Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  pubg battlegrounds sistem gereksinimleri

  1 ziyaretçi

  pubg battlegrounds sistem gereksinimleri bilgi90'dan bulabilirsiniz

  PUBG: BATTLEGROUNDS Steam'de

  PUBG: BATTLEGROUNDS Steam'de

  Bu Oyun Hakkında

  Yazı kaynağı : store.steampowered.com

  PUBG sistem gereksinimleri 2021! PUBG kaç GB? PUBG minimum ve önerilen sistem gereksinimleri!

  PUBG sistem gereksinimleri 2021! PUBG kaç GB? PUBG minimum ve önerilen sistem gereksinimleri!

  PUBG, ilk olarak 23 Mart 2017 tarihinde Steam erken erişim ile Microsoft Windows için çıkış yapmıştır. Çıkışından yaklaşık 3 ay sonra 4 milyondan fazla kopya sattı. Oyunun ilk ana sürümü Windows platformunda 20 Aralık 2017'de erken erişimden çıkarak yayınlandı. Xbox One versiyonu 12 Aralık 2017'de piyasaya sürüldü. Mobil battle-royale oyunlarının artmasıyla birlikte PUBG Mobile 9 Şubat 2018'de Çin'de ilk çıkışını yaptıktan sonra 19 Mart 2018'de Android ve İOS platformları için ücretsiz olarak yayınlandı.

  Oyunseverlerin en beğendiği ve keyif aldığı çok oyunculu rekabetçi oyunlar arasında yer alan PUBG'nin, sistem gereksinimleri oldukça merak ediliyor. Peki, PlayerUnknown's Battlegrounds oynamak için nasıl bir PC sistemine sahip olmanız gerekiyor? PUBG PC sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve minimum sistem gereksinimleri! PUBG kaç GB? Sizler için derledik...

  PUBG grafikleri ortalama donanımlı bir PC sistemine sahip olmayı gerektiriyor. Oyunun yüklenmesi için istenilen depolama alanı 33 GB yer kaplamaktadır.

  Veri analiz sitesi Sensor tower tarafından hazırlanan bir rapora göre, Tencent Games'in sevilen battle royale oyunu PUBG Mobile Temmuz 2021'de 299 milyon dolar gelirle dünyanın en çok hasılat yapan mobil oyunu oldu.

  Sadece yedi ayda, PUBG Mobile 1,5 milyar dolarlık geliri aştı ve büyük olasılıkla Ağustos ayında 2 milyar dolarlık sınırı aşacak. Ayrıca Temmuz, oyun tarihindeki en yüksek gelir ayıydı ve bu, PUBG Mobile'ın gelir tablosunda ikinci kez üst sıralarda yer almasını sağladı.

  Haberler.com - Son Dakika Haberleri

  Yazı kaynağı : www.haberler.com

  PUBG Sistem Gereksinimleri, PUBG Minimum Sistem Gereksinimleri

  PUBG Sistem Gereksinimleri Nedir?

  PUBG Sistem Gereksinimleri Nedir?

  2017 yılında piyasaya sürülen battle royale oyunu PUBG, eski popülerliğinden bir hayli uzak olsa da hâlâ milyonlarca oyuncu tarafından oynanmaya devam ediyor. Yıllardır Steam'in en popüler oyunları arasında yer alan Krafton Inc. imzalı yapım, ayrıca günümüzün en çok oynanan hayatta kalma oyunlarından biri.

  Piyasaya sürüldüğü ilk dönemlerde optimizasyon sorunlarıyla eleştiri toplayan PUBG, şu sıralar çok daha stabil bir şekilde çalışabiliyor. Öyle ki günümüzde satın alacağınız ortalama bir bilgisayar, PUBG'yi ortalama ayarlarda çalıştırmak için yeterli olacaktır. Peki, her ay milyonlarca oyuncu tarafından oynanan PUBG sistem gereksinimleri nedir? Ne kadarlık bir bilgisayar PUBG'yi çalıştırır? Gelin PUBG kaç GB, PUBG sistem gereksinimleri nelermiş yakından bakalım.

  PUBG sistem gereksinimleri:

  PUBG için sistem gereksinimlerini gösteren bu veriler, PUBG Steam sayfasından alınmıştır.

  PUBG oynayabileceğiniz bir bilgisayarın fiyatı ne kadar?

  Piyasaya çıktığı ilk dönemlerde bilgisayarları epey yoran bir oyun olan PUBG, yıllar içerisinde gelen güncellemeler ve gelişen bilgisayar bileşenleri sayesinde günümüzde ortalama bir bilgisayar ile rahatça oynanabiliyor. Bu noktada PUBG minimum sistem gereksinimleri için gereken donanımlar artık eski nesil olduğu için satışta bulunmuyor.

  Öte yandan günümüz şartları için güncel sayılabilecek bileşenlerle donatılmış 4.500 – 5.500 TL arası bir bilgisayar, PUBG önerilen sistem gereksinimlerinin de üzerine çıkarak oyunculara daha keyifli bir deneyim sunabilir.

  PUBG nasıl bir oyun?

  Oyunlarla az çok ilgisi olan herkesin aşina olduğu bir oyun olan PUBG, hayatta kalma türünün en popüler örneklerinden biri. 100 kişinin uçakla bir adaya bırakıldığı oyunda oyuncular, üzerlerinde hiçbir ekipman olmadan oyuna başlıyor ve haritada silah, mermi, enerji içeceği, ağrı kesici, bomba, sağlık eşyası gibi materyalleri topluyor.

  Oyuncular bu eşyaları toplayıp savaşırken harita da çevreden yayılan gazlarla bir yandan daralıyor. Bu noktada oyuncuların yapmaları gereken şeyse gazdan kaçıp güvenli bölgelere ilerlerken aynı zamanda karşılarına çıkan düşmanları alt etmek.

  PUBG için sistem gereksinimleri nelermiş incelediğimiz içeriğimizin burada sonuna geliyoruz. Bunun gibi daha fazla içeriğe ulaşmak için sitemizi takip edebilir, PUBG hakkındaki düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

  Yazı kaynağı : www.webtekno.com

  PUBG sistem gereksinimleri neler? 2019 PUBG kaç GB yer kaplıyor?

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap