Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  polosmart ses ve görüntü aktarım cihazı yorumları

  1 ziyaretçi

  polosmart ses ve görüntü aktarım cihazı yorumları bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Bim Polosmart Ses ve Görüntü Aktarım Cihazı Yorumları ve Özellikleri

  Polosmart

  Bim Polosmart ses görüntü aktarım cihazı alınır mı? yorumlarım

  Bim Polosmart ses görüntü aktarım cihazı alınır mı? yorumlarım

  Bim aktüel ürünlerde Polosmart ses ve görüntü aktarım cihazı 189₺ fiyatla satılacak. Ürün piyasada 220₺ civarında satılıyor. Bu ürünle smart özelliği olmayan televizyonlarınıza cep telefonu ekranlarınızı paylaşabilirsiniz. Youtube videoları, fotoğraflar ve film sitelerini televizyona aktarıp izleyebiliyorsunuz. Kablosuz ağ üzerinden cep telefonunuza bağlanan cihaz televizyonun hdmi girişine takılıyor.

  10 metre mesafeden televizyona görüntü ve ses aktarabilieceğiniz cihaz iphone ve android telefonlarla uyumlu. Telefonlar dışında bilgisayarlarınızın ekranını da aktarabilirsiniz. Görüntü aktarım çözünürlüğü Full hd. 2 yıl garantili ürün ios ile sorunsuz. Android telefonların büyük bölümüyle uyumlu ama bazen farklı uygulamalarla denemek gerekebiliyor. Eğer aktarım sorunu yaşıyorsanız telefonunuza miracast uygulamalarını deneyebilirsiniz.

  Program üzerinden cihazı taratıp bulduğunuzda istenen şifreyi girip aktarım yapabilirsiniz. İlk açılışta telefon ekranınızın aynısı televizyona yansıyacak. Filmleri tam ekran yaptığınızda televizyonda tam ekran görebileceksiniz. Bu sırada telefonunuzun şarjı iyi olmalı zira android telefonlar video gösterirken ısınıyor ve pili hızlı bitiyor.

  Ses görüntü aktarım cihaz alınır mı?

  Ben bu cihazlara sıcak bakmıyorum. Eğer amacınız film izlemek, futbol maçlarına bakmak, youtube izlemekse android stick dediğimiz usb üzerinden televizyonu android sisteme çeviren cihazlara bakmalısınız. Elbette fiyatları 1000₺ civarında. Eğer arada bana lazım oluyor diyorsanız polosmart alabilirsiniz. Sürekli film, dizi istiyorsanız telefona yazık etmeden android stick almalısınız. Kaliteli bir android cihaz bağımsız kullanımı sayesinde çok işinize yarayacaktır.

  Yazı kaynağı : kampanyabul.org

  Polosmart Fs37 Kablosuz Hoparlör + Psm54 Premium 4k Hdmı Altın Kaplama Kablo 2m Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

  Polosmart Psm54 Premium 4k Hdmı Altın Kaplama Kablo 2 M Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

  Kablosuz Görüntü Aktarıcı

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap