Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  rüyada ateş yakmak ne anlama gelir diyanet

  1 ziyaretçi

  rüyada ateş yakmak ne anlama gelir diyanet bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Rüyada Ateş Yakmak Ne Demek? Yanan Ateşi Söndürmek (Ateşe Su Dökmek) Ne Anlama Gelir? - Rüya Tabirleri

  Rüyada Ateş Yakmak Ne Demek? Yanan Ateşi Söndürmek (Ateşe Su Dökmek) Ne Anlama Gelir? - Rüya Tabirleri

  Rüyalar, her insana göre farklı şekillenen bir durumdur. Rüyaların birden fazla anlam taşıdığı belirtilebilir. Rüyada ateş yakmanın anlamı, rüyanın nasıl görüldüğüne bağlı olarak değişebilmektedir. Ateşin hangi şekilde görüldüğü rüyanın olumlu veya olumsuz yorumlanması konusunda önemlidir. Merak eden kişiler adına rüyada ateş yakmak ne demek? Yanan ateşin söndürülmesi hangi anlama gelmektedir. İşte detaylar.

  Rüyada ateş yakmak; rüyayı gören bireyin söz verdiği bir işe adım atmasından ötürü, başının ağrımasına delalet eder. Rüya sahibini rahatsız edecek durumların yaşanacağına işret eden bu rüya pek hayırlı bir şekilde yorumlanmaz. Rüya sahibi bu olaylardan kurtulmak adına çok çaba sarf edecektir.

  Rüyada Ateş Yakmak

  Rüyada ateş yakmak; rüyayı gören kişinin başarıları ile dillere destan olduğuna delalet eder. Rüya sahibi, her insana ilham olan bir kişiliktir. Bununla beraber rüya sahibi sürekli övülen ve yüceltilen birisi olacaktır. Rüya alimlerine göre, rüya sahibinin mühim eserler çıkarması olasıdır. Rüyada ateş yakmanın anlamı; rüya sahibinin otorite ve güç sahibi olması şeklindedir.

  Rüyada Yanan Ateşi Söndürmek (Ateşe Su Dökmek)

  Rüyada yanan ateşi söndürmek ya da ateşe su dökmek; rüyayı gören bireyin olumlu gelişmeler yaşayacağına delalet eder. Rüya sahibinin hayatı, istediği gibi olacaktır. Bununla beraber her geçen gün başarılı olup, her konuda ilerleyeceği, herkesin eline geçmeyecek mühim fırsatlara sahip olacağı şeklinde de yorumlanan bu rüya genel olarak olumlu bir şekilde tabir edilir. Rüyayı gören kişinin umudunu kaybetmeden, denemekten vazgeçmeyen biri olmasına yorulur.

  Rüyada Evin İçerisinde Ateş Yakmak

  Rüyada evin içerisinde ateş yakmak; rüyayı gören kişinin mesleğinde ses getirecek bir olayı yaşamasına delalet eder. Birey, hem iş hem de aile yaşamındaki deneyimi ile bütün insanlardan saygı görecektir. Rüyada evin içerisinde ateş yakmak; sevincin deneyimlenmesinden, mutlu ve huzurlu haberleri almasından yana yorumlanır. Bu rüyayı gören bireyin, yüzünü güldürecek kimi gelişmelerle karşı karşıya kalacağına, ayrılan kişilerle beraber bir araya geleceğine ve yaşanacak olan olumlu olaylara müdahil olacağına delalet eder.

  Rüyada Alevleri Görmek

  Rüyada alev görmek; rüyayı gören kişinin yaşamında meydana gelecek ufak bir sorun olarak açıklanmaktadır. Ancak bu ufak sorun, çözülemeyecek ve rüya sahibinin başına dert olacaktır. Bu rüyanın bazı rüya alimleri tarafından olumlu bir şekilde tabir edildiğini belirtmek önemlidir. Rüyada alevlerin görülmesi, rüya sahibinin bir sermayeye sahip olması şeklinde de yorumlanmaktadır.

  Rüyada Ateşin Kendisini Görmek

  Rüyada ateş görmenin, birçok rüyada olduğu gibi çok farklı yorumlara sahip olduğunu söylemek mümkündür. Rüyada ateş görmek genel olarak; resmi kuruluşlarda üst seviye olmak şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin mevkisinin yükselmesi olarak tabir edilen bu rüya, şans anlamına da gelmektedir. Bunun yanı sıra ateşin nasıl görüldüğüne bağlı olarak bu rüya, sayısız şekilde yorumlanmaktadır. Rüyada ateşin kendisini görmek genellikle rüya alimleri tarafından çok hayırlı bir şekilde yorumlanmıştır.

  Rüyada Yangın Derecesindeki Ateşi Söndürmek

  Rüyada yangın derecesindeki ateşi söndürmek, yangın söndürmek ile aynı tabiri taşır. Bu rüyayı gören bireylerin işleri büyüyecektir. Bu rüya, rüya sahibinin maddi kaynaklarının genişlemesi, sağlığının her daim yerinde olması, keyifli zamanlar geçirmesine delalet eder.

  Rüyada Ateş Topları Görmek

  Rüyada ateş topları görmek; kötü bir olayın ve gelişmenin yaşanmasına işaret eder. Kişinin etrafında yer alan bir akraba ya da arkadaştan kötülük görmeye, bu konu hakkında da sorunlu zamanlar geçirmeye delalet eder. Ancak bütün bu durumların oldukça kısa bir zamanda atlatılması şeklinde yorumlanan bu rüya, iş yaşamında da yaşanacak kötü olaylara işarettir. Yine rüya sahibi, iş yaşamında da kısa bir süre sıkıntı çekecektir.

  Rüyada Sönmüş Bir Ateşin Görülmesi

  Rüyada sönmüş bir ateşin görülmesi; rüya sahibinin herkese hayrı dokunan biri olduğuna işaret eder. Bunun dışında bu rüya, rüya sahibinin yakınlarından birinin vefat etmesi şeklinde de yorumlanmaktadır.

  Yazı kaynağı : www.milliyet.com.tr

  Rüyada Ateş Görmek Ne Anlama Gelir?

  Rüyada Ateş Görmek Ne Anlama Gelir?

  Rüyada ateş görmek müjde ve bereket yahut zarar, savaş, korkuya ateş yakmak uyarıya, ateş söndürmek fitneyi yatıştırmaya işaret etmektedir. Rüyada ateş yorumu değişik şekillerde yapılır: Rüyada Ateş Görmek bazen müjde, bereket; bazen savaş, korku, hapis, zarar ve günahtır.

  Rüya sahibinin dua etmesi ve tövbe etmesi gerekir. Rüyada ateş görmek, fitne, silah, husumet, nifak, ilim, korku, hizmet ve rızk şeklinde yorumlanır. Rüyada ateş gören kişi; iyi biriyse, alınacak olan iyi habere bereket ve bolluğa işarettir. Rüyada alev görmek; beklenmedik gelişmelere işaret eder.

  1- Rüyada Ateş Görmenin Anlamı ve Yorumu

  Rüyada ateş görmek, müjde, korku, harp, azap, hapis, zarar, günah ve berekettir. Ses çıkararak ağaçları yakan alev ve kıvılcımlı ateş gören yaktığı miktarca bir âlimin ölümüyle orada çıkacak fitnedir.

  2- Rüyada ateş söndürmek

  Etrafa zarar veren ateşi söndürdüğünü gören kimsenin kısmeti açılacak demektir. Ateş söndürmek, iyi haberlere işarettir. Soba veya ocaktaki ateşi söndürmek; can sıkıcı haberlere işarettir. Zarar veren ateşi söndürmek, iyiliğe ve o bölgede vaki olan fitneyi yatıştırmaya yorumlanmaktadır. Rüyada bir atesi söndürdügünü gören kimse, meydana gelecek bir fitneyi yatistirir veya bid at olan bir seyi iptal eder. Rüyada ates söndürmek, bazen serri tahrik etmeye isarettir. Eger rüyayi gören deniz yolculugunda ise, bogulur ve su Uzerinde görülür. Eger rüyayi görenin yolcusu varsa, yanma gelir veya onun haberini alir.

  3- Rüyada ateşte ısınmak

  Rüyada kış gününde ateşle ısındığını gören kimse, cennete gider. Büyük bir ateşin başında ısındığınızı görmek; nüfuz sahibi biriyle yakınlık kuracağınıza yorulur. Rüyada ısınması için veya başkasını ısıtması için ateş yaktığını gören kimse, faydalanacağı bir şeyi tahrik ederek fakirlik ve ihtiyacını giderir. Yakın ateşte ısınmak korku ve sıkıntıya, kışın ateşte ısınmak zenginliğe işarettir.

  4- Rüyada ateşe girmek

  Rüyada ateşe girdiğini ve orada azap edildiğini gören kimse, malca zarar eder veya o şahıs, Cehenneme girmesine sebep olacak bir günah işler. Rüyada ateşe girdiğini ve ateşin azabını tattığını gören kimse, bir fitneye düşer. Ateşin elinize girip kaybolduğunu görmek; işinizde haram mal elde edeceğinize işarettir. Ateşe girip ondan zarar görmek günah işlemeye yorulur. Ateşin üzerinden atlamak ya da ona girip ardı sıra çıkmak Cennet'e girmeye tabir olunur.

  5- Rüyada kendisini ateş olan bir yerde görmek

  Kokuya kapılmaya ve zarar görmeye, ateş ve duman görmek, hediye almaya, evini yanarken görmek, haram mala, ateşin bir yerini yaktığını görmek, malın zekâtının verilmediğine, kendisini ateşte görmek, büyük bir yerden tedbirle karşılanmaya, işarettir.

  6- İnsanın kalbini yakan ateş görmek

  Rüyada insanın kalbini yakan ateş kara sevdaya yorumlanır. Ağaçları yakan alev ya da ateş değerli bir insanın ölümüyle meydana gelecek sürtüşmelere işaret eder.

  Baş ya da vücuttan parlak renkli ateşin çıkması hanımı hamile ise kendisiyle hayır görülecek oğul evladına tabir edilir. Değilse hanımından sevgi ve ilgi görmeye yorumlanır.

  7- Ateşinizin çıktığını görmek

  Hayattın asıl güzellikleri varken sizin gereksiz işlerle uğraştığınız anlamına gelir. Kendinize biraz çeki düzen verip daha verimli olmaya çalışın. Ateşinizin çıktığını görmek, gereksiz işlerle uğraştığınız ve hayatta asıl güzellikleri yaşayamadığınıza yorulur.

  8- Rüyada ateş yakmak

  Büyük güç, destek anlamına gelir. Rüyada ateş yakan bir kişi kendi zekâsı ve gayreti sayesinde başarılı olacak demektir.

  Karanlık bir gecede halka göstermek için ateş yaktığını gören kimse, halkın onunla hidayete erişecekleri bir ilme nail olur.

  Karanlık olmadığı halde yol üzerinde ateş yaktığını gören kimsenin bidat ve sapıkça olan bir iş yaptığına işaret eder. Ateş gündüzün harp ve fitneye, gece ise ünsiyettir (ahbaplık) denilmiştir.

  Bir kimsenin rüyada kapısının önünde dumansız ateş yandığını görmesi, hacca gideceğine işaret eder.

  Karanlıkta ışık saçmak amacıyla ateş yakmak insanları bir konuda uyarmaya yorumlanır.

  9- Rüyada ateşe sokulmak

  Rüyada ateşe zorla sokulmak hapisle tabir olunur. İnsanların çevresinde toplandığı ateş bereket, bolluk ve toplu sevince işarettir.Ateşin insana verdiği az zarar birinin vaadini yerine getirmesine yorumlanır.

  10- Rüyada ateşin göğe yükselmesi

  Rüyada bir yerde toplu yangın alevli ve uğultulu bir sesle görülürse savaşa işarettir. Evin önünde görülen dumansız, kor ateş hacca gitmeye alamettir. Bir yerde ateşin göğe doğru alevlenerek yükselmesi topluca işlenen çirkin davranışlara yorumlanmaktadır. Ateş parlak ve yararlı ateşse sevinç ve sürura işarettir.

  11- Evden ateş çıkması

  Başından ateş çıkması, önemli bir hastalık geçirmeye, evden ateş çıkması ise, işte başarı; evin yanması hak edilmeyen bir zenginliğe; ateş içinde olmak, önemli birilerini korkutmaya; sobada veya ocakta ateş görmek rüyayı gören evli ise hamileliğine; ateşte et pişirmek dedikoduya; ateşte tencere kaynatmak, işlerin yolunda gitmesine işarettir.

  12- Ateş üzerinde et kızartmak

  Ateş üzerinde et kızarttığını gören kimse, halkın gıybet etmesini gerektiren bir şeyi tahrik eder. Veya kendisi halkı gıybet eder. Ateş üzerinde et kızartmak gıybet ve kedere yorulur. Kızartılmış o etten yiyen kimse, az bir rızka işarettir ve ona büyük bir keder isabet eder. İçerisinde yemek olan bir kabı ateş üzerinde kaynattığını gören kimse, ev işlerine bakan bir kimse tarafından gelecek menfaatten uzak kalır.

  13- Rüyada ateş hararetini görmek

  Rüyada kendisine ateşin hararetinin dokunduğunu gören kimse, halkın diline düşer ve halk onun gıybetini yaparlar. Faydalı ve parlak ateş korku halinde bulunan kimse için emniyet ve devlet adamına yaklaşmaktır.

  17- Rüyada evi ateşle yakmak

  Rüyada evini ateşle yaktığını gören kimsenin, evi harap olur. Evli olan birisi rüyada tandır ve tandırda da yanmış ateş görse, hanımı hamile kalır. Rüyada evine ateş düştüğünü gören kimse, ucuzluk, bolluk ve çokça nimete kavuşur. Evde ateş çıkması meslek ya da işinde kuvvet bulmaya, Eve ateş düşmesi nimet ve bolluğa yorulur.

  Rüyada evinden bir ateş çıktığını gören kimse, memuriyet, ticaret veya bir zanaatta kuvvet ve yardıma nail olur.

  16- Rüyada dağ başında ateş yakmak

  Rüyada bir dağ başında ateş yaktığını gören kimse, Allah (C.C.)'a manen yaklaşır. Bir kimse rüyada kendisine ateşin dokunduğunu ve kendisini yaktığını görse, o şahsa yapılan vaat yerine getirilir.

  17- Maddeler halinde Rüyada ateş görmek Ne demek?

  Ateş parçaları yemek; yetim malı yediğinize veya yiyeceğinize...

  Rüyada ağzınızdan ateş çıktığını görmek; yalan ve iftiraya...

  Yanınızda tutuşturulmuş ateş olduğunu ve bunun size zarar verdiğini görmek; size hayır ulaşacağına...

  Büyük bir ateşte odunların yandığını görmek; o bölgede fitne ve savaş çıkacağına...

  İnsanların evlerinin kapısını ateşe vermek; düşmanınıza karşı zafer elde edeceğinize...

  Işığı olmayan bir ateşin sizi yaktığını görmek; menenjit hastalığına yakalanacağınıza...

  Aynı ateşin ışık saçtığını görmek; sizden veya yakınlarınızdan halkın beğendiği ve övgüyle andığı evlatlar türeyeceğine, yanan ateşin miktarı kadar mal ve büyüklük elde edeceklerine...

  Savaş meydanında ateş görmek; yanan ateş miktarınca suçiçeği, veba, menenjit vb. gibi ani ve ölümcül hastalıklar görüleceğine...

  Aynı ateşi pazarda görmek; pazar esnafının insafsızlık, dinsizlik ve yalancılık üzere olduğuna...

  Bir denize ateş düştüğünü görmek; o bölgedeki hüküm sahibinin yöre halkının malına zorla el koyup onlara zulmedeceğine...

  Bilinmeyen bir yerde ateş olduğunu görmek; dinsizliğe...

  Birinin elbisesine ateş düştüğünü görmek; o kişinin bela, korku ve endişe içinde olacağına...

  Ateşin içinize düştüğünü görmek; sıkıntıya düşeceğinize işarettir.

  Birinin sizi ateşe attığını ve ateşin sizi yaktığını görmek; bölgedeki söz sahibi birinin size zulmedeceğine, ama yakında o zulümden kurtulacağınıza ve iyi bir haberle müjdeleneceğinize işarettir.

  Aynı rüyada ateşin sizi yakmadığını görmek; istemediğiniz bir yolculuğa çıkacağınıza...

  Rüyada Kor ateş görmek

  Ateşli bir hastalığa yakalanacağınıza... Ateşin vücudunuzu yaktığını görmek; yanan miktar kadar sıkıntı yaşayacağınıza...

  Evin kapısına alevli bir ateş düştüğünü, bedeninizin tamamını yaktığını, ama kalbinde bir korku oluşmadığını görmek; soğuk algınlığı, veba, suçiçeği, kızamık vb. hastalıklar karşısında zayıf düşeceğinize...

  Ateşin çevrenizi kuşattığını görmek; ateş miktarınca haram mal elde edeceğinize...

  Aynı ateşin dumanla karışık olduğunu görmek; haram mal yüzünden sıkıntı, hastalık, savaş veya düşmanlıkla karşılaşacağınıza...

  Aynı ateşin sıcaklığının size ulaştığını görmek; biri tarafından gıybetinizin edileceğine işaret eder.

  Ateş yakılan yere gitmek ve orada size bir şey verildiğini görmek; verilen miktar kadar zillet ve rezillik yaşayacağınıza, ancak sonunda kötülükten kurtulacağınıza ve daha önce yaptıklarınızdan dolayı pişman olacağınıza...

  Kıvılcım görmek; kötü bir söz işiteceğinize... Kıvılcımların üzerinize sıçradığını görmek; şiddetli bir belaya veya aşka...

  Rüyada Parlak Ateş Görmek

  Parlak bir ateş sayesinde yönünüzü bulduğunuzu görmek; zahit olacağınıza...

  Ateşin ışığının dimdik durduğunu görmek; bahtınızın oracıkta olduğuna...

  Evinizin ateş kıvılcımlarıyla aydınlandığını görmek; iş bakımından kariyerinizin yükseleceğine ve bahtınızın açılacağına...

  Bu kıvılcımları yok ettiğinizi görmek; aile içinde anlaşmazlık çıkacağına ve bu işin sonunun yargıya varacağına işarettir.

  Dükkânınıza veya malınızın arasına ateş düştüğünü görmek; elinizdeki malın heder olacağına veya yapacağınız bir ticarette malınızı üç kat pahalı satacağınıza ve bu konuda kimseye acımayacağınıza...

  Başkasının evine ateş düştüğünü görmek; o kişinin söz sahibi birinin eline düşeceğine ve fitneleriyle yüzleşeceğine...

  Ateşin elbisenizi yaktığını görmek; akrabalarınızla bir sorun yaşayacağınıza veya dünya malından ötürü üzüleceğinize...

  Herhangi bir yerde büyük bir ateş görmek; o yörede fitne ve savaş olacağına...

  Yanık bir şey görmek; kadınlar yüzünden biriyle sorun yaşayacağınıza...

  Bir şehir, mahalle veyahut eve, orayı tamamen yakıp kül edecek şekilde ateş düştüğünü ve alevlerinin yükseldiğini görmek; o yörede şiddetli bir savaş çıkacağına veya bir salgın hastalığının yayılacağına...

  Ateşin bazı şeyleri yaktığını, bazı şeyleri yakmadığını görüp korkuya kapılmak; o yörede savaş çıkacağına...

  Rüyada Alevsiz Ateş Görmek

  Şiddetli hastalığa... Ateşle karışık duman görmek; işlerde endişe ve korkuya...

  Gökten ateş düştüğünü ve bir bölgeyi yaktığını görmek; yukarıda belirtilen fitne ve belanın o yöre halkının başına geleceğine...

  Alev saçan korkunç bir ateşin belirli bir yere düşüp etrafa zarar verdiğini görmek; o yöre halkı arasında tartışmaların baş göstereceğine...

  Yerin altından korkunç bir ateşin çıktığını ve gökyüzüne doğru yükseldiğini görmek; o yöre halkının, Allah dostlarıyla iftira ve yalan yoluyla mücadele edeceğine...

  Ateşin bir yerden başka bir yere düştüğünü, ancak zarar vermediğini görmek; menfaat elde edeceğinize, fakirseniz zenginleşeceğinize...

  Bir yere kıvılcım düştüğünü görmek; o bölgede savaş veya fitne çıkacağına...

  Aynı kıvılcımların oldukça büyük olduğunu görmek; o bölgeye ilahî azabın geleceğine...

  İnsanların arasına kıvılcım düştüğünü görmek; bölge halkı arasında husumet çıkacağına...

  Bir yere ateş atmak veya ateşle oynamak; çok çirkin söze işarettir.

  Aynı ateşin dumanı olduğunu görmek; işinizden endişe edeceğinize...

  İnsanlara ateş verdiğinizi görmek; davranışlarınızla insanlara zarar vereceğinize ve halkın nefretini kazanacağınıza...

  Ateşte yemek pişirip yemek; güzel sözler işiteceğinize işarettir.

  Rüyada Gökyüzünden Ateş Görmek

  Gökyüzünden gelen bir ateşin yere düşerek yiyecekleri yaktığını görmek; ibadetlerin Allah katında kabul olduğuna...

  Gökyüzünden ateşin geldiğini, ama kimseyi yakmadığını görmek; bir ilahî azabın yaklaştığına...

  Ateşin üzerine bir şeyler dökmek; dünyevî işlerinizi sonlandırdığınıza...

  Gökten ateşin düştüğünü ve çayırları yaktığını görmek; bölgede ani ölümlerin yayılacağına...

  Büyük bir ateşin minare veya kubbeyi yaktığını görmek; bölgede yaşayan söz sahibi birinin öleceğine...

  Yerden çıkan bir ateşin alev saçtığını görmek; bölgede gizli bir define olduğuna işarettir.

  Ateşi aşırı dumanlı görmek; bir felaket veya sorunla karşılaşacağınıza...

  Bayırda ateş yakmak ya da görmek; gönlünüze göre bir dost edineceğinize...

  Ateşin etrafında dans etmek ya da başkalarını bu işi yaparken görmek; sevindirici bir haber alacağınıza...

  Ateşe düşmek; büyük bir zarara uğrayacağınıza...

  Ateş kıskacı görmek; zor bir durumla karşılaşacağınıza...

  Dağ başında yakılan ateş Allah'a C.C yakın olmaya, ihtiyaçların giderilmesine, yolcunun eve dönmesine işarettir.

  Bir kimse rüyada, insanların başına toplanmış olduğu alevli olan bir ateş görse, onların bereket ve bolluğa nail olmalarına işaret eder.

  Bir kimse ateşle mahsulattan bir şey yaktığını görse, yaktığı şeylere zam gelir. Ateşin bir eşya veya kumaş parçası üzerine düşmesinin tabiri de böyledir.

  Rüyada Soba veya ocakta ateş görmek

  Çocuk sahibi olmak için plan yapacağınıza veya çocuklardan yana sevineceğinize tabir edilir.

  Yazı kaynağı : www.diyadinnet.com

  Rüyada Ateş Yakmaya Çalıştığını Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Ateş Yakmaya Çalışmanın Anlamı ve Hayırlı Rüya Tabiri

  Rüyada Ateş Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Ateş Yakmak Nasıl Yorumlanır?

  Rüyada Ateş Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Ateş Yakmak Nasıl Yorumlanır?

  Rüyada Ateş Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Ateş Yakmak Nasıl Yorumlanır?

  Hayatın her anlamında büyük öneme sahip olan ateş, çoğu zaman rüyalarda da yer alır. Elbette doğal bir kaynak olması ile beraber gelecek üzerine de çok önemli manalar taşıdığını söylemek mümkün. Hayatınız açısından gelecek üzerine sunduğu olasılıkları ve anlamları öğrenebilmek adına, rüya alimlerinin yorumlarını inceleyebilirsiniz. Özellikle çok sık görülen bir rüya olması ile beraber, ateş gizemli ve sır dolu manaları üzerinden uzman rüya tabircileri ile açıklanır.

  Rüyada Ateş Görmek Ne Anlama Gelir?

  Rüyada ateş görmek aynı zamanda şans anlamına gelmektedir. Genel anlamda bu konuda en hayırlı ve güzel rüyaları içerisinde yer alır. Diğer yandan rüya sahibi devlet makamlarında güzel bir iş sahibi olabilir ve iyi bir kazanç elde edebilir. Özel sektörde ise iş hayatında önemli başarılar elde edebilir, bu konuda şansı artabilir ve ticaret yapabilir. Özellikle ortaklık üzerinden yapacağı ticaret ile beraber, yüksek bir kazanç sağlayabileceği yönünde yorumlanmaktadır.

  Rüyada Ateş Yakmak Nasıl Yorumlanır?

  Rüyada ateş yakmak rüya sahibinin disiplinli bir çalışma hayatı olduğu ya da olacağı yönünde yorumlanır. Bu sayede yakaladığı düzen ile beraber iş hayatında çok önemli başarılar elde edeceği üzerine delalet eder. Mal ve mülk sahibi olması ile beraber maddi yönden arzu ettiği noktaya geleceğine yorulur. Rüya sahibinin azimli ve çalışkan biri olduğuna, disiplinli hayatı ile vazgeçmeden büyük bir mücadele göstereceği üzerine yorulur. Kolay yoldan kazanç elde etmek yerine alın teri ile elde edeceği kazanç üzerinden, refah dolu ve mutlu bir yaşam sürdüreceğine işaret etmektedir.

  Rüyada Ateş Söndürmek

  Rüyada ateş söndürmek rüya sahibinin hayatında olumlu gelişmeler yaşanacağı üzerine işaret eder. Özellikle iş hayatında her geçen gün daha başarılı bir noktaya ulaşacağına ve iyi bir kazanç elde edeceğine yorumlanır. Başka rüya alimlerine göre ise kişinin birtakım aksi durumlar ile karşı karşıya kalabileceğine yorulur. Ancak yolundan dönmeden bu aksilikleri gidermek suretiyle, rüya sahibinin iyi bir kazanç elde edeceğine işaret etmektedir.

  Rüyada Ateşin İçinden Geçmek

  Rüyada ateşin içinden geçmek rüya sahibinin bazı sorunlar ile karşı karşıya kalacağı yönünde yorumlanır. Ancak bu sorunlardan kendin mücadelesi ve çabası sayesinde kurtulacağına delalet eder. Yine de bu problem ve sorunların kişinin canını yakacağı yönünde yorulur. Ayrıca rüya sahibinin çevresinde yakın dostlarından bir ya da birkaç tanesinden kazık yiyebileceği yönünde işaret etmektedir. Rüya sahibi bunlara çok üzülecek olmasına rağmen yine de tüm bunların üstesinden gelebilecek iradeye ve güce sahip olduğunu anlatır.

  Rüyada Ateş Söndürmek

  Rüyada ateş söndürmek rüya sahibinin tüm korkularının üzerine gideceği yönünde yorumlanır. Bu sayede korkularının üstesinden gelerek yaşadığı bütün sorunlardan kurtulacağı yönünde işaret eder. Bu sayede iyi şartlarda bir hayat elde ederken, bu hayatı kendi mücadelesi ile kazanacağına yorulmaktadır.

  Yazı kaynağı : www.cnnturk.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap