Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  pegasus bolbol müşteri hizmetleri

  1 ziyaretçi

  pegasus bolbol müşteri hizmetleri bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Çağrı Merkezi

  Daha hızlı çözüm arıyorsan çağrı merkezinden yapabileceğin her şeyi www.flypgs.com üzerinden de gerçekleştirebilirsin. Satın aldığın uçak biletlerinle ilgili değişiklik, iptal, ek hizmet/servis satın alma ve iletişim bilgilerini değiştirme gibi işlemlerini “Bilet İşlemlerim” bölümünden; Rezervasyon(PNR) Numaran ve soyadınla, çağrı merkezini aramadan da kolayca yapabilirsin. Ayrıca web sitemizden satın aldığınız biletlerde 8 TL'lik ücret avantajından yararlanma şansına sahip olacaksın.

  * 0888 228 12 12 numaramız tüm kullanıcılar için (Türk Telekom Mobil, Türk Telekom Ev Telefonu, Turkcell, Vodafone) ücretlendirme periyodu (vergiler dahil) saniye olarak hesaplanıp, DK 1,5 / TL olarak, operatörünüz tarafından faturanıza yansıtılacaktır.

  Operasyonel nedenlerden dolayı yaşanan sefer iptalleri ve sefer saat değişiklikleri için 0850 250 67 02 numaralı hattımızı arayarak rezervasyon değişikliği ya da iptal / iade işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  **BolBol üyelerimiz, BolBol üyelik programımız ile ilgili taleplerini iletmek veya uçuş değişiklik, iptal, ek hizmet/servis satın alım işlemleri için ücretsiz 0850 399 17 01 numaralı çağrı merkezimizle iletişime geçebilir. Çağrı merkezimiz yurt içi aramalar için ücretsizdir, yurt dışından yapılan aramalar ise, ilgili ülke operatör tarifesinden ücretlendirilmektedir.


  ***İtalya'da çalışma saatlerimiz Pazartesi-Cuma 09:00 – 13:00 ve 14:00 – 18:00 saatleri arasındadır.

  Yazı kaynağı : www.flypgs.com

  Pegasus Whatsapp Canlı Destek Hattı: +90 850 399 1701 | Pegasus

  Pegasus Whatsapp Canlı Destek Hattı: +90 850 399 1701 | Pegasus

  WhatsApp Chatbot'ta 7 gün 24 saat çevrimiçiyiz!

  Siz değerli misafirlerimiz, seyahatinizle ilgili merak ettiğiniz konuları anlık bir şekilde günün her saati WhatsApp hattımız üzerinden yazarak yapay zeka sahibi uygulamamızdan bilgi alabilirsiniz.


  SORULARINIZIN CEVABI PEGASUS WHATSAPP DESTEK HATTI'NDA!

  Seyahatinize dair tüm sorularınızı, görüş ve önerilerinizi en hızlı ve en kolay şekilde Pegasus WhatsApp Destek Hattı’na iletebilir, merak ettiğiniz konular hakkında yazılı şekilde bilgi alabilirsiniz.

  +90 850 399 1701 numaralı Pegasus WhatsApp Destek Hattımız üzerinden günün her saati yazabilirsiniz.


  YAZMAYA BAŞLA 

  Pegasus WhatsApp Destek Hattı'na Danışabileceğiniz Konular  

  1. Bilet İşlemleri

    1.1. Biletimi Nasıl Açığa Alırım?

    1.2. Biletim Alındı Mı? Bilgilerimi Nasıl Öğrenirim?

    1.3. Faturamı Gönderir Misiniz?

    1.4. Bilet Alımı Hakkında

    1.5. HES Kodu Hakkında

      1.5.1. HES Kodu Genel Bilgilendirme

      1.5.2. HES Kodu Olmadan Uçuşa Katılabilir Miyim?

      1.5.3. HES Kodumu Kaydedemiyorum, Neden?

      1.5.4. HES Kodum Aktif Mi?

  2. BolBol

  3. Bagaj İşlemleri

  4. Başvuru Sorgulama

  5. Kampanyalar

    5.1. Güncel Kampanyalar Hakkında

    5.2. Geçmiş Kampanyalar Hakkında

    5.3. Kampanyadan Faydalanma Hakkında

    5.4. Kampanya Şifresi Hakkında

  6. Üyelik/Bilet Bilgilerini Güncelleme

  7. Genel Bilet İptal İşlemleri

  8. Uçuş Durumu

    8.1. Sefer Gecikmeleri

    8.2. Uçuş Durumu Sorgulama

    8.3. Uçuşlar Hakkında

    8.4. Uçuş Yasakları Hakkında

    8.5. Seyahat İzinleri Hakkında

  9. Şikayet

  10. Özel Hizmet Talebi

  Yazı kaynağı : www.flypgs.com

  Genel Müdürlük - İletişim

  Lütfen en az bir yetişkin yolcu seçimi yapınız.

  İzin verilen yolcu sayısı olan 9’dan fazla yolcu seçtin. Lütfen maksimum 9 yolcu seçin.

  Lütfen bebek sayısı kadar yetişkin sayısı seçiniz

  Yazı kaynağı : www.flypgs.com

  BolBol: Uçtukça 100’lerce BolPuan Kazandıran Uçuş Programı | Pegasus

  BOLBOL NEDİR?

  BolBol, cep telefonu numaran ve e-posta adresinle kayıt olabildiğin bir uçuş programı. Bu program sayesinde her uçuşundan ve iş birliklerimden yüzlerce BolPuan kazanabilir, kazandığın BolPuanlar ile de ödül bilet alabilirsin.

  Yazı kaynağı : www.flypgs.com

  Bize Yazın: Çağrı ücreti

  Lütfen en az bir yetişkin yolcu seçimi yapınız.

  İzin verilen yolcu sayısı olan 9’dan fazla yolcu seçtin. Lütfen maksimum 9 yolcu seçin.

  Lütfen bebek sayısı kadar yetişkin sayısı seçiniz

  Yazı kaynağı : www.flypgs.com

  Pegasus Müşteri Hizmetleri ve Telefon Numarası Şikayetleri - Şikayetvar

  Pegasus Bol Bol ve Müşteri Hizmetleri Şikayetleri - Şikayetvar

  PEGASUS İLETİŞİM ÇAĞRI MERKEZİ

  PEGASUS İLETİŞİM ÇAĞRI MERKEZİ

  2 Haziran 2021 tarihinde güncellendi.

  Pegasus Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 08882281212

  İstanbul merkezli kuruluşu bulunan havayolu şirketlerinden biri olan Pegasus Hava Yolları, Türkiye’de en uygun fiyata uçak bileti modeliyle kurulan kuruluşlardan biridir. Bugün Pegasus, indirimli ve ucuz uçak bileti fiyatlarıyla beraber uçuş aramak isteyen tüm kullanıcılarına en iyi şekilde hizmet vermeye devam etmektedir. Sağladığı hizmetleriyle birlikte bugün lowcost modeli olarak tanınan uygun fiyatlı uçuş ve seyahat imkanlarıyla beraber uçak biletlerinizin normalden daha uygun fiyata olmasını hedefler.

  Pegasus iletişim bilgileri

  Pegasus iletişim numarası : 0888 228 12 12 ve 0850 399 17 01 (BolBol üyelerine özel)

  Pegasus iletişim için çağrı merkezini aramak yani 0888 228 12 12 nolu telefon tüm operatörlerin (Turkcell, Vodafone, sabit hatlar ve Türk Telekom) hatları için ücretlidir. Çağrı merkeziyle yapılan konuşmaların dakikası 1,5 tl olarak ücretlendirilmektedir. Yalnızca Pegasus’un BolBol üyeleri için özel olan 0850 399 17 01 numaralı çağrı merkezi hattı ücretsizdir. Bu hat üzerinden BolBol üyeleri üyelik programı ile ilgili isteklerini iletebilir veya bilet satın alma, iade, iptal, değişiklik gibi işlemlerini yapabilirler.

  Pegasus iletişim için www.flypgs.com adresi kullanılabilir. Ayrıca Pegasus müşterilerine 7 gün 24 saat ulaşabilecekleri bir çağrı merkezi hizmeti de sunar. Bu çağrı merkezi müşteri iletişim sistemi ile dünya üzerindeki pek çok ülkeden bağlantı kurulup bilet iade, iptal, değişiklik, uçaklar hakkında bilgi alınabilir.

  0888 228 12 12 numaralı Pegasus çağrı merkezi ücretli olduğundan Pegasus iletişim için çağrı merkezini aramak yerine www.flypgs.com adresini kullanmak daha ekonomik olacaktır.

  THY ya da diğer havayollarından en büyük ayrımı ise Pegasus, low cost modelini uygularken bir diğer yandan ek ücretlerle elde edilecek şekilde temel hizmetleri vermesidir. Bu ve benzer her konuda her zaman Pegasus müşteri hizmetleri ile hem ofisleriyle hem de çağrı merkezini arayarak iletişimde kalabilir, bilgi ve destek alabilirsiniz.

  Pegasus Bilet Değişiklik ve İade İşlemleri

  Resmi internet sitesi olan flypgs.com adresi üzerinden dilediğiniz her zaman güncel kampanyalar, indirimler ve duyurular hakkında bilgi sahibi olacağınız Pegasus, bugün sizlere bilet değişikliği ve iadesiyle ilgili işlemlerde de yardımcı oluyor. Mobil uygulama üzerinden istediğiniz her zaman hem seyahatleriniz hem de bilet işlemlerini en basit adımlarıyla beraber yapabilirsiniz.

  Ayrıca Pegasus biletleriyle ilgili hem değişiklik hem de iade işlemleri hakkında 7 gün 24 saat yardım alacağınız, Pegasus Her An Yanında desteğiyle beraber çağrı merkezini arayabilir ve destek alabilirsiniz. Kolayca gerçekleştireceğiniz Pegasus çağrı merkezi iletişim numarası sayfamızda yer aldığı gibi olup siz de buradan her zaman her işlemlerinizi, basitçe yapabilirsiniz.

  Türkiye’den ulaşacağınız çağrı merkezi numarası sayfamızda yazılı olduğu gibidir. Kıbrıs, Almanya, İngiltere, Fransa, İtalya, Hollanda veya diğer ülkeler olmak üzere kendi ülkelerine göre ayrılmış telefon numaralarını öğrenmek istiyorsanız https://www.flypgs.com/iletisim/cagri-merkezi adresinden bilgi alabilirsiniz.

  Pegasus Çağrı merkeziyle neler yapabilirim?

  Pegasus iletişim için www.flypgs.com adresini kullanarak yapabileceğiniz işlemler şu şekildedir:

  Pegasus Bolbol Nedir?

  Pegasus Bolbol, cep telefonunuzla kaydolduktan sonra her uçuş sonrasında BolPuan kazanabileceğiniz Pegasus’un uçuş programı olarak tanımlanır. Bu programda katılım gösterdikten sonra en uygun fiyatlarla uçak biletlerinizi satın alabilir ve BolPuanlarınzı istediğiniz gibi biriktirdikçe ödül biletlerinizle alışverişlerinizi de yapabilirsiniz.

  Hem Pegasus hem de diğer iş ortaklarıyla birlikte harcadıkça kazanacağınız BolPuan, uçtukça 100’lerce BolPuan kazanmanızın da yoludur. Hem zaman hem de kontenjan kısıtlamaları gibi pek çok şeyi seçeceğiniz şekilde, BolPuanlarınızı kazandıkça kısıtlamaları kaldırmak amacıyla her yerde harcayabilirsiniz.

  BolPuan ile birlikte bileti mobil uygulamadan alırsanız 2 kat puan kazanabilirsiniz. Her 1 TL harcamada 2 BolPuan hediyesi, yeni üyeliğe özel 250 BolPuan kazanabilirsiniz. Harcadıkça kazanacağınız BolPuan için yine Pegasus iletişim numarası olarak 0850 399 17 01 numaralı telefon üzerinden çağrı merkeziyle görüşebilirsiniz.

  Eğer özel, farklı bir talebiniz varsa diğer konularda oluşturduğunuz tüm talepleriniz için soyadınız ve talep NO ile birlikte https://www.flypgs.com/talep-sorgulama adresinden sorgulama yaparak sonucu da öğrenebilirsiniz.

  Pegasus Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 08882281212

  Pegasus ile iletişime geçmek çok kolay! Herhangi bir konu hakkında, iletişimde kalacağınız durumlarda direkt olarak aşağıdaki epostaları kullanabilirsiniz. Eğer iş başvurunuz varsa İnsan Kaynakları için https://www.flypgs.com/kariyer/pegasus-kariyer adresini kullanabilirsiniz.

  Her türlü soru, öneri ya da şikayet süreçlerinizi için https://www.flypgs.com/iletisim/bize-yazin adresinden hızlıca taleplerinizi bildirerek Pegasus’a yazılı olarak ulaşmış olabilirsiniz.

  Pegasus Yurt Dışı Çağrı merkezleri

  Pegasus çağrı merkezine dünyanın pek çok ülkesinden ulaşılabilir. İşte ülkeler için çağrı merkezi numaraları:


  *İtalya için çalışma saatleri pazartesi-cuma 09:00 – 13:00 ve 14:00 – 18:00 saatleri arasındadır.

  Pegasus İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

  Sosyal medya hesaplarıyla beraber dönem dönem yapılan kampanyaları takip edebilir, bilgi sahibi olabilirsiniz. Yazılı şekilde iletişimde kalmak ya da sponsorluk görüşmeleri içinde aşağıdaki epostaları uygun şekilde kullanabilirsiniz.

  E-posta Adresi: [email protected]

  Sponsorluk için e-posta adresi: [email protected]

  PEGASUS Facebook

  PEGASUS Twitter

  PEGASUS İnstagram

  PEGASUS email: ‎[email protected]

  PEGASUS GENEL MERKEZ Telefon‎: ‎+90 216 560 70 00

  PEGASUS GENEL MERKEZ ADRES: Aeropark Yenişehir Mah. Osmanlı Bulvarı
  No:11/A 34912 – Kurtköy/İstanbul Türkiye

  Yazı kaynağı : www.direkbaglanma.net

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap