Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  pelitli ahmet can bali anadolu lisesi

  1 ziyaretçi

  pelitli ahmet can bali anadolu lisesi bilgi90'dan bulabilirsiniz

  TRABZON / ORTAHİSAR - Pelitli Ahmet Can Bali Anadolu Lisesi

  Okulumuzun 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Güncellenen Ders programı...

  Eylül 2022 Sorumluluk Sınav Takvimi

  Yeni Bir Kalite Ödülü Daha Aldık

  Öğrencilerimiz yazar Caner Çaylak ile çevrim içi buluştu

  Erasmus+ Hollanda Eğitimimizi Tamamladık

  Yazı kaynağı : ahmetcanbalianadolu.meb.k12.tr

  Trabzon Ortahisar Pelitli Ahmet Can Bali Anadolu Lisesi

  Pelitli Ahmet Can Bali Anadolu Lisesi, Trabzon nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

  Pelitli Ahmet Can Bali Anadolu Lisesi, Trabzon nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

  Trabzon şehrinde Pelitli Ahmet Can Bali Anadolu Lisesi konumuna Toplu Taşıma

  Trabzon, Türkiye'deki Pelitli Ahmet Can Bali Anadolu Lisesi adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyorsunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Pelitli Ahmet Can Bali Anadolu Lisesi adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

  Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Pelitli Ahmet Can Bali Anadolu Lisesi adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

  Pelitli Ahmet Can Bali Anadolu Lisesi için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: 75. Yıl Ortaokulu; Mehmet Celallettin Ökten İhl.

  Pelitli Ahmet Can Bali Anadolu Lisesi adresine Otobüs ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 121, 501

  Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Pelitli Ahmet Can Bali Anadolu Lisesi için yol tarifi alın.

  Pelitli Ahmet Can Bali Anadolu Lisesi adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Trabzon konumundaki kullanıcılar dahil 930 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

  Pelitli Ahmet Can Bali Anadolu Lisesi için Otobüs fiyatları, ve tüm yolculuk ücreti hakkında bilgi için lütfen Moovit uygulamasını kontrol edin.

  Yazı kaynağı : moovitapp.com

  Pelitli Ahmet Can Bali Anadolu Lisesi

  Pelitli Ahmet Can Bali Anadolu Lisesi Trabzon ili Ortahisar ilçesinde bulunan devlet okuludur.

  Sayfamızda Pelitli Ahmet Can Bali Anadolu Lisesi okuluna ait telefon, belgegeçer (faks), e-posta, web sitesi, öğretim şekli, adres, öğrenci sayısı, öğretmen sayısı, derslik sayısı, lojman durumu, pansiyon durumu, ısınma durumu, il/ilçeye uzaklık, hizmet bölgesi, hizmet alanı, hizmet puanı, yerleşim yeri, il, ilçe, mahalle/belde/köy nüfusu ve okullaşma oranları, lgs merkezi sınav taban puanı, yüzdelik dilimini, alan dal bilgilerini, zorunlu hizmet okulu olup olmadığını bulabilirsiniz.

  Pelitli Ahmet Can Bali Anadolu Lisesi okuluna ait okul forması, kıyafeti, okul başarı puanı, okul eşyaları, okul boş kontenjanı, son dakika okul haberleri, okul kuralları, okul logosu, okul sınav tarihleri, okul servis ücretleri, okul e-okul, okul başlangıç-bitiş saatleri, sınıf geçme durumları, haftalık ders programı gibi bilgileri okulun resmi web sitesinden öğrenebilirsiniz.

  Pelitli Ahmet Can Bali Anadolu Lisesi okulunda okuyorsanız, bu okuldan mezunsanız, bu okulun velisiyseniz, bu okulda görev yapıyorsanız ya da bu okul hakkında bilgiye sahipseniz lütfen değerli bilgilerinizi yorum alanından belirtiniz.

  Yazı kaynağı : www.okultanitimi.net

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap