Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  prefabrik yüzme havuzu fiyatları

  1 ziyaretçi

  prefabrik yüzme havuzu fiyatları bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Havuz Sistemleri & Fiyatları

  Favori arama adı 30 karakterden fazla olamaz.

  Aynı isimli kayıtlı favori aramanız var.

  Favori arama adı girin.

  Çok fazla favori arama kaydı oluşturdunuz. Daha sonra tekrar deneyin.

  Yazı kaynağı : www.sahibinden.com

  Prefabrik Havuz

  Prefabrik Havuz Fiyatları

  Prefabrik Havuz Fiyatları

  Prefabrik Havuz Fiyatları konusunda reel sektöre bakıldığında en uygun fiyat seçeneklerinin firmamızda olduğu rahatlıkla görülecektir. Prefabrik havuzlar diğer havuzlara göre çok daha hesaplıdır, en önemli özelliği ise dayanıklılığı ve hızlı kurulumudur. Yapı Havuz, Prafabrik havuz ürünleri ise 10 yıl garantilidir. Bu havuzlarımız Kullanılan havuz filtrasyon ekipmanları TSE 11899 ve UHE (Ulusal Havuz Enstitüsü) standartlarında üst düzey hijyen sunmaktadır.

  Prefabrik havuz fiyatları 15.000 ₺ den başlamaktadır, havuz sektöründe en çok tercih edilen modellerdir.

  Yapı Havuz Prafabrik ürünleri sırasıyla, RIO BARI (Standart Prefabrik Havuzlar), RIVA KRETA (Standart Prefabrik Havuzlar), RILAX LAGO (Standart Prefabrik Havuzlar), RILAX (Jakuzili Tip Fiber Merdivenli Standart), ZODIAC ORGINAL (Zemin Üstü, Yarı Gömme Portatif), AZTECK (Zemin Üstü, Yarı Gömme Portatif), TİCARİ ve SOSYAL Havuz Sistemleri, ÇOKLU HAVUZ (Proje Havuzları), KD TECK (Zemin Üstü, Portatif) modellerinden oluşmaktadır.

  Sektörde birçok prafabrik havuz üreticisi vardır, fakat 20 yılı aşkın tecrübe ve binlerce refarans ile Yapı Havuz öncü firmaların başında gelmektedir.

  Yapı Havuz aynı zaman dünyanın en büyük havuz üreticisi Zodiac Group Int ‘nin Türkiye temsilcisi ve çözüm ortağıdır.

  Prefabrik Havuz Fiyatları 2022 için şirketimizi arayarak ve bütçenize en uygun havuzları yaptırabilirsiniz.

  prefabrik havuz fiyatları

  İnternet sitesi üzerinde bulunmakta olan prefabrik havuz fiyat listesi üzerinden kendinize en uygun olan bütçeyi belirleyebilir ve bu şekilde siparişiniz çok daha doğru bir şekilde belirlemiş olursunuz.

  Otellere veya evlere prefabrik havuz yaptırmak isteyen kişilerin en çok merak ettiği konulardan bir tanesi fiyat oluyor. Fiyat hakkında detaylı bir şekilde bilgi almak istiyorsanız internet sitemiz üzerinde bulunmakta olan prefabrik havuz fiyat listesi üzerinden kendinize en uygun olan bütçeyi belirleyebilir ve bu şekilde siparişiniz çok daha doğru bir şekilde belirlemiş olursunuz.

  Uzun zamandan beri prefabrik havuz konusunda profesyonel olarak çalışmalarımıza devam ettiğimiz için size de profesyonel olarak hizmet vermekten dolayı gurur duyarız. 20 yılı aşkın tecrübemiz sayesinde artık çalışanlarımız ile beraber oturacak güçlü bir kadro kurmayı başardık. Prefabrik havuz fiyatları konusunda aklınıza takılan herhangi bir konu olursa internet sitemiz üzerinden bizimle kolay bir şekilde iletişime geçebilirsiniz.

  Prefabrik havuz ile ilgili olarak siparişinizi tamamladıktan sonra ekip arkadaşlarımız sadece 7 gün içerisinde gerekli olan tüm kurulum işlemleri tamamlayacak ve prefabrik havuzu size teslim edecektir. İnternet sitemiz üzerinde bulunmakta olan fiyat listesi size satın almak istediğiniz ürünlerin boyutu ve fiyatı hakkında detaylı bir şekilde bilgi verecektir. Fiyat listesi üzerinden bütçenize en uygun olan havuzu modelli belirledikten sonra detaylı bir şekilde görüşmek için yine bizimle iletişime geçme şansına sahipsiniz. Aynı zamanda Türkiye'nin dört bir tarafında bulunmakta olan şubelerimiz sayesinde isterseniz yüz yüze görüşme yapabilir ve bu şekilde prefabrik havuz kurma işlemleri kısa süre içerisinde başlatabilirsiniz.

  Havuzların kurulmasındaki temel amaçlardan bir tanesi estetik olarak güzel bir görüntü sağlamak veya sevdiklerinizle beraber keyifli vakit geçirmektir. Amacınız her ne olursa olsun internet sitemizde bulunmakta olan havuz modelleri hedeflediğiniz unsurlar için yeterli olacaktır. Prefabrik havuz fiyatları 2022 yılı için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Profesyonel bir şekilde hizmet almak istiyorsanız sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

  Günümüzde insanların büyük bir bölümü artık yeri kazarak havuz yapmak yerine çok daha kolay bir yöntem olan prefabrik havuz kullanmayı tercih ediyor. Prefabrik havuzlar sayesinde oldukça kısa süre içerisinde havuz sahip olabiliyor ve bunun yanında oldukça düşük ücretler ödüyorsunuz.

  Eğer siz de hazır havuz fiyatları hakkında detaylı bir şekilde bilgi almak istiyorsanız yapihavuz.com.tr sitesini ziyaret ederek sunmuş olduğumuz tüm fırsatları kendiniz de inceleyebilirsiniz. İnternet sitemiz üzerinden bulunmakta olan fiyat listesi sayesinde hazır havuzları fiyatları hakkında detaylı bir şekilde bilgi almanızda mümkün olacaktır.

  Uzun zamandan beri bu sektör içerisinde yer alan tecrübeli çalışanlarımız ile beraber sizlere kaliteli hizmet sunabilmek adına elimizden geleni yapıyoruz. Kullanmakta olduğumuz dayanıklı malzemeler sayesinde havuzunuzu kurduktan sonra gerekli bakım ve onarım işlemleri konusunda da sizlere yardımcı oluyoruz. Eğer siz de havuz sahibi olmak istiyorsanız hemen siparişinizi vererek 7 gün içerisinde tüm işlemlerin tamamlanması için ilk adımı atmış olacaksınız. Diğer firmalara göre oldukça uygun fiyat ve kaliteli malzeme sahibi olduğumuz için bugüne kadar birçok müşteri ile çalışma fırsatına sahip olduk.

  Eğer siz de bizimle çalışan mutlu müşterilerimizin arasında yer almak istiyorsanız tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek olacaktır. Sahip olmak istediğiniz prefabrik havuz modelini tam olarak belirledikten sonra bize telefon veya mail yolu ile başvuru yaparak gerekli olan tüm işlemleri hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Ekip arkadaşlarımız size en doğru bilgileri verecek ve özellikle fiyat konusunda size yardımcı olacaktır.

  Prefabrik havuzlar günlük hayatta aile ve arkadaşlarınız ile eğlenmek için veya ortamın çok daha şık görünmesi için kullanılabilir. Kullanım amacınız her ne olursa olsun uygun fiyat skalamızla en kaliteli hizmetlerden faydalanmanız mümkün olacaktır.

  Dünyada olduğu gibi ülkemizde de yaygın kullanılan havuz modelleridir. Hazır havuzlar hem kurulum süresi ve maliyet olarak daha ekonomik olduğu için tercih edilen havuz sistemleridir.

  Yapı Havuz, dünyanın bir numaralı havuz üreticisi ve 120 yıllık tecrübeye sahip olan “Zodiac Group Int.” İle yurtiçinde ve yurtdışında, 3300’ü aşan anahtar teslimi projeye imza atmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

  Yapı Havuz, çevre ve insan sağlığına önem vermektedir, bu sebeple geri dönüşümü mümkün olan çevre dostu malzemeler kullanılarak üretimlerini gerçekleştirmektedir. Yapı Havuz, hazır havuz sistemleri 7 (yedi) iş günü gibi kısa bir süre içerisinde projeyi tamamlar ayrıca satış sonrası servis ve yedek parçaları ise 10 yıl garantilidir. Garanti süresi ve hızlı kurulum da sektöründe öne çıkan firmadır.

  Havuzlar evlerin ya da otel gibi işyerlerinin en güzel yerleri arasında gösterilen yerlerdir. Bahçesinde havuz bulunun evler diğer evlere göre oldukça popüler olarak görülmektedir. Otel gibi alanlar için de havuz en gerekli özellikler arasında yer alır. Havuzların sunduğu güzel görüntü ve yaz aylarındaki serinleme imkânı sayesinde birçok alan için havuz kurulması istenir. Ancak havuz sahibi olmak kolay ve hızlı bir işlem olarak görülmez. Havuz inşası oldukça fazla zaman alabilecek ve zor olarak görülen bir işlemdir.

  Havuz alanının açılması, su sızdırmaz bir alan oluşturulması, havuzun inşa edilmesi ve içerisinin tasarımının yapılması gibi pek çok aşama havuz yapma işlemini zorlaştırmakta ve sürecini uzatmaktadır. Bütün bu işlemleri kolaylaştırmak için hazır havuz sistemleri tercih edilebilir. Firmamız tarafından tasarımı ve inşası yapılan bu havuz sistemleri sayesinde hızlı şekilde en ideal boyutta havuza sahip olabilirsiniz. Üstelik diğer havuz seçeneklerine göre daha uygun fiyatlar ile daha güzel ve pratik bir havuz inşa edebilirsiniz.

  Prefabrik Havuz Fiyatları 2022

  Hazır havuz modelleri, özelliklerine ve kullanılacakları alanlara göre değişiklik göstermektedir. Firmamız tarafından tasarımı yapılan hazır havuz sistemlerinin her biri kullanım kolaylığı ve işlevsellik ön planda tutularak tasarlanmaktadır. Standart özelliklere sahip prefabrik havuz sistemleri düz, yuvarlak ve oval özelliklerde inşa edilebilmektedir. Derinlik olarak ise altmış santimden başlayarak bir buçuk metreye kadar derinliklerde üretilebilmektedir. Standart sistemler kurulmak istenilen alanın genişliği ve uzunluğu ölçüsünde tasarlanabilir. Jakuzi özelliği bulunan havuz sistemleri, rahatlamak ve daha güzel bir havuz kullanmak isteyenler için ideal sistemlerdir.

  Bu sistemlerde ihtiyaç ve talep doğrultusunda merdiven sistemleri de kullanılabilir. Merdivenler fiber malzemelerden üretilmekte olup uzun ömürlüdür. Hazır havuz sistemlerine ek olarak şişme havuzlar da kullanım kolaylığı sunmak adına tavsiye edilmektedir. Daha pratik şekilde kullanılmasında havuzların zemin üzerinde şişirilerek kullanılabilmesi etkili olmaktadır. Portatif havuzlar ise demonte şekilde tasarlanan havuzlardır. Prefabrik havuz fiyatları, projeye bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Kullanılacak malzemeler ve metreküp cinsinden hesaplamalar ile çizimler yapılmaktadır. Taşınabilir ve tekrar kurulabilir olması bu havuzların çok tercih edilmesini sağlar. Ayrıca inşa edilme süreci olmadığı için yapı izni ve benzeri prosedüre ihtiyaç duyulmaz. Sağlam kumaş ile kaplı olan çerçeve sistemi sayesinde hem hafif hem de sağlam bir tasarım sunmaktadır.

  Hazır Havuz Fiyatları 2022

  Hazır havuz sistemleri inşası oldukça kolay ve hızlı şekilde yapılabilen sistemleri ifade etmek için kullanılan bir tabirdir. Firmamız havuz üretimi ve inşası konusunda yılların tecrübesi ile hizmet vermektedir. Bu tecrübe ve bilgi ile hazır süs havuzu ve yüzme havuzu üretimi ve inşası konusunda hizmet sunmaktadır. Demonte şekilde bulunan havuzlar istenilen alanın ölçüsüne göre tasarlanarak ilgili alana taşınır. Hazır havuz fiyatları 2022 modelleri, yıl içerisinde değişiklik gösterebilmektedir. Malzemelerin maliyeti ve sene içerisindeki hareketlilik bu durumda önemli bir etkendir. Havuzu yaptırmak istediğiniz tarihte fiyat almanız en doğru tercih olacaktır.

  Açılan uygun alanda kurulan sistem sayesinde beton atma işlemini beklemeden hızlı şekilde havuz kurulum işlemi gerçekleştirilir. Beton kuruma işlemi gibi uzun süreli işlemler beklenmediği için havuz kurulum işlemi daha kolay şekilde gerçekleştirilir. Hazır havuz fiyatları bu özellikleri sayesinde diğer sistemlere göre daha uygun olarak belirlenebilir. Hem hızlı kurulum özelliğine sahip bir sistem olması hem de uygun fiyat aralığı ile inşa edilebilmesi sayesinde hazır havuzlar çok tercih edilmektedir. Villa ve benzeri yaşam alanlarında, otel ve benzeri işyerlerinin bahçelerinde hazır havuz sistemleri sorunsuz şekilde kullanılabilmektedir.

  Hazır havuz modellerimiz:

  Hazır Süs Havuzu

  Süs havuzları, yüzme havuzlarından farklı olarak sadece görsel amaçlı olarak kullanılan havuzlardır. İçerisine girerek yüzme imkânı olmayan bu havuzların kullanım alanları oldukça geniştir. Evlerin ve iş yerleri gibi alanların bahçeleri en sık tercih edilen alanlar olmaktadır. Bunlara ek olarak yeterli miktarda alana sahip olan teraslar, balkonlar ve villa girişleri için de süs havuzları tasarımları kullanılabilir. Hazır süs havuzu ise pratik şekilde kurulup kullanılabilen havuzları ifade etmektedir.

  Diğer süs havuzları gibi içerisinde fıskiye sistemi de kullanılabilmektedir. Kenar kısımlarında destek amaçlı olarak çelik profiller kullanılmaktadır. Profil sisteminin etrafında kaplama malzemesi tercih edilmektedir. Görüntü olarak diğer havuzlara benzer yapıda olan hazır süs havuzları ağırlık olarak daha hafif bir yapıdadır. Hızlı şekilde kurulması en büyük avantajları arasında yer alır. Ayrıca üretim özellikleri sayesinde oldukça uygun fiyatlar ile sunulabilmektedir.

  Hazır Yüzme Havuzu Fiyatları

  Hazır sisteme sahip olan havuzların en çok tercih edildiği alanlar yüzme havuzlarının inşasıdır. Yüzme havuzları açık ya da kapalı alanlarda yüzme sporu için inşa edilen havuzlardır. Genellikle ölçü olarak büyük ve uzun şekilde tasarlanmakta ve inşa edilmektedir. Yüzme havuzu inşa işlemlerinde firmamız tarafından tasarımı yapılan hazır yüzme havuzu sistemleri de kullanılabilmektedir. Hazır yüzme havuzları ile ilgili en büyük avantaj inşa süresinin kısa olmasıdır.

  Kolay ve pratik şekilde kurulabilen bir sisteme sahip olan bu havuzlar hızlı şekilde kurulabilmektedir. Diğer bir avantaj sunduğu nokta olarak maliyetleri görülmektedir. Hazır yüzme havuzu fiyatları sistemin sahip olduğu avantajlar sayesinde diğer havuz inşa işlemlerine göre daha avantajlı olarak belirlenebilmektedir. Daha az malzeme ile hızlı şekilde inşa edilmesi fiyatları uygun olarak belirlemeyi sağlamaktadır. Hazır havuz sistemlerinde fiyat aralıkları havuzların büyüklükleri ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

  Prefabrik Havuz Yapımı

  Birbirine geçmeli şekilde tasarlanmış olan profiller kolay şekilde birleştirilir. Profillerin etrafına farklı kalınlıklarda pvc kaplamalar uygulanır. Bu kaplamalar tek renk ya da desenli olabilir. Daha sonra havuzun kenar kısımlarının beton işlemlerinin bitirilmesi ile birlikte havuz kullanıma hazır hale getirilir. İsteğe göre havuzlara jet sistemi, aydınlatma ve üst kaplama sistemi de uygulanabilir.

  Yapı Havuz sahip olduğu ulusal ve uluslar arası sertifikaları ile hazır havuz sektörünün öncü firması olmaya devam etmektedir.

  Sertifikalarımız:

  Yapı Havuz, hazır havuz sistemlerinde Yurtdışı ve Yurtiçi olmak üzere yüzlerce başarılı projeye imza atmış bir markadır. Bunlar sırasıyla Villa, Rezidans, okul, spor salonları, site, otel ve konaklar başta olmak üzere uluslararası projelerde çalışmış tecrübeli bir markadır.

  Yapı Havuz, ZODIAC GROUP INT ortaklığı ile Tüm dünyada ve Türkiye’nin tüm şehirlerine hizmet vermektedir.

  Türkiye Ofisleri:

  Firmamız tarafından sunulan prefabrik havuz fiyatları hizmeti oldukça kolay ve hızlı bir hizmet olarak sunulmaktadır. Gömme olarak planlanan havuzlar için öncelikle uygun alanın açılması işlemi ile inşa süreci başlar. Temiz ve atık su bağlantıları ile birlikte havuzun çevre kısımları özel profillerden yapılır.

  Yazı kaynağı : www.yapihavuz.com.tr

  Sermed Havuz | Prefabrik Havuz Yapımı | Havuz Modelleri

  İstediğiniz ölçüde, istediğiniz tasarımda, istediğiniz derinlikte havuz yapımı.

  Yazı kaynağı : sermedhavuz.com

  Prefabrik Havuz - n11.com

  Prefabrik Hazır Havuz - SUNCARE

  Prefabrik Hazır Havuz

  Prefabrik Havuz


  Prefabrik havuz yapımı, havuz sahibi olmanın en kolay, en hızlı ve en ekonomik yoludur. Betonarme havuzlara göre neredeyse %50 civarında daha uygun fiyatlıdır. Amerikan tarzı hazır ölçülerde fabrikasyon imalat ile yüksek adetlerde üretilir. Sahada sadece montajı yapılır. Genel olarak havuzun saha kurulum süresi 3-4 gün civarındadır. Hafriyat, beton zemin uygulaması işlemleri ile birlikte 10-12 gün içerisinde havuzu doldurup keyfini çıkarmaya başlarsınız.


  18 m2'den 72 m2'ye kadar 4 farklı ölçü seçeneği sunuyoruz.


  3 x 6 mt.        102.500 TL + KDV

  4 x 8 mt.        .... TÜKENDİ

  5 x 10 mt.      .... TÜKENDİ

  6 x 12 mt.      168.500 TL + KDV           

  (Fiyatlarımız Ankara için geçerlidir. Ankara dışı için lütfen bilgi alınız.)

  Derinlik h:150 cm standart havuz şeklinde dizayn edilmiştir.


  Prefabrik havuzlar;


  Hızlı kurulur.

  Yüksek dayanımlıdır.

  %100 sızdırmazdır.

  Zemin hareketlerinden etkilenmez.

  Uygun fiyatlıdır.


  Prefabrik havuz yapımının ana taşıyıcı malzemesi çelik panellerdir. Hatta bu nedenle bu tip havuzlara panel havuz adı da verilir. Çelik panellerimiz anti-korozyon ve lak olarak çift katman korumalı olarak üretilir. Bu sayede toprak altında en yüksek mukavemetle ana taşıyıcı olarak kullanılır. Ana taşıyıcı üzerine liner kaplama uygulanır. Liner; %100 sızdırmazlık sağlayan; yüksek esnekliğe sahip, anti-bakteriyel bir malzemedir. Sipariş verdiğiniz ölçü fabrikada makinelerle tek parça olarak imal edilir. Beyaz, açık mavi, adriyatik mavi gibi tek renkleri olduğu gibi; mozaik ya da mermer gibi farklı desen seçenekleri bulunmaktadır.


  Havuzun ana çelik taşıyıcısı ve liner kaplaması yapıldıktan sonra elektrik ve su hatları çekilir. Bu işlem sırasında direk-maşon gibi bağlantı parçaları ve sabit borular kullanmak yerine tüm tesisat dirseksiz-maşonsuz esnek ve tek parça olarak kullanılır.


  Prefabrik havuzlar "Skimmer" Sistemlidir.


  Prefabrik hazır havuzlar skimmer olarak adlandırılan, yüzey sıyırıcı sistemlidir. Bu sistemlerde su yüzeyden 5 cm kadar aşağıdadır. Skimmer ağızları vasıtasıyla havuzdan alınan su doğrudan filtrasyon sistemine gönderilir. Filtrasyon sisteminden çıkan temiz su pompa vasıtasıyla besleme nozullarından tekrar havuza verilir. Skimmer sistemde üstten taşmalı sistemler gibi denge tankına ihtiyaç duyulmaz. Böylece havuz için bahçenizde daha fazla alan ayırabilirsiniz.


  Prefabrik havuzlar oval formdadır.


  Prefabrik havuzlar sistemsel kurulum kolaylığı ve imalatın ekonomik olması için oval formda yapılır. Bahçenizde son derece estetik bir görünüme sahip havuza sahip olacaksınız. Oval form aynı zamanda skimmer sistemin yüksek verimle çalışmasını ve havuzun tüm suyunun filtrasyon kolaylığını sağlar.


  Oval form dışında dairesel formda olan prefabrik havuz modellerimiz de mevcuttur. 2 mt'den 10 mt çapa kadar 9 farklı ölçüde de dairsel formda havuz modellerimiz vardır.


  Prefabrik havuzlarda zengin aksesuar çeşitleri ve eğlence sistemleri kullanılabilir.


  Prefabrik havuzlarda normal üstten taşmalı havuzlardaki gibi, lamba-aydınlatma ekipmanları, paslanmaz/fiber merdivenler, kum filtrasyon sistemi, dezenfeksiyon sistemi, karşı akıntsı sistemleri, su perdesi, şelale, tramplen, havuz suyu ısıtıcısı, çocuklar için kaydırak gibi sistemler kullanılır. Hatta evinizde havuz makine dairesi için ayırabilecek yeriniz yok ise bahçenize konulabilecek zemine gömme hazır makine dairesi sistemleri bile mevcuttur.


  Prefabrik yüzme havuzu fiyatları son derece uygun ve ekonomiktir.

  3500 €'dan başlayan fiyatlarla eve havuz yaptırmak artık çok kolay...


  Türkiye'nin her yerine servis ve montaj hizmeti sunuyoruz.

  Yazı kaynağı : www.suncare.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap