.diyadinnet.com

  Rüyada Kendi Düğününü Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Evliyken Ve Bekarken Kendi Düğününü Görmenin Anlamı

  Rüyada Kendi Düğününü Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Evliyken Ve Bekarken Kendi Düğününü Görmenin Anlamı

  Özellikle birçok rüyanın gerçek hayata işaret ettiği dikkat çekmektedir. Bundan dolayı rüyaların ne anlama geldiğinin öğrenilmesi çok işe yaramaktadır. Rüyada düğün görenlerin sayısı da oldukça çoktur. Rüyada düğün görenler bu düğünü çok farklı şekillerde görebilir. Özellikle kendi düğününü gören insanların sayısının çok fazla olduğu bilinmektedir. 

   Rüyada Kendi Düğününü Görmek 

   Rüyada kendi düğününü gören kişiler için olumsuz yorumlar yapılmaktadır. Çünkü rüya sahibi yakın bir zamanda olumsuz gelişmeler yaşayabilir. Bunun yanında rüya sahibinin kötü günler geçirmesi de muhtemeldir. Yani rüya sahibi için yakın zamanda önemli sıkıntılar gelecektir. Bu sıkıntılar sonucunda rüya sahibinin dikkatli olması gerekmektedir. 

   Rüyada kendi düğününü gören kişiler için üzüntülü durumlar yaşanacaktır. Bu üzüntülü durumlar kişiyi mutsuz edecektir. Bundan dolayı rüyada kendi düğününü görmek iyi şekilde yorumlanmaz. 

   Rüyada Evliyken Kendi Düğününü Görmek 

   Rüyada evliyken kendi düğününü gören kişinin mutsuz olduğu düşünülmektedir. Çünkü rüya sahibinin evliliğinde huzursuz olması muhtemeldir. Bu rüyayı gören insanlar için durumun iyiye gitmeyeceği düşünülür. Rüya sahiplerinin hayatında olumsuz durumlar yaşanması beklenmektedir. ​​​​​​

   Evliyken rüyada kendi düğününü görenler sıkıntılı zamanlardan geçiyor demektir. Bu sıkıntılı zamanlar daha da çıkılmaz bir hale gelebilir. 

   Rüyada Bekarken Kendi Düğününü Görmek

  Rüyada bekarken kendi düğününü görenler için hayırlı işler ortaya çıkabilir. Özellikle çok yakında mutlu bir haber gelmesi beklenmektedir. Bundan dolayı rüyasında kendi düğününü gören bekar kişiler mutlu bir hayata adım atacaklardır. Bu yüzden bekarken kendi düğününü görmenin olumlu gelişmeler ortaya çıkmasına neden olacağı düşünülür. 

   Rüyada Kendi Düğününde Ağlamak 

   Rüyada kendi düğününde ağladığını gören kişi mutsuz bir hayat yaşayacaktır. Çünkü bu kişilerin hayatında mutsuz olumsuz gelişmeler yaşanması beklenir. Özellikle bu rüyayı gören insanların yakınlarından birisi vefat edebilir. Yani rüya sahibinin kötü bir haber alması beklenmektedir. Bunun yanında rüya sahibinin kendisi de sıkıntılı bir durum yaşayabilir. Bu yüzden rüyada kendi düğününde ağlayan kişiler için hayat çok kötü geçebilir. 

   Rüyada Kendi Düğününde Kalabalık Görmek 

   Rüyada kendi düğününün kalabalık olduğunu gören bir kişinin yakın zamanda çevresinde önemli bir kalabalık olacaktır. Bu kalabalık cenaze veya düğün sebebiyle olabilir. Yani rüya sahibinin hayatında mutlu veya mutsuz bir an olacaktır. Bunun ne olacağı belirli değildir. Bundan dolayı rüyasında kalabalık gören bir kişi gerçek hayatta da kalabalık içerisine girecektir. 

   Rüyada Kendi Düğününün Evinde Olduğunu Görmek 

   Rüyada kendi düğününün kendi evinde olduğunu gören kişiler için olumlu yorumlar yapılmaktadır. Çünkü bu kişilerin hayatında güzel gelişmeler olması muhtemeldir. Bunun yanında ailesiyle sorun yaşayan kişilerinde yakında barışmaları muhtemeldir. 

   Eğer rüya sahibi yakın bir zamanda olumsuz bir durum yaşarsa bu durum çok sürmeyecektir. Çünkü rüyasında düğün evinde olduğunu görenler için mutlu zamanlar yakındır. 

   Rüyada Kendi Düğününde Oynamak 

   Rüyada kendi düğününde oynayan kişiyi mutsuz bir haber beklemektedir. Bu mutsuz haber karşısında kişinin çok kötü olacağı düşünülmektedir. Çünkü rüya sahibi hiç beklemediği olumsuz bir haber alacaktır. Ayrıca kişinin hayatında farklı gelişmeler yaşanması beklenir. Bu gelişmeler büyük ihtimalle kötü gelişmeler olacaktır. Bundan dolayı rüyasında kendi düğününde oynayan kişiler kötü bir habere hazırlıklı olmalıdır. Bu beklenmedik kötü haber ansızın gelecektir.

  Yazı kaynağı : www.hurriyet.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap