Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  platform turizm halka arz saatleri

  1 ziyaretçi

  platform turizm halka arz saatleri bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Platform Turizm Taşımacılık Gıda İnşaat Temizlik Hizmetleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. halka arz ediliyor!

  Burgan Yatırım Menkul Değerler A.Ş., hisse senedi ve VİOP işlemleriniz için aracılık hizmeti vermektedir.

  Burgan Yatırım web sitesi için tıklayın.

  • Payların halka arz fiyatının belirlenmesinde Sermaye Piyasası Kurulu’nun ya da Borsa İstanbul A.Ş. herhangi bir takdir yetkisi ya da onayı bulunmamaktadır. Şirket ve halka arz edilecek paylara ilgili bilgileri içeren İzahname ve Tasarruf Sahiplerine Satış Duyurusu https://www.kap.org.tr/tr/ve https://www.platformturizm.com/ adreslerinden yayımlanmaktadır. Yatırımcıların, yatırım kararlarını bu internet sitelerinde yayımlanmış olan halka arz edilecek paylara ilişkin İzahname ile Tasarruf Sahiplerine Satış Duyurusu’nun incelenmesi suretiyle vermeleri gerekmektedir. Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir

  Yazı kaynağı : www.burgan.com.tr

  Duyurular

  Kişiler Verileriniz Koruma Altında!

  Değerli müşterilerimiz,

  Özel hayatınızın gizliliğine saygı duyuyor ve önemsiyoruz.

  Bu nedenle, temel hak ve özgürlüklerinizi korumak amacıyla yürürlükte olan 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (Kanun) kapsamındaki kişisel verilerinizin kullanımı ve korunmasına dair haklarınız ile ilgili sizi bilgilendirmek istiyoruz.

  Genel Kanun Kapsamı

  Kanun’da Garanti Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş olarak “Veri Sorumlusu” sıfatıyla anılıyoruz. Kanun kapsamında, “Veri İşleme”: kişisel verileri tamamen veya kısmen, otomatik olan ya da herhangi bir veri kayıt sisteminin parçası olması koşuluyla otomatik olmayan yollarla elde etmemiz, kaydetmemiz, saklamamız, güncellememiz, sınıflandırmamız, mevzuatın izin verdiği üçüncü kişilerle paylaşmamız veya onlara devretmemiz gibi veriler üzerinde gerçekleştirilen her türlü işlemi ifade ediyor.

  Kişisel Verilerin İşlenmesi İçin Hukuki Sebepler

  Kurumumuzdan alacağınız ürün ve hizmetler nedeni ile kuracağımız ilişki kapsamında; kişisel verilerinizi Kanun’un 5.maddesinde yer alan hukuki sebeplerle işliyoruz:

  Kişisel Verilerinizi Neden ve Ne İçin Kullanıyoruz? Kişisel Verilerin İşlenme Amaçları*

  Kişisel Verilerinizi Kimlerle ve Hangi Amaçlarla Paylaşıyoruz?

  Eğer gerekirse kişisel verilerinizi yalnızca Kanun’da izin verilen kişi ve kuruluşlarla paylaşıyoruz. Bu kişi ve kuruluşlar şu şekilde sıralanıyor: Mali faaliyetlerinin yürütülebilmesi için, Sermaye Piyasası Kanunu ve mevzuatta izin verilen kişiler, kuruluşlar, finansal kuruluş olarak sayılan kurumlarve diğer üçüncü kişiler, yapılması gereken yasal raporlamalar nedeni ile BDDK, TCMB, MASAK, GİB, SPK, SPL, TSBP, Borsa İstanbul, Takasbank ve Yatırımcı Tazmin Merkezi ve TBB Risk Merkezi gibi kamu tüzel kişileri, ana hissedarımız, ana hissedarımızla aynı şirketler grubu içerisinde yer alan diğer kişiler, aracılık ettiğimiz üçüncü kişiler, iştiraklerimiz ile bağlı ortaklıklarımız (Örneğin;, T.Garanti Bankası A.Ş. , Garanti Portföy Yönetimi A.Ş., Garanti Yatırım Ortaklığı A.Ş.) sermaye piyasası faaliyetlerimizi yürütmek için hizmet aldığımız veya iş birliği yaptığımız program ortağı kuruluşlar, yurt içi ve yurt dışı bankalar ile diğer finansal kuruluşlar.

  Kişisel Verilerinize Nerelerden Ulaşabiliriz?

  Kişisel verileriniz Kurumumuz ve emir iletimine aracı kuruluşumuza ait Genel Müdürlük, Şubeler, şubelerde işlem yapmanız için bulunan kiosklar, ATM’ler, Müşteri İletişim Merkezi, Garanti BBVA Mobil ve İnternet Şubesi gibi kanallar, işlem platformları, web sitelerimiz, ayrıca kamu kurum ve kuruluşları aracılığı ile paylaşılan sistem entegrasyonları (Kimlik Paylaşım Sistemi gibi) aracılığıyla sözlü, yazılı veya elektronik ortamlarda toplanabilir.

  Kanun Kapsamındaki Haklarınız Nelerdir?

  Dilediğiniz zaman Kurumumuza başvurarak kişisel verilerinizin;

  Bu amaçlarla yaptığınız başvurunun ek bir maliyet gerektirmesi durumunda, Kişisel Verileri Koruma Kurulu tarafından belirlenecek tarifedeki ücret tutarını ödemeniz gerekebilir. Başvurunuzda yer alan talepleriniz, talebin niteliğine göre en kısa sürede ve en geç 30 (otuz) gün içinde sonuçlandırılacaktır.

  Kanun kapsamındaki haklarınızdan yararlanmak için başvurularınızı yazılı olarak, kayıtlı elektronik posta (KEP) adresi, güvenli elektronik imza, mobil imza ya da Kurumumuza daha önce bildirdiğiniz ve kurumumuzun sisteminde kayıtlı bulunan elektronik posta adresinizden iletebilir, ayrıntılı bilgi almak için Kişisel Verileri Koruma Kurumu’nun internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

  İyi günler dileriz.

  * Kişisel veri envanter çalışmasında herhangi bir değişiklik olduğunda, Kurumumuz bu bilgilendirmeyi güncelleyecektir.

  Yazı kaynağı : www.garantibbvayatirim.com.tr

  Platform Turizm Taşımacılık Gıda İnşaat Temizlik Hizm. San. Tic. A.Ş. - A1 Capital

  1996 yılında Near East University’de İngilizce İşletme Bölümünden ( BA) mezun olan Mehmet Baki Atılal, iş hayatına 1997 yılında Arı Menkul Değerler’de Araştırma Uzmanı olarak günlük ve haftalık bültenlerle şirket mali analizleri yaparak başlamıştır.

  2000 yılında İstanbul Financial Advisory şirketinde Mali Analist olarak : Şirket birleşmeleri ve satın almalarda Ülke, Sektör ve Şirket değerleme ve değerlendirmelerinde bulunmuştur.

  2003 yılında Medtek A.Ş’de Mali koordinatör olarak: Muhasebe hesaplarının düzenlenmesi ve kontrolü uluslarası muhasebe standardlarına göre hazırlanması ve mali analizilerini yaptıktan sonra 2006 yılında İnfo Yatırımın Araştırma Bölümünde görev almış ve Eylül 2006’da Turkish Yatırım Menkul Değerlerde Araştırma Müdürü olarak görev almış ve 2012 yılından Temmuz 2020’ye kadar da Araştırma Bölüm başkanı olarak çalışmıştır.

  Turkish Yatırım’da : Araştırma Bölümünün kurulması, Turkborsa.net internet sitesinin sektörün en çok tıklanan ilk 10 finansal portal içinde yer almasının sağlanması, 2015 yılında TSP Kongresinde katılımcıların oyları ile En iyi Günlük Bülten Ödülünü ekibiyle birlikte kazanılması, Küresel Bakış ve Stratejilerin belirlenmesi ve yorumlanması, Makro/Sektör ve Şirket Analizleri , Emtia ve Türev piyasalar Analizleri, Şirket değerlemeleri, Fon ve Portföy yöneticiliği yapmıştır.

  Çeşitli TV ve radyo kanallarında Para ve Sermaye piyasaları hakkında yorumlarda bulunan Mehmet Baki Atılal, 2003 yılında SPK ileri Düzey, 2010 yılında SPK Türev ve 2012 yılında da SPK Kredi derecelendirme lisanlarını almıştır.

  2020 Ağustos ayı itibariyle A1 Capital Yatırım’da Araştırmadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev almaktadır.

  Yazı kaynağı : a1capital.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap