Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  rüyada cumhurbaşkanı görmek diyanet

  1 ziyaretçi

  rüyada cumhurbaşkanı görmek diyanet bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Rüyada Cumhurbaşkanını Görmek Ne Demek? Rüyada cumhurbaşkanı görmek, konuşmak ve sarılmak ne anlama gelir?

  Rüyada Cumhurbaşkanını Görmek Ne Demek? Rüyada cumhurbaşkanı görmek, konuşmak ve sarılmak ne anlama gelir?

  Rüyada cumhurbaşkanı görmek, birçok insanın karşılaştığı bir durumdur. Bu rüya genelde olumlu olarak yorumlanır ve mevki makama işaret ettiği rüya tabiri yorumcuları tarafından söylenir. Açıkçası, geçmişten günümüze Türkiye'de birçok devlet başkanı, başbakan ve cumhurbaşkanı görev yapmıştır. Rüyada yabancı bir cumhurbaşkanı ya da siyasi lider görmek, iş zekası kazanmak istediğinizi gösterir. Eski rüya sözlüklerinde, özellikle ünlü olanlar olmak üzere siyasi liderleri rüyada görmek için oldukça geniş bir rüya tabiri yorumu yelpazesi vardır. Rüyada cumhurbaşkanı görmek, rüya sahibinin rüyada gördüğü liderdeki niteliklerle aynı niteliklere sahip olacağı anlamını taşıyabilir.

  Rüyada tanımadığı bir cumhurbaşkanı ya da başbakan görmek, rüya sahibinin hayatının özellikle belirsizlik konularında büyük bir değişiklikten etkileneceğine işaret eder. Rüya sahibi eski bir cumhurbaşkanı ile yeni bir devlet adamını bir arada görürse, bu rüya sahibi adına tutarsız hissetmenin bir temsilcisidir. Yabancı kaynaklara göz attığımızda, biri kendi ülkesinin cumhurbaşkanı olduğunu gördüğünde, bu rüya tamamen otoriter olduğunuz ve dünyanız ve gücünüz üzerinde kontrol ve güce sahip olmak istediğinizi gösteren bir döngüden geçtiğiniz anlamına gelir. Bu, etrafınızdakilerden çok güçlü bazı görüşler yaşayacağınızın bir işaretidir.

  Rüyada siyasi bir lideri görmek, çabalarınız nedeniyle ün kazanacağınızı gösterir. Çok para kazanacak, zengin olacak ve fırsatları kullanacaksınız. Ayrıca, rüyada bir lider görmek, kısa bir süre için hedeflerinize ulaşmanızı önerir. Alternatif olarak, bir cumhurbaşkanı ile görüşmek ya da tokalaşmak, saygı duyduğunuz ve takip ettiğiniz bir kişiyi ima edebilir. Bazen rüya liderlik etme, kontrolü ele alma ve karar verme arzunuzu sembolize eder.

  Rüyada Cumhurbaşkanı Olduğunu Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Devlet Başkanı Olduğunu Görmek

  Rüyada cumhurbaşkanı ya da başbakan olduğunu görmek, baskın karakterinizin göstergesidir. Bu, başkaları tarafından takip edilmek ve başkalarına rehberlik etmek istediğiniz anlamına gelir. Hayatınızda aktif olmayan bir insansanız, rüyada cumhurbaşkanı olduğunu görmek, ele almanız ve başkalarının sizi yönlendirmesine izin vermemeniz gerektiğini gösterir.

  Alternatif olarak, bekarsanız, rüyada cumhurbaşkanı olduğunu görmek evleneceğinizi gösterir. Evliyseniz, rüya yeni bir iş kurmak olarak yorumlanır.

  Rüyada Tanınmış Bir Siyasi Lider Görmek – Rüyada Başbakan ya da Devlet Başkanı Görmek

  Tanınmış bir liderin rüya anlamı iyi bir sembol anlamına gelir. Rüyanız, saygı duyulan ve sevimli bir insanın sizi ve kararlarınızı destekleyeceğini önerebilir. Bu kişinin desteği sayesinde terfi edeceksiniz ve hayatınızda daha iyi koşullara sahip olacaksınız.

  Rüyada Siyasi Parti Lideri (Genel Başkanı) Görmek

  Bir siyasi partinin liderini görmek kararsızlığınızın bir işaretidir. Başka insanlara danışmadan karar veremediğinizi gösterdiğine inanılır. Kararsızlığınız nedeniyle terfi edemezsiniz ve daha üst kademelerde çalışamazsınız demektir.

  Rüyada Bir Yönetici Görmek

  Rüyada yönetici görmek ya da yönetici olduğunuzu görmek, iyi haberleri simgeler. Terfi edeceğiniz ve daha iyi koşullar elde etmek için çaba göstereceğiniz anlamına gelebilir.

  Rüyada Cumhurbaşkanı ile Konuşmak

  Rüyada cumhurbaşkanı ile konuşmak, kendinizin gözle görülür derecede iddialı bir yönünüzü temsil eder. Kendinizde veya başkalarında sorumluluk alan bir yöneticilik kalitesine sahip olduğunuzu gösterir. Rüyada cumhurbaşkanı ya da başbakan ile konuştuysanız, kişiliğinizin başkalarından sorumlu hissettiği bir yönü var demektir. Ayrıca, başkalarına her ne pahasına olursa olsun öncelik vermek bir görev duygusunu da yansıtabilir.

  Olumsuz olarak ise, bir rüyadaki lider sizden daha az güce sahip insanlar hakkında yeterince önemsemediğinizin bir işareti olabilir. Gücü veya otoriteyi kötüye kullanmak da bu rüyadan sonuç olarak çıkarılabilir. Ayrıca çok pasif olduğunuzu veya yeterince iddialı olmadığınızı gösteren bir işaret olabilir. Kendinize daha fazla çaba göstermeniz için bir işaret. Başkalarını disipline sokmaktan hoşlanmamayı da ifade edebilir.

  Alternatif olarak, rüyadaki liderler, eylemleriniz için sorumluluk almayı reddetmeyi veya iyi bir örnek oluşturmadığınızı ifade edebilir. Senden daha aşağıda olan (mevki-makam olarak) insanları küçük gördüğün ve bu durumun kariyerini olumsuz etkileyeceği anlamı taşıyabilir.

  Yazı kaynağı : www.sabah.com.tr

  Rüyada Cumhurbaşkanı Görmek

  Rüyada Cumhurbaşkanı Görmek

  Rüyada Cumhurbaşkanı görmek; İnsanın yaşamda yükseleceği, maddi durumunun düzeleceği, iyi duruma geleceği ve insanın görebileceği en güzel rüyadır. Cumhurbaşkanı rüyası, şeref, izzet, nimet ve yüksek makam anlamına gelmektedir. Rüyada Cumhurbaşkanı yahut başbakan gören, umduğundan da fazla mutlu olur.

  Rüyada Cumhurbaşkanının kendisine bir şey verdiğini görmek, hayır ve menfaate, rızık ve mala işarettir. Rüyada Devlet Başkanı görmek büyük bir rütbeye, izzet ve şerefe yorumlanır. İmam Nablusi derki: Rüyada Cumhurbaşkanı görmek umduğunuzdan da fazla mutlu ve huzurlu olacağınıza delalet eder.

  Yabancı bir memleketin, ülkenin cumhurbaşkanını görmek, bütün işlerinizi kolaylıkla başarmaya muvaffak olacağınıza işaret eder. Rüyada cumhurbaşkanı görmek, terfi edeceğinize, yükseleceğinize, bol kazanç elde edeceğinize delildir. Cumhurbaşkanını rüyasında gören ticarette karlı işler yapar. Yoksulluktan kurtulup zengin olur. Bulunduğunuz memleketin cumhurbaşkanını görmek, fevkalade mesut ve bahtiyar bir rüya olarak kabul edilir. Her ne muradınız varsa, hepsi gerçekleşecek ve aradığınız saadeti fazlasıyla elde edeceksiniz demektir.

  Rüyada Cumhurbaşkanı Görmek Neye İşarettir?

  "Rüyada cumhurbaşkanı gören kişi hayatı boyunca dert, keder ve üzüntü yaşamaz, kıtlığa, yokluğa, hastalığa düşmez, keyifli ve huzurlu bir hayat yaşar. Rüyayı görenin tüm hayalleri gerçekleşecek, hayatı başarılar ve zaferlerle dolu olacak, hayatta gelebileceği en üst noktaya gelecektir.

  Rüyada Cumhurbaşkanını dargın görmek, rüyayı görenin namaz ve ibadetinde yaptığı bid'at, gördüğü dargınlık kadar dininin bozukluğuna işarettir.

  Eğer Cumhurbaşkanı güler yüzlü, sevinçli görse, ondan emin olduğu miktarda din, dünyaca erişeceği hayır, yüksekliğe, ucuzluk, bolluğa, halinin düzgün olduğuna işarettir.

  Rüyada Cumhurbaşkanı Olmak Rüyada, Cumhurbaşkanı olduğunu gören kimse halkın nazarında büyütülür, yüksek makama erişir, muradına kavuşur. Ayrıca rüyada kendisini Cumhurbaşkanı olmuş gören, içinde çok yükselme hırsı olduğunun alametidir.

  Rüyada Cumhurbaşkanı ile Konuşmak Cumhurbaşkanını kendisiyle konuştuğunu görmek, gören kimse, şeref, yüksekliğe nail olur.

  Rüyada Cumhurbaşkanı ile konuşmak görmek; ne muradınız varsa hepsinin gerçekleşeceğine, umduğunuzdan daha mutlu olacağınıza işarettir.

  Rüyada Cumhurbaşkanı ile konuşmak umdugunuzdan da fazla mutlu olacağınıza işarttir.

  Yine Rüyada Cumhurbaşkanıyla konuşmak, gülüşmek, dünyada bol rızka, mirasa, saadete mal ve servete işaret eder. Bazı tabirciler rüyada cumhurbaşkanı ile konuşmayı izzet, şeref ve mülke yorumlamışlardır.

  Rüyada Cumhurbaşkanı, Eşini Görmek Rüyayı gören layıksa uyanıkken Cumhurbaşkanıyla konuşur, şöhret, nimete nail olur. Hapisteyse, hapislikten kurtulur, fakirse zenginleşir, tüccarsa kazancı çok olur, düşmanlık halindeyse kurtulur.

  Rüyada Cumhurbaşkanıyla yemek yemek Rüyada cumhurbaşkanıyla yemek yediğini gören kimse şereflenir, yediği yemek miktarı kadar kurtuluş, zafere erer. Devlette olan bir işin hayırla neticeleneceğine işarettir.

  Rüyada Cumhurbaskani ile yemek yemek, cumhurbaşkanıyla yemek yediğini gören kimse şereflenir ve yedigi yemek miktan kurtuluş ve zafere ereceğine yorumlanır.

  Rüyada Cumhurbaskani, kendisine dünya esyalanndan bir sey verdigim görse, o verdigi esyanin kiymetince serefe nail olur.

  Yine Rüyada Cumhurbaşkanı ile yemek yediğini görmek, iyi bir isimle anılmaya ve şöhrete işaret eder. Bazı tabircilerde Cumhurbaşkanı ile rüyada yemek yemeği mal ve miras olarak yorumlamışlardır.

  Rüyada Cumhurbaşkanı ile beraber yemek yediğini görmek, izzet ve şerefe, kurtuluş ve zafere, kudret ve kuvvete delâlet eder. Çünkü Cumhurbaşkanı devlet demektir.

  Bir kimsenin Rüyada Cumhurbaşkanı ile yemek yediğini görmesi, yediği yemek miktarı kurtuluş ve zafere ermeye ve şereflenmeye işarettir.

  Rüyada Cumhurbaşkanından hediye almak Cumhurbaşkanını, kendisine dünya eşyalarından hediye verdiğini görse, o verdiği eşyanın kıymetince şerefe sahip olur.

  Cumhurbaşkanının hasta olarak görülmesi, dinindeki hastalığına, halkına zulmetmesine, sene içerisinde vücudunun sıhhatli olmasına işarettir.

  Rüyada Cumhurbaşkanıyla tokalaşmak Cumhurbaşkanıyla kucaklaştığını, tokalaştığını, aralarında iyiliğe dair söz söylendiğini görse, Cumhurbaşkanı veya servet sahibi birisinin yanında halinin iyi olmasına işarettir.

  Rüyada cumhurbaşkanının eve gelmesi: Rüyada Cumhurbaşkanının gelip kendi evine misafir girdiğini gören kimse, çok geniş dünyalığa mazhar olur. Rüyada evine cumhurbaşkanı geldiğini ve misafir olduğunu görmek, menfaat görmeye delalet eder.

  Rüyada Cumhurbaşkanını ölmüş görmek: Şehir halkının kavuşacağı bolluğa, sevince, berekete, görecekleri adalete, iyiliğe yorumlanır.

  Cumhurbaşkanından emir almak: Bir kimsenin rüyada devlet başkanından emir aldığını görmesi, büyüklerden gelecek nimet ve menfaate delalet eder.

  Yazı kaynağı : www.diyadinnet.com

  Rüyada Cumhurbaşkanı Görmek

  Rüyada cumhurbaşkanını görmek ne anlama gelir?

  Rüyada cumhurbaşkanını görmek ne anlama gelir?

  Rüyada devlet başkanı görmek neye işaret eder? Rüyada cumhurbaşkanını görmek hayırlı mıdır? - DİNİ BİLGİLER Haberleri

  Rüyada devlet başkanı görmek neye işaret eder? Rüyada cumhurbaşkanını görmek hayırlı mıdır? - DİNİ BİLGİLER Haberleri

  Rüyada devlet adamı ya da devlet başkanı görmek, maddi manevi sıkıntıların üstesinden geleceğine işaret edilmektedir. Hayırlı işlere delalet eden bu rüya, rüya sahibinin yakın zamanda sıkıntılarından kurtulacağına yorumlanır. Mevki ve makamı temsil eden devlet başkanı, rüyayı gören kişinin iş yerinde elde ettiği başarılardan dolayı yükseleceğine işaret etmektedir. Uzun zamandır yapmak istenen işlerin gerçekleşeceğine ve hedeflerine birer birer ulaşacağına yorumlanır. Kıymetli işlerin yakın zamanda olacağının işareti olan bu rüya, görüldüğü duruma göre çeşitli şekillerde tabir edilmektedir. 

  Hayırlı rüyalardan biridir. Rüyada cumhurbaşkanı gören rüya sahibini uzun zamandır meşgul ve huzursuz eden işlerin çok yakında yoluna gireceğine, yeni işlere başlayacak kişilerin rüyasında devlet başkanı veya büyüğü görmesi, o işin tez vakitte çok güzel şekilde neticeye kavuşacağına yorumlanır. Ticaretle uğraşan kişilerin ise işlerinin yolunda gideceğine, bol helal paralar kazanıp borçlarından kurtulup hatta birikim dahi yapabileceğine delalet etmektedir. 

  Bir öğrenci rüyasında devlet başkanı veya devlet büyüğü görüyor ise, okulunu başarıyla bitirip güzel işlere gireceğine işaret eder. Çok çalışkan ve azimli olan rüya sahibi, eğitim hayatından sonra girdiği işlerde hızla yükselerek başarılı projelere imza atacağına yorumlanır. 

  Rüya sahibini uzun süredir strese sokan ve üzen bazı sıkıntıların yakın zamanda düzelmesine işaret etmektedir. Rüyayı gören kişinin maddi manevi rahatlayacağına yorumlanır.  İşe girmek isteyenler için önemli mevkideki bir kimseden çok büyük yardımlar alınacağına da delalettir.

  Rüyasında devlet başkanını misafir eden kişi, yeni başlayacağı bit iş sayesinde maddi sıkıntılarının sona ereceğine ve bolluk içine gireceğine yorumlanır. Ayrıca rüyasında devlet başkanına ikramlarda bulunmak, kişinin maddi manevi tüm sıkıntılarının sona ereceğine yorumlanır. Eğitim hayatında başarılar elde edeceğine ve bundan dolayı iş hayatında da yüksek mevkilere ulaşacağına işaret edilmektedir. 

  Çok hayırlı bir rüyadır. Rüya sahibinin devlet büyüklerinden destek alacağına yorumlanır. 

  Rüyasında devlet başkanının yürüdüğünü gören rüya sahibinin iş yerinde yaşadığı sorunların yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına işaret edilmektedir. Maddi açıdan zarar getirecek bir işten uzaklaşacağına ve kaybedilen maddi olanakların geri kazanılacağına yorumlanır.

  Molla Cami: Rüyada padişah görmek, yükselmeye ve ilerlemeye işarettir.

  Nablusi: Rüyada sultan, Allahü Teala Hazretleri ile tabir edilir. Bundan dolayı sultanı razı ve hoşnut olarak görmek, Allah'ın azap ve gazabıyla rüyayı göreni korkutan birisine delalet eder. Bir kimse rüyada sultanı sebepsiz olarak dargın görse, rüyayı görenin namaz ve ibadetinde yaptığı bidata veya gördüğü dargınlık kadar dininin bozukluğuna delalet eder. Eğer sultanı güler yüzlü ve sevinçli olarak görse, ondan emin olduğu miktarda din ve dünyaca erişeceği hayır ve yüksekliğe, ucuzluk ve bolluğa ve halinin düzgün olduğuna delalet eder.

  Seyyid Süleyman: Sultanın, bir mescide, bir şehre, bir köye veya bir haneye girdiğini görmek; orada yaşayanların felakete uğrayacaklarına işarettir. Padişah veya sultanla tartıştığını gören, arzusuna kavuşur. Sultan yahut padişahın elini kestiğini görmek; ona muhalefet etmektir. Sultanın yüksek bir yerden düştüğünü yahut sarığının veya kılıcının alındığını, bundan başka saçının traş edildiğini görmek; azline veya vefatına işarettir. Sultanın hasta olduğunu gören, hapse girer. Sultan olduğunu gören, buna ehil değilse, musibete uğrar. Ehil ise makam ve itibar kazanır. Padişahın kendi için seccade yahut yatak serdiğini gören, rızk ve mevki kazanır. Padişahı güler yüzlü görmek; şeref ve şöhrete delalettir. Padişahın kendisini bir işte kullandığını gören, hayır ve berekete kavuşur.

  Yazı kaynağı : www.haber7.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap