Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  rüyada çift sarılı yumurta görmek

  1 ziyaretçi

  rüyada çift sarılı yumurta görmek bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Rüyada Çift Sarılı Yumurta Görmek Ne Demek? Büyük Sarılı Yumurta Görmek - Rüya Tabirleri

  Rüyada Çift Sarılı Yumurta Görmek Ne Demek? Büyük Sarılı Yumurta Görmek - Rüya Tabirleri

  Rüyada çift sarılı yumurta görmek, çok önemli ve çok hayırlı işler başaracağınız anlamına gelir. Aynı zamanda bu rüya, sahip olduklarınızın ve Allah'ın size sunduklarının kıymetini saha çok anlayacağınız bir sürece gireceğinizi ifade eder. Rüya sahibi, uzun zamandır istediği bir hayalini gerçekleştirme fırsatı bulur. Rüyada çift sarılı yumurta görmek ne demek? Büyük sarılı yumurta görmek ne anlama gelir? İşte, tüm detaylar.

  Rüyada çift sarılı yumurta görmek bazı kişileri, bir durumu bozmak için korkutmaya çalışacağınız anlamına gelir. Bu rüya, çevrenizde hiç olmadık olaylara gereksiz abartılı tavır gösterdiğine sinir olduğunuz anlamına da gelir.

  Rüyada Çift Sarılı Yumurta Almak

  Rüyada çift sarılı yumurta almak, size uzun vadede yarar sağlayacak bir işe girişeceğinize delalet eder. Aynı zamanda bu rüya, elinizde bulunan az miktar parayı boş bir yere harcayacağınıza işaret eder. Kazanacağınız maddi gelir sayesinde yaşadığınız tüm zararları karşılama imkanı bulabilirsiniz. Boş bir hayal içine girerek vakit kaybı yaşayabilirsiniz.

  Rüyada Çift Sarılı Yumurta Pişirmek

  Rüyada çift sarılı yumurta pişirmek, kaybettiğiniz pek çok şeyi yeniden kazanmaya başlayacağınız bir döneme gireceğinize delalet eder. Ama rüya sahibi, zaman zaman kendini kötü hissedebilir ve ruhsal çöküntü içine girebilir. Rüya sahibi çalıştığı işten elde ettiği paralarla önemli yatırımlar yaparak işlerini daha da büyütmek isteyeceği bir döneme gireceğine delalet eder.

  Rüyada Çift Sarılı Yumurta İçmek

  Rüyada çift sarılı yumurta içmek, rüya sahibinin baş etmek zorunda kaldığı hastalıklarından kısa zaman içinde kurtulacağı, makam ve mevkisinden hiçbir zaman ayrılmayacağı ve başarılarını daha ileri taşıma imkanı bulacağını gösterir.

  Rüyada Çift Sarılı Yumurta Kırmak

  Rüyada çift sarılı yumurta kırmak, bir iş için uzun bir süre cesaretinizi toplamaya çalışacağınıza, işlerinizin kısa zaman içinde yoluna gireceğine, yaptığınız ortaklıklarda çeşitli sıkıntıların baş göstereceği ve tartışmaların ortaya çıkacağına işaret eder. Aynı zamanda bu rüya, beklemediğiniz bir zamanda bir bebek sahibi olacağınız anlamına gelir.

  Rüyada Büyük Sarılı Yumurta Görmek

  Rüyada büyük sarılı yumurta görmek, kişinin tez vakitte muradına ereceğine, kafa karışıklıklarınızın sona ereceğine delalet eder. Aynı zamanda bu rüya, maddi kazancınızın artacağı, kendinize güveninizin artacağını da gösterir. Zamanla önceden yaptığınız yanlışlıkları fark ederek bu yanlışlıkları düzeltmeye çalışacağınız bir sürece gireceğinizi gösterir. Büyük sarılı yumurta, işlerinizin açılacağını, kısmetinizin ve kazancınızın önemli ölçüde artacağını gösterir. Rüyasında büyük çift sarılı yumurta kırsan kişi, hayırlı bir evlat sahibi olma imkanı bulur.

  Yazı kaynağı : www.milliyet.com.tr

  Rüyada Yumurta Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Yumurta Kırmak, Yumurta Yemek Neye İşarettir?

  Rüyada Yumurta Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Yumurta Kırmak, Yumurta Yemek Neye İşarettir?

  Rüyada Yumurta Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Yumurta Kırmak, Yumurta Yemek Neye İşarettir?

  Rüya tabirleri herkes için bir hayli ilgi çekici olan ve merak uyandıran konulardan bir tanesini oluşturmaktadır. Genellikle yumurta bolluğu veya bereketi simgelemektedir. Bunun dışında rüyada yumurta görmenin çeşitli anlamları bulunmaktadır. Rüyada yumurta görmek çeşitli şekillerde yorumlanmaktadır. Tüm bireylerin gördüğü rüya veya rüya yorumları farklı olmaktadır.

  Rüyada Yumurta Görmek Ne Anlama Gelmektedir?

  Rüyada yumurta görmek genel olarak zenginliğe ve mutluluğa işaret etmektedir. Kimi zaman da evliliğin işareti olmaktadır. Yumurta kolaylıkla elde edilebilen bir nimete tabir edilmektedir. Rüya içerisinde elinde taze pişmiş bir yumurta olduğunu görmek, zor ya da çetin işlerin halledilebilmesine ve mala delâlet etmektedir. Bu sebepten dolayı yumurtanın beyazı gümüş ile sarısı ise Altın ile ifade edilmektedir.

  Yumurta Pişirip Yemek Ne Anlama Gelmektedir?

  Rüyada taze olan bir yumurtayı kırıp yağ üzerinde pişirdiğini ve sonra da yediğini görmek, ferahlık, izzet, sevinç, rızık, mutluluk, menfaat ve mala alâmet olmaktadır. Turna kuşunun yumurtasını görmek ise, fakir veya miskin evlada işaret etmektedir. Rüyada kendine bir yumurta verilmiş olduğunu görmek, aziz ve şerefli bir çocuğun olmasına işarettir.

  Rüyada Çiğ Yumurta Yemek Ne Anlama Gelmektedir?

  Rüyada çiğ bir yumurta yemek, haram olan mala delâlet etmektedir. Çiğ yumurta yediğini gören kişinin, hüzne ve kedere kapılacağına işaret etmektedir. Tavuğun yumurtladığını gören kişinin bir çocuğu olmaktadır. Çiğ yumurta yediğini gören kişiler, haram mal yemektedir.

  Rüyada Yumurta Kırmak Ne Anlama Gelmektedir?

  Rüyada yumurta kırmak genel olarak neşe ve sevinç demektir. Rüyada elde taze pişmiş yumurtayı kırmak ise, zor ve çetin olan işlerin halledilebilmesine ve mala işaret etmektedir. Yumurta kırılması aynı zamanda şerefli ve hayırlı bir çocuğun olmasına işaret olmaktadır. Bazı durumlarda da kırılan yumurta, evlat, nikâhlı eş, hizmetçi ya da mala delalet etmektedir.

  Rüyada Çift Sarılı Yumurta Görmek Ne Anlama Gelmektedir?

  Rüyada çift sarılı yumurta görmek, oldukça önemli ve çok hayırlı olan işlerin başarılacağı manasına gelmektedir. Bununla beraber bu rüya, sahip olunanların ve Allah'ın rüya sahibine sunduklarının değerini daha fazla anlayacağın bir sürece gireceğini ifade etmektedir. Rüya sahibi, uzun süreden beri arzu ettiği bir hayalini gerçekleştirme imkanı bulabilmektedir.

  Rüyada Çift Sarılı Yumurta Pişirmek Ne Anlama Gelmektedir?

  Rüyada çift sarılı yumurta pişirmek, genel olarak rüya sahibinin kaybettiği birçok şeyi bir kez daha kazanmaya başlayacağı bir döneme gireceğini delalet etmektedir. Ancak rüya sahibi, ara sıra kendini kötü hissedebilmektedir ve ruhsal çöküntü içerisine girebilmektedir. Rüya sahibinin çalışmakta olduğu işten elde etmiş olduğu paralar ile önemli yatırımlar yapıp işlerini çok daha fazla büyütmek isteyeceği bir dönemin içerisine gireceğine delalet etmektedir.

  Rüyada Çift Sarılı Yumurta İçmek Ne Anlama Gelmektedir?

  Rüyada çift sarılı yumurta içmek, rüya sahibi olan kişinin baş etmek mecburiyetinde kaldığı hastalıklarından kısa süre içinde kurtulacağı, makam ya da statüden hiçbir vakit ayrılmayacağı ve aynı zamanda da başarılarını daha ileriye taşıma olanağı bulacağını göstermektedir.

  Yazı kaynağı : www.cnnturk.com

  Rüyada çift sarılı yumurta görmek

  Rüyada yumurta kırmak ne anlama gelir? Rüyada süte, çürük yumurta kırmak ne demek?

  Rüyada Yumurta Görmek

  Rüyada Yumurta Görmek

  Rüyada Yumurta görmek; mutluluğa, zenginliğe, kuvvette yorumlanır ve evliliğin işareti olmakla birlikte kolaylıkla elde edilen nimet anlamına gelir. Elinde taze pişmiş yumurta, zor ve çetin işlerin halledilmesine ve mala, işmiş yumurtayı soyduğunu görmek, hizmetçilerinin malına nailiyete işarettir. Bundan dolayı yumurtanın beyazı gümüş, sarısı altın ile tâbir olunur. Ördek veya martı yumurtası; yoksul çocuğa, Serçe yumurtası; mutluluk ve hayra işarettir.

  Rüyada yumurta görmek; Güzel kadınlara, hısım, akraba ve dostların bir araya toplanmalarına ve para biriktirmeye delalettir. Yumurta, evlat, zevce, hizmetçi ve mala delâlet eder. Çok sayıda yumurtanızın olduğunu görmek; gördüğünüz yumurta miktarınca çocuk sahibi olacağınıza tabir olunur Rüyada tavuğun yumurtlaması, çocuk ile tâbir olunur. Cafer-i Sâdık (r.a.) yumurtayı şu şekilde yorumlamıştır:

  Yumurta Pişirip Yemek

  Rüyada taze bir yumurtayı kırıp yağda pişirdiğini ve yemek, izzet, ferahlık, sevinç, rızık, menfaat ve mala alâmettir. Turna kuşunun yumurtası, fakir ve miskin evlada işarettir. Rüyada kendisine bir yumurta verildiğini görmek, şerefli ve aziz bir çocuğun olmasına işarettir. Pişmiş yumurta yemek; zahmetle elde edeceğiniz mala yorumlanır.

  Rüyada çiğ yumurta yemek, haram mala delâlet eder. Çiğ yumurta yediğini görmek, hüzün ve kedere işarettir.

  Tavuğun Yumurtlaması
  Tavuğun yumurtladığını gören kimsenin bir çocuğu olur. Taze pismiş yumurta, kolaylıkla elde edilen rızıktır. Çiğ yumurta yediğini gören, haram mal yer, yahut zina eder, ya da hüzün ve kedere düşer.

  Çürük Yumurta; Bir kimsenin rüyada çürük yumurta görmesi, çocuklarından veya çalıştırdığı kişilerden hayır görmeyeceğine alamettir.

  Rüyada yumurta görmek ne anlama gelir?

  Yumurtanın kabuğunu yediğini gören kimse örtülü bir şeyin üstünü açar.

  Kucağına beyaz bir horozu alıp horozdan piliçler çektiğini görse, o yerde bir öğretmen tarafından çocuklara öğretilecek ilim ve sanata işarettir. Yumurtasının çok olduğunu gören kimsenin, zayi olmasından korkulan mal ve eşyasına işarettir.

  Ahırda Yumurta; başkaları tarafından iyi kabul göreceğine delâlet eder.

  Rüyada papağan Yumurtası görmek: takva sahibi bir hizmetçiye işarettir. Elinde taze pismiş yumurta görse, muvaffak elması için daima çeliştiği zor bir isin meydana çıkmasıyla mala nail olur. Bir kimsenin rüyada papağan kuşunun yumurtasını görmesi, takva sahibi ve iffetli bir hizmetçiye delâlet eder.

  Pumanin yumurtası, fakir ve miskin evlada işarettir. Kendisine bir yumurta verildiğini gören kimsenin şerefli ve aziz bir çocuğu olur.

  Rüyada Çok Yumurta görmek: Bekar için evlenmeye, evliler için erkek çocuğa işarettir.

  Rüyada Yumurta Soymak

  Pişmiş yumurtayı soyduğunu gören kimse mala erişir. Bundan dolayı yumurtanın beyazı gümüş, sarisi altındır. Yumurta evlada, kan ve hizmetçiye de işarettir. Yumurta bazen, kabirlere, güzel kadının dişlerine, hısım, akraba ve dostların bir araya toplanmalarına ve para biriktirmeye işarettir.

  Yazı kaynağı : www.diyadinnet.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap