Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  rüyada asker olmak ne anlama gelir

  1 ziyaretçi

  rüyada asker olmak ne anlama gelir bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Rüyada Asker Olmak Ne Demek? Tekrar (İkinci Kez) Askere Gitmek, Kendini Asker Görmek Nedir? - Rüya Tabirleri

  Rüyada Asker Olmak Ne Anlama Gelir?

  Rüyada Asker Olmak Ne Anlama Gelir?

  Rüyada asker olmak, devletten iyilik ve himaye göreceğine yorumlanır. Rüyada bir askeri birlikte ve en önde bayrak taşıdığını görmek, memlekette şan ve şöhret sahibi olarak tanınmaya işarettir. Rüyada askere gitmek; Askere gitmemiş bir gencin haki renk görmesi, hemen silahaltına çağırılacağına işarettir.

  Bir kimsenin rüyada bölük halinde giden askerler görmesi, o yer halkı için huzur ve saadete delâlet eder. Çünkü asker devletin kuvvetidir. Kendisinin de o askerlerden biri olduğunu görmek, aile huzuruna, işlerin düzgünlüğüne ve emniyete delâlet eder.

  Rüyada üniformalı veya yüksek rütbeli asker olmak, şan ve şöhrete yorumlanır. Aynı zamanda bu rüya kuvvet demektir. Rüyasında asker olduğunu görmek evinizin güvenli olduğuna işarettir. Başarı ve zenginlik için bütün gücünüzle çalışmanız gerektiğine işaret eder.

  Büyük bir komutanın emrinde savaşa katılmak, çok mutlu olduğunuza yorumlanır.

  Bölüğün başında kendisini kumandan görmek, her yerde sözünün dinleneceğine ve herkes tarafından kendisine saygı gösterileceğine işarettir.

  Kışla içerisinde rüyada asker olmak

  Eski bir dosttan yardım alınacağına işarettir. Askeri donanmada askerlik, şeref şan ve sevince delâlet eder. Çünkü donanma bir milletin iftihar kaynağıdır. Bazı kere de donanmada askerlik yaptığını, iş ile tabir olunur. Ayrıca bu rüya sefere çıkmaya da işaret eder.

  Yazı kaynağı : www.diyadinnet.com

  Rüyada asker olduğu veya askere gittiğini görmek ne anlama gelir? Yorumu

  Rüyada asker olduğu veya askere gittiğini görmek ne anlama gelir? Yorumu

  Rüya tabirlerinde sıkça merak edilen konulardan biriside rüyada askere gitmek ve rüyada çatışmaya girmektir. Rüyada asker olduğunu görmek genel anlamda hayra yorumlanır. En temel yorumu güç ve kudret sahibi olmaya işaret edilir. Hedeflere doğru giden yolda emin adımlarla ilerlemeye ve her geçen gün amaçlara yaklaşmaya rivayet edilir. 

  RÜYADA ASKERE GİTTİĞİNİ GÖRMEK VE ASKER OLDUĞUNU GÖRMEK

  Rüyanızda askere gittiğinizi görüyor iseniz  zenginlik, şan, şohbet ve ünlülük anlamları taşır. Kendinizi rüyanızda asker olarak gördüyseniz bu sizin için güzel olayların başlangıcı olarak yorumlanır.

  Sıkıntılı ve fırtınalı günlere katlanarak elindekilerin bir kısmını bile olsa kurtarabilmek şeklinde ifade edilir. Rüya sahibi, yaşayacağı kayıplara rağmen, kendisini daha bir süre idare edecek kadar varlığını kurtarabilecektir.

  Bir göreve atanıp, bu görevi layıkıyla yapmak, herkesten övgü almak, başarılarını kutlamak için bir tören düzenlemek ya da davet vermek manasına gelir. Gebe bir bayan eşinin askere gidip döndüğünü görürse oğlu olur.

  rüyada-asker-görmek-anlamı

  Rüyada yeniden askere çağrılmak, askerliğini yapmış olduğu halde yeniden çağrıldığını görmek hayallerinize ulaşmak için gittiğiniz yolda bir mola verdiğinizi veya duraksadığınızı, derhal yeniden çalışmaya başlamanız gerektiğini simgeler. 

  Rüyada asker olmak, rüya sahibinin yaşadığı maddi sıkıntılarda kaybettiği mal varlığını tekrar kazanabilmek için mücadeleye girerek kazanç peşinde koşacağına yorumlanır. Rüyasında asker olan kimse, Allah katında en güzel mertebeye ermiş yakın zaman da hayırlı vazifeye doğru yol almıştır.

  Rüyada askere gitmek istememek, kişinin hayatın verdiği zorluklar karşısında pasif duruma düşerek yenilgiyi kabulleneceğine yorumlanır. Rüyasında askere gitmek istemeyen kimse yeniliklere kapalı, kendisi için hayır getirecek olaylardan uzak, hayatı anlamsız yaşayan kimselerdir.

  Yazı kaynağı : www.haber7.com

  Rüyada Askerde Olmak Ne Anlama Gelir? Rüyada Askerde Olmanın Anlamı

  Rüyada Askerde Olmak Ne Anlama Gelir? Rüyada Askerde Olmanın Anlamı

  Rüyalarımızda kendimizi çeşitli meslek dallarına mensup olarak görmemiz gayet normal bir durumdur. Kendimizi rüyalarda asker olarak gördüğümüz zaman çoğumuzun ilgisi ve merakı devreye girer. Bu yazımızda rüyada askerde olmanın tabiri ve anlamı hakkında detayları derledik bir araya getirdik. İşte ayrıntılı bilgiler...

  Rüyada Askerde Olmak Ne Manaya Gelir?

  Bazı rüyalarda kendimizi farklı meslek alanlarında görebiliriz, rüyada askerde olmak da sıklıkla görülen ve tabiri merak edilen rüyalardan birisidir. Rüyada askerde olmak, kişinin yakın zamanda iş yahut özel hayatında bir takım problemlerle savaşacağına, etrafında ona zarar vermek isteyen bir kişiyi saf dışı bırakacağına, evliyse eşinin bekar ise ailesinin bir yardımına koşacağına delalettir. Bu rüyayı gören kimsenin, güçlü kuvvetli ve imdada yetişen bir kişi olacağı, çabalarının sonucundan makam sahibi olacağı, eğitim veya iş ortamında şan şöhret sahibi olacağı rivayet edilir.

  Bazı rüya yorumcuları bu rüyayı, güç ve kudrete, saygınlığının artacağı, kişinin işlerinin düzeleceği, aileden birisine büyük bir yardımda bulunacağı ve çevrede saygınlığının artacağı, güçlü kimselerle ortalık kuracağı şeklinde yorumlamaktadır.

  Yazı kaynağı : www.sabah.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap