Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  philips 7000 serisi hepsi bir arada

  1 ziyaretçi

  philips 7000 serisi hepsi bir arada bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Philips MG7736/15 Multigroom 7000 Serisi 16'sı 1 Arada Erkek Bakım Seti Fiyatı - Trendyol

  Philips 7000 Serisi

  Philips 7000 Serisi

  Philips 7000 Serisi

  Philips markası çok tercih edilen bir markadır bu tür markalar tarafından onlarca elektronik cihazlar üretilir. Her Biri çok amaçlı kullanılır. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte birçok markalar teknolojinin geliştirmiş oldugu ürünler üretir. Bu tür teknoloji ürünleri arasında philips 7000 serisi olan traş makineleri de yer alır. Erkekler için saç ve sakal bakımları için birçok bakım aletleri üretilir. Philips 7000 serisi olan erkek bakım cihazları ve kadı  bakım cihazları üretilir. Kişisel bakımları için oldukça gerek duyulur. Philips 7000 serisi bütün vücut bakımı için tam set olarak piyasada satışa sunulur. Tam set olan 7000 serisi tam 14, parçada oluşan modellere sahiptir. Bürür 7000 serisi olan kişisel bakım cihazları istediğiniz tüm parçalara sahip olarak set halinde kullanıcıya sunulur. Tam set olan erkek bakım seti olan 7000 serisi tepeden tırnağa kadar kişisel bakımınız için çeşitleri bulunur. Bütün parçaları farklı işlemler göstererek bakımınız sağlanır. Erkek bakım ürünleri ve kadın bakım ürünleri ayrı modellere sahip olarak üretimi sağlanır. 

  Philips 7000 serisi Modelleri

  Bir çok modellere sahip olarak onlarca erkek bakım ürünleri ve kadın bakım ürünleri üretilir. 7000 serisi olan erkek bakım ürünleri içinde bulunan çeşitli başlıkları ile vücudunun her tarafında kullanmanız için çeşitleri üretilmiştir. Bu nedenle çok tercih edilir ve oldukça fazla üretimi sağlanır. Philips 7000 serisi hepsi bir arada olan çeşitli başlıkları ile yoğun ilgi görür. Saç ve sakal kesmek için düzeltmek için çeşitli başlıkları bulunur. Kablolu ve kablosuz olan modelleri bulunur. Teknolojinin geliştirmiş olduğu son model sarj sitemli olan modelleri sıklıkla tercih edilir. Philips 7000 serisi çok geniş bir yelpazeye sahip olduğu için pek çok kullanıcı oldukça memnun kalır. Philips markası çok fonksiyonlu bir markadır. Multigram serisi olarak Tam 14, parça dan oluşan modele sahiptir. 14, parça 7000 serisi olan modelleri farklı boyutları ve şekilleri olarak başlıklara sahiptir. Bütün başlıklar tek bir makineye takılarak işlem sağlar. Sakal tıraşı ve saç tıraşı için istediğiniz numaralı başlıkları ile saçınızı 2, 3, ve 0, ra vererek tıraş olmanız mümkündür. Oldukça kolay pratik kullanıma sahiptir. Hızlı basit ve güvenli bir şekilde kullanıma sahiptir. Philips 7000 serisi modelleri yüz sakal ense burun, sırt ve göğüs kıllarını temizlemek için çeşitli başlıkları bulunur. Herkese ve her vücuda uyumlu olan modelleri bulunur. Pratik kullanımı sayesinde bütün bu bakımlarınızı kolaylıkla yapmanız sağlanır. Philips 7000 serisi saç ve sakal kesme makinesi sakal ve saç bakımlarınızı kimseden yardım almadan kendi başınıza yapmanız mümkündür. Kullanıcıya oldukça kolaylık sağlayan özelliğe sahiptir. Bu sebepten dolayı son dönemler philips 7000 serisi modelleri çok fazla piyasa da satışa sunulur. Otomatik özelliğe sahip olan 7000 serisi tek bir tuşla çalışma işlemi sağlar. Akıllı özelliği teknolojinin geliştirmiş oldugu modeldir. Teknoloji sayesinde insanların hayatı oldukça kolaylaşmıştır. Philips 7000 serisi çok fazla tam set olduğu için çok sık tercih edilir. 14 parçadan oluşan 7000, serisi olan modelleri birçok aksesuar çeşitleri de oldukça fazladır. 

  Philips 7000 Serisi Fiyatları

  Erkekler bu tür cihazlara çok yoğun olarak ihtiyaç duyar. Bü tür cihazlar ile tıraş bakım ihtiyaçlarını çok kolay ve pratik bir yöntemle bakımları yapılır. Philips ve birçok markalar tarafından üretilen modelleri bulunur. Bütün markalar tarafından üretilen 7000, serisi üretici firmalar tarafından markasına yakışan fiyat seçeneklerine sahiptir. Philips 7000, serisi olan tam 14 parçadan oluşan bakım setlerinin fiyatları oldukça yüksek fiyat değerine sahiptir. Çok fazla çeşitleri bulunan 7000, serilerinde çok pahalı fiyat olsada çok fazla alıcısı vardır. Philips 7000 serisi fiyatları birçok materyaller kullanarak üretimi sağlanır. Kullanılan materyallere göre fiyata da değişirim görülebilir. Teknolojinin geliştirmiş  olduğu akıllı philips 7000 serisi modelleri yüksek fiyat değerine sahiptir. Çok fazla modelleri oldugu için uygun fiyatta olan modelleri de mevcuttur. Kaliteli olan modelleri oldukça uzun ömürlü kullanıma sahiptir. Bu nedenle bütün tıraş makineleri orjinal olarak üretilen modelleri oldukça yüksek fiyat değerinde alıcısı bulunur. 

  Philips 7000 Serisi Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Bir çok özelliklere ve parçalara sahip olan 7000 serisi olan bakım ürünleri satın almadan önce her özelliğini detaylı olarak incelemek gerekir. 14 parçadan olan modelleri hangi amaçlı kullanım imkanlarına sahiptir. Bu tür cihazlar nasıl kullanılır bunları bir satıcı tarafından öğrenmeniz mümkündür. Kaliteli marka olmasına ve orjinal olmasına ayrıca dikkat edilmelidir. Birçok özellikleri ile oldukça dikkati üstüne çeker ve çok fazla satışa sunulur. Philips 7000 serisi parçaları birçok parçası bulunur. Her biri farklı amaçlı kullanılır. Vücudun her tarafında kullanmak için  tam olarak 14 parca olarak üretir. Set olarak satın almak istediğiniz 7000 serisini içinde bulunan parçalar tam olarak set halinde midir. Özellikle setin içini kontrol etmeniz önerilir. Kablolu ve kablosuz olan modelleri bulunur. Bu nedenle modeline markasına, rengine satın almadan önce karar vermek gerekir. Her özelliğini detaylı bir şekilde inceledikten sonra 7000 serisini güvenilir bir şekilde satın alınır. Oldukça kolay kullanma imkanlarına sahip olduğu için philips 7000 serisi doğru bir seçim olabilir. 

  Yazı kaynağı : www.cimri.com

  Philips Multigroom 7000 Serisi MG7720/15 14'ü 1 Arada Erkek Bakım Seti

  Philips Multigroom 7000 Serisi MG7720/15 14'ü 1 Arada Erkek Bakım Seti

  Philips MG7720

  Philips MG7720, erkeklerin kişisel bakımlarını yapmalarını kolaylaştıran çok fonksiyonlu bir tasarımdır. MG7720/15 ergonomik yapısı, işlevsel aparatları ve modern çizgileri ile dikkat çeker. Philips MG7720/15 erkek bakım seti olarak hedef kitlenin beğenisine sunulur.

  Evde gereksinim duyabileceği tüm aparatlar Philips MG7720/15 7000 serisi içinde özel olarak konumlandırılmıştır. Kullanımı kolay olan Philips MG7720 cihazının kolay kavranabilen dizaynı ve uzun süre kullanılabilen şarj gücü bulunur.

  Ev konforunda tıraş olmak isteyenlerin gereksinimlerini doğrudan karşılamaya yeterli olan MG7720/15 Philips markasının kalitesine ve güvenilirliğine bünyesinde yer verir. Ayrıca doğru ekipmanlarla birlikte kusursuz bir tıraş deneyimi yaşatmaya aday kitler arasında da yerini alır.

  Philips MG7720/15 erkek bakım seti 14'ü 1 arada seti ile işlevsel bir kit çeşididir. İhtiyaç duyulan anlarda etkili bir biçimde tıraş olmanıza yardımcı olur. Günlük olarak kullanıma uygun olarak üretilen Philips MG7720, çok kısa sürede şarj dolumu gerçekleştirir ve uzun süreli olarak kullanıma uygundur.

  Fonksiyonelliği ile ön plana çıkan Philips Multigroom MG; sakal, bıyık, kulak, saç, burun veya kaş için son derece idealdir. Aynı zamanda duş öncesinde, sırasında veya sonrasında ıslak ya da kuru olarak kullanılabilir. MG7720/15 Multigroom kiti sayesinde hem zamanınızı hem de bütçenizi koruyabilir hem de kendi kişisel bakımınızı ev konforunda yapabilirsiniz.

  14 Başlıklı Philips MG7720 Erkek Bakım Seti

  Philips MG7720 özellikleri sayesinde erkeklerin kişisel bakımlarını yapmaları oldukça kolaydır. Bunun için gereksinim duyabilecekleri her türlü donanım Philips MG7720/15 Multigroom 14 in 1 erkek bakım kiti içerisinde yer alır. Philips MG7720 bakım kitinin içinde tam 14 farklı başlık türü bulunur.

  Vücut bakımı, saç veya sakal kesimi gibi işlemlerin kusursuz bir biçimde yapılmasını sağlar. Philips MG7720/15 Multigroom serisi içinde detaylandıran vücut tıraş başlığı, vücuttaki tüylerden kurtulmanıza yardımcı olur. Burun, kaş, kulak başlıkları bu bölgelere göre özel olarak üretilmiştir.

  Ayrıca saç veya sakal tıraşı olmanıza yarayan başlıklar da günlük olarak kullanıma uygun tasarlanmıştır. Philips 7000 serisi MG7720/15 bakım kitiyle konforu yeniden keşfetmeniz mümkün.

  Philips MG7720/15 bakım kiti, ıslak veya kuru olarak kullanıma uygundur. Philips MG7720/15 7000 serisi erkek bakım seti sayesinde duş almadan sadece tıraş olabileceğiniz gibi duş sırasında da güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Kablosuz özelliğiyle çok daha rahat bir uygulama yapmanızı sağlayan Philips MG7720, duş sırasında kesintisiz bir kullanım sunar.

  60 dakikalık şarj dolumu gerçekleştikten sonra yaklaşık olarak iki saat boyunca kesintisiz bir performans sergiler. Hızlı şarj özelliğine sahip olan Philips MG7720 erkek bakım seti 14 ü 1 arada, Philips 7000 serisi, takriben beş dakikada şarj dolumunu tamamlayabilir.

  Özellikleri bakımından kullanıcısını memnun etmeye yarayan MG7720/15 Multigroom 14 in 1 erkek bakımı noktasında gerekli olan tüm donanımlara sahiptir ve ergonomik kullanım özellikleri ile bütün ihtiyaçlarınıza kolaylıkla yanıt verir.

  Philips MG7720 Erkek Bakım Seti Almadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

  Philips 7000 serisi erkek bakım seti MG7720 ile kişisel bakımınızı dilediğiniz zaman yapmanız mümkün. Zamandan ve mekandan yana bağımsız olmanızı sağlayan MG7720, evde, tatilde veya seyahatte kullanabileceğiniz bir ürün olarak karşınıza çıkar. Philips 7000 serisi MG7720 ile gereksinimlerinizi tek bir cihaz üzerinden yapabilirsiniz.

  Aynı zamanda Philips 7000 serisi MG7720/15 Multigroom bakım kiti, sunduğu konfor ve güvenlik bakımından da sıklıkla tercih edilen modeller arasında yerini alır. Bu doğrultuda Philips 7000 serisi MG7720/15 Multigroom 14 in 1 kiti satın almadan önce bilinmesi gereken birtakım hususlar şöyle sıralanabilir:

  Philips MG7720 modeli için yorumlar kısmını okumanız, artılarını ve eksilerini öğrenmeniz ileriye dönük olarak size fayda katacaktır. Ürün seçiminde bulunmadan önce bu gibi kriterleri göz önünde bulundurabilirsiniz.

  Philips MG7720 Erkek Bakım Seti ile Philips MG3710 Arasındaki Farklar

  Philips MG7720 erkek bakım seti ile Philips MG3710 erkek bakım seti arasında gösterilen temel farklardan biri aparat sayısıdır. Philips MG7720 erkek bakım setinde 14 aparat bulunurken Philips MG3710 erkek bakım setinde 6 aparat yer alır.

  Ayrıca Philips MG7720 erkek bakım seti tüm vücutta kullanıma uygunken Philips MG3710 erkek bakım seti sadece yüz bölgesinde kullanılabilen bir üründür. Aynı zamanda Philips MG7720 erkek bakım seti ıslak veya kuru kullanılabilirken Philips MG3710 erkek bakım setinde sadece kuru kullanım fonksiyonu bulunur.

  Philips MG7720 Erkek Bakım Setinin Artıları ve Eksileri

  Philips MG7720 erkek bakım seti, birçok yönden kullanıcısına kolaylık sağlar. MG7720 Philips, ergonomik yapısı sayesinde bulunduğu yerde fazla yer kaplamaz. Dolayısıyla banyo dolabında, raflarda veya çekmecelerde saklanabilir.

  Ayrıca seyahatlerde rahatlıkla taşımanızı sağlayan çantası sayesinde dilediğiniz yere kolayca götürebilirsiniz. MG7720/15 7000 serisi, duşta kullanılabilmesi amacıyla suya dayanıklı şekilde üretilmiştir.

  120 dakika boyunca kesintisiz çalışma sağlayarak kısa süre bakımınızı tamamlamanızı sağlar. Pil türü gömmelidir ve hızlı şarj özelliği ile sakallarınızı kısa sürede düzeltmenizi sağlar.

  Philips MG7720 inceleme yaparak paket içinde yer alan çoklu aparatların sizin için uygunluğunu kolay yoldan öğrenebilirsiniz. Bununla birlikte Philips MG7720 setinin diğer artı ve eksi özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

  Philips MG7720 yorumlar bölümünden ürünü deneyimleyen gerçek kullanıcıların yapmış oldukları açıklamaları veya değerlendirmeleri de baz almanız gerekir. Philips MG7720 modelin sizin için uygunluğuna karar vermeniz ve ileriye dönük olarak uzun süreli bir kullanım elde etmeniz açısından yorumlardan yararlanabilirsiniz.

  Ayrıca Philips MG7720 fiyat ve indirimleri de takip etmeniz önemlidir. Siz de en ucuz Philips MG7720 modelini benzerleriyle karşılaştırabilir ve en uygun teklifi veren ürüne rahatlıkla sahip olabilirsiniz.

  Philips MG7720 Erkek Bakım Seti Fiyatları

  Bakım saatlerini keyifli hale getiren Philips MG7720, pratik bir biçimde saç ve sakal tıraşı olmanıza yardımcı olur. Günlük olarak işe giderken yapmanız gereken bakımı kolaylıkla tamamlamanızı sağlar.

  Üstelik ıslak kullanıma uygun yapısı sayesinde duştayken bile ideal bir kullanım sunar. Her yerde bakımınızı yapmanıza imkân tanıyan Philips MG7720, yüz bölgenizdeki küçük tüylerden bile kurtulmanızı sağlayan ekipmanlara sahiptir.

  İstediğiniz an kişisel bakımınızı tamamlamanızı sağlayan bakım kitini gittiğiniz her yere götürmeniz oldukça kolaydır. Bunun için ürünü koruyan ve aparatlarını yanınızda taşımanızı kolaylaştıran çantayı almanız yeterlidir.

  Philips MG7720/15 yorum bölümünü inceleyerek kullanıcıların önerilerini, değerlendirmelerini ve daha fazla bilgiyi hızlı ve doğru bir biçimde öğrenebilirsiniz. Philips 7720 tıraş makinesi, uzamış saç ve sakalları pratik bir biçimde kesmeye yarayan fonksiyonel bir tasarımdır.

  Kendi yaşam alanınızda kişisel bakımınızı rahatlıkla yapmanızı sağlayan Philips MG7720/15 fiyat ve özellikleri bakımından kullanıcıları memnun eder. 14 farklı aparattan oluşan MG7720/15 fiyat avantajlarıyla karşınıza çıkar.

  Farklı bütçelere uygun fiyat alternatiflerini değerlendirerek Philips MG7720/15 en ucuz seçeneğe ulaşabilirsiniz. MG7720 fiyat ve indirimleri takip ederek ihtiyaçlarınıza uygun bir seçimde bulunabilirsiniz.

  Aynı zamanda Philips MG7720 en ucuz fiyat seçeneği ile bütçenizi korumayı hedefler. Philips MG7720 en ucuz erkek bakım kitinin benzer ürünlerle karşılaştırılması ve değerlendirilmesi oldukça önemlidir. Siz de satın almayı düşündüğünüz Philips MG7720 modelinin özelliklerini detaylı bir şekilde inceleyebilir, kararınızı verebilirsiniz.

  Yazı kaynağı : www.akakce.com

  Philips Multigroom 7000 Serisi MG7715/15 13'ü 1 Arada Erkek Bakım Seti

  Philips MG7720/15 7000 Serisi 14'ü 1 Arada Erkek Bakım Kiti - Vatan Bilgisayar

  PHILIPS MG7720 7000 SERİSİ


  14'Ü 1 ARADA ERKEK BAKIM KİTİ


  En hassas ve çok yönlü düzelticimiz ile kişisel tarzınızı mükemmelleştirin. Son derece kaliteli 14 başlıkla benzersiz tarzınızı baştan ayağa yansıtabilirsiniz. DualCut bıçaklar ve kaymaz kauçuk tutma yeriyle sağlanan ekstra kontrol hakimiyeti ile maksimum hassasiyetin keyfini çıkarın.


  Üstün şekillendirme ve hassasiyet


  Çok amaçlı kullanım için 14'ü 1 arada kaliteli düzeltici


  14 başlık

  DualCut teknolojisi

  120 dakikaya kadar çalışma süresi

  Duşta kullanılabilir

  Yazı kaynağı : www.vatanbilgisayar.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap