Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  pendik belediyesi emlak vergisi sorgulama

  1 ziyaretçi

  pendik belediyesi emlak vergisi sorgulama bilgi90'dan bulabilirsiniz

  E-belediye Uygulamaları

  E-belediye Uygulamaları

  Online Belediye Sistemi’yle;

  İnternet üzerinden Tahakkuk, Tahsilat ve  Borç  bilgilerinizi görebilirsiniz. Bu işlemleri takip ederken Kredi Kartı’yla internet üzerinden son derece güvenli bir şekilde borcunuzu ödeyebilirsiniz.Sitemiz 128 Bit SSL Güvenliği’yle korunmaktadır.Ayrıca Online İşlemler sayfamızda güvenliğinizle ilgili ek açıklamalar yer almaktadır.

  Emlak, Çevre, İlan & Reklam Beyanlarınızı görebilir veya isterseniz bu  beyanlarınızın çıktısını (suretini/örneğini) alabilirsiniz.

  Tüm bu işlemlerden yararlanmak ücretsizdir ve sisteme üye olmanız yeterlidir. (Borç öğrenme ve ödeme hariç). Belediyemizde mükellefiyet kaydınız mevcut ise E-Belediye Üyeliği için internet üzerinden Yeni Üyelik Başvurusulinkine tıklamanız, ekrandaki yönergeleri izleyerek Üyelik Başvuru Formunu doldurmanız ve onaylamanız yeterlidir.

  Bilgileriniz kontrol edilip onaylandıktan sonra mail adresinize sistem tarafından verilen ve kimsenin bilmediği bir şifre gönderilecektir. Şifrenizi aldıktan sonra Kullanıcı Kodu’yla sisteme giriş yaparak mutlaka şifrenizi değiştiriniz.

  Kullanıcı Kodu gerçek kişiler için T.C. Kimlik Numarası, tüzel kişiler içinse Vergi Kimlik Numarasıdır. E-Belediye interaktif işlemler hizmetlerinden yararlanmanız için lütfen, Üye Girişi kısmından kullanıcı adı ve şifrenizi giriniz.

  YAPABİLECEĞİNİZ İŞLEMLER

  1. Sorgulama İşlemleri(Üyelik gerektirmez.)

   - Paydaş/Sicil Sorgulama

   - Sokak Rayiçleri

   - Bina Aşınma Oranları

   - Çevre Temizlik Vergisi Tarifeleri

   - Online İmar Durumu

  - Sınav Sonucu Sorgulama

   - Sosyal Destek Hizmetleri Yardım Durumu Sorgulama

   - UAVT Sorgulama

   - Arsa Rayiç Değerleri

  2. İnteraktif İşlemler (Üyelik gerektirir.) 

   - Vergi Borcu Ödeme

   - Adres Bilgileriniz

   - Beyanlarınız

   - Tahakkuklarınız

   - Borçlarınız

   - e-Makbuz

   - e-ilan  

   - e-ilan Listesi

   - Elektrik ve Havagazı Tüketim Vergisi Beyannamesi

   - Elektrik ve Havagazı Beyanname Listesi

     

  Hızlı Vergi Borcu Ödeme için tıklayınız.

  Yazı kaynağı : www.pendik.bel.tr

  Pendik Belediyesi

  Yazı kaynağı : www.pendik.bel.tr

  Borç Ödeme

  Pendik Belediyesi

  PENDİK BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ BORCU İNTERNET ÖDEME

  Emlak Vergisi Ödemek Dışında Daha Bir Çok İşlem Mümkün

  Pendik Belediyesi internet sitesi üzerinden Emlak Vergisi Borcu Sorgulama ve Ödeme işlemleri dışında; Pendik Belediyesi Beyan Bilgileri, Pendik Belediyesi Rayiç Değeleri, Pendik Belediyesi Borç Sorgulama, Pendik Belediyesi Sicil Bilgileri Sorgulama, Pendik Belediyesi Tahsilat Bilgileri Sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  Bunun yanısıra Pendik Belediyesi Bilgi Edinme, Pendik Belediyesi Nikah Rezervasyon ve Nikah Salonu Sorgulama, Pendik Belediyesi Arsa m2 Fiyatları, Pendik Belediyesi İnşaat Maliyetleri, Pendik Belediyesi Aşınma Oranları, Pendik Belediyesi Çevre Temizlik Vergisi Bedeli Sorgulama işlemlerinizi yapabilirsiniz. Adrese bağlı imar durumu sorgulama, Pendik Belediyesi Ruhsat Sorgulama İşlemleri, Nöbetçi Eczane öğrenme, Pendik Belediyesi İhale ilanları ve ihale sonuçları için aşağıda verilen Pendik Belediyesi İnternet Sitesi linkine tıklayabilirsiniz.

  E-Eksper, e-Ruhsat, Yapı Denetim Başvuru sorgulama, Bilgi sorgulama ve ÇTV tariflerini Online olarak sorgulayabilir ve başvuru ve bilgi edinebilirsiniz.

  Aşağıda ayrıca Pendik Belediyesine ait iletişim bilgileri verilmiştir:

  Yazı kaynağı : www.emlakvergisiborcu.com

  Ödeme Sorgulama

  "Anasayfa > Hızlı Vergi Borcu Ödeme" bölümünden üye olmadan borçlarınızı ödeyebilirsiniz.

  Pendik Belediyesi Hızlı Vergi Borcu Ödemek için Tıklayınız

  İletişim:

  Pendik Belediyesi Batı Mah. 23 Nisan Cad. No: 11 34890 Pendik/İstanbul
  444 81 80

  Yazı kaynağı : odeme.ebordro.net

  Pendik belediyesi emlak vergisi ödemesi

  Pendik belediyesi emlak vergisi ödemesi


  Son ödeme tarihi 31 Mayıs 2016 olan emlak ve çevre temizlik vergileri ilk taksitlerini internet üzerinden ödeyen vatandaşların sayısı her geçen yıl artıyor. 2011 yılında vergi ödemelerini internetten yapanların oranı sadece yüzde 8 iken, bu oran 2015 yılında yüzde 21,67 oldu. 2016 yılının ilk taksit ayında ise yüzde 25’lere ulaşmış durumda.


  Vergiler belediyeye gelmeden de ödeniyor


  Pendik’te her 4 kişiden biri, vergisini ödemek için belediyeye gelmek yerine, Pendik Belediyesinin e-devlet kapısındaki hizmetinden ve www.pendik.bel.tr adlı resmi web adresindeki ilgili linkten ödüyor. Hem zaman tasarrufu da sağlayan internet ödemesi, sayfanın ödeme için güvenli olması, ve ödemeler için online dekont alınabilmesi sayesinde yoğun rağbet görüyor.


  Ödeme konusunda herhangi bir sorun yaşanması halinde belediye çağrı merkezinin 444 81 80 no’lu hattı da tahsil ve tahakkuk...

  Yazı kaynağı : emlakkulisi.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap