Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  penıs uzatma ilaçları işe yarıyor mu

  1 ziyaretçi

  penıs uzatma ilaçları işe yarıyor mu bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Penis Büyütücü İlaçlar İşe Yarıyor mu?

  Penis boyutları ile ilgili bireylerin problem yaşaması oldukça sık rastlanan durumlardan biridir.

  Penis boyunun değiştirilmesinde internette veya çeşitli platformların sunduğu reklam görüntülerinde penis büyütücü ilaçlara rastlayabilirsiniz.

  Bu ilaçlar ile penis boyu veya kalınlığı ile ilgili sorunlarını çözüme kavuşturabileceğini düşünen bireylerin akıllarına sıklıkla gelen sorulardan biri penis büyütücü ilaçlar işe yarıyor mu, sorusu şeklinde karşımıza çıkmaktadır.

  Penis büyütücü ilaçlar hiçbir şekilde işe yaramaz. İster sentetik ister bitkisel olduğu vaadinde bulunulsun bu ilaçların penis boyunda veya kalınlığında bir değişikliğe neden olması mümkün değildir.

  Bu tür ürünler ile sorununuzun çözüleceği konusunda vaat veren kişiler yaşadığınız sorun üzerinden size yaklaşarak paranızı ve duygularınızı sömürebilir.

  Bu nedenle bu bireylerden uzak durmalısınız ve bu konu hakkında yaşadığınız tüm sorunları bir hekime danışmalısınız.

  Penis büyütme sorununuz hakkında hastanede gidebileceğiniz birim estetik cerrahidir. Ardından eğer psikolojik dünyanızın yıprandığını fark ederseniz veya hekiminiz bunu fark eder ve size önerirse psikolojik destek de alabilirsiniz.

  Bu sayede kaybettiğiniz özgüveninizi geri kazanarak hayatınıza daha kaliteli bir  şekilde devam edebilirsiniz.

  Penis Nasıl Büyütülür?

  Penis büyütme ilaçlarının işe yaramadığını öğrendiniz ve penis nasıl büyütülür, sorusu kafanızda yer edindi.

  Bu sorunun en doğru cevabını yapınıza ve bulgularınıza bakarak bir estetik cerrah karar verebilir.

  Penis, boy ve kalınlık bakımından yalnızca cerrahi müdahale sonucunda büyütülebilir. 

  Bu işlem sırasında kullanılan ameliyat tekniği de diğer başka pek çok estetik cerrahi yöntemi esnasında kullanılan ve son derece güvenilir olan yağ transferi tekniğidir.

  Yağ Transferi Tekniği ile Penis Nasıl Büyütülür?

  Yağ transferi tekniğinde kişinin vücudundan elde edilen yağ dokusu özel birtakım işlemlerden geçirilerek kişinin başka bir bölgesine enjekte edilebilir.

  Kişide kullanılabilecek en özel ve kişinin yapısına en uygun olan bu dolgu malzemesi vücut tarafından yabancı olarak algılanmadığından kişiye herhangi bir zarar vermez.

  Bu işlem sırasında ilk olarak kişinin yağ dokusu bakımından zengin olan bir bölgesinden yağ alınır ve biriktirilir.

  Yeterli miktarda yağ elde edildikten sonra yağ özel işlemlerden geçirilerek penise enjekte edilebilir bir hale getirilir.

  Eğer kişi çok zayıf ve yağ oranı az bir kişi ise işlem yapılamayabilir veya farklı dolgu malzemesi kullanılabilir.

  Burada karar hekime aittir ve hekim karar verirken işlemin kişiye zarar getirmeyeceğinden emin olduktan sonra tedaviyi uygular.

  Kişiye penise yağ enjekte edilmesi esnasında oldukça küçük ve özel kanüller kullanılır. Bu kanüller küçük çaplı olduklarından peniste işlem sonrasında herhangi bir iz kalmaz.

  Bu da operasyonun avantajlarından biridir. Çünkü işlem yapıldıktan sonra kişi kendisi söylemediği halde cinsel partneri kesinlikle operasyon geçirdiğini anlamaz.

  Bu da kişinin özgüvenine katkı sağlayabilecek önemli bir noktadır.

  İşlem sırasında dikkat edilen bir başka unsur da penisin sinir dokularından uzak durulmaya özen gösterilmesidir.

  Penisin işlem esnasında yalnızca cilt altına dokunulur ve bu kısımlara yağ eklenir. Bu sayede deri daha dolgun bir hale gelir ve hem boydan hem de kalınlık bakımından artış gözlemlenir.

  Sinir, kas ve damar dokularına dokunulmadığından kişide ereksiyon problemleri ve his kaybı yaşama ihtimali bulunmaz.

  Penis Büyütme Operasyonu Sonrasında Çocuk Sahibi Olunabilir mi?

  Penis büyütme operasyonu geçirmeyi düşünen bir bireyin aklına takılan sorulardan biri de penis büyütme operasyonu sonrasında çocuk sahibi olunabilir mi, sorusudur.

  Penis büyütme operasyonu esnasında ne penisin dokularına ne de spermin kalitesine zarar verebilecek herhangi bir uygulamanın yapılması söz konusu bile değildir.

  Bu nedenle kişi operasyon sonrasında dikkat etmesi gerekenleri uyguladığında ve 1 aylık cinsel perhiz dönemini atlattıktan sonra çocuk sahibi olabilir.

  Operasyon sonrasında kişinin kesinlikle dikkat etmesi gereken bir nokta 1 ay boyunca herhangi bir cinsel aktivitede bulunmaması gerektiğidir. Kişi buna dikkat etmezse cinsel sağlığı zarar görebilir. 

  Bu nedenle çocuk sahibi olup olamama konusu biraz da kişinin işlem sonrasında uyması gereken kurallara ne kadar dikkat ettiği ile alakalı bir durum da olabilir.

  Operasyon sonrası dönemde kesinlikle hekiminizin sizden yapmanızı beklediği kurallara uymaya özen göstermelisiniz. Dikkat etmediğiniz durumda dokularınızda herhangi bir komplikasyonun gelişmesi riskini arttırmış olursunuz. 

  Kaynakça:

  https://www.news-medical.net/health/Does-Cosmetic-Penis-Enlargement-Surgery-Work-Is-It-Dangerous.aspx

  https://www.drugs.com/mca/penis-enlargement-products-do-they-work

  https://www.medicinenet.com/script/main/art.asp?articlekey=145547

  Yazı kaynağı : www.estetikport.com

  Penis Kalınlaştırma İlaçları İşe Yarıyor Mu?

  Cinsellik her insanın hayatının büyük bir bölümünü kaplayan, ruhsal ve bedensel sağlık bakımından ciddi önemi olan bir konudur. Aynı zamanda evlilik hayatında da cinsel aktiflik önemlidir. Yaşanan cinsel tatminsizlikler evlilik hayatını olumsuz yönde etkiler, yeterince tatmin olmamak hem kişide hem de partnerinde özgüven sorunları meydana getirir. 

  Cinsel ilişkide hem karşı cinsi hem de kendinizi mutlu ve tatmin edebilmek için kadınlar vajinalarının genişlemiş olmamasını sağlamak için egzersizler (kegel), ameliyatlar yaptırmaktadırlar. Üreme ve sağlıklı bir cinsel birliktelik için işlevli bir penise sahip olmak erkeklerin özgüvenini yakından etkiler. Daha sağlıklı bir penise sahip olmak için internette de sıkça görülen penis kalınlaştırma, uzatma ilaçlarından kullanmayı düşünürler.

  Ancak, penis kalınlaştırma ilaçları işe yarıyor mu?

  Günümüzde birçok farklı markada penis büyütücü, kalınlaştırıcı ilaçlar, kremler bulunmaktadır. Yapılan reklamlarda abartılarak gösterilen ilaçların kişinin sağlığına zarar verebileceği bilinmelidir. Bu ilaçları kullanıyorsanız, kullanacaksanız dikkatli olmalısınız. Kullandığınız ilaçlar cinsel organınıza veya sağlık açısından size zarar verebilir. Ayrıca ilaç kullanarak kalınlaştırdığınız organınız cinsel birliktelikten sonra ilacın etkisinin sona ermesinden kaynaklı olarak eski haline geri gelecektir. Kalıcı bir çözüm yolu değildir.

  Ancak penis kalınlaştırmak, büyütmek için penis estetiğinden yararlanırsanız cinsel birliktelikten sonra da penisiniz belli bir miktar daha büyük, daha kalın olarak kalacaktır. Her birliktelik için bir ilaç kullanmak zorunda kalmazsınız. Cinsel hayatınızın aktif ve tatmin edici olmasından kaynaklı günlük hayatınızda da daha mutlu ve sağlıklı olursunuz. 

  Penis kalınlaştırma ilaçları reçete edilen gerçek ilaçlar değildir. Çeşitli yerlerde görülen reklamlarda tamamen kişilerin içinde bulundukları durumdan menfaat güdülmektedir.

  Kişinin penis boyunun ve kalınlığının değişmesi yalnızca estetik cerrahi müdahalesi yapıldığında mümkündür.

  Penis Büyütme Operasyonu Nasıl Yapılır?

  Penis büyütme operasyonu hakkında en merak edilen sorulardan biri penis büyütme operasyonu nasıl yapılır, sorusudur. 

  İşlemin yapılış basamakları ve bu basamakların neden uygulandığı konuları bilindiği takdirde işlemi yaptırmak isteyen bireylerin endişeleri azalacaktır.

  Öncelikle hastanın talepleri ve ihtiyaçları göz önüne alındığında penis büyütme operasyonları üç farklı şekilde uygulanmaktadır:

  Peki, penis büyütme operasyonu nasıl yapılır?

  Öncelikle penis büyütme operasyonu hangi nedenden yapılırsa yapılsın işlem aynı prosedür ile uygulanmaktadır.

  İşlemdeki tek farklılık süreye yansır. Penisin boyunda mı hacminde mi artış istendiğine göre enjekte edilen yağın hangi noktalara enjekte edileceği durumu da farklılık arz eder.

  Gömülü Penis Nedir?

  Penis büyütme estetiği nasıl yapılır, sorusuna işlem basamaklarını anlatarak açıklık getirdik. Ancak bazen de kişinin fazla kilolarından dolayı penis gömülü kalması sorunu ile karşı karşıya kalınmış olabilir.

  Bu durumda yapılması gereken penisin çevresinde birikmiş olan ve içeriye kök kısmının bir kısmının gömülmüş olmasına neden olan yağ dokusu alınır. Gömülü kısım ortaya çıkarıldıktan sonra peniste yaklaşık 2 – 3 cm’lik bir artış olur.

  Hastaya bunun üzerine kök kısmından yağ alındıktan sonra, penisin artmış olan boyuna ek olarak eğer kendisi dilerse, yine penis büyütme estetiği aşamaları uygulanarak kişinin penis boyunda 1 – 2 cml’lik bir artış daha eklenebilir. 

  Bu sayede kişide bu iki işlemin toplamında 4 – 5 cm’lik boydan büyüme sağlanmış olunur.

  Kalınlık için de yine aynı tekniğin uygulanması yeterlidir.

  Penis Büyütme Estetiği Fiyatları Nedir?

  Penis büyütme estetiği yaptırmak isteyen bireylerin akıllarına sıklıkla gelen sorulardan biri de penis büyütme estetiği fiyatları nedir, sorusudur.

  Penis büyütme estetiği her bireyde farklı şekillerde uygulanmaya müsait olan bir işlemdir. İşlemin uygulanış biçimi gereği, hastanın rahatsızlık duyduğu bir başka vücut bölgesine de işlem yapılabilir.

  Hastanın işlem öncesinde vücut yapısının ve mevcut kilo durumunun penis estetiğine uygun olup olmadığına da bakılması gereklidir.

  Bu sayılan nedenlerden dolayı net ve standart bir şekilde penis büyütme estetiği fiyatları nedir, sorusuna yanıt vermek mümkün değildir.

  Kişinin bu bilgiyi edinebilmesi için bir estetik cerraha muayene olması ve gerekli tetkiklerinin hekim tarafından incelenmesi gerekmektedir.

  Kaynakça:

  https://www.mayoclinic.org/healthy-lifestyle/sexual-health/in-depth/penis/art-20045363

  https://www.drugs.com/mca/penis-enlargement-products-do-they-work

  Yazı kaynağı : www.estetikport.com

  Penis Büyütücü Ürünler İşe Yarar Mı ? - Doç. Dr. Tayfun Türkaslan

  Penis Büyütücü Ürünler İşe Yarar Mı ? - Doç. Dr. Tayfun Türkaslan

  Erkeklerin üreme olan penis, erkekliğin de bir simgesi olarak kabul edildiğinden dolayı erkekler için büyük önem taşır. Üreme için, sağlıklı bir cinsel birliktelik için sağlıklı ve işlevli bir penise sahip olmak, erkeklerin özgüvenini dahi yakından etkiler.

  Erkek çocuklarının kendilerini ilk kendilerini fark ettikleri yaşlarından ergenlik dönemlerine oradan da yetişkinlik çağlarına kadar, hayatlarının her döneminde büyük önem taşıyan penis boyu, özellikle aktif cinsel yaşamın başlaması ile birlikte daha büyük önem taşımaya başlar. Penis boyu, erkeklerin zihin dünyalarında gücün ve partnerini tatmin edebilmenin önemli bir etkisi olduğu düşünüldüğü için kısa penis boyu sorunu yaşayan erkekler, özgüvenlerini yitirirler.

  Sosyal yaşam içerisinde çevresindeki gerek ailesi gerek arkadaşları ile bu tür sorunlarını paylaşamayan kişiler, çeşitli yöntemleri kendi kendilerine deneyerek bu durumdan kurtulmak istemektedir. Fakat bilinçsiz olarak yapılan araştırmalar ve kulaktan dolma bilgiler, kişilerin yanlış yöntemler ile zaman kaybetmesine neden olabilir.

  Penis boyu, her erkeğin fizyolojik ve genetik yapısına göre şekillenir ve her erkekte doğal olarak farklılık gösterir. Vücut gelişiminin devam ettiği ergenlik çağının sonlarına kadar penis boyunun gelişimi de devam eder. Bu dönemde sigara ve alkol kullanımı, yapılan egzersizler, beslenme düzeni, hormonal faktörler penis boyunun belirlenmesinde etkin rol oynar.

  Ergenlik dönemi dışında yetişkinlik çağına geçiş yapan ve vücut gelişimini tamamlayan erkekler, penis büyütme isteği olduğunda piyasada bulunan ilaçlardan faydalanma yolunu denemektedir.

  Penis Büyütme İlaçlarının Penis Boyuna Etkisi

  Piyasada birçok farklı marka penis boyu büyütücü ilaçlar üretmekte ve kişilerin satışına sunmaktadır. Reklamlarına bakıldığında ayda 7 cm büyümeye kadar büyüme sağladığını iddia eden ilaçlar dahi mevcut. Ancak bu ilaçların hem kullanımında hem de seçiminde dikkatli olmak sağlık açısından önemli.

  Bilindiği gibi penis boyunun büyümesi ve sertleşme, vücuttaki kan akışı ile sağlanır. Piyasa içerisinde tanıtımı ve satışı gerçekleştirilen penis boyu büyütücü ve kalınlaştırma ilaçlar ( ürünler, otlar ya da yiyecekler ) vücuttaki kan akışını hızlandırarak anlık bir büyüme etkisi yaratır. O an için büyüme hissi uyandırdığı ve erkeklerin kendilerine özgüvenlerini tam hissetmelerini sağladığı gerçek. Ancak bu büyüme ilaç kullanımı sona erdiğinde etkisini yitirir, yani kalıcı değildir.

  Kalıcı şekilde penis boyu büyütmek tek çözüm yolu, cerrahi müdahalelerden geçmektedir. Estetik ameliyatlar arasında son yıllarda penis büyütme ameliyatlarının popülerliği oldukça dikkat çeker.

  Hangi Penis Büyütme İlacı Tavsiye Edilmeli?

  Bazı televizyon kanallarının reklamlarında dahi penis büyütücü satışının yapıldığını görebiliriz. Bu kadar çok marka tarafından üretilen ve satışa sunulan penis büyütücüler arasında tercih yaparken kişilerin kafasında da karışıklık meydana gelebilir.

  Penis büyütücü ilaçlar sadece vücutta kan akışını hızlandırmakla sınırlı kalmaz, aynı zamanda hormon düzeylerine de etki edebilir. Bu nedenle bu ilaçların her ilaçta olduğu gibi uzman kontrolünde kullanılması sağlık açısından önemli… Bir diğer yandan mutlaka bakanlık tarafından onay verilen, gerekli denetimlerden geçmiş markaların ilaçları tercih edilmelidir.

  Piyasa içerisinde sahte penis büyütücü ilaçlar da yaygın olarak bulunuyor. Bu ilaçlar penis büyütme konusunda etkili olmadığı gibi zehirlenmeye varan ciddi sorunları da beraberinde getirebiliyor. Bu nedenle mutlaka güvenilir olduğundan emin olunan bir markanın penis büyütücü ilacını kullandığına özen göstermelisiniz.

  Penis kalınlaştırıcı ilaçlar, aynı zamanda içeriğinden dolayı bazen alerji sorunlarına yol açabilir. Alerji sorunlarına karşı kullanıma başlamadan önce alerji testi ile varsa bir alerjinizin tespit edilmesi de sağlık açısından önemlidir. Ciddi penis kısalığı problemlerinde ilaçlar yerine cerrahi yöntemler sizler için daha faydalı olacaktır.

  Penis Büyütücü Kremlerin Riskleri

  Penis büyütücü kremler çoğunlukla doğal içerikli kremler olsa da yine de tümü için bunları söylemek mümkün değildir. Çünkü her alanda karşılaşılacak durumlar olduğu gibi bu alanda da sahte üretimlerle karşı karşıya kalınabilir.

  Bu yüzden penis büyütücü krem alırken güvenilir, orijinal bir ürün olduğundan emin olmalısınız. Fakat penis büyütmek için satılan kremleri alanlar genellikle sonunda hüsrana uğrayabilmektedir.

  Çünkü birçok Penis büyütücü kremin etkisi gözlemlenmemekte. Bu yüzden penis büyütmenin en etkili yöntemlerinden birisi cerrahi yöntem diyebiliriz.

  Penis Büyütücü İlaçların Riskleri

  Penis büyütücü yöntemler arasında en zararlılardan olan, penisi büyüttüğünü iddia eden haplardır. Nerede nasıl hazırlandığı ve içeriği ne olduğu bilinmeyen ilaçlar her türlü olumsuz sonuçlara yol açabilir. Ülkemizde resmi olarak penis büyütücü ilaçlara onay verilmemektedir. Bu durumdan dolayı genellikle gayri resmi şekilde imal edilen penis büyütme ilaçları denetimsiz olmalarından dolayı kötü koşullarda imal edilebilir.

  Penis büyütücü hapların etkilerinden birisi, tüm vücutta kan basıncını artırmasıdır. Bu kan baskınca peniste de artınca peniste geçici bir süre şişme meydana geliyor. Kalıcı olmayan bu işlem sonrasında her seferinde kan basıncı artışı olunca dışarıdan gelen bu metabolizma değişimi ciddi riskler oluşturabilir. Bu durumda kalp krizi penis büyütücü ilaçlarının sonuçlarından birisi olabilir. Bu da çok büyük bir risk teşkil etmektedir.

  Tüm bunların haricinde görülen başka bir etken ise baş ağrısıdır. Kan dolaşımı artışı sonucunda damarlarda genişleme sonucunda baş ağrısı meydana gelebilmektedir. Sonuç olarak Penis büyütme yöntemi arıyorsanız bu yöntem ilaç yöntemi olmamalı.

  S.S.S

  Kaynakça:

  https://www.menshealth.com/sex-women/a19524433/penis-enlargement-products/

  https://www.healthline.com/health/do-penis-enlargement-techniques-work

  Yazı kaynağı : tayfunturkaslan.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap