Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  pubg mobile 1.8 güncellemesi ne zaman gelecek

  1 ziyaretçi

  pubg mobile 1.8 güncellemesi ne zaman gelecek bilgi90'dan bulabilirsiniz

  1.8 GÜNCELLEME DETAYLARI || 1.8 GÜNCELLEME RESMİ YAYIN TARİHİ ||PUBG MOBİLE YENİ GÜNCELLEME NE ZAMAN

  1.8 GÜNCELLEME DETAYLARI || 1.8 GÜNCELLEME RESMİ YAYIN TARİHİ ||PUBG MOBİLE YENİ GÜNCELLEME NE ZAMAN

  Merhaba Dostlar; Pubg mobile 1.8 güncellemesi yaklaşırken tüm detaylar belli oldu. 1.8 güncellemesinin geliş tarihinin yanı sıra gelecek olan modları ve bu modları nasıl kullanacağınızı anlattım bu videoda. Pubg mobile 1.8 güncellemesi ile birlikte örüm adam modu, 8×8 takımlı maç, yeni mod ve yeni boma ile çağrılan canavarlar geliyor. Eğlenceli bir mod ve daha az kasma bizleri bekliyor. Umarım bu modu oynarken eğlenir , eğlenirken kanala abone olmayı ve bildirimleri açmayı unutmazsınız. Sizler için 1.8 güncellemesine ait tüm detayları paylaştım. Keyifli seyirler. #PUBGMOBILE #18GUNCELLEME #spiderman #yenisezon

  Geçtiğimiz günlerde PUBG Mobile’ın 1.8 güncellemesi hakkında bazı bilgiler paylaşmıştık. Yeni gelecek güncellemenin 2022 yılı başlarında ya da yıl sonunda çıkacağı biliniyordu, ancak 1.8 yama notlarından önce bir beta sürümünün yayınlanacağı bilgisini vermiştik. Beklenen beta sürümüne ilişkin bazı bilgiler paylaşıldı. Dilerseniz bu güncellemelere beraber bakalım.

  Oynanış Güncellemeleri

  PUBG Mobile’ın 1.8 beta güncellemesi, oynanış hakkındaki bazı güncellemeleri ve yenilikleri içeriyor. Bunları şu şekilde sıralayabiliriz:

  1.8 güncellemesi pubg mobile ne zaman gelecek 1.8 güncelleme yayın tarihi 1.8 yayın tarihi 1.8 sürüm resmi yayın tarihi 1.8 yama notları pubg mobile 1.8 yama notları pubgm 1.8 yama notları1.8 tüm ayrıntıları yeni 1.8 güncelleme rp sızıntıları pubg mobile 1.8 güncelleme pubg mobile 1.8 ne zaman gelecek pubg mobile 1.8 güncelleme ne zaman gelecek agümüş a.gümüş gameloop pubg mobile 1.8 güncelleme detayları 1.8 güncellemesi̇ m7 royale pass m8 royale pass royale pass ödülleri yeni sezon yeni premium sandık klasik sandık yeni sezon royale pass m7 rp ödülleri m7 royale pass ödülleri pubg mobile 1.8 güncellemesi

  Yazı kaynağı : www.sorulab.net

  PUBG Mobile 1.8 Güncellemesi Ne Zaman?

  PubG Mobile 1.8 Güncelleme

  PubG Mobile 1.8 Güncelleme

  PubG Mobile 1.8 güncelleme duyuruları başladı. PubG Mobile 1.8 versiyonunda neler yeni olacak? Ve peki PubG Mobile 1.8 yenilikleri nelerdir? Tüm bu sorularının cevabını sizler için araştırdık ve PubG Mobile 1.7 versiyonundan sonra PubG 1.8 versiyonu artık kullanımda. Hemen aşağıdaki linkten tüm platformlar için indirebilirsiniz.

  PubG Mobile 1.8 İndir

  PubG Mobile 1.8 beta versiyonu 12 Ocak 2021 tarihi itibari ile kullanıma sunuldu. Aşağıdaki linkten PubG Mobile 1.8 sürümünü tüm platformlar için indirebilir, cep telefonu ve bilgisayarınıza kurabilirsiniz.

  Güncelleme Ödülü : Oyunu 12 – 18 Ocak (UTC+0) arasında güncelle ve 3000BP + 100 AG + Yaldızlı Suikastçı Başlığı (3g) x1 kazan

  PubG Mobile 1.8 Güncelleme Tarihi

  PubG Mobile 1.8 güncellemesi için çıkış tarihi için PUBG: Battlegrounds (PlayerUnknown’s Battlegrounds) firmasının açıkladığı tarih 12 Ocak 2022 olarak duyuruldu ve yayınladı. Hemen aşağıdaki linkten PubG Mobile 1.8 indir ve kur.

  PubG Mobile 1.8 güncellemesi ne zaman gelecek herkesin merak ettiği bir konudur. PlayerUnknown’s tarihi 2022 başı olarak duyurdu ancak öncesinde beta versiyonu kullanıma sunulacak. PubG Mobile 1.8 beta indir fırsatından yararlanmak için sayfamızda bulunan linkleri kullanarak android telefon, pc yada iOS sürümünü indirip deneyebilirsiniz.

  PubG Mobile 1.8 Güncelleme Sorunu

  PubG Mobile 1.8 güncelleme sorunu yaşayan kullanıcılar PubG Mobile 1.8 beta versiyonunu verdiğimiz linkten kolayca indirebilir ve oynayabilirler. Şimdilik tam sürüm olan PubG 1.7 versiyonunu da linkimizden indirebilirler.

  PubG Mobile 1.8 Apk İndir

  PubG Mobile 1.8 Apk indir seçeneğimize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Son versiyon Pubg versiyonları sayfamızda devamlı güncellenmektedir. Merakla beklenen Pubg Mobile 1.8 apk ve iOS dosyaları ve indirme linkleri burada.

  PUBG Mobile 1.8 beta sürümünü Android cihazlara indirme

  Bu sefer geliştiriciler, sırasıyla Android 64-bit ve 32-bit için iki farklı APK dosyasını kullanıma sundu. İşte her ikisi için indirme bağlantıları:

  Android x64 (64-bit) için PUBG Mobil 1.8 beta APK dosyası:

  Android x86 (32-bit) için PUBG Mobil 1.8 beta APK dosyası:

  Bu dosyaların boyutu 664 MB ve 585 MB’dir ve sonuç olarak, indirme prosedürüne devam etmeden önce kullanıcıların cihazlarında yeterli depolama alanına sahip olmaları gerekir.

  PUBG Mobile 1.8 beta nasıl indirilir ve kurulur?

  Adım 1: Başlamak için, oyuncuların kullandıkları cihaza bağlı olarak gerekli APK dosyasını indirmeleri gerekir.

  Adım 2: Bir sonraki adımın parçası olarak “Bilinmeyen Kaynaktan Yükle” ayarını açmaları gerekir. Tamamlandığında, kullanıcılar yükleme işlemine devam edebilir.

  3. Adım: Kurulum tamamlandıktan sonra cihazlarında PUBG Mobile 1.8 beta uygulamasını başlatabilirler.

  Bu kaynak paketlerinden birini seçmek zorundalar:

  Adım 4: Kaynak paketleri indirildikten sonra, oyuncular “Misafir”i kullanarak giriş yapabilir ve oyunda bulunan yeni içeriğe göz atabilir .

  Kullanıcılar, kurulum sırasında bir ayrıştırma hatasıyla karşılaşırlarsa PUBG Mobile 1.8 beta APK dosyasını yeniden yükleyebilirler. Sorun devam ederse, dosyayı yeniden indirebilir ve yukarıda belirtilen prosedürleri tekrarlayabilirler.

  PubG Mobile 1.8 Yenilikleri

  Yeni Klasik Mod Haritası

  Eşleşme Modları – Klasik Moda git ve girmek için Akıbet’i seç.

  Oyun Mekaniği:

  Bombalar ve volkanik patlamalar, küçük Livik adasının arazisini değiştirdi. Yıllar sonra, hayatta kalanlar gelecekte karşılaşacakları tehditlere karşılık verebilmek için çok hazırlık yaptılar.

  – Bilim ve teknolojinin gelişmesi sayesinde, tüm silahlar nişan almayı ve kontrolü kolaylaştıran bir AC Çekirdek Modül içerecek şekilde geliştirildi. Ayrıca, yeni dürbün de nişangâh kullanarak nişan almayı kolaylaştırır. Bu değişikliklerin oyunda ateş etmeyi daha eğlenceli hale getireceğini umuyoruz.

  – Yeni haritada düşmanları bulmayı daha kolay hale getirmek için yerleşim bölgesinin büyüklüğü ile Oyun Alanının yoğunluğu azaltıldı.

  – Karakterler varsayılan olarak, silahların verdiği hasar miktarını oyunculara gösteren bir Taktik Gözlük takarlar.

  – Oyuncuların bir sonraki Oyun Alanına daha hızlı gidebilmesini sağlayan etkileşimli bir hava hattı eklendi.

  – Her oyuncuya saf dışı kaldıktan sonra savaş alanına dönmek için 1 şans veren çağırma sistemi eklendi. Saf dışı kalan bir takım arkadaşını oyuna geri çağırmak için Çağrı Kulesini bul.

  Mod Seçimi İyileştirmeleri

  Rütbesiz ve Rütbeli Modların Ayrılması (BETA)

  Pek çok oyuncumuza daha farklı deneyimler sunmak amacıyla, rütbesiz ve rütbeli modları ayırdık ve modlara erişim yerini güncelledik ve gösterilen içeriği basitleştirmek, kontrolleri iyileştirmek, kontrolleri daha sezgisel ve kolay hale getirmek amacıyla mod girişlerini güncelledik. Hemen gel ve arkadaşlarınla bir maç yap!

  Rütbeli Modlar: Sadece sıralama puanı veren Klasik Mod – Erangel, Livik ve Sanhok gibi modları içerir.

  Rütbesiz Modlar: Sıralama puanı vermeyen tüm modları içerir.

  Özellik İyileştirmeleri: İniş Taktiği özelliği kaldırıldı. Klasik Mod artık çoklu seçimi desteklemiyor.

  Giriş İyileştirmeleri: Mod Geçmişi kaldırıldı ve sadece mod girişi muhafaza edildi. Görsel performans iyileştirildi.

  Ekran İyileştirmeleri: İçeriği basitleştirmek, kontrolleri iyileştirmek, ekranı daha sade yapmak ve kontrolü kolaylaştırmak amacıyla mod seçimi ekranı güncellendi.

  Klasik Mod İyileştirmeleri

  Yeni Malzeme Dükkânı

  Bir Malzeme Dükkânı eklendi. Tüm savaş alanından para topla, dükkânı arayıp bul ve kendini donatıp nihai zaferi kazanabilmek amacıyla dükkândan malzemeler ve taktik ögeler satın al!

  Geçerli Haritalar:

  Erangel – Rütbeli Mod – Klasik    Livik – Rütbeli Mod – Klasik

  Erangel – Rütbesiz Mod – Klasik    Livik – Rütbesiz Mod – Klasik

  Erangel – Rütbeli Mod – Örümcek Adam™  Livik – Rütbeli Mod – Örümcek Adam™

  Akıbet

  Yeni Çağrı Mekanizması

  Her oyuncunun saf dışı kaldıktan sonra savaş alanına dönmek için 1 şansı var. Çağrı Kulesini bul ve takım arkadaşlarını çağır!

  Geçerli Haritalar:

  Erangel – Rütbeli Modlar – Örümcek Adam™

  Livik – Rütbeli Modlar – Örümcek Adam™

  Temel Mekanik İyileştirmeleri

  – Oyuncuların ölmek üzereyken yüzmeye devam edebilmelerini sağlayan bir özellik eklendi, ancak yüzme hızları azaltılır.

  – Vurma İşareti özelliği eklendi: Bu özellik etkinleştirildikten sonra, sen ya da bir takım arkadaşın her düşman vurduğunuzda, düşmanın vurulduğu yer otomatik olarak işaretlenir.

  – Atlama aşamasında kullanılabilen harita işaretleme özelliği eklendi. Bu özellik etkinleştirildiğinde, atlama aşamasında haritaya dokunulduğunda bir işaret konulur ve burada bir ışık sütunu görünür.

  – Otomatik atlama özelliği eklendi: Bu özellik etkinleştirildiğinde, oyuncular doğrudan haritaya yerleştirilen işaret yönüne doğru atlarlar.

  Silah Dengeleme

  – MG3: Varsayılan ateş etme modu 660 mermi/dakika olarak değiştirildi; Geri Tepme: +%10

  – M16A4: Mermilere iz efekti eklendi; Geri Tepme: +%10

  – MK47: Mermilere iz efekti eklendi; Geri Tepme: +%10

  Silah Mekanizması Ayarlaması

  – Farklı ekran çözünürlüklerinde dürbün açık değilken silah atış istikametinde ve nişangahta rastgele sapmaya neden olan bir sorun ile farklı ekran çözünürlüklerinde dürbün açık değilken ateş edildiğinde silahların mermi dağılım değerlerinde hafif farklılıklara neden olan bir sorun giderildi.

  Geri Dönen Modlar

  – Metro Royale: Buluşma, 24 Ocak saat 2:00’den (UTC+0) itibaren sınırlı bir süre için geri dönüyor. Giriş kriteri Sv. 10 olacak şekilde değiştirildi Oyuncuların Metro Royale’a girebilmek için bir sosyal ağ hesabı bağlamaları gerekir

  – Ağır Silah 2.0, 26 Ocak saat 2:00’den (UTC+0) itibaren oynanabilir ve açık kalacak.

  Reaksiyondan Kurtuluş kapanıyor

  Reaksiyondan Kurtuluş modunu 10 Ocak 2022 saat 23:59’da (UTC) kapatıyoruz

  Temel Güvenlik İçeriği

  Liyakat Sistemi

  Daha iyi bir oyun ortamı oluşturmak için Liyakat Sistemini tamamen yeniledik.

  – İyi bir oyun ortamı sağlamak ve Yüksek Liyakatli Oyuncu Ödülleriyle uzun süre yüksek Liyakat sahibi olan oyuncuları ödüllendirmek amacıyla Liyakat kurallarını iyileştirdik.

  – Zararlı eylemlere daha ciddi cezalar vermek için ihlal tespit kurallarını büyük ölçüde iyileştirdik.

  – Profil sayfasına Liyakat Sistemi ekranını ekledik. Bu ekranda Liyakat kuralları, geçen ay içindeki Liyakat değişimleri, oyuncunun mevcut Liyakati ve buna karşılık gelen etkiler görülebilir.

  Güvenli Eşleşme Ayrımı

  Adil rekabet ortamını korumak amacıyla, hile yaptığından şüphelenilen tüm oyuncular daha kapsamlı bir güvenlik incelemesi için güvenlik gözlemine tabi tutulacaktır:

  (1) Oyuncular sadece Tekli Klasik Mod ÜŞN oynayabilirler.

  (2) Oyuncular maçlardan herhangi bir kazanım elde edemezler, başarım kurallarını tetikleyemezler veya sıralamaya dahil olamazlar.

  (3) Oyuncular takımlara, odalara, turnuvalara katılamazlar veya izleyici olmak gibi diğer oyun özelliklerini kullanamazlar.

  Rapor Özelliğİyileştirmeleri

  – Maçlarda kullanılabilen yeni bir rapor özelliği eklendi.

  – Oyuncular, maç esnasında görünen açılır pencereyi kullanarak maçta kendilerine zarar veren ya da kendilerini saf dışı bırakan oyuncuları hızlı ve kolay şekilde raporlayabilirler.

  – İstatistikler ekranına, oyuncuyu saf dışı bırakan oyuncuları rapor etmek için bir özellik eklendi.

  Etkinlik Merkezi Güncellemeleri:

  – Etkinlik faaliyetleri Etkinlik Merkezine taşındı.

  – Etkinlikleri daha iyi görsel performanslarla gösterebilmek için Etkinlik Merkezi ekranı güncellendi!

  PUBG MOBILE MÜZİĞİ:

  Lobi Fon Müziği ile Müzik Kutusu birleştirildi. Oyuncular artık Lobi Fon Müziğini istedikleri gibi ayarlayabilirler!

  – Orijinal Fon Müziği içerikleri PUBG MOBILE MÜZİĞİ içine aktarıldı

  – PUBG MOBILE MÜZİĞİ içindeki müzikler ana lobide de çalınabilir.

  IP Temalı Oyun Modları

  Örümcek Adam™

  12 Ocak saat 2:00’den (UTC+0) 14 Şubat saat 23:59’a (UTC+0) kadar Klasik Mod seçerken temalı modu aç ve haritayı Erangel – Örümcek Adam™ olarak ayarla

  15 Ocak saat 2:00’den (UTC+0) 14 Şubat saat 23:59’a (UTC+0) kadar Klasik Mod seçerken temalı modu aç ve haritayı Livik – Örümcek Adam™ olarak ayarla

  Oyun Mekaniği:

  Örümcek Adam Erangel’e geldikten sonra gizemli canavarlarla karşılaştı. Örümcek Adamla beraber boss’u öldürerek gelişmiş malzemeleri kazan ve Örümcek Adamın yeteneklerini denemek için yeni Ağ Fırlatıcıyı ve Örümcek Ağı Topunu kullan. Erangel’de Örümcek Sandıklarını bul ve temel malzemeler almak için onları aç. Bu sandıklardan Örümcek Adam ögeleri çıkma ihtimali de vardır.

  – Boss Mücadelesi: Mylta Power’ı bul ve Örümcek Adamla birlikte savaş!

  – Ağ Fırlatıcı: Oyuncular Ağ Fırlatıcıyı aldıktan sonra örümcek ağı fırlatabilirler. Örümcek ağı, vurduğu oyuncuyu yavaşlatır.

  – Örümcek Ağı Topu: Örümcek Ağı Topu yere atıldığında etrafa pek çok örümcek ağı saçar ve bu alandan geçen diğer oyuncuların hareketini yavaşlatır.

  Yeni Sezon

  Yeni Cycle Sezonu: CYCLE 2 SEZON 4:

  18 Ocak saat 2:00’dan (UTC+0) 20 Mart saat 23:59’a (UTC+0) kadar

  – Yeni Sezon Ödülleri: Ödüller yükseltilerek Efsanevi kaliteye çıkarıldı ve yeni kaynak setleri eklendi: C2S4 Gözlüğü, C2S4 Seti, C2S4 Paraşütü, C2S4 – MK14, C2S4 Maskesi, C2S4 Şapkası.

  – CYCLE Hatıraları: Yeni Jujutsu Kaisen temalı hikâye görevleri. Hatıra unvanlarının kilidini açmak için Sukuna Parmaklarını topla.

  – CYCLE Ödülleri: Yeni Cycle Sezonu ödülleri. Yüksek kaliteli malzemeleri ücretsiz almak için aynı CYCLE içinde Elmas/Taç/As Rozetleri topla.

  – Maçlardan daha fazla Mücadele Puanı alınır ve daha hızlı rütbe yükseltmek için diğer yöntemlerle de Mücadele Puanı kazanılabilir.

  – Rütbeli Klasik Mod maçlarına takım aralığı kısıtlamaları ekledik. Bronz kademe ile Platin kademe arası oyuncular aynı takımda yer alabilirler. Elmas kademe ve üzeri oyuncular, sadece bulundukları kademenin 2 alt/üst ana kademesinde olan oyuncularla aynı takımda yer alabilirler.

  – Elmas kademe ve altındaki oyuncular için sıralama puanlarını senkronize eden bir puan senkronizasyon sistemi eklendi. Bu sistem, diğer modlardaki sıralama puanlarını, en yüksek kademeye ulaştıkları moddaki sıralama puanına eşit olacak şekilde artırır.

  Yeni RP

  Royale Pass Month 7: Kraliyet Muhafızı

  18 Ocak saat 2:00’dan (UTC+0) 17 Şubat saat 23:59’a (UTC+0) kadar

  – Gelip Çöl Yağmacısı Setini al! Temalı M16A4, DP28, UZI ve 2 Kişilik Motosiklet kaplamaları seni bekliyor!

  – Oyuncuların yükünü hafifletecek yeni sistem: Oyuncular, her hafta artan bir puan sınırına sahip olacaklar ve tamamlanacak daha fazla görev olacak.

  – RP oyun süresi kaldırıldı: Ayrı RP oyun süresi gereksinimleri kaldırıldı ve ödül olarak verilen puanlar yeni mücadele görevleriyle birleştirildi.

  – ELITE görev ödülleri ve arkadaş bonusu görev ödülleri puan sınırına dahil değildir.

  Diğer Güncellemeler ve İyileştirmeler

  – Grafik Kalitesi İyileştirmeleri: Erangel’de gelişmiş HDR su yüzeyi efektleri.

  – Günlük Görevler ekranı ve ödülleri iyileştirildi.

  – Ögeleri yerden alırken öge bilgilerinin gösterim şekli iyileştirildi.

  – Mini harita üzerindeki ses işaretlerinin hassasiyeti iyileştirildi.

  – Bir çorba parası heykeli yerleştirme gereksinimleri düşürüldü, böylece zafer kazandıktan sonra heykel dikmek daha kolay olacak.

  – Özelliği etkinleştirmek/kapatmak için patlayıcı sarf malzemeleri anahtarı eklendi.

  – Oyuncunun sadece 1 sarf malzemesi ya da patlayıcısı olduğunda, üstte bulunan genişlet butonu varsayılan olarak gizlenir.

  – Takım arkadaşları uçaktayken işaretlerinin üst üste gelmesine neden olan bir sorun giderildi.

  – Oyuncuların hızla yeni ayarlara gidebilmesini sağlamak amacıyla yeni özellikler için kısayol butonları eklendi.

  – Ayarlar ekranındaki etkileşimler iyileştirildi.

  – Yerden alma ekranındaki ve özel plan arayüzündeki grafik efektleri iyileştirildi.

  – Ayarlardaki plan düzeni ve sekme isimlendirmesi iyileştirildi.

  Hata Düzeltme

  Maç içi sorunlar

  – Yaralı bir oyuncuyu taşırken ayak sesi çıkmaması sorunu düzeltildi.

  – Bazı silahlar için efekt görünümleri ile ilgili hatalar düzeltildi.

  – Grafik akıcı olarak ayarlandığında Livik yerleşim bölgelerindeki yolların hatalı gösterilmesine neden olan sorun düzeltildi.

  – Metro Royale modunda Sandık Aç butonunun bazen kaybolmamasına neden olan sorun düzeltildi.

  – Metro Royale modunda arka kapı arızası düzeltildi.

  – Metro Royale modunda Yeteneğin bazen etkinleşmemesine neden olan sorun düzeltildi.

  Lobi sorunları

  – Belirli tablet modellerini kullanan oyuncuların Şanslı Hava Yardımına dokunduklarında Satın Alma sayfasını açamamasına neden olan sorun düzeltildi.

  – Ayarlar sayfasında Ses seviyesinin ayarlanamamasına neden olan sorun düzeltildi.

  – Özet ve arkadaş durumuna bakıldığında siyah ekrana geçilmesine neden olan sorun düzeltildi.

  Diğer sorunlar

  – Eşleşme ayrıntıları açılır penceresinin gizlenememesine neden olan sorun düzeltildi.

  – Hizmetçi Seti ile Mutasyon Maskesindeki gösterim hatasına neden olan sorun düzeltildi.

  – Sevimli kabarcık emojisinin Eğlence Parkında gösterilememesine neden olan sorun düzeltildi.

  PubG Mobile 1.8 İndir

  Yazı kaynağı : www.pubgmobile.gen.tr

  PUBG Mobile 1.8 Güncellemesi Ne Zaman?

  PUBG Mobile 1.8 Güncellemesi Ne Zaman?

  USKO Knight Online Oyunun En Güzel Türkçe Rehber web sitesi olan KOREHBERİweb sitemizde En gerçek en güzel bilgiler, Haberler ve duyuralar gibi bir çok faydalı paylaşımlarımızdan ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

  Kaynaklarımız Çoğu Knight Online Nttgame Forum'dan alınmıştır.

  Kim Milyoner Olmak İster

  Forum Winner

  Safir Moda Tasarım

  Bu bir  YBS YAZILIM - SOFTWAREkuruluşudur.

  Yazı kaynağı : www.korehberi.name.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap