Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  ptt kargo çalışma günleri

  1 ziyaretçi

  ptt kargo çalışma günleri bilgi90'dan bulabilirsiniz

  PTT saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor? 2022 PTT kargo mesai, öğle arası saatleri - Yeni Şafak

  PTT saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor? 2022 PTT kargo mesai, öğle arası saatleri - Yeni Şafak

  PTT'nin posta, banka ve kargo hizmetlerinden yararlanacak olan vatandaşlar için PTT çalışma saatlerini merak etmekte. Peki, güncel PTT kargo açılış ve kapanış saatleri, PTT kargo öğle arası saati ne?

  PTT hafta içi ve cumartesi günleri 08.30 - 17.30 arası hizmet vermektedir. Pazar günleri ve resmi tatillerde ise kapalıdır. PTT çalışma saatleri ile ilgili güncel bilgi için en yakın PTT sorgulama linki üzerinden bilgi alabilirsiniz. Koronavirüs salgını nedeniyle bazı bölgelerde çalışma saatlerinde değişiklik olabiliyor.

  PTT'den yapılan açıklamaya göre hijyen koşullarının sağlanması amacıyla 12.30 - 13.30 saatleri arasında PTT iş yerleri kapatılmıştır. İllerde oluşacak şartlara ve durumlara göre mesai düzenlemesi için İl Başmüdürlerimiz de yetkilendirilmiştir.

  Posta sektörünün üst kurulu BTK tarafından dağıtım hizmetlerinin aksamadan yürütülmesi yönündeki talimatı doğrultusunda her türlü önlem alınarak bütün gönderi türlerine ait dağıtım hizmetlerimiz verilmektedir. Kayıtlı gönderilerin tesliminde ise temassız teslim modeli geliştirilerek uygulamaya konulmuştur. PTT Kargo hafta içi ve cumartesi günleri çalışmaktadır. Pazar günü ve resmi tatillerde hizmet vermemektedir.

  PTT Kargo takip hizmeti, PTT’nin resmi internet sayfası ve e-Devlet kapısı üzerinden sunulan online hizmettir. Tüm PTT müşterileri web sayfası ve mobil uygulama üzerinden günün her saatinde sorgulama işlemi yapabilir. PTT Kargo gönderi sorgulama sayfası üzerinden kargonun durumu hakkında kolayca bilgi edinebilirsiniz.

  Bilgisayar ya da akıllı cihazlarınızdan PTT resmi internet sayfasına giriş yapın.

  Sayfa açıldıktan sonra, ekranın sağ üst kısmında bulunan menü seçeneğine tıklayın. Açılan menü

  kategorisinden “Gönderi Takibi” yazısına basın.

  Tarayıcınızda yeni sekmede gönderi takip sayfası açılır. Bu sayfa üzerinde barkod numarası ve

  güvenlik kodu bilgilerinin girilmesi beklenir.

  Bütün bilgilerinizi doğru ve eksiksiz bir şekilde yazdıktan sonra, kargonuzun durumunu öğrenmek için

  “sorgula” seçeneğine basın.

  PTT müşteri hizmetlerine 444 1 788 numaralı telefonla ulaşabilirsiniz.

  Bulunduğunuz yere en yakın PTT şubesinin nerede olduğunu il ve ilçe bilgisini girerek aşağıdaki bağlantı linkini kullanarak bulabilirsiniz.

  EN YAKIN PTT ŞUBESİ SORGULAMA İÇİN TIKLAYIN

  PTT BANK NEDİR?

  PTT hesaplarında yer alan bakiyelerin çekilmesi için kullanılmaktadır. PTT hesabına para yatırmak için kullanılabilir. Anlaşmalı bankalara ait kredi kartlarının taksit ödemeleri gerçekleştirilmektedir. Mobil havale kabul işlemleri gerçekleştirilebilir.

  PTT BANK MOBİL UYGULAMASINI İNDİR

  Yazı kaynağı : www.yenisafak.com

  PTT Çalışma Saatleri 2022, PTT Kargo Saat Kaçta Açılıyor Ve Kaçta Kapanıyor? Güncel Postane Açılış Kapanış Saatleri - Son Dakika Haberi - FotoHaber - Yaşam

  PTT Çalışma Saatleri 2022, PTT Kargo Saat Kaçta Açılıyor Ve Kaçta Kapanıyor? Güncel Postane Açılış Kapanış Saatleri - Son Dakika Haberi - FotoHaber - Yaşam

  PTT Saat Kaçta Açılıyor Ve Kapanıyor?

  PTT şubeleri sabah 8.30'dan 12.30'a kadar açıktır. 1 saatlik öğle yemeği arasının ardından saat 13.30'dan 17.30'a kadar açık kalır ve 17.30 kapanmaktadır. Türkiye'nin her yerinde bu çalışma saati sabittir. Diğer detayları aşağıdan okuyabilirsiniz.

  Pazartesi: Açılış 08:30 - Kapanış 17:30 - Öğle Arası 12:30 - 13:30 Arası

  Salı: Açılış 08:30 - Kapanış 17:30 - Öğle Arası 12:30 - 13:30 Arası

  Çarşamba: Açılış 08:30 - Kapanış 17:30 - Öğle Arası 12:30 - 13:30 Arası

  Perşembe: Açılış 08:30 - Kapanış 17:30 - Öğle Arası 12:30 - 13:30 Arası

  Cuma: Açılış 08:30 - Kapanış 17:30 - Öğle Arası 12:30 - 13:30 Arası

  Cumartesi: Kapalı

  Pazar: Kapalı

  Yazı kaynağı : www.sabah.com.tr

  PTT cumartesi günleri açık mı? PTT saat kaçta açılıyor kaçta kapanıyor? İşte PTT kargo çalışma saatleri

  PTT cumartesi günleri açık mı? PTT saat kaçta açılıyor kaçta kapanıyor? İşte PTT kargo çalışma saatleri

  PTT şubelerinde, sadece kargo hizmeti değil bankacılık işlemleri de yapılabiliyor. Ülkenin en geniş dağıtım ağına sahip ve güvenilirliği ile oldukça talep gören PTT’nin hafta içi ve hafta sonu çalışma saatleri kullanıcılar tarafından merak ediliyor. Bilindiği üzere bir devlet kurumu olan PTT resmi tatillerde çalışmazken, idari tatillerde faaliyetlerine devam etmişti. İşte, PTT çalışma saatleri hakkında bilinmesi gereken detaylar…

  PTT SAAT KAÇTA AÇILIYOR KAÇTA KAPANIYOR?

  Posta ve Telgraf Teşkilatı (PTT) hafta içi her gün (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma) ve hafta sonu (Cumartesi) günleri, sabah saat 08.30’da açılıyor ve akşam 17.30’da kapanıyor.

  PTT ÖĞLEN TATİLİ SAAT KAÇTA VE KAÇ SAAT SÜRÜYOR?

  PTT çalışanları saat 12.30’da öğlen tatili veriyor ve 1 saat çalışmalarına ara veriyor. Saat 13. 30’da öğlen tatili sona eriyor.

  PTT KARGO HAFTA SONU AÇIK MI?

  PTT bir kamu kurumu ve onlarla eş zamanlı çalışmasına rağmen, cumartesi günleri tatil yapmıyor ve faaliyetlerine devam ediyor. Vatandaşlar, kargo teslimatlarını PTT şubelerine cumartesi günü verebiliyor. Ancak cumartesi günleri kargo dağıtımı gerçekleşmiyor. Hafta sonu PTT çalışma saatleri ise hafta içi ile aynı. PTT şubeleri cumartesi günleri saat 08.80 ile 17.30 saatleri arasında açık oluyor.

  Pazar günleri ise PTT kapalı oluyor.

  Yazı kaynağı : www.posta.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap