Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  portekiz arjantin maçı ne zaman

  1 ziyaretçi

  portekiz arjantin maçı ne zaman bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Tüm karşılaşmalar: Arjantin / Portekiz | Transfermarkt

  18 aralık 2022 arjantin portekiz maçı

  JavaScript is not available.

  We’ve detected that JavaScript is disabled in this browser. Please enable JavaScript or switch to a supported browser to continue using twitter.com. You can see a list of supported browsers in our Help Center.

  Help Center

  Terms of Service Privacy Policy Cookie Policy Imprint Ads info © 2022 Twitter, Inc.

  Yazı kaynağı : twitter.com

  Messi Ronaldo'lu (!) Portekiz'i son anda y�kt�... | Arjantin 2-1 Portekiz video - Gol, Cristiano Ronaldo, Lionel Messi - Sporx TV

  Arjantin Portekiz maçı ne zaman hangi kanalda?

  Arjantin Portekiz maçı ne zaman hangi kanalda?

  Portekiz, Old Trafford'ta Arjantin ile karşı karşıya geliyor. Ronaldo ile Messi'nin mücadelesine sahne olacak Arjantin Portekiz maçı, bir hazırlık maçı olmasına rağmen büyük bir izleyici kitlesini toplayacak gibi görünüyor.

  Portekiz - Arjantin maçı bugün saat 21:45'te oynanacak. Ülkemizde Arjantin Portekiz maçını yayınlayacak bir kanal ise bulunmuyor.

  Saat 21:45'te başlayacak bir diğer maç olan İspanya - Almanya maçını hangi kanalın yayınlayacağını öğrenmek için tıklayın.

  Quaresma: Dünya'nın en iyisi Ronaldo

  Bir dönem Beşiktaş forması giyen Quaresma, Real Madrid'in başarılı futbolcusu Cristiano Ronaldo'nun dünyanın en iyisi olduğunu söyledi. 

  Portekizli futbolcu ''Ronaldo ve Messi arasındaki çekişme çok normal. Ama herkes biliyor ki dünyanın en iyisi Ronaldo'dur ve diğerleri onun arkasındadır. Biz bu savaşa alıştık'' dedi. 

  Arjantin ile oynayacakları dostluk maçına değinen Q7, ''Arjantin dünyanın en iyi oyuncularından kurulu bir kadroya sahip. Daima dost olduk ve ilgi çekiciler. Her zaman olduğu gibi kazanmak istiyoruz'' ifadelerini kullandı.

  Yazı kaynağı : spor.haber7.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap