Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  polosmart akıllı saat telefona nasıl bağlanır

  1 ziyaretçi

  polosmart akıllı saat telefona nasıl bağlanır bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Akıllı Saat Android'le Nasıl Eşleştirilir - wikiHow

  Polosmart

  Polosmart SmartFit Akıllı Bileklik Bim Mağazalarında

  İlk eşleştirme

  Apple veya Android işletim sistemli telefonlarda indirilmesi gereken uygulama “Yoho-Sports” dur.

  Android için,

  Apple için,

  Uygulama indikten sonra, akıllı bilekliğinizin şarjının dolu olması ve bağlayacağınız cihaza yakın olması gerekmektedir. Yoho Sports uygulaması içerisinde “Ayarlar- Device” sekmesinden Bluetooth menüsüne giriş yapınız. Ortamda birden fazla ağlanmaya hazır bileklik var ise, doğru bilekliği seçmek için akıllı bilekliğin Mac ekranındaki IP adresinin eşleştiğine bağlanmanız yeterli olacaktır. Kısa bir eşleşmenin ardından akıllı bilekliğin tarih saat bilgileri güncellenecek, cihazdaki veriler ise uygulama içerisine aktarılmış olacaktır.

  Telefon Bildirimlerini Açma

  Akıllı bileklik, mobil cihazınıza gelen bildirimleri saat ekranında görüntülenmesini sağlar. Bu özelliğin daha öncesinden uygulama içerisinde açılmış olması gerekmektedir. Özelliği açmak için, Yoho Sports uygulaması içerisinde “Ayarlar- Device” sekmesinden “Bildirimler-Alert” menüsünden, akıllı bilekliğiniz üzerinde görmek istediğiniz bildirimleri aktif hale getirebilirsiniz.

  Saatin ekranlarının özellikleri

  * Adım Sayar özelliği, mobil uygulamanızda “Steps’’ olarak görünmektedir. Bu fonksiyon saat 00:00’dan itibaren 24 saat boyunca atılan adımların toplamını göstermektedir.

  * Mesafe Ölçer özelliği, 24 saat içinde kat edilen mesafeyi km cinsinden ölçerek kaydetmektedir.

  * Kalori Ölçer özelliği, kat edilen mesafeyi ve atılan adımları baz alarak ortalama yakılan kalorinizi hesaplar.

  * Kalp Atışı Ölçer özelliği, mobil uygulamanızda “Heart Rate” olarak görünmektedir. Bu fonksiyon kalp atış hızınızı, saatinizin alt kısımdaki sensör sayesinde ölçmektedir. Sensörün bileğinize temas ettiğinden emin olunuz.

  Yazı kaynağı : www.ttteknoloji.com.tr

  Akıllı Saat Telefona Nasıl Bağlanır? Akıllı Saati Telefona Bağlamak

  Akıllı Saat Telefona Nasıl Bağlanır? Akıllı Saati Telefona Bağlamak

  Akıllı saati telefona bağlamak için bilmeniz gerekir ki her akıllı saat farklı işletim sistemleriyle çalışır. Bu nedenle akıllı saat telefona nasıl bağlanır ? Sorusu için Android cihazlarda farklı ve İOS cihazlarda farklı yöntemler kullanıldığını söyleyebiliriz. Bildiğiniz üzere akıllı saatler daha pratik bazı işlemlerin yapılmasını mümkün hale getiriyor.

  Akıllı saat ile aramaların yapılması ve mesajların kolayca okunmasında kolaylık yarattığı bilinmektedir. Hatta eşleştirmenin arabada yer alan donanıma bile yapıldığı biliniyor. Temel telefon işlemlerinin bir çoğunu cihazınıza dokunmadan yapmanızı mümkün hale getirmektedir.

  Akıllı Saat Telefona Nasıl Bağlanır ?

  Android ve İOS cihazlar için farklı yöntemlerle akıllı saatlerle telefon eşleştirilmektedir. Bu nedenle sizin için 2 farklı cihaza yönelik bağlama yöntemlerini anlatacağız. Akıllı saat telefona nasıl bağlanır ? Sorusunda Android cihazlar için yapılması gerekenler şunlardır:

  Akıllı Saati Telefona Bağlamak

  Android telefonlara göre Apple telefonlarda eşleştirme daha kolay olmaktadır. Akıllı saati telefona bağlamak için Apple cihazlarda yapmanız gereken şunlardır:

  Apple cihazlarda iPhone cihazınıza bağlı apple watch cihazının görülmesi için yapılması gereken işlemler bulunmaktadır. Özellikle denetim merkezine girilmeli ve bağlı durum simgesi yeşil konuma getirilmelidir.

  Bu işlemin yapılması sonrasında etkin bir apple watch ekranda görünecektir. Akıllı saati telefona bağlamak apple cihazlarda işte bu kadar kolay birkaç adımla yapılıyor. Yeni cihazlarda iCloud tanımlaması yapıldıktan sonra cihaz eleştirme sağlanacaktır. Bu arada Akıllı saatiniz bozuldu ve akıllı saat tamiri nerede yapılır ? hakkında bilgi almak isterseniz. Buraya bırakıyoruz inceleyebilirsiniz.  

  Her zaman Kalbimizdesin Google

  Yazı kaynağı : mobilgeyik.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap