Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  rüyada ölmüş birinin elini öpmek diyadinnet

  1 ziyaretçi

  rüyada ölmüş birinin elini öpmek diyadinnet bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Rüyada babanın ve annenin elini öpmek ne anlama gelir? Rüyada ölmüş birinin elini öpmek ne demek?

  Rüyada babanın ve annenin elini öpmek ne anlama gelir? Rüyada ölmüş birinin elini öpmek ne demek?

  Hemen herkes hayatında bir kere de olsa rüyasında gördüğü bir şeyin anlamını araştırmıştır. Rüya tabirleri internette en çok araştırılan konulardan biri. Bu yazımızda rüya tabirlerine göre rüyada birinin elini öpmenin ne anlama geldiğini derledik.

  RÜYADA EL ÖPMEK

  Rüya tabirleri sık sık olayların günlük hayattaki anlamları üzerinden yorumlanır. El öpmek gerçek hayatta saygının ve kendinden büyük ve üstün bir kişinin büyüklüğünü kabul etmek anlamında olduğu için rüyada da aşağı yukarı bu anlamlara denk gelir. Rüyada el öpmek rüya sahibinin saygınlığının artacağına, bulunduğu ortamda itibarının yükseleceğine işaret eder.

  Rüyada birinin elini öpmek bazı rüya yorumcularına göre eğer rüya sahibi evliyse çocuk sahibi olmaya yorumlanır. Ailenin çoğalmasına, rüya sahibinin hayattaki görevlerinin fazlalaşmasına işarettir.

  RÜYADA ÖLMÜŞ BİRİNİN ELİNİ ÖPMEK

  Rüyada ölmüş birinin elini öpmek eli öpülen kişinin kim olduğuna göre farklı yorumlanır. Rüyada eli öpülen ölmüş kişi eğer ki tanıdık biriyse rüya sahibi hayırlı bir kısmetle karşılaşacak demektir. Bu hayırlı kısmet bazı rüya yorumcularına göre para ve servetle bazı rüya yorumcularına göre ise birliktelik ve evlilikle yorumlanır.

  Rüyada eli öpülen ölmüş kişi eğer ki yabancı biriyse ve rüya sahibi eli öperken sıkıntı duyuyorsa o zaman rüyanın anlamı kötüdür. Rüyada ölmüş birinin elini öpmek borca girmeye ve özellikle aile ilişkilerinde büyük kavgalar yaşanacağına işaret olarak da yorumlanır.

  RÜYADA ÖLÜNÜN ELİNİ ÖPMEK

  Rüyada ölümün elini öpmek borçlardan kurtulmaya işaret eder. Ölü birinn elini öptüğünü gören rüya sahibi uzun süredir utanmasına ve kendini kötü hissetmesine neden olan borçlarını ödeyecek ve insanların içine çıkmaya başlayacak demektir. Kavgalar ve tatsızlıklar sona erecek rüya sahibi ferah bir döneme girecek demektir.

  RÜYADA BABANIN ELİNİ ÖPMEK

  Rüyada babanın elini öpmek hayırlıdır. Rüya sahibinin hayatı kısa sürede düzene girecek, sıkıntıları sona erecek demektir. Rüyada babasının elini öptüğünü gören kişi hem manevi gücü yükselecek hem de maddi olarak bir mülk edinecek demektir.

  Rüyada ölmüş babanın elini öpmek rüya sahibinin iş hayatında büyük sıkıntılara düşeceğine, maddi olarak çökeceğine ve bu yüzden ailesinden yardım talep edeceğine işarettir. Rüyada ölmüş babanın elini öpen kiişi eğer ailesiyle dargınsa barışacak ve sıkıntılı günleri geride bırakacak demektir.

  RÜYADA YAŞLI TEYZENİN ELİNİ ÖPMEK

  Rüyada yaşlı birinin elini öpmek rüya sahibinin boyundan büyük işlere kalkışacağına ancak bu işlerin altından alının akıyla çıkacağına işaret eder. Rüyada yaşlı birinin elini öptüğünü gören kişi büyük riskler alarak hayatında büyük değişikliklere kalkışacak demektir. Bu büyük değişiklikler hem maddi hem manevi olarak rüya sahibinin istediği gibi sonuçlanacaktır.

  RÜYADA ÖLMÜŞ ANNENİN ELİNİ ÖPMEK

  Rüyada ölmüş annesinin elini öptüğünü gören kişi annesini çok özlemiş demektir. Anneye duyulan özleme yorulan rüyada ölmüş annenin elini öpmek aynı zamanda müjdeli habere de dalalet eder. Rüyada ölmüş annesinin elini öpen kişi hiç beklemediği bir anda iyi haberler alacak ve çok sevinecek demektir.

  Yazı kaynağı : www.sabah.com.tr

  Rüyada Ölmüş Birinin Elini Öpmek Nedir? Ölen Kişinin Senin Elini Öpmesi - Rüya Tabirleri

  Rüyada Ölmüş Birinin Elini Öpmek Nedir? Ölen Kişinin Senin Elini Öpmesi - Rüya Tabirleri

  İnsanlar farklı yıllar içerisinde sevdiklerine kaybetse bile, özlemleri dinmeden devam eder. Bu sebepten dolayı rüyalara girer. Bu yollardan biri olarak ise ölmüş birinin elini öpmek ön plana çıkıyor. Peki, rüyada ölmüş birinin elini öpmek nedir? Ölen kişinin senin elini öpmesi hakkında tüm detaylar. .

  Ölmüş birinin elini öpmek ya da ölmüş bir insanın rüya sahibinin elini öpmesi çok sık rüyalarda ön plana çıkar. Bu tür rüyaların manaları vardır ve bu manaları anlamak için rüya alimlerin yorumlarını okumak yeterlidir.

  Rüyada Ölmüş Birinin Elini Öpmek

  Rüyada ölmüş birinin elini öpmek rüya sahibinin rahat ve konforlu bir yaşam süreceği üzerine delalet eder. Kolay ve huzur dolu bir yaşam ile beraber aynı zamanda dolu dolu bir hayat süreceğine rivayet edilmektedir. Ayrıca her ne kadar alın teri ile helal bir kazanç elde etse dahi, bu kazancının kolay yoldan gerçekleşeceği yönünde yorumlanır. Başka rüya alimleri ise olumsuz biçimde ele alarak, kişinin bazı sıkıntı ve sorunlar ile yakın zamanda karşı karşıya kalabileceği yönünde yorum yapar.

  Rüyada Ölen Kişinin Senin Elini Öpmesi

  Rüyada ölen kişinin senin elini öpmesi rüya sahibinin parasını har vurup harman savurduğu şeklinde rivayet edilir. Bunu önüne geçebilmek için ise mutlaka rüya sahibinin dikkat etmesi gerektiğini anlatır. Eğer bunu yapmazsa rüya sahibinin çok ciddiyim maddi zarara uğrayacağına yönelik yorumlar öne çıkar. Başka rüya alimleri ise kişinin yapacağı yardımların çevresi tarafından görülmeyeceği, takdir toplamayacağı yönünde delalet etmektedir.

  Rüyada Ölmüş Birini Öpmek

  Rüyada ölmüş birini öpmek rüyada ölmüş olan bu kişi için hayır duası yapılması gerektiğini anlatmaktadır. Ayrıca eğer rüya sahibi bu kişiyi tanıyor ise, o zaman yakın bir zamanda iyi bir maddi kazanç ile beraber mal ve mülk gelebileceği üzerine rivayet edilir. Eğer tam tersi olur ve Rüya sahibi ölmüş kişiyi öperse, o zaman müjdeli ve güzel bir haber alacağına yönelik yorumlar gerçekleşir.

  Rüyada Ölmüş Birini Yanaklarından Öpmek

  Rüyada ölmüş birini yanaklarından öpmek rüya sahibinin sosyal yaşamında sevilen biri olduğunu anlatır. Çevresinde takdir ve saygı toplayan, etrafına yardım eden ve güzel bir iletişime olan biri şekilde ifade edilir. Aynı zamanda yakın bir dönem içerisinde hayırlı kısmet ile beraber, rüya sahibinin dünya evine gireceği yönünde yorumlanır. Bazı rüya alimlerine göre ise sıkıntı ve sorunlarını yaşanabileceği, maddi kayıpların olabileceği ve saygınlığın kaybedebileceğine rivayet edilmektedir.

  Rüyada Ölmüş Anneyi Elinden Öpmek

  Rüyada ölmüş anneyi öpmek rüya sahibinin önemli oranda mal ve mülke sahip olacağına delalet eder. Bu sadece mal ve mülk değil, aynı zamanda önemli ve değerli mücevher şekilde de ifade edilebilmektedir. Yakın bir tanıdık ile beraber güzel bir ortaklık kurmaya ve bu ortaklık üzerinden önemli kazançlar ile başarılar elde etmeye delalet etmektedir.

  Rüyada Ölmüş Babayı Elini Öpmek

  Rüyada ölmüş babayı elinden öpmek rüya sahibinin hak ettiği hayatı elde edeceğine delalet eder. Ayrıca yaşam içerisinde rüya sahibine çok fazla yük bindiği ve bu yüzden yakın zamanda kurtulması gerektiğini rivayet edilir. Kendisini biraz zaman ayırması gerektiği ve tatil yapması gerektiğine delalet etmektedir.

  Yazı kaynağı : www.milliyet.com.tr

  Rüyada El Öpmek Ne Anlama Gelir?

  Rüyada El Öpmek Ne Anlama Gelir?

  Rüyada el öpmek, kardeş, ortak, evlad, hizmetçi, fayda, memuriyet, velayet (Allah dostu olma), mal, servet, delil, iş, amel, sanat ve beceri ile tabir edilir Uzun el cömertliğe, güç ve kuvvete; kısa el cimrilik ve acizliğe, Elin kesilip vücuttan ayrılması dost ve yakınlaardan birinin vefatına; akraba ile münaesebeti kesmeye yahut işlerin bozulmasına, Elin kesilmesi takva ehli için hata sonucu yapılan yalancı şahitliğe, fasık ve günahkar için çalıp çırpmaya, Elin kesilip yanında bulunması kardeş yahut evladdan hasıl olacak menfaate, Kesik elin yanında olmaması ve nerede olduğunun bilinmemesi para kazanmak için çıkılan yolculuktan eli boş dönmeye, El kesildiği halde acı çekmemmek birine aşık olmaya, İki elin birden kesilmesi uzun yaşamaya, Bir suçtan dolayı ellerin kesilmesi kötü bir kadınla ilişki kurmaya yahut güvenilir olmamaya, Elin kırılması bela, malda zarar yahut bir yakının hastalanmasına. Bir elin diğerinden beyaz olması sıkıntıdan kurtulmaya, Sol eli sağ el gibi rahat kullandığını görmek güç ve imkanın katlanarak artmasına. Elleri güzelce yıkamak iftiradan, isyandan ve dünyaya aşırı meyletmekten kurtulmaya, ellerin çatlaması zengin için sadaka ve zekatta hassas olmamaktan dolayı mal kaybına, yoksul için ferah ve bir şeyde zaaf göstermeye, Elleri göğsü üzerinde kavuşturmak bir dostun sebep dolacağı üzüntüye, Bir elini diğerinin içine koymak, düğün vs. gibi bir sebeple aile fertlerinin bir araya gelmesine, Ellerin titremesi uzun ömre, iş ve ticarette gerilemeye, Elin kuruması hayır işlerinde az bulunmaya, Eli

  Rüyada güzel eller görmek, bir sanat kolunda başarı kazanacağınıza işarettir; kuvvetli ve kudretli eller, o rüyayı görenin siyaset, spor veya endüstri alanında başarı kazanacağına ve büyük mevkilere ulaşacağına işarettir; rüyada görülen eller, o rüyayı gören şahsı itham ediyorsa, rüyayı gören bir müddet evvel incitmiş olduğu hakiki bir dostuyla uzlaşmaya, barışmaya bakmalıdır; rüyada görülen el takdirkar bir ifadeyle ve rüyayı gören şahsa doğru işaretler yapıyorsa, rüyayı gören şu veya bu şekilde şan ve şerefe ulaşacak veya çalıştığı firma, yahut patronu tarafından takdir ve terfi görecek demektir.

  Güzel eller, başarı ve ün kazanacağınıza, bir sanat koluyla uğraşılıyorsa başarılı olunacağına işarettir. Kuvvetli eller, o rüyayı gören kişinin işlerinde başarılar elde edeceğine üst kademelere çıkacağına işarettir. Rüyada görülen eller, o rüyayı gören şahsı işaret ediyorsa rüyayı gören bir süre önce bir dostuna kırılmış ve kırıldığı bu dostuyla uzlaşmaya çalışmalıdır demektir. Çirkin bakımsız eller, fakirlik ve hayal kırıklığı demektir.

  Güzel eller, başarılı ve ünlü olacağınıza işaret eder. Çirkin ve bakımsız ise, fakirliğin ve hayal kırıklığının işaretidir.

  El rüyalarını çok dikkatli yorumlamak gerekir. Çok önemlidir. El büyük, temiz, güçlü ise çok iyidir. Kötü, pis, çirkin ise tehlikelidir.

  Rüyada el görmek çesitli sekilde yorumlanir. Sag el in sanin çalisma ve yiyecegini saglama ve kazanç sembolü olarak ka bul edilmektedir. Sol eli de arkadasi, yardimcisi ve akrabasi ve sevdigi olarak kiyaslanmaktadir. Ellerin uzun olmasi yaptigi is lerde basariya, kisa olmasi ise bunun ziddina yorumlanir. Rüya sinda elinin kesilip vücudundan ayrildigini görmek, kardesinin veya ortaginin yahut dostunun veya akrabasindan birinin ölümüne delalet eder. Sag elinin kesildigini gören yalan yere yemin eder, baska bir rivayete göre, isleri bozularak rizki daralir, yahut akrabasina iyilik etmez. Sol elinin kesildigini gören akrabasina yardim eder ve esin den hayir görür. Ellerinden birinin kirildigini gören, kendi nefsinde bir belaya ugrar. Elinin bileginden kesildigini görmek malindan olmaya, ilim cihetinden noksanliga, evladindan hayir görme ge isarettir. Bir elinin öteki elinden daha beyaz oldugunu görmek bela ve felaketten kurtulmaya, rüyasinda elinin kesildigini fakat hiç bir aci duymadigini görmek birisine asik olacagina delalet eder. Ellerinin titredigini görmek dört sekilde yorumlanir: Kazan mamak, kuvvet noksanligi, hastalik ve uzun hayat. Elleriyle biri nin boynuna sarildigini görmek tövbe ettigine ve tövbesinin Cenabi Hakk (C.C.) Hazretleri tarafindan kabul edildigine delalet eder. Ellerini kil veya sabun ile yikadigini görmek, bekledigi seylere kavusacagina, birinin kendi elinden tuttugunu görmek, yardim görecegine, kendisinin baska birisinin elinden tuttugunu görmek, ona yardim edecegine isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada görülen el, kisinin ihsan, kuvvet, itimad ve istinad ettigi seyidir. Sag el rüya sahibinin kuvveti, geçimi, kazanci, mali ve kendisine isnad edilen, bilinen bir seyidir. Rüyada elinin uzadigini ve kuvvetli oldugunu gören kimse amir ise, düsmanina galip gelmesine, yardimcilarinin kuvvetli olusuna, sözündeki nüfuzuna, yardimda ona itaat etmelerine isarettir. Rüyada iki elinin de açik oldugunu gören kimsenin, cömert olmasina ve bütün malini infak etmesine isarettir. iki elleri üzerinde yürüdügüünü gören kimsenin, kardesi veya çocugu ya da ortagindan istedigi seye itimad etmesine isarettir. Sag elinin altin oldugunu gören kimsenin, kazanç otorite ve gücün gitmesine isarettir. Rüyada sag elinin kendisiyle konustugunu gören kimsenin, geçiminin güzel olmasina isarettir. Sol elinin kendisiyle konustugunu gören sahsa, kardesi veya hanimi yahut ortagi kötülük ederler. Ellerinin konustugu sözler kötü olursa, o kimsenin fiil ve amelinin çirkin olmasina isarettir. Eger vaaz ve nasihat ise, korkutmaya isarettir. Elini koltugu altina sokupçikardigini ve elinin de nurlu oldugunu gören sahis, talebe ise, ilimde ilerler, amir ise, daha yüksek mevkilere isarettir. Tüccar ise, ilerler, söhrete kavusur ve dogruluga erisir. Esnaf veya zanaatkar ise, söhrete kavusur. Elinden ates çiktigini gören sahis, talebe ise, ilminde otorite olur ve düzgün konusur. Rüyayi gören vali ise, otoritesi ve basansi artar, tüccar ise, ticaretinde basanya ulasir. Elinden su çikan kimse, mala kavusur, iki el rütbeye, makarna, iki erkek çocuga ve devlete isarettir. Elleriyle bir seyler alip verdigini gören kimse için de salih amel islemesine isarettir. Sag el erkek çocuga ve babaya ve dosta ya da arkadaslik yaptigi kimselere isarettir. Sol el, hanima, anneye, kiz kardese, kiza isarettir. Bir sahis rüyada iki elinden birisini kaybettigini görse, o sahis kaybettigi elinin isaret ettigi kimsesini kaybetmesine isarettir. Bir kimse rüyada elinin kesildigini ve kendisinden aynidigini görse, o kimsenin erkek kardesi veya dostunun ölümüne ya da bunlar ile kendi arasindaki ülfet ve muhabbetin sükut etmesine isarettir. Bir kimsenin rüyada sag eliyle bir kimseyi tuttugunu, sonra elini sol taratma dönderdigini görmesi, o kimsenin o sahis hakkinda yapacagi ihanet ve harekete isarettir. Rüyada elinin uzun oldugunu gören kimsenin, fazilet, ihsan, zulüm ve iyilikle haik a galip geldigine isarettir. Bir kimse rüyada iki elinden birinin kisaldigini görse, o kimsenin yardim ve ihsan ederken elini kisa tutmasina isarettir. Bir kimse rüyada iki el ve ayaklarinin kesilmis olduklarim görse, o kimsenin müfsit birisi olduguna isarettir. Rüyada elinin yok oldugunu gören kimsenin, asik olduguna isarettir. Bir kimse rüyada iki eliyle beraber baska bir el veya birtakim ellerin bulun dugunu görse, halkin elleriyle onun hakkinda yapacaklari lütuf, iyilik, ihsan ve yardimlarina isarettir. Bazi tabirciler, bu rüya, o sahsin, dost ve arkadas larinin veya kuvvet ve kudretinin çokluguna isarettir. Ellerinin yumuldugunu gören kimsenin, cimriligine isarettir. Elleri üzerinde yürüdügünü gören kimse, elleriyle geçimi için çalisir. SaG elinin çolak oldugunu gören kimsenin, maisetinin durgunluguna veya büyük bir günah islemesine isarettir. Rüyada elinin altin oldugunu gören kimsenin, elinde bulunan seyin gitmesi ne isarettir. Rüyada büyük bir tas içinde bulunan kanla elini boyadigini gören kimse, bir fitne ve fesatlikta bulunur. Bir kimse kendi elinde baska birisinin eli bulundugunu görse, o kimsenin baska birisinin kazancim yemesine isarettir. Rüyada elinin tamamim veya bazisim yedigini gören kimse, pisman olacagi bir is yapar. Rüyada el ve ayaklarinin kesildigini gören kimse, ölür. Bazen de hapsedilir. Bazen de bu rüya, fakirlik ve ihtiyaca isarettir. Rüyada bir isi sag eliyle kuvvetli yaptigi gibi sol eliyle de kuvvetli yaptigini gören kimse, mal ve kuvvete nail ve düsmanina galip gelir. Bir kimse elinin uzadigini hatta süngü gibi oldugunu görse, o kimsenin zalim olup insanlarin irz ve namusunu kötülemesine isarettir. Rüyada elini yummak, bir sey üzerinde ittifak etmeleri lazim gelenlerin rizik ve nafakalarim sarfederken cimrilik yaptiklarina isarettir. Rüyada elinin kesilmis oldugunu ve onu muhafaza edip yanindan ayirmadigini gören kimsenin bir çocugu veya bir erkek kardesi olur. Rüyada kendi elinin baska birisinin elinde oldugunu gören kimse, mal elde eder. Rüyada elinin kesildigini gören kimsenin, ailesinden ayrilarak gurbete gönderilmesine veya meslegini degistirmesine yahut çocuklarinin veya baskalarinin ona verdikleri maasi kesmelerine ya da akrabalarim ziyaret etmemesine, bazen de bu rüya, o kimsenin haram ve masiyetten menedilmesine isarettir. Yabanci olan birisi rüyada elinin kesildigini ve kan aktigini görse, o kimsenin eline mal geçer ve vatanina döner. Eger kan akmazsa bulundugu yerde kalmayi tercih eder. Rüyada elinin boynuna ba9landi9ini gören kimse, günah islemekten men edilir. Rüyada iki elinin de toprakli oldugunu gören kimsenin, malca fakir olduguna veya çocuk ve erkek kardes yahut ilim ya da hayirca noksanligina isarettir. Rüyada elin güzelligi, baba veya çocugun halinin güzelligine yahut temiz mala ve güzel kazanca isarettir. Bazen de bu rüya, arkadas ve ahbaplar ile dost olmaya veya onun haline uygun amellere isarettir. Bazen de elin güzelligi düsmana galip gelmeye isarettir. Uyanikken el ve ayagi olmayan kimse rüyada el ve ayaginin oldugunu görse, o kimse yakini veya kendisini seven bir kimseden faydalanir, yahut tahmin etmedigi bir yerden riziklamr. Rüyada elde yag ve demir görmek, dininin bozulmasina isarettir. Rüyada elin fazlaligi, hastaliga ve onun dinden tutacak diger bir seye muhtaç olmaya yahut gözleri kör olarak elinde üçüncü bir el vazifesini gören bir bastona muhtaç olmasina isarettir. ttaatkar birisinin rüyada iki elini kaybettigini görmesi, Allah (C.C.) a tevekkül etmesine isarettir. Rüyada ellerinin çok oldugunu gören kimsenin, haris, tamahkar ve dünya malini biriktirmek için fazlaca çabalanmasina isarettir. Rüyada elinin yirtici bir hayvan eli oldugunu gören kimse, namazi terkederek sehved ve nefsani arzulama uyar. Bir kimsenin rüyada kendisinin solak oldugunu veya solak olan birisini görmesi, fayda, rizik ve geçiminin bol olduguna isarettir. Rüyada elinin kedi eli oldugunu gören kimse, bazen düsmanina zafer bulur ve duvarlara tirmanan ve çikan bir hirsiz olur. Bazen de bu rüya, rüya sahibinin kazancinin bayagi olduguna isaret ettigi gibi, kendisinin de adiligine isarettir. Rüyada sag elinin sol dinden uzun oldugunu gören kimse, yardim ve ihsanda bulunur ve kendisini ziyaret etmeyeni o ziyaret eder.

  Güzel eller, başarılı ve ünlü olacağınıza işaret eder. Çirkin bakımsız eller, fakirliğe ve hayal kırıklığına işaret eder.

  Güzel eller, başarılı ve ünlü olacağınıza işaret eder. Çirkin bakımsız eller, fakirliğe ve hayal kırıklığına işaret eder.

  Yazı kaynağı : www.diyadinnet.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap