Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  rüyada çocuğunun hasta olduğunu görmek

  1 ziyaretçi

  rüyada çocuğunun hasta olduğunu görmek bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Rüyada hastalık görmek nasıl yorumlanır? Rüyada başkasının hasta olduğunu görmek ne demektir? - DİNİ BİLGİLER Haberleri

  Rüyada hastalık görmek nasıl yorumlanır? Rüyada başkasının hasta olduğunu görmek ne demektir? - DİNİ BİLGİLER Haberleri

  Rüyada hastalık görmek, görüldüğü duruma ve kişiye göre farklı şekillerde tabir edilir. Rüyada hasta olduğunu gören kişi, sağlığının yerinde olduğu ve herhangi bir hastalığı varsa iyileşeceğinin habercisi olarak görülür. Rüyada görülen hastalık sanıldığının aksine olumlu ve güzel işlerin gerçekleşeceğine delalet eder. Ancak kişilerin ne şekilde ve kimleri hasta olarak gördüğü dikkate alınarak rüyayı doğru şekilde yorumlamak çok önemlidir. Hasta olmadığı halde rüyada sağlıklı birini hasta görmek ile hasta binin rüyada hasta görmek farklı şekillerde yorumlanmaktadır. 

  Rüyayı gören kişinin kendisinin ya da çevresinde bulunan bir yakınının içinde bulunduğu hastalık durumundan kurtularak sağlığına kavuşacağı anlamına gelmektedir. Hastalık genellikle tersiyle yorumlanarak kişilerin sıhhat bulacağı rivayet edilir.

  Ayrıca rüyada kendini hasta olarak gören kişi, kötülüklerden ve üzüntüden kurtularak düşmanlarının kahrolacağının habercisidir.

  Rüyada hasta olmak psikolojik olarak da kişilerin iç dünyasında sorunlarının olduğu, vicdan azabı çektiği ve sorunlarını kafaya çok taktığı anlamına gelmektedir. 

  Kişinin rüyasında annesini hasta olarak görmesi aile içinde birtakım olumsuzlukların yanacağının habercisidir. Birbiri ardına yaşanan kötü olayların kişilerin yıpranmasına neden olacağına delalet eder. Rüyada annesini hasta halde görerek başında ağlamak ise, ailenin bir üyesi yüzünden yaşanacak sıkıntılı günlerin habercisi olarak yorumlanmaktadır.

  Rüyada babasını hasta olarak görmek hayırlı olmayan rüyalar arasındadır. Anne ve babalar ailelerin başında ailenin birliğini ve beraberliğini sağladığı için rüyada anne yada babanın hasta olarak görülmesi ailenin birliğine zeval geleceği anlamına gelmektedir. Eğer kişinin babası hasta ise rüya da hasta olarak görmesi ise iyileşeceğinin habercisi olarak aktarılmaktadır.

  Rüyada ateşli hastalık gören kişiler, bir işlerini halletme durumunda herhangi bir memuriyette yaşayacakları sıkıntıların habercisi olarak kabul edilir. Devlet tarafından yaşanacak büyük bir sıkıntının uyarıcısıdır. 

  Kendinin değil de başka birinin hasta olduğunu görmek, uzun süredir beklenen haberin geleceği ve kişiyi sevindireceğinin işaretidir. Rüyada bir kimsenin hasta olduğunu görmek sağlık ve sıhhatle yorumlanmaktadır.

  Rüyasında gözünün bozulduğunu gören kişi, yapılan hatalardan dolayı çok kederli günler geçireceği, yapılan planların aksayacağına, iş yerindeki performansının takdirle karşılanacağına iyi işlerin üstesinden geleceğine, yapılan çalışmaların büyük başarı elde edeceğinin habercisidir.

  Rüyada hasta bir kadın görmek, kişinin sürekli olarak sabrını sınayan ve işlerini zorlaştıran kişilerin etrafında olmasına işarettir. Kişinin çevresindeki bencil ve anlayışsız insanların varlığının habercisidir. Rüyada görülen hasta kadının ölmesi ise, çözülmeyen işlerin nihayete ermesinin ve hayırlı olayların habercisi olarak kabul edilir.

  Rüyada görülen hasta bebek, gerçek hayatta sağlık ve afiyeti ifade eder. Rüyada gördüğü bebeğin hastalıktan kurtulup şifa bulduğunu görmek ise tüm sıkıntılardan kurtulmaya ve işlerin zaman içerisinde yoluna gireceğine, mevcut durumdan dahi iyi yerlere gelmeye delalet eder.

  Kişinin rüyasında kendi çocuğunu hasta görmesi, içinde bulunduğu sıkıntılı sürecin nihayete ereceği ve müjdeli bir haber alacağının habercisidir. Bir anne rüyasında çocuklarını hasta olarak görüyorsa maddi sıkıntıların geçeceği, bolluk ve bereketin olduğu günlerin geleceğine haberdardır. Bir kimse rüyasında kızını rüyasında hasta olarak görüyorsa; anne ve kız arasında yaşanan gerginliğin sona ermesi ve annenin kızına destek olacağı anlamına gelirken itibarın ve maddi durumun artacağının habercisi olarak kabul edilir. Bir kimse rüyasında oğlunu rüyasında hasta olarak görüyorsa; bolluk ve berekete işarettir.

  NABLUSİ: Rüyada hasta olduğunu gören kimse, düşmanını kahreder. Ömrü uzun, hayatı güzel, malı çok olur. Üzüntü, sıkıntı içindeki adamın rüyada hasta olduğunu görmesi, üzüntüden ve sıkıntıdan kurtulmaya delâlet eder. Rüyada tanıdığı bir adamın hasta olduğunu görmek, o zatın hasta olacağına işarettir. Rüyada halkta görülen veba gibi salgın hastalıklar, kıtlık, pahalılık ve geçimlerin durgunluğuna, günah ve nifaka delâlet eder. Rüyada babasının hasta olduğunu görenin, başı ağrır. Zira baş, baba mevkiindedir.

  KİRMANİ: Rüyasında hastalandığını görmek sağlığın iyi olduğunu anlatır. Pek nadir hastalık rüyası olduğu gibi çıkar. Hasta olarak yattığını gören yola gidecek demektir. Rüyasında hastalandığını görmek sağlığın iyi olduğunu anlatır. Pek nadir hastalık rüyası olduğu gibi çıkar. Hasta olarak yattığını gören yola gidecek demektir. Rüyasında hastalandığını gören kişinin telaşlanmasına gerek yoktur. Böyle bir rüya sağlığının iyi olduğunu anlatır. Pek ender olarak hastalık rüyası olduğu gibi çıkar. Hasta olarak yatakta yattığını gören bir yola gider. Rüyasında hastalandığını gören kişinin telaşlanmasına gerek yoktur. Böyle bir rüya sağlığının iyi olduğunu anlatır. Pek ender olarak hastalık rüyası olduğu gibi çıkar. Hasta olarak yatakta yattığını gören bir yola gider.

  EBU SAİD'ÜL VAAZ: Rüyada kendini hasta olduğunu gören kimse düşmanını kahreder. Ömrü uzun, hayatı güzel, malı çok olur. Üzüntü ve sıkıntı içinde olan kişi rüyasında kendi hatsa olarak görürse üzüntü ve sıkıntıdan kurtulacağı anlamına gelmektedir. 

  Yazı kaynağı : www.haber7.com

  Rüyada kendi çocuğunun hasta olduğunu görmek

  Rüyada kendi çocuğunun hasta olduğunu görmek

  Rüyada erkek çocuğun hasta olduğunu görmek mutluluktan, bolluktan, paradan, rızıktan, maldan ve sıhhatten yana bolca nasipleneceğine, eş ve çocuk sıcaklığını tadacağına işaret etmektedir.

  Rüyada çocuğu hasta görmek ardından uzun süreli maddi sıkıntıya girileceğine ve bu yüzden insanlara olan güvenin sarsılacağına, her türlü fırsatın değerlendirilip, yaşanan olumsuzluklardan ders çıkarılacağına işaret eder.

  Rüyada bir çocuğun hasta olduğunu görmek borçlarını ödemediği için haciz problemleriyle karşılaşacağına, yasa dışı yollara meyli olması nedeniyle kendisi dışında sevdiklerinin hayatına da sıkıntı vereceğine, çok hayırlı işlere gireceğine, hayalini kurduğu ve kavuşmak için epey ter döktüğü bir işi kurmak için kazanç elde edeceğine, çalışmalarının bereketli bir şekilde ilerleyeceğine, şansının açılacağına yorulur.

  Rüyada çocuğun hastalandığını görmek yeni işler peşinde koşulacağına, maddi olarak çok büyük bir zorlanmaya sebebiyet veren işin nihayete erdirileceğine delalettir.

  Rüyada çocuğun hasta olduğunu görmek çok büyük emek vererek hazırladığı bir çalışmadan beklediği verimi ve kazancı elde edemeyeceğine, uzun zamandan beri kafasında kurduğu projelerin gerçekleştirilemeyeceğine rivayet etmektedir.

  Rüyada arkadaşının çocuğunu hasta görmek evdeki nimetin çoğalacağına, evinde ve işinde yardımcıları olacağına tabir olunur.

  Rüyada hasta çocuğunun yürüdüğünü görmek hayat içinde yeni ve bembeyaz bir sayfa açılacağına, sorunlu bütün olayların düzeleceğine, maddi ve manevi olarak uğranmış olan zararın kısa bir süre içerisinde ortadan kaldırılacağına alamet etmektedir.

  Rüyada çocuğunu hasta görmek uzun zamandan beri askıda kalmış olan işleri tamama erdireceğine, para sıkıntısından kurtulacağına, ilerleyeceğine, yükseleceğine, isteklerine ve arzularına kavuşacağına yorulur.

  Yazı kaynağı : www.hayirliruya.com

  Rüyada erkek çocuğunu hasta görmek

  Rüyada erkek çocuğunu hasta görmek

  Rüyada erkek çocuğunun hasta olduğunu görmek başarısının azalacağına, kendisini olumlu yönde telkin edeceğine ve bu sayede kalıcı olacak rızka ve mutluluğa kavuşacağına, kazancının tükenmeyeceğine ve kalıcı olacağına işaret etmektedir.

  Rüyada erkek çocuğunu hasta görmek bir sebeple bazı zararlara uğranacağına, sıkıntılı günler geçirileceğine, kazancının sağlam ve sabit olacağına, gözyaşı dökeceğine, mutsuz olacağına delalet eder.

  Rüyada erkek çocuğun hasta olduğunu görmek şanssızlığın, kısmetsizliğin ve uğursuzluğun geride kalacağına, sevdiği kişiyle yeni bir başlangıç yaparak yeni bir hayata merhaba diyeceğine, darlanacağına işaret eder.

  Rüyada arkadaşının çocuğunu hasta görmek yapacağı çalışmalar sırasında etrafındaki insanlardan ihanet görebileceğine, en büyük isteklerini yaşama kısmetine ve şansına nail olacağına, insanlara karşı duygu ve düşünceleri konusunda hep açık olacağına delalet eder.

  Rüyada hasta çocuğun iyileştiğini görmek zararlı bir alışkanlığın anne ya da babanın isteği üzerine bırakılacağına, ara bozucuların, nifak sokanların cezalandırılacağına, sorunların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına ve tüm düşmanların ve çekemeyenlerin yenileceğine, insanların hayatına müdahale etmesine fırsat vermeyeceğine delalet eder.

  Rüyada kendi çocuğunun hasta olduğunu görmek dünya nimetlerinin hiç birinden mahrum kalmayacağına, büyük sorunlarla karşılaşacağına, kendisini büyük sıkıntıların beklediğine, çok zarar edeceği bazı olaylar yaşayacağına, ailesi ile büyük tartışmalar yaşayacağına, ruhsal olarak hastalık yaşayacağına ve günden güne daha kötüleşeceğine, kırgınlık yaşanan bir kişi ile aradaki buzların eritileceğine delalettir.

  Rüyada çocuğunu çok hasta görmek ancak ettiği duaların kabul olması ile birlikte çok büyük ve uğradığı tüm zararı ortadan kaldıracak olan bir yardım alacağına, büyük kazançlar sağlanılacağına ve yapılan işte ortaklığa kadar yükselineceğine, hikmet ve fazilet sahibi kimse konumuna geleceğine ve dünya nimetlerinden yana çok şanslı ve kısmetli olacağına tabir olunur.

  Rüyada hasta çocuğa bakmak yatırımlardan büyük kazanç elde edeceğine bu sayede hem daha kolay bir hayat yaşama şansı elde edeceğine hem de bundan sonra çok daha rahat şekilde gelir kazanacağına, maddi desteğinin yanı sıra manevi anlamda da bu kimselere elini uzatacağına, gülen yüzünün solacağına yorulur.

  Yazı kaynağı : www.ruyamhayirmi.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap