Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  programsız windows 10 etkinleştirme

  1 ziyaretçi

  programsız windows 10 etkinleştirme bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Windows 10 Programsız Etkinleştirme - Ergezer

  Windows 10 Programsız Etkinleştirme - Ergezer

  Windows 10 ürününüzün etkileştirilmesini CMD yöntemiyle basit bir şekilde yapabilirsiniz. Lisans kutunuzun üzerinde yer alan ürün kodunu aşağıdaki yöntemle bilgisayarınıza girebilir ve ürününüzü yasal olarak etkinleştirebilirsiniz.

  1. Başlat Menüsü’ne tıklayın ve ardından  arama kutucuğuna CMD yazın “Komut İstemi” seçeneğine sağ tıklayarak Yönetici Olarak Çalıştırın. Çıkan soruya Evet diyin ve aşağıdaki adımları takipedin.


  2. CMD Komut İstemi’ne slmgr /ipk yourlicensekey yazın. (Windows sürümünüze uygun olan kodu aşağıdan seçerek yourlicensekey yerine  kodu yapıştırın)ve  Enter tuşuna basın.


  Windows 10 Etkinleştirme Kodu 2022

  Home N: 3KHY7-WNT83-DGQKR-F7HPR-844BM

  Home: TX9XD-98N7V-6WMQ6-BX7FG-H8Q99

  Home Country Specific: PVMJN-6DFY6-9CCP6-7BKTT-D3WVR

  Home Single Language: 7HNRX-D7KGG-3K4RQ-4WPJ4-YTDFH

  Professional N: MH37W-N47XK-V7XM9-C7227-GCQG9

  Professional: W269N-WFGWX-YVC9B-4J6C9-T83GX

  Education N: 2WH4N-8QGBV-H22JP-CT43Q-MDWWJ

  Education: NW6C2-QMPVW-D7KKK-3GKT6-VCFB2

  Enterprise N: DPH2V-TTNVB-4X9Q3-TJR4H-KHJW4

  Enterprise: NPPR9-FWDCX-D2C8J-H872K-2YT43


  3. Etkinleştirme kodunun işleme alınmasına izin verin, işlemin tamamlanmasını biraz bekleyebilirsiniz bu adımda.


  4. Bu adımdan sonra bu komutu slmgr /skms kms8.msguides.com yazıyoruz ve entere basıyoruz. Sizi KMS sunucusuna bağlamaya yarayan koddur.

  5. KMS sunucusuna başarıyla bağlandığınızda, slmgr /ato komutunu yazın ve entere basın. Bu kod, size Windows’un başarılı bir şekilde etkinleştirildiğini söyleyen bir mesaj gösterecektir.


  KOD DOSYASI İLE OTOMATİK ETKİNLEŞTİRME

  Diğer bir yöntem ise aşağıdaki kodu notepad programına yapıştırın ve uzantısını .txt değilde .cmd yapın. Virüs programınız var ise devre dışı bırakmayı unutmayın. Virüs değildir ancak kod yapısından dolayı virüs olarak algılanıp silinebilir.

   Bu yöntemi uygulamak için buradaki dosyayı indirin ve sağ tıklayarak Yönetici Olarak Çalıştırın. Bir süre bekledikten sonra ekranda etkinleştirildi bilgisini görebilirsiniz.


  Yazı kaynağı : www.ergezer.com

  1 Dakika’da WİNDOWS 10 Etkinleştirme Programsız

  1 Dakika’da WİNDOWS 10 Etkinleştirme Programsız

  win10 etkinleştirme

  WİNDOWS 10 işletim sistemi kullanıcısıysanız ve Windows Crack işleminden sıkıldıysanız Programsız Windows 10 etkinleştirme için 1 dakika’da işlem

  Merhaba Sn Windows 10 kullanıcıları Bu yazımda sizleri büyük bir dert’den kurtarabilmek içinn WİNDOWS 10 işletim sistemini Programsız etkinleştirme yönteminden bahsedeceğim.

  Windows 10 Programsız Etkinleştirme Yöntemi

  Windows 10 Kullanıcısıysanız Windows 10 işletim sistemini aşağıdaki işlemleri gerçekleştirerek Etkin hale getirebilirsiniz.

  1) Öncelikle CMD’yi Yönetici Olarak Açmalısınız ( Başlat Cmd yazın ve sağ tuş yönetici olarak tıklayın )

  2) Açılan pencereye Kod= cscript slmgr.vbs kodunu yapıştırın ve Boşluk Bıraktıktan sonra /ipk Yazın
  Aşağıdaki gibi olmalı tırnak işaretleri hariç
  cscript slmgr.vbs /ipk

  3) Bilgisayarınızda yada Cihazınızda Windows işletim sisteminin hangi sürüm olduğunu öğrendikten sonra Aşağıdaki seriallerden uygun olanı seçin

  Home/Core – TX9XD-98N7V-6WMQ6-BX7FG-H8Q99

  Home/Core (Country Specific) – PVMJN-6DFY6-9CCP6-7BKTT-D3WVR

  Home/Core (Single Language) – 7HNRX-D7KGG-3K4RQ-4WPJ4-YTDFH

  Home/Core N – 3KHY7-WNT83-DGQKR-F7HPR-844BM

  Professional – W269N-WFGWX-YVC9B-4J6C9-T83GX

  Professional N – MH37W-N47XK-V7XM9-C7227-GCQG9

  Enterprise – NPPR9-FWDCX-D2C8J-H872K-2YT43

  Enterprise N – DPH2V-TTNVB-4X9Q3-TJR4H-KHJW4

  Education – NW6C2-QMPVW-D7KKK-3GKT6-VCFB2

  Education N – 2WH4N-8QGBV-H22JP-CT43Q-MDWWJ

  Enterprise 2015 LTSB – WNMTR-4C88C-JK8YV-HQ7T2-76DF9

  Enterprise 2015 LTSB N – 2F77B-TNFGY-69QQF-B8YKP-D69TJ

  Enterprise 2016 LTSB – DCPHK-NFMTC-H88MJ-PFHPY-QJ4BJ

  Enterprise 2016 LTSB N – QFFDN-GRT3P-VKWWX-X7T3R-8B639

  Doğru serial’i belirledikten sonra Cmd Ekranında yazdığınız kodun yanına serialinizi yapıştırın
  Kod = cscript slmgr.vbs /ipk MH37W-N47XK-V7XM9-C7227-GCQG9

  Serial’i yapıştırdıkdan sonra enter’a basın ve sonrasında Bu kodu yazın
  Kod = cscript slmgr.vbs /skms kms.lotro.cc

  Kodu yazdıktan sonra Enter’a basarak işlevi gerçekleştirin ve son olarak bu kodu yapıştırın
  Kod = cscript slmgr.vbs /ato

  Bu kodu’da yazdıktan sonra Enter’a basın

  İkinci Yöntem ile Windows 10 Etkinleştirme

  Yukarıdaki işlem’de Hata alan Okurlarım için diğer bir çözüm yöntemini aşağıda belirtiyorum.

  1- Aşağıda verdiğim kodu kopyalayın daha sonra masaüstünüzde yeni metin belgesi oluşturun Yeni Metin Belgesini Masaüstünde Sağ Tuş tıklayarak Oluşturabilirsiniz.

  Yazı kaynağı : baristekin.com.tr

  Windows 10 Etkinleştirme (Programsız)

  Windows 10 Etkinleştirme (Programsız)

  Windows 10 Etkinleştirme (programsız); Dünya üzerinde en çok kullanılan ve herkes tarafından da oldukça sevilen işletim sistemlerinden birisi Windows 10 oldu. Eğer sende bu işletim sistemini kullanmak istiyorsan Windows 10 etkinleştirme (programsız) işlemini adım adım anlatıyoruz.

  Windows 10 Etkinleştirme (Programsız)

  Bilgisayar kullanıcılarının büyük bir kısmı Windows kullandığı için, piyasaya sürülen neredeyse bütün yazılımlar da Windows 10 uyumlu olarak üretiliyor. Hem kullanıcılar hem de üreticiler tarafından bu derece önem verilen kullanılan Windows 10 işletim sistemini sen de kullanıyorsundur.

  Yeni aldığınız bir bilgisayarda Windows 10 işletim sistemi hazır olarak kurulu gelebileceği gibi kendin de sonrada Windows 10’u bilgisayarına kurabilirsin. Ancak orijinal Windows 10 sürümünü satın almak istediğin zaman belli bir tutar ödemek durumunda kalırsın ve bazen bu da bütçeni zorlayabilir. Bu nedenler, tamamen ücretsiz Windows 10 etkinleştirme (programsız) nasıl yapılır sana anlatıyoruz.

  Windows 10 Etkinleştirme Anahtarı

  Eğer Windows 10 etkinleştirme için elinde bir kodun varsa bunu kullanarak, oldukça kolay bir şekilde Windows 10 işletim sistemini etkinleştirerek hata vermesinden kurtulabilirsin. Ancak herhangi bir Bedava Windows 10 Pro Key, Windows 10 Ürün Anahtarı Bedava sahip değilsen, buradaki anahtarları kullanarak ve Windows 10 etkinleştirme (programsız) için aşağıda seninle paylaştığımız adımları takip ederek, yine sorunsuz bir şekilde Windows 10 etkinleştirme (programsız) işlemini yapabilirsin.

  Windows 10 etkinleştirme yapmak için denemen gereken ilk yöntem, manuel olarak Windows 10 etkinleştirme anahtarını girmek olacak. Windows 10 etkinleştirme için en kolay ve en kullanışlı olan yöntem budur. Ancak bu işlemi yaparken hata alıyorsan veya etkinleştirme işlemini yapamadıysan da aşağıdaki 2. yöntemi deneyebilirsin.

  Windows 10 Pro Etkinleştirme

  Windows 10 etkinleştirme (programsız) işlemini yapman için ilk önce hangi Windows 10 sürümünü kullandığını bilmen gerekiyor. Hangi Windows 10 sürümünü kullandığını öğrenmek için ise masaüstüne geldikten sonra “Bilgisayarım” simgesine sağ tıklayarak “Özellikler” seçeneğini açman gerekiyor. Bu seçeneğe tıkladıktan sonra kullandığın Windows sürümünü hemen öğrenebilirsin. Kullandığın Windows sürümünü öğrendikten sonra ise aşağıda senin için paylaştığımız Windows 10 etkinleştirme kodlarından uygun olanını kullanabilirsin.

  Aşağıda verdiğimiz ücretsiz Windows 10 ürün anahtarlarından senin için uygun olanı seçtikten sonra ise “CMD” yani “Komut istemi uygulaması”nı yönetici olarak çalıştırman gerekiyor. Eğer yönetici olarak çalıştırmazsan maalesef yazdığın komutlar sisteme işlenmeyecek ve Windows 10 etkinleştirme işlemini yapamayacaksın.

  Windows 10 Etkinleştirme CMD

  CMD komut istemini yönetici olarak çalıştırdıktan sonra ise şu adımları takip etmen gerekiyor:

  CMD ekranını açtıktan sonra ilk önce “slmgr /ipk” komutunu yazın. Ekrana bu komutu yazdıktan sonra ise bir boşluk bırakarak, aşağıda senin kullandığın Windows 10 sürümü ile uyumlu olan lisans anahtarı kodunu yapıştırın. Yani ekranda şöyle bir şekilde görünmesi gerekiyor:

  “slmgr /ipk NW6C2-QMPVW-D7KKK-3GKT6-VCFB2”

  Bu şekilde, uygun komutu yazdıktan sonra “Enter” tuşuna basarak programın komutu çalıştırmasını sağlıyoruz. Eğer bu şekilde doğru komutu ve doğru anahtarı yazdıysan, işlemin tamamlanmasının ardından Windows’un etkinleştirme için uygun olduğuna dair onay mesajı alacaksın. Onay mesajını aldıysa, Windows 10 etkinleştirme (programsız) işlemini başarılı bir şekilde yapabileceğin anlamına geliyor.

  Sıradaki işlem ise “slmgr /skms kms8.msguides.com” komutunu yazıp yine “Enter” tuşuna basarak KMS serverına bağlanman gerekiyor. KMS server’ına bağlandığına dair uygun mesajı aldıysan son 1-2 adım kalıyor. Bağlantıyı da doğru bir şekilde yaparak neredeyse işlemi bitirdin demektir. Şimdi sıradaki adımları da tamamlayarak Windows 10 etkinleştirme (programsız) tamamlayalım.

  Microsoft Office Ücretsiz Lisans Anahtarı

  Windows 10 Ürün Anahtarı 2023

  Windows 10 etkinleştirme işlemini tamamlamak için, KMS server’ına bağlandıktan sonra, CMD komut istemi ekranına “slmgr /ato” yazarak “Enter” tuşuna basın. Bu komutu da doğru bir şekilde yazıp girdiysen yine bir mesaj alacaksın. Windows 10 etkinleştirme (programsız), sürekli Windows crack işleriyle uğraşmaktan sıkılan ve kalıcı olarak Windows 10 etkinleştirme yapmak isteyenler için işte bu kadar kolay.

  Yukarıda sana anlattığımız yöntemleri takip ederek Windows etkinleştirme programsız işlemini oldukça kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsin. Yukarıda anlattığımız yöntemleri izleyerek ve aşağıda da senin için paylaştığımız güncel Bedava Windows 10 Pro Key, Windows 10 Ürün Anahtarı Bedava kullanarak sen de 1 dakika gibi kısa bir süre içerisinde Windows 10 etkinleştirme (programsız) işlemini tamamlayabilirsin.

  Windows Etkinleştirme Programsız Yöntemi

  Windows 10 etkinleştirme işlemini sorunsuz olarak tamamlamak için kullanabileceğin bir diğer yöntemi de şu şekilde anlatabiliriz:

  İlk önce, bilgisayarının CMD komut istemini yönetici olarak açman gerektiğini yeniden hatırlatalım. Bunun için kısayol olarak Windows tuşu + R tuşuna basabilirsin. CMD ekranını açtıktan sonra ise “cscript slmgr.vbs” yazdıktan sonra bir boşluk bırakın ve “/ipk” yazın. Bu komutu yazdıktan sonra ise “Enter” tuşuna basarak komutu çalıştırın.

  Komutun doğru bir şekilde çalışması için şu şekilde görünmeli: “cscript slmgr.vbs /ipk

  Ardından, aşağıda paylaştığımız Windows 10 etkinleştirme kodlarından, kullandığın bilgisayarın sürümü için uygun olan kodu kopyalayarak ekrana yapıştırın ve yine “Enter” tuşuna basın. CMD komut istemi gerekli işlemleri tamamladıktan sonra Windows 10 etkinleştirme (programsız) başarılı ile tamamlanmış oluyor. Güle güle kullanın.

  Professional: W269N-WFGWX-YVC9B-4J6C9-T83GX

  Professional N: MH37W-N47XK-V7XM9-C7227-GCQG9

  Enterprise: NPPR9-FWDCX-D2C8J-H872K-2YT43

  Enterprise N: DPH2V-TTNVB-4X9Q3-TJR4H-KHJW4

  Education: NW6C2-QMPVW-D7KKK-3GKT6-VCFB2

  Education N: 2WH4N-8QGBV-H22JP-CT43Q-MDWWJ

  Home Single Language: 7HNRX-D7KGG-3K4RQ-4WPJ4-YTDFH

  Home Country Specific: PVMJN-6DFY6-9CCP6-7BKTT-D3WVR

  Home: TX9XD-98N7V-6WMQ6-BX7FG-H8Q99

  Home N: 3KHY7-WNT83-DGQKR-F7HPR-844BM

  Yazı kaynağı : mobildiyari.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap