Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  polosmart akıllı bileklik özellikleri

  1 ziyaretçi

  polosmart akıllı bileklik özellikleri bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Polosmart PSSW01 Smart Fit Akıllı Bileklik

  Polosmart PSSW01 Smart Fit Akıllı Bileklik

  Parolanızı mı unuttunuz?

  Yazı kaynağı : www.polosmart.com

  PoloSmart Akıllı Bileklik

  PoloSmart Akıllı Bileklik

  PoloSmart Akıllı Bileklik

  PoloSmart Akıllı Bileklik

  Günlük hayatına sportif ve rutin bir hareket kazandırmak isteyen her kullanıcı akıllı bileklerin yönlendirmesinden yardım alır. Özellikle adım sayma ve kalori yakımını hesaplayan ürün seçenekleri her kullanıcı için ayrı bir dikkat unsurudur. PoloSmart akıllı bileklik modelleri ile aradığınız tüm özellikleri tek üründe birleştirebilirsiniz. Günlük hayatınıza sağlıklı bir dokunuş yapan PoloSmart ürün modeli adımlarınızın düzenli olarak sayılmasını sağlar. Bu sayede akıllı bilekliğiniz ile ne kadar kalori yaktığınızı kolayca hesaplarsınız. PoloSmart akıllı bileklik modelleri birden farklı özellik ve ayrıcalığı tek üründe deneyimlemenizi sağlar. Tercih ettiğiniz PoloSmart ürün modeline göre bileklikte yer alan artı ve eksi özellikler değişiklik gösterir. Kaliteli ve uzun süreli bir deneyim için gereken pek çok detay PoloSmart akıllı bileklik modellerinde standart olarak yer alır. İdeal boyut seçeneği ile karşınıza çıkan PoloSmart akıllı bileklik modelleri her bedene kolayca uyum sağlar. Beklentilerinize uyum sağlayan birden farklı özellik ve ayrıcalık PoloSmart akıllı bileklik modellerinde standart olarak yer alır. Akıllı bileklikte aradığınız pek çok ayrıcalığa PoloSmart farkı ile ulaşabilirsiniz. 

  PoloSmart Akıllı Bileklik Modelleri ve Özellikleri

  Her kullanıcı şık detayların yer aldığı takı ve aksesuarlara büyük önem verir. Özellikle sportif görünüm ile kullanışlı yapıyı bir araya getiren PoloSmart akıllı bileklik modelleri ile aradığınız birçok ayrıcalığı tek üründe toplayabilirsiniz. PoloSmart fit akıllı bileklik modelleri sayesinde günlük hayatınıza sportif bir etki katabilirsiniz. Fit bileklik modelinde yer alan özellik ve uygulamaları kullanarak adım sayabilir, kalori hesaplayabilirsiniz. Günlük hayatınıza sportif bir görünüm ve fitlik katan pek çok detay PoloSmart ürün modelinde standart olarak yer alır. PoloSmart akıllı bileklik özellikleri ve üstün kalitesi ile aradığınız deneyimi bir üst seviyeye taşır. Tercih ettiğiniz akıllı bileklik modeline göre PoloSmart ürünlerinde yer alan özelliklerin sayısı artıp azalabilir. Genel olarak her akıllı bileklik modeli standart olarak saat, alarm ve adımsayar özelliği ile kullanıcı karşısına çıkar. Bunun yanı sıra daha gelişmiş seçenekler için PoloSmart fit akıllı bileklik modelleri sunulur. PoloSmart akıllı bileklik  modelleri erkek ve kadın kullanıcılarına kolayca uyum sağlar. Tercih ettiğiniz ürün modeline göre PoloSmart akıllı bileklik modelinde yer alan GPS desteğinin varlığı değişiklik gösterebilir. Göz alıcı siyah renk seçeneğine sahip PoloSmart akıllı bileklik modelleri ile daima şık bir görünüm elde edersiniz. Bazı kullanıcılar için kombinlerini tamamlayan takı ve aksesuar gibi ürünler zamansız parçalar arasından seçilir. Sportif bir görünüm sunan akıllı bileklik modeli ile PoloSmart, aradığınız zamansız sportifliğe ulaşmanızı sağlar. Polosmart bileklik modelinin gün boyu süren şarj desteği sayesinde birçok ölçümü kesintisiz bir şekilde yapabilirsiniz. Genel olarak PoloSmart ürün modelinin şarj süresi seçtiğiniz modele göre değişiklik gösterir. Ortalama olarak PoloSmart ile 15 güne kadar bekleme süresi elde edebilirsiniz. PoloSmart plus akıllı bileklik modeli şık tasarım ve ultra hafif yapısı ile dikkatleri üzerine çeker. PoloSmart s band akıllı bileklik modelini tercih ederek lcd ekran deneyimine sahip olabilirsiniz. Akıllı bileklik modelinin ekran kalitesi, sunulan özellikler ve şarj süresi seçtiğiniz PoloSmart ürün modeline göre değişebilir. 

  PoloSmart Akıllı Bileklik Fiyatları

  Güne fit ve pratik bir başlangıç yapmak için gereken aksesuarların başında PoloSmart akıllı bileklikleri yer alır. Her kullanıcı yeni bir akıllı bileklik satın alırken marka bilinirliği ve ürün kalitesini ön planda tutar. Tercih ettiğiniz ürün modeline göre kalite ve PoloSmart akıllı bileklik fiyatları değişiklik gösterir. Özellikle kalori ölçme desteği ile GPS özelliğini bir arada sunan PoloSmart ürün modeli için ödeyeceğiniz ücret farklı olabilir. Akıllı bileklikte yer alan kalp ritmi ölçme, kalori hesaplama ve ekran teknolojisi gibi pek çok detay ürün fiyatını doğrudan etkiler. Bazı durumlarda seçmiş olduğunuz PoloSmart akıllı bileklik modelinin renk seçeneğine göre ödeyeceğiniz ücret değişiklik gösterebilir. Gün boyu şarj  kullanım süresi sunan akıllı bileklik modeli ile daha kısa sürede biten bir model için ödeyeceğiniz ücret aynı ücret aynı olmayabilir. Seçtiğiniz PoloSmart ürün modelinde yer alan pil kapasitesi fiyat üstünde etkin rol oynar. Satın alacağınız Polosmart ürün modelini bulduktan sonra Cimri.com üzerinden fiyat karşılaştırması yaparak bütçenize en uygun seçeneğe ulaşabilirsiniz. 

  PoloSmart Akıllı Bileklik Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Her kullanıcı zamanı ölçen bir takının yanı sıra daha fonksiyonel özellikler sunan akıllı bir bilekliğe sahip olmak ister. PoloSmart akıllı bileklik modelleri sayesinde aradığınız pek çok fonksiyonu tek üründe bulabilirsiniz. İlk kez akıllı bileklik ve PoloSmart ürünlerini deneyecek olabilirsiniz. Bu durumda marka ve ürünlere dair kullanıcı deneyimlerine göz atarak size en uygun PoloSmart  pssw04  akıllı bileklik modeline ulaşabilirsiniz. Satın alacağınız akıllı bileklik modelinde yer alan özellik ve diğer detayları önceden görmenizde fayda var. Bu sayede size gelecek PoloSmart pssw02 akıllı bileklik modelinde yer alan tüm özellikleri önceden görmüş olursunuz. Her kıyafete ve ortama uyum sağlayan bir seçenek arıyorsanız Polosmart siyah akıllı bileklik modellerini tercih edebilirsiniz. Her kullanıcının akıllı bileklik tercihi ve ürün beklentisi farklı olabilir. Bu nedenle alışveriş yaptığınız site üzerinden özellikleri kontrol ederek beklentinize uygunluğunu alışverişten önce anlayabilirsiniz. Sağlıklı bir dokunuş arıyorsanız PoloSmart fit akıllı bileklik modellerinden alarak pek çok ayrıntıyı kontrol altında tutabilirsiniz. 

  Yazı kaynağı : www.cimri.com

  Polosmart SmartFit Akıllı Bileklik Bim Mağazalarında

  İlk eşleştirme

  Apple veya Android işletim sistemli telefonlarda indirilmesi gereken uygulama “Yoho-Sports” dur.

  Android için,

  Apple için,

  Uygulama indikten sonra, akıllı bilekliğinizin şarjının dolu olması ve bağlayacağınız cihaza yakın olması gerekmektedir. Yoho Sports uygulaması içerisinde “Ayarlar- Device” sekmesinden Bluetooth menüsüne giriş yapınız. Ortamda birden fazla ağlanmaya hazır bileklik var ise, doğru bilekliği seçmek için akıllı bilekliğin Mac ekranındaki IP adresinin eşleştiğine bağlanmanız yeterli olacaktır. Kısa bir eşleşmenin ardından akıllı bilekliğin tarih saat bilgileri güncellenecek, cihazdaki veriler ise uygulama içerisine aktarılmış olacaktır.

  Telefon Bildirimlerini Açma

  Akıllı bileklik, mobil cihazınıza gelen bildirimleri saat ekranında görüntülenmesini sağlar. Bu özelliğin daha öncesinden uygulama içerisinde açılmış olması gerekmektedir. Özelliği açmak için, Yoho Sports uygulaması içerisinde “Ayarlar- Device” sekmesinden “Bildirimler-Alert” menüsünden, akıllı bilekliğiniz üzerinde görmek istediğiniz bildirimleri aktif hale getirebilirsiniz.

  Saatin ekranlarının özellikleri

  * Adım Sayar özelliği, mobil uygulamanızda “Steps’’ olarak görünmektedir. Bu fonksiyon saat 00:00’dan itibaren 24 saat boyunca atılan adımların toplamını göstermektedir.

  * Mesafe Ölçer özelliği, 24 saat içinde kat edilen mesafeyi km cinsinden ölçerek kaydetmektedir.

  * Kalori Ölçer özelliği, kat edilen mesafeyi ve atılan adımları baz alarak ortalama yakılan kalorinizi hesaplar.

  * Kalp Atışı Ölçer özelliği, mobil uygulamanızda “Heart Rate” olarak görünmektedir. Bu fonksiyon kalp atış hızınızı, saatinizin alt kısımdaki sensör sayesinde ölçmektedir. Sensörün bileğinize temas ettiğinden emin olunuz.

  Yazı kaynağı : www.ttteknoloji.com.tr

  Polosmart PSSW01 Smart Fit Akıllı Bileklik (İthalatçı Garantili)

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap