Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  rüyada çocuğun kaka yaptığını görmek

  1 ziyaretçi

  rüyada çocuğun kaka yaptığını görmek bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Rüyada Büyük Abdest Yaptığını Görmek Nedir? Bebeğin Kaka Yapması Ne Demek? - Rüya Tabirleri

  Rüyada Büyük Abdest Yaptığını Görmek Nedir? Bebeğin Kaka Yapması Ne Demek? - Rüya Tabirleri

  İlginç ve anlamı bir o kadarda bilinmeyen rüyalar oldukça fazladır. Söz konusu olan rüyalar arasında büyük abdest yaptığını görmek ve bebeğin kaka yaptığını görmek gelmektedir. Bu rüyaları gören kişiler rüyalara anlam verememekte ve rüya tabirlerinde neyi ifade ettiğini öğrenmek istemektedirler. Büyük abdest ile ilgili görülen tüm rüya anlamlarını detaylıca derledik.

   Rüyada büyük abdest yaptığını görmek, zenginlik ve üzüntülerden kurtulmaya yorumlanmaktadır. Rüyada bir bebeğin kaka yapması ise kısmet ve iş bulmaya yorumlanmaktadır. Rüyasında bebeğin kaka yaptığını gören kişi bekarsa evlenecektir. Öte yandan rüya sahibi iş bulacak ve eğitim yaşamında da başarıları yakalayacaktır.

   Rüyada Büyük Abdest Yaptığını Görmek 

   Rüyada büyük abdest yaptığını görmek, mal ve paraya delalet etmektedir. Rüyayı gören kişinin eline bir miktar para geçecek ve bu parayı en iyi şekilde değerlendirmek isteyecek. Bir iş kurmak için ortak bulacak olan rüya sahibi işini kuracak ve doğru yönelterek kısa süre içerisinde mal varlığına mal eklemeyi başararak zengin olacak.

   Rüyada Bebeğin Kaka Yapması 

   Rüyada bebeğin kaka yapması, rüya sahibinin eğitim, iş ve medeni haline göre farklı şekilde yorumlanır. Rüyayı gören kişi bekarsa bir evlilik kuracak anlamına gelir. Rüya sahibi halihazırda evliyse yakın zamanda bebeği olacaktır. Rüya sahibi henüz öğrenci ise üniversitede istediği alanda ilerleyecek ve oldukça başarılı şekilde mezun olarak iş hayatına adım atacaktır.

   Rüyada Herkesin Ortasında Büyük Abdest Yapmak

   Rüyada herkesin ortasında büyük abdest yapmak, iki farklı şekilde yorumlanır. Rüyayı gören kişi büyük abdest yaptıktan sonra utanırsa tövbe edecektir. Geçmişte yaptığı büyük hata ve günahlardan arınmak isteyecek olan rüya sahibi Allah’a iman edecek ve gelecekte iyi insan olacaktır. Eğer rüya sahibi utanmıyorsa kaldığı yerden günah işlemeye devam edecektir.

   Rüyada Yatarken Büyük Abdest Yapmak

   Günah ve kötü günlerin yakın olduğuna delalet etmektedir. Rüyasında yatarken büyük abdest yaptığını gören kişi eğer evliyse eşinden ayrılacak anlamına gelmektedir. Rüyayı gören rüya sahibi eğer bekarsa onu ciddi anlamda zorlayacak bir hastalığa yakalanacaktır. Bu hastalığı uzun süre atlatmak için mücadele verecek ve büyük acılar çekecektir.

   Rüyada Tuvalette Büyük Abdest Görmek

   Rüyada tuvalette büyük abdest görmek, iyiliğin ve sevindirici haberlere yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişi ileriki zamanlarda adından sıkça söz ettirecek, iyi işler yapmaya başlayacak. Bu iyiliği sayesinde sevilen insanlardan olmayı başaracak olan rüya sahibinin hiç beklemediği zamanda kulağına iyi haberler gelecek ve bu onu oldukça mutlu edecek.

   Rüyada Tuvalette Büyük Abdest Temizlemek

   Rüyada tuvalette büyük abdest temizlemek, sıkıntı ve mal kaybı olacağına işaret etmektedir. Rüyayı gören kişinin mal ve parası varsa bu mal varlığının büyük bölümünü kaybedeceğine delalet edilmektedir. Eğer mal varlığı yoksa bu kişi işinden olacak ve bir süre iş bulamayarak maddi açıdan ciddi sıkıntı yaşayacaktır.

   Rüyada Büyük Abdest Yemek

   Rüyada büyük abdest yapmak, haram kazanç anlamına geliyor. Rüyayı gören kişinin yakın gelecekte yöneleceği işlerde hakkı olmayan haram kazançlar alacağı ve bu kazançların kendisine hayır getirmeyeceğine delalet edilmektedir. Haram kazançları aldırmayan elde etmeye devam edecek olan rüya sahibi ruhsal açıdan çöküntüye girecektir.

  Yazı kaynağı : www.milliyet.com.tr

  Rüyada Çocuğunun Kaka Yaptığını Görmek

  Rüyada Çocuğunun Kaka Yaptığını Görmek

  Rüyada çocuğunun kaka yaptığını görmek, çocuk ile ilgili kafaya takılan bir dertten kurtulmaya işarettir. Rüyada çocuğununkaka yaptığını ve rahatladığını görmek, hastalıktan kurtulmaya, borçları bitirmeye yorumlanmaktadır. Çocuğunun kaka yaptığını görmek, ele geçecek bol miktarda paraya dalalettir. Rüyada kendisinin kaka yaptığını görmek, uzun süredir sorun edilen bir konuyu çözüme kavuşturmaya işarettir.

  Rüyada çocuğunun kaka yaptığını görmek, yakın çevreden saklanan bir sırrın ortaya çıkacağına yorulmaktadır. Çocuğunun kaka yaptığını görmek, renginin siyah olduğunu fark etmek, kötü bir hastalıkla uğraşmaya dalalettir. Rüyada çocuğunun kaka yapamadığını görmek ya hastalık ya da üzüntü şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyanın anlamları kişinin günlük yaşantısına göre farklı yorumlar da barındırmaktadır.

  Rüyada Çocuğunun Kaka Yaptığını Görmek

  Rüyada Çocuğunun Kaka Yaptığını Görmek Sarı Renk

  Rüya içinde sarı renk dışkı görmek, iki ayrı şekilde yorumlanabilir. Rüyada çocuğunun kaka yaptığını görmek ve dışkının sarı renkte olduğunu fark etmek, hastalık habercisidir. Bir diğer yorum ise çocuğunun sarı renk kaka yaptığını görmek için hastalıktan kurtulmaya işarettir. İçindeki hastalığı atmaya, rahata ve huzura ermeye de bu rüya yorumlanabilmektedir.

  Rüyada çocuğunun kaka yaptığını görmek, uzun süredir yaşanan sindirim sorunları nedeniyle görülen bilinçaltı rüyası olarak da yorumlanabilir. Çocuğunun kaka yaptığını görmek, gerçek hayatta çocuğun bu durumla ilgili sıkıntı yaşadığını işaret edebilmektedir. Birinin kaka yaptığını görmek, para harcamak ya da para kazanmak şeklinde de ifade edilmektedir. Kırmızı renkte kaka yaptığını görmek ise öfkesini kusmaya, rahatlamaya, sorunlarını çözmeye yorumlanmaktadır.

  Rüyada Çocuğunun Kaka Yaptığını Görmek

  Rüyada Çocuğunun Kaka Yaptığını Görmek Evin İçine

  Rüyada evin içine pislendiğini görmek, iki anlama gelmektedir. Rüyada çocuğunun kaka yaptığını görmek ve bunu tuvalet yerine ev içine yapması, ele geçecek paraya işarettir. Bir diğer anlamda çocuğunun evin içine kaka yaptığını görmek, aile içinde yaşanan psikolojik sorunları anlatmaktadır. Çocuğun ruhsal bunalımlar yaşadığı evin içine kaka yapmak için ifade edilebilir.

  Rüyada çocuğunun kaka yaptığını görmek ve bunun altına dönüşmesi, kötü görünen bir durumun avantaja çevrileceğini anlatmaktadır. Çocuğunun beze kaka yaptığını görmek ve bunu temizlemek, küçük bebeği olan kadınlar için özverili bir anne olunduğunu anlatmaktadır. Çocuğunun kaka yaptığını görmek, anneler için her an çocuklarını düşündükleri anlamına gelmektedir. Rüya aynı zamanda ebeveynler için hayırlı evlat yetiştirmeye, sağlıklı ve huzurlu bir aile ortamında yaşamaya yorumlanmaktadır.

  Rüyada Çocuğunun Kaka Yaptığını Görmek

  Rüyada Çocuğunun Kaka Yaptığını Görmek Kanlı

  Rüya içinde çocuğunun dışkısının kanlı olduğu görülüyorsa bu aile içinde yaşanacak sağlık problemleri ya da maddi problemleri içermektedir. Bunun yanında rüyada çocuğunun kaka yaptığını görmek ve kanlı olduğunu fark etmek, aile içindeki karı-koca anlaşmazlıklarını ifade etmektedir. Aile içi problemlerin çocuk psikolojisini kötü etkilediği rüya için belirtilebilecek yorumlar arasındadır. Rüyada çocuğunun kanlı kaka yaptığını görmek, çocuğun içine attığı bir sıkıntıyı da simgelemektedir. Okul içinde ya da arkadaş çevresinde zorluk çeken bir çocuk olduğu rüya için belirtilen bir diğer yorumdur. Kanlı kaka yapmak, haram para kazanmaya, vicdan azabı çekmeye, pişmanlık duymaya yorumlanmaktadır. Bir diğer ifade ise kanlı kaka için kanın rüyayı bozduğu şeklinde olmaktadır. Kanlı dışkı, genel olarak maddi sıkıntıları, ailevi sıkıntıları, sosyal çevrede yaşanan sıkıntıları, çarpık ilişkileri simgelemektedir.

  Yazı kaynağı : ruyalardunyasi.com

  Rüyada çocuğun kaka yaptığını görmek

  Rüyada çocuğun kaka yaptığını görmek

  Rüyada çocuğunun kaka yaptığını görmek düşmanlarını yenecek, rakiplerini de alt etmek için ihtiyacı olan maddi güce, inanca ve cesarete sahip olacağına bu sayede saygınlığının artacağına, maddi anlamda yarışılmayacak ve tabiri caizse boy ölçülemeyecek güce kavuşacağına rivayet eder.

  Rüyada erkek çocuğun kaka yaptığını görmek zorluklar karşısında yılmadan çalışıp tüm işlerin altından kalkılacağına, kısa sürede büyük aşama kaydedeceğine ve böylece çalışmasına ve de beklemesine gerek kalmadan mutluluğa ve huzura kısa süre içinde ulaşacağına rivayet etmektedir.

  Rüyada çocuğun kaka yaptığını görmek borçların ve dertlerin biteceğine, geçim zorluğundan kurtulacağına, garanti olacak nimete ve kazanca kavuşacağına, hayatı boyunca bir daha fakirlik ve yokluk görmeyeceğine inanılır.

  Rüyada çocuğunun kakasını görmek eğlencesinden ve lüksünden geri kalmayacağına, ferahlık veren sözler duymaya rivayet etmektedir.

  Rüyada çocuğun kakasını görmek şansının ve kısmetinin açık olacağına, başarılarının takdir edileceğine, sevip saydığı bir birey olunacağına yorulur.

  Rüyada kendi çocuğunun kakasını görmek sevdikleri için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayacağına, islam inancına uygun şekilde yaşamak için işini değiştireceğine alamet etmektedir.

  Rüyada bir çocuğun kaka yaptığını görmek özellikle para konusunda şansının açılacağına, aile hayatında çok güzel ve hayırlı gelişmeler yaşanacağına delalet eder.

  Rüyada erkek çocuğu kakası görmek maddi anlamda refahın yerinde olacağına ve bu durumun bir ömür süreceğine, maddi açıdan büyük bir ferahlama yaşanacağına, sıkıntıların ve sorunların sona ereceğine delalet etmektedir.

  Yazı kaynağı : www.hayirliruya.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap