Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  rüyada arabayı kaybetmek

  1 ziyaretçi

  rüyada arabayı kaybetmek bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Rüyada Araba Kaybetmek Nedir? Arabanı Otoparkta Kaybetmek Ve Bulduğunu Görmek - Rüya Tabirleri

  Rüyada Araba Kaybetmek Nedir? Arabanı Otoparkta Kaybetmek Ve Bulduğunu Görmek - Rüya Tabirleri

  Rüyada araba kaybetmek, yakın bir zamanda kötü bir haber almaya ve o haberin ardından şehir değiştirmeye delalettir. Bazı yorumcular ise bu rüyayı ev bark sahibi olmak ve çok istenilen şeyleri bir bir gerçekleştirmek şeklinde yorumlamıştır. Rüyada araba kaybetmek nedir? Arabanı otoparkta kaybetmek ve bulduğunu görmek ne anlama geliyor, detaylarıyla derledik.

  Rüyada arabayı otoparkta kaybedip daha sonra bulmak, rüya sahibinin denizaşırı yolculuğa çıkacağına ve uzun zamandır görmediği insanlarla özlem gidereceğine işaret eder.

  Rüyada Yeni Alınan Arabayı Kaybetmek

  Rüyada yeni alınan bir arabanın kaybedilmesi rüyayı gören kişinin etrafında çok fazla düşmanının olmasına ve bu kişilerden hem maddi hem de manevi olarak zarar göreceğine delalettir. Eğer rüya sahibi kaybettiği arabayı boş sokaklarda arıyorsa, üst üste yaptığı hatalar sonucunda tüm birikimini kaybedeceğine, bolluktan sonra yokluğa, hataların sonucunda pişmanlık duymaya işarettir.

  Rüyada Siyah Renkli Araba Kaybetmek

  Siyah renkli arabanın kaybedilmesi, maddi nedenler arasında eşler arasında büyük bir kavga yaşanacağı şeklinde yorumlanır. Kaybedilen arabanın rengi maviyse, rüya sahibinin hayalindeki kişiyle tanışacağına, bu birlikteliğin kısa bir sürede resmiyete kavuşup evlilikle noktalanacağına delalettir.

  Rüyada Araba Anahtarını Kaybetmek

  Rüyada araba anahtarını kaybetmek hane içinde birinin hastalanacağına ama bu hastalıktan kısa bir sürede kurtulacağına işaret eder. Rüya sahibinin kaybettiği araba anahtarını evde bulması, terfi almak, yeni bir eve taşınmak, şehir değiştirmek, övgüye değer işler başarmak ve insanların beğenisini kazanmak şeklinde yorumlanmıştır.

  Rüyada Kırmızı Araba Kaybetmek

  Kırmızı araba kaybetmek kıskanç bir kadının varlığına, arkadaşlık ilişkilerinin bozulmasına, hane içinde şiddetli bir kavga yaşanacağına delalettir.

  Rüyada Araba Plakasını Kaybetmek

  Rüyada arabasının plakasını kaybeden kişi yaptığı iyiliklerin karşılığında bol bol hayır duası alır ve çevresi tarafından takdir edilir. Bazı tabirciler bu rüyayı kişinin çalışmalarının ve sabretmesinin karşılığını alması, bekarsa evlenmesi, evliyse çocuk sahibi olması, aldığı yeni kararlar ile birlikte çok daha huzurlu bir hayat sürmesi şeklinde yorumlamıştır. Rüyada kaybedilen araba plakasını bulmak ise işlenen günahlardan ötürü tövbe etmeye, arası bozulan iki yakın dostu barıştırmaya, darlıktan sonra bolluk dönemine girmeye ve sıkıntılardan kurtulmaya delalettir.

  Rüyada Beyaz Araba Kaybetmek

  Rüyada beyaz araba kaybetmek rüya sahibinin talihinin açılacağına, uzun bir işsizlik döneminden sonra maddi açıdan rahatlamaya, hatırı sayılı kişiler tarafından maddi ve manevi olarak destek görmeye, hayali kurulan birçok şeyin bir bir gerçekleşeceğine delalettir. Rüyada kaybettiği beyaz arabayı bulduğunu gören kişi, hiç beklemediği bir yerden alacağı haberle yepyeni bir hayata başlayacak demektir.

  Rüyada Arabanın Kontrolünü Kaybetmek

  Rüyada arabanın kontrolünü kaybetmek, bir türlü sonuçlanmayan bir iş yüzünden derin bir üzüntü duyulacağına, kişinin uzaktaki bir arkadaşından alacağı haberin ardından apar topar yolculuğa çıkacağına, uzun uğraşlar sonunda elde edilen başarının kalıcı olacağına işaret eder.

  Rüyada Kaybedilen Arabayı Bulamamak

  Rüyada kaybedilen arabanın bulunamaması, değerlendirilemeyen fırsatlar yüzünden pişmanlık duyulacağına, rüya sahibinin sarf edeceği kötü sözler yüzünden çevresindeki insanları kıracağına delalettir. Rüyasında kaybettiği arabanın çalındığını öğrenen kişi, yeni tanıştığı insanlara dikkat etmelidir. Hayatına yeni giren kişiler dost gibi görünüp arkasından iş çevirebilir, aynı zamanda rüya sahibini maddi zarara uğratabilir.

  Yazı kaynağı : www.milliyet.com.tr

  Rüyada Araba Kaybetmek Görmek

  Rüyada Araba Kaybetmek Görmek

  Rüyada araba kaybetmek rüya sahibinin gerçekleşmesini istediği büyük hayalleri olduğuna işarettir. Kişinin uzun süredir üzerinde durduğu, çalıştığı, gerçekleştirmek istediği bir hayali, planı vardır. Ancak maddi yetersizlikler başta olmak üzere pek çok aksilikten dolayı planını hayata geçirememektedir.

  Rüyada herhangi bir şey kaybetmek rüyayı gören kişinin amacına çok yaklaştığına, ancak kendi hataları nedeniyle sonuca ulaşamadığına işaret olmaktadır. Bu nedenle bu rüyayı genel hatları ile yorumlayacak olursak rüyada araba kaybetmek rüya sahibinin gerçekleştirmek istediği hayallerini tam gerçekleştirmek üzereyken yaptığı hatalardan dolayı nihayete kavuşturamaması olarak yorumlanır. Bu hatalar genellikle bilinçli veya bilinçsiz olarak işlenen günahlardan kaynaklanmaktadır.

  Kişi helal yolda ilerleyerek çalışırken bir anda haram yola sapabilir. Sonuca kolay yoldan ulaşmak isteyebilir. Ancak yaptığı bu hatanın bedelini alacaktır. Rüya sahibinin istediği olmaz, huzuru kaçar, mutsuz olur. Aile bireyleri ile iş arkadaşları arasında tartışmalar yaşanır. İki ilişkilerinin zayıflayacağı bir dönemdir. Bu nedenle yakın dostları veya sevgilisi kişiye sırtını dönebilir. Bu konuda haksız olan taraf rüya sahibi olacaktır.

  Rüyada araba kaybetmek görmek bu rüya kimi rüya tabircilerine göre kişinin çevresi ve ortamı değişir. Bu değişim istenmeyen yönde olacaktır. Kişi ilerlediği yoldan mecburi olarak dönmek zorunda bırakılır. Kendi istekleri doğrultusunda hareket edemez. Rüya sahibi kaybettiği arabayı buluyor ise kısa süreli bir buhrandan sonra eski düzenine geri kavuşacak demektir. Eğer kaybedilen araba geri bulunamıyor ise rüya sahibinin yaşayacağı sıkıntılı süreç uzun bir süre devam edecek demektir.

  Rüyanın genel tabirini yapacak olursak, rüya sahibi maddi anlamda sıkıntılar yaşanacaktır. İkili ilişkilerde zayıf bir dönem olacak, iletişim kurmakta zorlanacaktır. Evli ise eşi ile birtakım problemler yaşayabilir. Sağlık açısından ruhsal durumun kötü olacağı bir dönemdir. Aşırı düşünceli, kararsız, huzursuz bir dönem olabilir. Farklı türde bir sağlık sorunu yaşanmaz. İş hayatında rekabetin yaşanacağı bir dönem olacaktır. Kişi kıskançlık duygusunu bu dönemde sık sık yaşayabilir. Yerine geçmek isteyen kişiler, rüya sahibinin bu zor zamanında istifade etmek isteyecektir. Okul hayatı sürüyor ise bu dönemde iyiye veya kötüye giden bir yol görünmez. Ortalama seyir sürecektir. Mezuniyet yaşanmaz.

  Rüyada Araba Çaldırmak

  Rüyada araba çaldırmak rüya sahibinin gerçek hayatta yapması gereken görevleri yapmadığı, yerine getirmediği anlamına gelir. Kişi çevresinde sorumsuz olarak addedilen bir kimsedir. Kişinin çevresiyle anlaşamayacağı, ikili ilişkiler kuramayacağı bir dönem olacaktır. Çevresi kişiye sırtını dönebilir. Hakkında dedikodular ve söylentiler duyacaktır. Rüya sahibinin bunların önüne geçmesi muhtemeldir. Kişi bu süreçte kendini sorgulayacak ve hatasını görecektir. Ruh hali olarak dalgın ve üzgün olacağı günlerdir. Kafasında sorular ve çelişkiler yaşar. Aşk hayatı oldukça kötü bir yola sürüklenecektir. Sevgilisi ile kötü bir şekilde ayrılabilir.

  Rüya sahibi içine kapanık ve pişman bir hale bürünecektir. Genel olarak bu rüya, kişinin mutsuz olacağına, huzurunun kaçacağına, yalnız kalacağına yorumlanır. Maddi olarak bir kayıp yaşayacaktır. Bu maddi kayıp dikkatsizlikle, yanlış eş veya ortakla birlikte gelebilir.

  Rüyada Araba Aramak

  Rüyada araba aramak rüya sahibinin gerçek hayatta ün sahibi olmak istediği anlamına gelir. Bu ün dar anlamıyla televizyona çıkmak değil, çevresindeki insanların bir sebepten dolayı kendisine saygı duyması anlamına gelmektedir. İş hayatında büyük atılımlar yapmak ve takdir edilmek istenmektedir.

  Rüya sahibinin karakteristik özelliği konumu ne olursa olsun her zaman bir adım daha ötesine geçmek isteyen bir özelliğe sahip oluşudur. Kişinin başından evlilik geçebilir. Evlendiği kişi kendisinden çok daha üst seviyede biri olacaktır. Bu seviye kültür, para, saygınlık ve yaş üstünlüğü olabilir. Aksi bir durumda rüya sahibinin bir kimseden hoşlanması mümkün değildir.

  Rüya sahibi bayan ise beklediği bir evlilik gerçekleşir. Eğer erkek ise evlilik olabileceği gibi iş hayatında önemli başarılar elde edebilir.  Para kazanmak, saygın olmak konusundaki aşırı heves kimi zaman ters tepebilir. Kişi kolay yolu, hile yolunu seçebilir. Eğitimini boşlayabilir. Bu gibi nedenlerle aslında olmak istediği yere gitmesi zorlaşır.

  Rüyada Araba Kazası Görmek

  Rüyada araba kazası görmek çok farklı şekillerde yorumlanır. Genel olarak hayra işaret eden bu rüya bazı etkenlerle tam tersi anlama da gelebilir. Örneğin bu etkenlerden en önemlisi kaza yerinde kan görüp görmemekle alakalıdır. Rüya sahibi eğer kaza yerinde kan görürse kötü işler yaptığı anlamı çıkarılmaktadır. Rüya sahibinin karıştığı, hayırlı olmayan işlerin kişinin çevresindekilere zararı dokunduğu anlaşılmaktadır. Kişinin çok yakınının başına kötü bir şey gelebilir. Sorumlu rüya sahibi olacaktır. Rüya sahibi kendini cezalandırmak isteyebilir.

  Eğer rüyada kaza yerinde kan görülmemiş ise rüya hayra yorulur. Maddi anlamda beklenmeyen bir kazancın elde edileceği, sıhhat anlamında kişinin kendisinin veya yakınının şifa bulacağı, hayırlı bir kısmetin haneye gireceği, bebek sesi duyulacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

  Rüyada Araba Anahtarı Kaybetmek

  Rüyada araba anahtarı kaybetmek rüya sahibinin beklenmedik bir engelle karşılaşacağı anlamına gelmektedir. Kişi uzun zamandır hayalini kurduğu bir şeye çok yaklaşabilir. Ancak kendi hataları veya çevresindeki kötü kişilerin parmağıyla sonuca ulaşamayacaktır. Bir amaca hizmet eden rüya sahibi bu yolda hedefini şaşıracak, şifre, kod vb. bilgileri unutacak ve amacını yerine getiremeyecektir.

  Anahtar rüyada şifre anlamına gelmektedir. Kişi hedefinden şaşabilir. Rüya sahibi eğer kaybettiği araba anahtarını bulursa bu hatasından çok fazla zarar görmeyecektir. Ancak rüyada arabanın anahtarı geri bulunmuyorsa verilen tüm emekler boşa gidecektir. 

  Bu rüya genel olarak yorumlandığında rüya sahibinin maddi açıdan zor bir döneme gireceğine, parasını çaldıracağına, dolandırılacağına, kaybedeceğine; ruhsal anlamda zor günler geçireceğine, yalnızlaşacağına; ilişkiler anlamında çevresinden kopacağına, hayallerini veya verilen görevi gerçekleştiremeyeceğine yorulur.

  Ayrıca bkz: Araba Çaldırmak, Araba Yıkamak

  Araba Kaybetmek

  Yazı kaynağı : www.ruyatabirleri.gen.tr

  Rüyada Araba Kaybetmek ne demek? Rüyada Araba Kaybetmek ne anlama gelir?

  Rüyada Arabanın Kaybolduğunu Görmek , Rüyada Arabanın Kaybolduğunu Görmek ne demek, Rüyada Arabanın Kaybolduğunu Görmek ne anlama gelir? Arabanın Kaybolduğunu Görmek ile ilgili rüya tabirleri diyanet

  Rüyada Araba Kaybetmek görmek, Rüyada Araba Kaybetmek ne demek, Rüyada Araba Kaybetmek ne anlama gelir? Araba Kaybetmek ile ilgili rüya tabirleri diyanet

  Rüyada Araba Kaybetmek

  Rüyada Araba Kaybetmek

  Rüyada araba kaybetmek kazancının günden güne çok artacağına, ağız tadıyla yaşayacağına, çalışmalarının ve projelerinin yakın bir zaman içinde büyük kazanç elde edeceğine, girilen bir yolda çok doğru bir noktaya girileceğine, her türlü zorluğu aşmaya ve her türlü acıya katlanmaya gücü olacağına, her geçen gün daha iyi gelişmeler yaşayacağına işaret ettiğine inanılır.

  Rüya anlamına göre rüyayı görenin atılan her adımla daha iyi bir insan olunacağına, çok büyük mutluluklar yaşayacağına, dertlerin biteceğine, büyük bir iş için bir ortaklık kurulacağına, hayallerine kavuşacağına, hak edilen helal bir malın ele geçeceğine, gelişmelerin olumlu olacağına alamet ettiğine inanılır.

  Rüyada akrabanın arabasını kaybetmek kötü niyet besleyen bir komşuyla ilişkilerin kesileceğine, sıkıntıların ve üzüntülerin bir daha ortaya çıkmamak üzerek biteceğine, yaşanan tüm zorlukların avantaja dönüştürüleceğine, etraftaki insanların dertlerine de çare bulunacağına, kendisini çok iyi yerlere götürecek bazı adımlar atacağına ve işlerini gün geçtikçe daha da büyüteceğine, şansının ve kısmetinin açılacağına, almış olduğu borçları yakın bir zaman içinde geri ödeyeceğine, diplomalarının artacağına delalet ettiğine inanılır.

  Rüyada aldığı arabayı kaybetmek hayali kurulan her şeye sahip olunacağına, uzun zamandan beri çekilen bir rahatsızlığın kısa bir zaman sonra Allah’ın izni ile şifa bulacağına, uzun zamandan beri meşgul olunmasına sebep olan durumların yakında çözüleceğine, büyük kazançlar elde edilecek bir ortaklığa girileceğine, kazancının her gün daha fazla artacağına, çok daha iyi bir duruma gelmek için çaba göstereceğine rivayet etmektedir.

  Rüyada arkadaşının arabasını kaybetmek işlerinin günde güne daha iyi bir hal alacağına, subay veya askeri personel olarak çalışmaya başlayacağına, kişinin afiyette olacağına, çevresinde kendisini mutluluğa, huzura, neşeye, rahatlığa ve ferahlığa kavuşturacak insanların bulunacağına, her şeyin en kalitelisine sahip olacağına, kısa sürede başarısının artacağına, kaybettiği maddi kayıpların eksiksiz şekilde karşılanacağına ve refah düzeyinin eskisinden de iyi hale geleceğine alamet ettiğine inanılır.

  Rüyada at arabasını kaybetmek büyük bir proje ortaya koyacağına, üzüldüğü konularda sevdiği kişilerden yardım alacağına, küslerin ve kırgınların barışacağına, zor geçecek bir çalışmanın yüklü miktarda kazanç getireceğine, hayatında sürpriz olacak olaylar meydana geleceğine, huzurunun yerine geleceğine inanılır.

  Rüyada babanın arabasını kaybetmek kafa dinleyeceğine, en yakınındaki bir kişiye sorunlarından kurtulması için yardımcı olacağına, hane içindeki tartışmaların bitirileceğine, gelirinin artmasının elinin bollaşmasına vesile olacağına, dost sandıklarından değil de öylesine arkadaşlık ettiği bir kişiden destek göreceğine, şansın ve kısmetin açık olacağına inanılır.

  Rüyada başkasının arabasını kaybetmek tüm saf duyguları ve iyi niyetiyle kötü durumdaki bir dostunu yanında barındıracağına, hasret çekenin sevdiği kişiye kavuşacağına, işsizin iş bulacağına, çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına ve çok hayırlı bir kısmet ile evlilik yolunda ilerleyeceğine, zaman içinde işlerinin daha da büyük kazanç sağlayacağına, her türlü yeniliğin mutluluk vereceğine, işlerini çok iyi bir şekilde idare ederek yakın bir zamanda kendi işini kuracağına, yaptığı her işle daha fazla tanınacağına inanılır.

  Rüyada bebek arabası kaybetmek bir anda atılıma geçeceğine, sorunlarını kısa bir zaman içinde hislerini kullanarak ortadan kaldıracağına, yeni lezzetlerin tadına varacağına, yeteneklerini herkese ispat edeceğine, hayalini kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına, gözünün yükseklerde değil sadece mutlulukta ve huzurda olacağına alamet etmektedir.

  Rüyada beyaz araba kaybetmek büyük mutluluklar yaşanacak bir döneme girileceğine, kısmetlerinin çoğalacağına ve rahatının da her geçen gün daha fazla yerine geleceğine, kısa süre içinde dünyaevine girileceğine, işine ve hanesine bereket geleceğine, hayırlı kapılara ulaşacağına, rahat yaşayacağına alamettir.

  Rüyada el arabasını kaybetmek rahata ereceğine, üç kuruş maaşa kıt kanaat yaşamak zorunda kalan eski bir tanıdığa daha kazançlı bir iş kapısı sağlayacağına, hayırlı ve güzel gelişmelerin yaşanacağına, çok büyük üzüntüler yaşamasına sebep olacak olayların vuku bulmayacağına, huzura kavuşacağına, ruhsal olarak yenilenmek için bulunduğu yerden uzaklaşacağına alamettir.

  Rüyada emanet araba kaybetmek hem çok şaşıracağına hem de çok sevineceğine, hayırlı yeniliklerle ve değişikliklerle karşılaşacağına, iş hayatında ya da aile hayatında yaşanacak olaylara hızlı bir şekilde uyum sağlayacağına, çevresindeki kişilerin de katkıları ile sorunlarını çok zarar etmeden ortadan kaldıracağına ve rahat edeceğine, sevdiklerine para ve zaman ayıracağına, bundan sonra istediği gibi rahat rahat harcama yapacağına ve para sıkıntısı çekmeden geçinebileceğine delalet etmektedir.

  Rüyada eski sevgilinin arabasını kaybetmek dertlerinden ve üzüntülerinden sevdiği kişilerin yardımları sayesinde kurtulacağına, dileklerinin ve dualarının kabul olacağına, iş dünyasında üne kavuşulacağına, kendi imkânları ile gerçekleştireceği bazı çalışmalara girişeceğine, insanlar tarafından komik bulunan ve küçümsenen hayallerini gerçekleştirmeyi bileceğine, variyetinin her geçen gün artacağına yorulur.

  Rüyada kırmızı araba kaybetmek hayallerinin teker teker gerçekleşeceğine, tartışmaların ve sorunların sona ereceğine, uğranan zararın en kısa zamanda telafi edileceğine, bol kazanç ve rızık elde edeceğine, ailesi ile birlikte hareket edeceğine, zaman zaman ruhuna mevlit okutarak ölen bir yakınını kendince yad edeceğine ve çok daha huzurlu olacağına rivayet eder.

  Rüyada kullandığı arabayı kaybetmek sessiz, sakin, durgun, evden işe, işten eve bir hayat yaşayacağına, çalıştığı firma içerisinde hayırlı bir mevkiye terfi alınacağına, başarılı bir kişi olacağına, kapısına gelen bir kişiye yardım etmesi sayesinde hayır duaları alacağına, tatsızlıkların ortadan kalkacağına, kafasının rahatlayacağına, iç dünyasının güzelleşeceğine rivayet etmektedir.

  Rüyada lüks araba kaybetmek uzun bir zamandan beri emek verilen bir işte usta olunacağına, kaçırılan fırsatların tekrar ele geçirileceğine, üzüntülerin ve sıkıntıların mutluluğa döneceğine, sevdiği ve değer verdiği bir işte üst sıralara çıkarak çok dikkat çekici işlere imza atacağına, kötü günlerinin, çektiği yokluğun, çaresizliğinin ve yalnızlığının sonunun geleceğine, işlerin bir anda yoluna gireceğine, işlerinin çok kazançlı ve hızlı bir şekilde ilerleyeceğine alamet ettiğine inanılır.

  Rüyada mavi araba kaybetmek ticari anlamda yön değiştireceğine, yakın bir zamanda dünyaevine girileceğine, çok hayırlı bir kısmet ile karşılaşıp çok mutlu olunacağına, hastalıklarından kurtulacağına, kendisine en uygun olanı seçip hayatını kurma yolunda adım atacağına, karanlık geçen günlere güneş doğacağına işaret eder.

  Rüyada otoparkta araba kaybetmek çok büyük bir özgüvene sahip olunacağına, projelerinin tamamlanacağına ve istediği başarıyı elde edeceğine, isteklerine ve arzularına kavuşacağına, maddi sıkıntılarının son bulacağına, sevilen bir kişinin kısa süre önce bozulan sağlık durumuyla ilgili olumlu haberler alınacağına, dertlerine derman arayacağına işaret eder.

  Rüyada pazar arabası kaybetmek çok güvendiği bir kişiye açılacağına, hayallerini gerçekleştirmek için adımlar atacağına, büyük miktarda kazanç elde edeceğine, büyük sorunlar yaşamadan, hayatını tatlı bir huzur içinde geçireceğine, yaşama isteğini ve yarınlara olan inancını gün geçtikçe arttıracağına, bereketin geleceğine delalet eder.

  Rüyada siyah araba kaybetmek evlatların da ilim irfan sahibi kimseler olacaklarına, kişinin öğrenimini uzun tutarak aynı zamanda İslami konularda da bilgi sahibi olacağına, insanların kendisinden yol soran kimse haline geleceğine, sevdiği bir kişinin büyük bir mutluluk yaşayacağına, işlerini kısa süre içinde ve sorunsuz olarak sonuçlandıracağına, şans ve bereket kapılarının açılacağına, hayırlı kazançlar ve başarılar kazanacağına işarettir.

  Rüyada sürdüğü arabayı kaybetmek parasal ve ruhsal olarak büyük ilerleme kaydedileceğine, çok kazançlı yatırımlara gireceğine, uzun bir dönemden beri devam eden bütün sıkıntıların silineceğine ve çok büyük bir rahatlık ve mutluluk yaşayacağına, kazançlı adımlar atılacağına, kısa zaman içinde çalıştığı şirketin daha da büyüyeceğine, ekmeğinin çoğalacağına, her geçen gün daha bir ilerleyeceğine, kalkınacağına delalet ettiği söylenir.

  Yazı kaynağı : www.gunduzniyetine.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap