Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  peygambersevdalilari.com 2023 sonuçları

  1 ziyaretçi

  peygambersevdalilari.com 2023 sonuçları bilgi90'dan bulabilirsiniz

  PEYGAMBER SEVDALILARI SİYER SINAVI SONUÇLARI SORGULAMA 2023

  PEYGAMBER SEVDALILARI SİYER SINAVI SONUÇLARI SORGULAMA 2023

  Peygamber Sevdalıları Vakfı'nın düzenlediği Peygamber Sevdalılar Siyer Sınavı sonuçları sorgulama sayfası araştırılıyor. 11 12 Mart 2023 tarihinde düzenlenen sınavların sonrasında yarışmaya katılanlar Siyeri Nebi yarışması sonuçları ve listeyi merak ediliyor. Peki Peygamber Sevdalıları Siyer sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Ödüller neler, kazanılacak haklar belli oldu mu? 

  HAC FİYATLARI 2023 LİSTESİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

  Peygamber sevdalıları siyer sınavı sonuçları sorgulama sayfası sınava katılım gösteren adaylar tarafından araştırılıyor. Peygamber Sevdalıları Vakfı tarafından yapılan sınav 11 12 Mart 2023 tarihlerinde gerçekleştirilmişti. Adaylar, Peygamber Sevdalıları Siyer yarışması sonuçları ne zaman açıklanacak sorusunun cevabını araştırıyor. Peki Siyer-i Nebi yarışması sonuçları belli oldu mu? İşte sonuç sorgulama sayfası ekranı!

  PEYGAMBER SEVDALILARI SİYER SINAVI SONUÇLARI SORGULAMA 2023 

  Yarışma ödülleri kesin sonuçların ilan edilmesinden itibaren en geç 1 ay içerisinde alınmalıdır. Kişinin iletişim bilgilerinde yapılan değişikliklerin bildirilmemesi, kişiye haber verildiği halde ödülünü almaması gibi durumlarda hak iddia edilmez.

  Yarışma ödülleri program yapmaya değer sayıda ödüllerin olduğu yerlerde programyapmak sureti ile, değilse yarışmacılar evlerinde veya okullarında ziyaret edilmek sureti ile, vakfımızın temsilcilerinin olduğu yerlerde temsilciler üzerinden veya kargo yolu ile yarışmacılara ulaştırılıp teslim edilecektir.

  Ödül kitap seti, ilgili kategorilerin seviyesine uygun düzeyde siyer, dini bilgiler, roman tarzı bandrollü, kültür bakanlığı onaylı kitaplardır. Yarışma ödülleri standart kalite ve düzeyde ödüller olacaktır. Yarışma giderleri ve ödüller sponsor firmalar ve vakıf bütçesinden karşılanacaktır.

  PEYGAMBER SEVDALILARI SİYER SINAVI SONUÇLARI SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ!

  Yazı kaynağı : www.tgrthaber.com.tr

  Siyer Yarışmasının sonuçları açıklandı

  Siyer Yarışmasının sonuçları açıklandı

  Peygamber Sevdalıları Vakfı tarafından "O'nu Oku, O'nu Yaşa" temasıyla her yıl düzenlenen Siyer Yarışması, Kahramanmaraş merkezli deprem nedeniyle online olarak yapıldı.

  Vakıf tarafından yapılan açıklamada, 12 Şubat'ta yapılması planlanan Siyer Yarışmasının, deprem dolayısıyla 11 ve 12 Mart'ta yapılan sınavın kesin olmayan sonuçları açıklandı.

  Yarışmaya katılan adaylar, sınav sonuçlarını www.peygambersevdalilari.com adresinde öğrenebilecek.

  Kesin sonuçlar yapılan itirazların değerlendirilmesinin ardından açıklanacak.

  Siyer Yarışması Sonucunuzu öğrenmek için tıklayınız… (İLKHA)  Yazı kaynağı : dogruhaber.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap