Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  philips airfryer xxl smart sensing

  1 ziyaretçi

  philips airfryer xxl smart sensing bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Philips Airfryer XXL HD9867/90 2225W Yağsız Fritöz

  PHILIPS HD9867/90 PREMIUM AİRFRYER XXL FRİTÖZ - Vatan Bilgisayar

  750 TL - 25.000 TL arasındaki siparişleriniz için alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.

  36 Aya varan vade seçenekleriyle ödeme yapabilirsiniz. Kredi vadesi 5000 TL ve altındaki cep telefonlarında maksimum 12, 5000 TL üzerindeki cep telefonlarında 3, bilgisayarlarda 12, tabletlerde ise 6 ay ile sınırlıdır. Diğer ürünlerde 36 aya kadar vade seçimi yapılabilir.

  Şubeye gitmenize gerek kalmadan, kredinizi anında kullanabilirsiniz. Ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Yapı Kredi kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Kredi başvurunuzun olumlu sonuçlanması durumunda kredi belgeleri Yapı Kredi İnternet Şube üzerinden dijital olarak onaylanacak ve kullanılan kredi tutarının siparişiniz doğrultusunda Vatan Bilgisayar hesabına aktarılması sağlanacaktır. Henüz Yapı Kredi müşterisi değilseniz size en yakın Yapı Kredi şubesini ziyaret ederek müşteri olabilir, Yapı Kredi Alışveriş Kredisi’nden faydalanabilirsiniz.

  Sigorta ücreti ve tahsis ücreti gibi ek masraflar bulunmamaktadır.

  Üründen cayma ve krediden cayma ayrı süreçlerdir. Siparişinizi iptal etmeniz ya da satın aldığınız ürünü iade etmeniz durumunda sipariş tutarınız Vatan Bilgisayar tarafından Yapı Kredi hesabınıza aktarılacak olup, kredinizin kapatılması için ayrıca banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

  Gösterilen geri ödeme tutarları ön bilgilendirme niteliğinde olup, genel faiz oranları kullanılarak hesaplanmıştır. Faiz oranlarını bankanız belirlemekte olup, kişiye ve vadeye göre farklılık gösterebilir. Nihai faiz oranı bankanızın internet/mobil şubesinde seçeceginiz kriterlere göre belirlenecektir.

  Yazı kaynağı : www.vatanbilgisayar.com

  Philips Airfryer

  Philips Airfryer

  Philips Airfryer

  Kullanıcıların etrafa yağ sıçratmadan ürünleri kızartabileceği ürünlere göre farklılık gösteren sıcaklık derecesini ve zaman ayarı özelliklerine sahip Philips Airfryer ürünlerini tercih edebilir. Markanın ürünlerini kızartabilmeleri için diğer kızartma ürünlerinden ve fritöz modellerinden farklı olarak az veya hiç yağ kullanılmadan ürünleri kolay bir şekilde kızartabilmelerini sağlayarak kullanıcılara sağlıklı beslenme imkanı sunar. Marka tarafından modeller farklı özellikler ile kullanıcılara sunulur. Airfryer kızartma ürünleri az yağ veya yağsız özellikleri ile kullanıcıların ev ortamlarına kızartma yağı kokusunu sinmesini engel olur. Philips Airfryer fritöz kolay bir şekilde temizliklerini sağlama imkanı sağlar. Tüm parçaları çıkarıp ister elde ister bulaşık makinesinde yıkama imkanı sunar. Önceden ayarlanabilen 5 program özelliği bulunur. Sıcaklık tutma özelliği ile kullanıcılar misafirlerine ve kendilerine istedikleri zaman ürünleri çıkarabileceği ve sıcak ikram edebilme imkanı sunar. Hızlı ısınma özelliği sayesinde vakit kaybetmeden ürünlerin pişirilmesini sağlayarak kullanıcıları zamandan tasarruf etmelerini olanak sunar. Philips Airfryer modellerin ürün alma kapasiteleri modellere göre değişiklik gösterir. Aynı zamanda marka modelleri kullanıcılara farklı fiyatlardan sunar.

  Philips Airfryer Modelleri

  Philips markası tarafından kullanıcılara kızartma yapabilmek için fritöz özellikleri geliştirilmiş ve farklı tasarım ve teknoloji ile bir araya getirilip sunulan ürün olarak kullanıcıya sunulan Philips Airfryer fritöz modelleri kullanım sırasında etrafa rahatsız edici kızartma kokusu sağlamadığından kullanıcılar tarafından oldukça tercih edilir. Marka tarafından üretilen kızartma yapımını kolaylaştıran ve tasarımlarla zevkli hale getirilen Philips Airfryer fritöz modelleri kullanıcılara farklı özelliklerde sunulur. Markanın modellerinden Philips airfryer yağsız fritöz, yağ kullanılmadan ürünlerin yüksek sıcaklıkta hava ile ürünlerin pişirilmesi sağlanır. Pişirme süresi diğer fritöz modellerine göre değişiklik gösterirken farklı ürün türlerine göre kullanıcılar pişirme sürelerini kendi tercihine göre de ayarlayabilir. Aynı zamanda ürünlerin yüksek sıcaklıkta pişirilmesi sağlandığından herhangi bir aksiliğe karşı emniyet düğmesi otomatik kapanma modu bulunur. Bir diğer kızartma için üretilen modeli Philips Airfryer essential fritöz, son teknoloji ile üretilen turbo ısınma ve hava akışı ile az yağ kullanımı ile kullanıcıların sağlıklı pratik atıştırmalıklar hazırlama imkanı sunar. Yine diğer ürünlerde bulunduğu gibi 30 dakikaya kadar ideal sıcaklıkta ürünlerin servis yapılması sağlanır. Önden ayarlamalı 7 adet program özelliği ile donmuş ürünlerin ve normal kızartılacak atıştırmalıkları hazırlamalarına yardımcı olur. Kızartma, pişirme ve ızgara gibi seçenekleri ile ister az yağ kullanarak ister yağ kullanmadan et, tavuk, balık gibi ürünlerin aynı zamanda hamur işlerini de pişirebileceği bir diğer markanın modeli Philips airfryer xl ile 1,4 kilo kapasite ile ürünleri pişirme imkanı sunar. Marka kullanıcılara kullanım açısından kolay ürünler sunar. Marka kullanıcılara etrafa yağ kokusu yayılmadan ve yağ sıçratmadan ürünlerini kızartma imkanı sunar. Aynı zamanda az yağ kullanarak sağlıklı ürünler pişirme lerine yardımcı olurken yağ kullanım azlığından tasarruf sağlamış olur. Kullanıcılar markanın ürettiği airfryer fritöz modelleri arasında  değişiklik gösteren ürünleri seçerken model ve fiyat araştırması yaparak kendilerine uygun modeli seçebilir. Aynı zamanda bütçelerini göz önünde bulundurarak seçim yapması gerekir. Tüm parçalar çıkarılabilme özelliği sayesinde temizlemelerini kolaylıkla yapabilir.

  Philips Airfryer Fiyatları

  Kullanıcıların hızlı bir şekilde ürünleri kızartarak pişirilmesini ve kullanıcılara zamandan tasarruf etmelerini sağlayan Philips Marka tarafından üretilen fairfryer ürünleri kullanıcılara farklı fiyatlardan ürünleri buluşturur. Philips airfryer modelleri marka ve satıcılar tarafından farklı fiyatlardan sunarak farklı bütçelere sahip kullanıcıların ürünlere ulaşma imkanı sunar. Marka tarafından üretilen ürünleri az yağ yada hiç yağ kullanmadan ürünlerini kızartarak pişirme imkanı sunan Philips markası ürün modellerini kullanıcılara farklı fiyatlardan sunar. Model ve fiyat çeşitliliği ile kullanıcıların tercih edebileceği ürünler olarak kullanıcıların model ve fiyat araştırması yapması gerekir. Aynı zamanda kullanıcılar bütçelerine uygun fiyatlardaki modelleri tercih ederek ürünleri tercih etmesi gerekir. Modeller arasında değişiklik gösteren Philips Airfryer fritöz fiyatları modellerin değişiklik gösteren program özelliklerine göre fiyatlarda farklılık gösterir. Modeller arasında farklılık gösteren bir diğer özellik yağ kullanımı, kullanıcılara az yağ, yağsız olarak sunulan modeller fiyatlarda farklılık oluşturur. Aynı zamanda bir parçanın bozulması durumunda markanın sunduğu garanti kapsamında hiçbir fiyat ödemesi gerçekleştirmeden bozulan ürünlerini servise gönderip tamir edebilir.

  Philips Airfryer Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Kullanıcıların ürünleri kızartarak pişirmelerini sağlayacak Philips Airfryer fritöz modellerini satın alırken modeller arasında değişiklik gösteren özelliklere dikkat etmesi gerekir. Modeller arasında değişiklikler fiyatları da etkilediği için kullanıcılar fiyat araştırması yaparak bütçelerine uygun modelleri seçmesi gerekir. Kullanıcılar, markanın üretmiş olduğu fritöz modellerini satın alırken kullanım özelliklerine de dikkat etmesi gerekir. Kullanıcılar satın alacağı modellerin çıkarabilir parçaları tercih edecek iken kullanım koşullarını inceleyip bir tercihte bulunması gerekir. Aynı zamanda modelin garanti sürelerine ve garantiyi kapsayan maddelere dikkat etmesi gerekir. Philips Airfryer modeller arasındaki farklılık gösteren kapasite özelliklerine dikkat ederek ürünleri seçmesi gerekir. Marka ürünlerinde farklılık gösteren ürün pişirme özelliklerine dikkat ederek modeller arasında bir seçim yapması gerekir. Ayrıca çeşitli satıcılar tarafından satılan markanın ürünlerini satın alırken güvenilir satıcılardan satın alması gerekir. Satın aldığı ürünün parçalarının tam ve sağlam olduğuna dikkat etmesi gerekir. Ürün içerisinde çıkan kullanım kılavuzunu inceleyerek ürünleri maddelere uygun olarak kullanması gerekir. Kullanıcılar markanın üretmiş olduğu modelleri satın almadan önce tüm özelliklere ve koşullara dikkat edip karar vermesi gerekir. Siteler arası fiyat karşılaştırması yapmak için Cimri.com adresi üzerinden gerekli işlemleri yapabilirsiniz.

  Yazı kaynağı : www.cimri.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap