Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  rüyada antika eşyalar görmek

  1 ziyaretçi

  rüyada antika eşyalar görmek bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Rüyada Antika eşya Görmek

  Rüyada Antika eşya Görmek

  Her çeşit antika eşya yahut para değerli dosta, seçkin insana ve ender bulunur hüner ve değere delalet eder.

  Sevdiklerinizle birlikte uzun ve mutlu bir yaşam süreceksiniz anlamına gelir.Satın almak ise, uzun süreli bir sıkıntıya gireceğiniz anlamına gelir.

  Sevdiklerinizle birlikte uzun ve mutlu bir yaşam süreceksiniz anlamına gelir.Satın almak ise, uzun süreli bir sıkıntıya gireceğiniz anlamına gelir.

  Sevdiklerinizle birlikte, uzun ve mutlu bir yaşam sürdüreceğinizin habercisidir.

  Antika eşya görmek, varlıklı birinden yardım alınacağına işarettir.

  Sevdiklerinizle birlikte uzun ve mutlu bir yaşam süreceksiniz.

  Antika eşya satın almak: Ruhsal bir sıkıntıya gireceğiniz ve bunun uzun süreceği anlamına gelir.

  EşYA Antika bir eşya almak, bir buhran geçireceğinizi ve bunun çok uzun süreceğine işarettir.

  Yazı kaynağı : www.diyadinnet.com

  Rüyada Antika Eşya Görmek Ne Anlama Gelir?

  Rüyada Antika Eşya Görmek Ne Anlama Gelir?

  Rüyada Antika Görmek

  Rüyada Antika Görmek

  Rüyada antika görmek, rüya sahibinin sevdikleri ile ilgili huzurlu ve güzel bir yaşama yorulmaktadır. Rüya sahibinin hayatı boyunca elinin dara düşmeyeceğine, düzeninin hiçbir zaman bozulmayacağına delalet eder.

  Rüyada antika görmenin yorumu, rüya sahibinin isteği her şeyi elde edeceği, dünyanın tüm nimetlerinden yararlanacağı ve keyfini bozacak hiçbir olay yaşamayacağı şeklindedir. Ayrıca rüya sahibinin alacağı müjdeli haberlere delalet eder. Ancak rüya sahibi eğer antika bir şeyler satın alırsa bu rüya hiçbir zaman hayra yorumlanmaz.

  Rüyada antika görmekle ilgili diğer rüya tabirleri şu şekilde:

  Rüyada Antika Araba Görmek

  Rüya sahibinin rüyasında antika araba görmesi kişinin kötü günler geçireceğine, sonu pek de olumlu olmayan bir yolculuğa çıkacağına, iş hayatında bulunan sıkıntıları bir kenara bırakarak hayırlı işler başaracağına delalet etmektedir. Rüyada antika araba görmek, rüya sahibinin şans oyunundan büyük miktarda para kazanacağına işaret eder.

  Rüyada Antika Eşyalar Görmek

  Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyasında antika eşyalar gören kişinin iş hayatında veya eğitim hayatında olumsuz olaylar yaşayacağına, güçlü olması gerekeceğine, aksi takdirde düşmanlarının fırsat kollayıp onu yıkabileceğine yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişinin yardıma muhtaç birisine yardım edeceği manalarına da gelmektedir.

  Rüyada antika görmek

  Rüyada antika görmek, kişinin mal ve mülk sahibi olacağı demektir. Rüya sahibinin iş hayatında çok yorulacağına, kendisine biraz zaman ayırması gerekeceğine, tatile çıkacağına, rahata kavuşacağı anlamına gelmektedir.

  Rüyada Antika Dikiş Makinası Görmek

  Rüyasında antika dikiş makinası gören kişinin hedeflerinin olacağına ve bu hedeflere ulaşmak için çok çalışacağına, asla pes etmeyeceğine yorulur. Rüyada antika dikiş makinası görmek, rüyayı gören kişinin hanesinden huzurun eksik olmayacağına işaret eder.

  Rüyada Antika Bozuk Para Görmek

  Rüya sahibinin rüyasında antika bozuk para görmesi kişinin bekar ise yakın zamanda evleneceğine, mutlu bir evlilik hayatı geçireceğine, hayırlı evlatlar yetiştireceğine rivayet eder.

  Rüyada Antika Altın Görmek

  Rüya tabircilerine göre rüya sahibinin rüyasında antika altın görmesi mal ve mülk sahibi olacağına, çok dikkat etmesi gerekeceğine, mal kaybına uğrayabileceğine, akrabalarının malında gözünün olabileceğine yorulur.

  Rüyada Antika Ayna Görmek

  Rüyada antika ayna görmek, rüya sahibinin bir günah işleyeceğine, yaptığının karşılığını kısa zamanda alacağına, çeşitli sıkıntılar ile uğraşacağına delalet eder.

  Rüyada Antika Kolye Görmek

  Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyasında antika kolye gören kişinin uzun bir süre sonra dinlenmek için tatile çıkacağına yorulur.

  Rüyada Antika Saat Görmek

  Rüyada antika saat görmek, hayra yorulmaz. Rüya sahibinin iş yaşamından özel yaşamına kadar her alanda şanssızlıklar yaşayarak maddi ve manevi kayıplar göreceğine delalet eder.

  Rüyada Antika Halı Görmek

  Rüyada antika halı görmek, şans ve kısmet anlamına gelir. Rüya sahibinin istediği her şeyi elde edeceği ve bu sayede hiçbir şeyde gözü kalmayacağı şeklinde yorumlanır.

  Rüyada Antika Para Görmek

  Rüyada antika para görmek, mutsuzluğa işarettir. Rüya sahibinin huzurunu bozacak olan bazı olaylarla karşılaşacağına ve bu nedenle de zor günler geçireceğine işaret eder.

  Rüyada Antika Vazo Görmek

  Rüyada antika vazo görmek, rüya sahibinin uzun süredir muhtaç olduğu duyguları tekrar yaşatacak olan bir arkadaşı ile karşılaşacağı ve bu sayede manevi anlamda aydınlanacağı şeklinde yorumlanır.

  Rüyada Antika Eşya Almak

  Rüyada antika eşya almak, hayra yorulmaz. Rüya sahibinin kötü haberler alacağına ve stresli günler geçireceğine delalet eder. Bunun sonucunda rüya sahibi hem ruh sağlığının hem de beden sağlığının bozulacağına yorumlanır.

  NeOldu.com / Rüya Tabirleri

  Yazı kaynağı : www.neoldu.com

  Rüyada Antika Eşya Görmek Ne Anlama Gelir?

  Rüyada Antika Görmek Neye Çıkar?

  Rüyada Antika Eşya Görmek

  Rüyada Antika Eşya Görmek

  Ayrıca bkz: Antika

  Rüyada antika eşya görmek bir konunun çözümünde yakın birisinden yardım alacağınıza, seçkin dostlarınızın olacağına işaret eder. Ayrıca bu rüya, zamanınızı size değer veren bilgili insanlar arasında geçireceğinize delalet eder.

  Rüyada evinizde antika eşyalar görmek sevdiklerinizle birlikte uzun ve mutlu bir yaşam süreceksiniz anlamına gelir.

  Rüyanızda antika eşya satın almak ise, uzun süreli bir sıkıntıya gireceğiniz anlamına gelir.

  Rüyada antika eşya satmak insanların uzun süreli, sağlam ve aile bağları güçlü birliktelikler yaşamasına vesile olacağınıza delalet eder.

  Rüyada antika eşyaları temizlediğini görmek geçmişe dair olumsuz birtakım düşüncelerinizden kurtulup özgürleşeceğinize delalet eder.

  Antika Eşya

  Yazı kaynağı : www.ruyatabirleri.gen.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap