Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  prey türkçe dublaj izle

  1 ziyaretçi

  prey türkçe dublaj izle bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Prey izle, 1080P Türkçe Dublaj izle - 720pizle

  Av Günü Türkçe Dublaj 720P

  537İZLENME

  0BEĞEN

  0BEĞENME

  Yazı kaynağı : hdizlefilmleri.com

  Prey (2022) Türkçe Dublaj ve Altyazılı Full HD 1080p İzle

  Prey

  Av Günü

  Av Günü

  Türkçe dublajıyla sizlere sunacağımız Av Günü filminin konusunu kafa dinlemeye ve birlikte eğlenmeye karar veren beş arkadaşın başına gelen gerilim dolu olayları oluşturmaktadır. 4k filmlerimiz arasında Prey ismiyle de bulabileceğiniz macera, dram ve gerilim yüklü filmde Thomas Sieben hem senaristlik hem de yönetmenlik yapmaktadır. Heyecanı aniden doruklara taşıyan bu yapımda David Kross, Hanno Koffler ve Maria Ehrich isimleri de başroldeki simaları oluşturmaktalardır.
  Roman ile erkek kardeşi Albert için özel bir gün yaklaşmaktadır. Evlenmeden hemen öncesinde Roman sonsuza dek hatırlanacak bir veda partisi yapmak ister. Ama bu sefer bu veda partisi sıradan bir parti olmamalıdır ve sadece samimi üç dostlarını da içeren bir erkekler kafa dinleme günü olmalıdır. Bu yüzden Roman ile erkek kardeşi Albert hemen gözlerden uzak bir ortamda baş başa kalabilecekleri ve doğayı daha yakından tanıyabilecekleri bir ormanda kamp kurmaya karar verirler.
  Roman ve Albert hemen üç dostlarını da yanlarına alıp güzel bir ormanda kamp kururlar ve hemen ormanı tanımak için yürüyüşe çıkarlar. Henüz yolu yarılamamışlardır ki ormanın içinden bir silah sesi yükselir. Bu sese başta aldırış etmezler çünkü ormanda birilerinin avlandığını düşünürler. Bu ilk silah sesini avcılardır diye geçiştiren grup bu vurdumduymazlıklarının ve bilgisizliklerinin bedelini çok geçmeden ödemeye başlarlar.
  İlk silah sesinden sonra sıradaki kurşun dostlarından birine isabet ettiğinde grup neler olduğunu çözmeye çalışır ancak buna fırsat kalmadan hepsinin üstüne tek tek kurşunlar yağmaya başlar. İşte o an da herkes ormanda bir avcı olduğunu ancak avlananların hayvan değil, ta kendileri olduğunu fark ederler. Bir an da ortaya çıkan bu avcı sadece sıradan bir manyak mıdır, yoksa bu eyleminin ardından gruptan birileri ile olan düşmanlığı mı yatmaktadır? Roman ve Albert ve dostları bu manyağın elinden kurtulmayı başarabilecekler midir, yoksa bu avcı hepsini tek tek avlayacak kadar yetenekli midir?

  Yazı kaynağı : www.fullhdfilmizlesene.pw

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap