Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  pendik ankara hızlı tren bilet al

  1 ziyaretçi

  pendik ankara hızlı tren bilet al bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Ankara İstanbul Ankara Yüksek Hızlı Tren - TCDD Taşımacılık AŞ Genel Müdürlüğü

  TCDD Taşımacılık A.Ş.

  Nereden

  Gidiş Tarihi

  Yazı kaynağı : ebilet.tcddtasimacilik.gov.tr

  Hızlı Tren Bileti

  Hızlı Tren Bileti

  Sayın yolcular,

  TCDD tarafından bilet satış ve kontrollerde kimlik, pasaport sorgulaması yapılmaktadır. Kontrollerde satışta beyan ettiğiniz bilgilerin uyumsuz olması durumunda biletiniz geçersiz sayılacaktır.

  Biletlerinizi TCDD taşımacılık web sitesinden, mobil uygulama ve 444 82 33 numaralı çağrı merkezinden satın alabilirsiniz. Bilet satışlarında TC vatandaşları için ad-soyad, TC Kimlik numarası doğum tarihi, telefon numarası satış esnasından kontrol edilmekte olup uyumsuzluk durumunda bilet satışı yapılmamaktadır.

  Göstermiş olduğunuz anlayışa teşekkür eder, iyi yolculuklar dileriz.

  YHT Durakları

  Yazı kaynağı : hizlitrenbiletisatis.com

  Tren Bileti

  Tren Bileti

  Pendik – Ankara Tren Hareket Saatleri

  Pendik – Ankara Hızlı Tren Saatleri ve bileti, tren garları arasında her gün ait hızlı tren ve Ankara Ekspresi treni setleri ile genellikle 11 sefer yapılmaktadır. Sabah saatlerinde kalkan ilk tren YHT olup, özellikle 06:38 saatinde hareket etmektedir. Devamında son tren ise her akşam 23:31 saatinde kalkış yapıp yaklaşık 7 saat 21 dakika sonra Ankara’ya varır.

  Pendik – Ankara Trenle Kaç Saat?

  İki istasyonun tren yolu mesafesi 486 km olup Pendik Ankara arası yolculuk bu yüzden hızlı trenle 4 saat, Ankara Ekspresi ile 7 saat 26 dakika sürmektedir.

  Pendik – Ankara Tren Bileti Fiyatları

  Görüldüğü gibi bu güzergahta en ucuz tren biletini 195 TL’den satın alabilirsiniz. Ayrıca Pendik > Ankara Yataklı Vagon ücreti ise 546 TL’dir.

  Pendik Bilet İndirimi Hesapla


  Tren Bileti İndirim Oranları

  İstanbul Pendik – Ankara Tren Seferleri

  İstanbul Pendik Ankara Tren Gar’ları arası Tcdd’ye ait hızlı tren Ankara Ekspresi çalışmaktadır. Bu trenlerle her gün iki şehir arasında karşılıklı hizmet verilmektedir. Trenler genellikle 2+1 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Üstelik vagonlarda WC, klima ve elektrik prizi vardır. Hızlı trenlerde ayrıca yemekli vagon, Ankara ekspresinde yataklı vagon tercihi vardır.

  Pendik’den yapılan en popüler tren seferlerinden biri de aynı zamanda Pendik İzmit Tren Seferidir.

  Pendik Tren Çalışma Saatleri

  Tren garı genellikle 7/24 esaslı çalışmaktadır. Ayrıca Pendik Hızlı tren istasyonu Telefonu 0216 3540130’dır. Son Olarak YHT Garı Adres: Batı, Hatboyu Cd. No:42 D:48, 34890 Pendik/İstanbul

  Yasal Uyarı: Trensaat.com sitemizde tren saatleri ve tren bileti fiyatları sadece bilgi amaçlı yayınlanmaktadır. Bilgilerin eksik yada yanlış olduğu ortaya çıkan durumlarda bundan dolayı yaşanan kayıp ve hasara karşı sorumluluk kabul etmemekteyiz. Lütfen Pendik Ankara hızlı tren saatleri veya tren fiyatlarını TCDD‘nin resmi sitesinden ayrıca sayfada belirtilen telefon numaralarından kontrol ederek hareket ediniz.

  Yazı kaynağı : www.trensaat.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap