Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  papara kart nereden alınır

  1 ziyaretçi

  papara kart nereden alınır bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Papara Card Nedir? Papara Card Nereden Alınır?

  Papara Card Nedir? Papara Card Nereden Alınır?

  Papara Card, 13 milyonu aşkın Paparalının finansal işlemleri için dünyanın her yerinde ve internette özgürce kullanabilecekleri bir karttır. Yönetimi oldukça pratik olan Papara Card’lar asla borçlandırmaz, aksine harcadıkça kazandırır. Hâlâ kullanmaya başlamadıysan ya da bir Papara Card’a nasıl sahip olacağını henüz bilmiyorsan, merak ettiğin tüm detayları aşağıda senin için paylaşıyoruz.

  Papara Card, Papara hesabındaki paranın internet ya da fiziksel harcamalarda ayrıca ATM’ler dahil birçok yerde kullanabileceğinön ödemeli karttır. Papara Card’lar, kredi kartının aksine borçlanmadan harcama yapmanı ve limitleri senin belirlemeni sağlar. Kısaca kontrollü ve gerçekçi bir para yönetimi sunar.

  Papara’da kullanım alanı ve ihtiyacına yönelik Papara Lite Card,Papara Black Card,Papara Sanal Kart,Papara Batman Card, Hayalet Sanal Kart, Hediye Kartı ve Papara Metal Card olmak üzere yedi çeşit Papara Card vardır.

  Papara Black Card nedir?

  Papara Black Card, ismine özel hazırlanan bir ön ödemeli karttır. Sahip olduğun Papara hesabını kullanarak Papara uygulaması ya dapapara.com üzerinden Papara Black Card için başvuru yapabilirsin. Papara Black Card’ı kullanmaya başladığında daha yüksek limitlerin ve işlemlerin geçerli olduğu Sözleşmeli hesaba geçmiş olursun. Temassız ödeme yöntemi olan Papara Black Card için herhangi bir aidat ya da masraf ödemezsin. Limitlerini kendin belirler, internet harcamalarına açıp/kapatabilir ve tüm ATM’lerden kolayca para yatırıp/çekebilirsin.

  Dünyanın her yerinde kullanabileceğin ve Cashback ile harcadıkça nakit kazanabileceğin Papara Black Card hakkında daha fazla bilgi almak ve başvuru talebinde bulunmak istersen tüm detaylara buradan ulaşabilirsin.

  Papara Lite Card nedir?

  Sırada birbirinden güzel renk seçeneğine sahip Papara Lite Card var. :) Anlaşmalı satış noktalarından kolayca alıp anında kullanmaya başlayabileceğin Papara Lite Card’ın gri, yeşil, pembe ve sarı olmak üzere 4 farklı rengi vardır. Papara Lite Card’ı satış noktalarından alırken 5 TL ücret ödersin ancak endişelenme! Diğer Papara Card’larda olduğu gibi Papara Lite Card da ücretsizdir. Kartını Papara hesabında aktif ettiğinde ödediğin 5 TL anında hesabına iade edilir. Üstelik kullanım sürecin boyunca kart ücreti, aidat, kullanım ücreti adı altında senden hiçbir ücret talep edilmez.

  Tüm Papara Card’lar gibi Papara Lite Card’ı da dünyanın her yerinde zahmetsizce kullanabilirsin. Papara Lite Card’ına dilediğin ATM’den para yatırabilir, internet harcamalarına açıp/kapatabilir, alışverişlerde temassız ödeme özelliğinden yararlanabilir ve Cashback ile harcadıkça nakit de kazanabilirsin. Papara Lite Card ile ilgili detaylı bilgiye buradaki yazımızdan ulaşabilirsin.

  Papara Lite Card'a sahip olmak için uğrayabileceğin satış noktalarını ise aşağıda senin için paylaşıyor ve seni en kısa sürede bekliyoruz. Papara Card satış noktaları;

  D&R, hepsiburada, gittigidiyor, Kidega, n11.com, İstegelsin, CarrefourSA marketleri, carrefoursa.com, CarrefourSA Online Market ve Teknosa’dır.


  Papara Sanal Kart

  Şimdi sırada internet alışverişleri için ideal çözümlerden biri olan Papara Sanal Kart var. Papara Sanal Kart'ını saniyeler içinde oluşturarak online harcamalarında dilediğin gibi kullanabilirsin. Her ay 10 adet Sanal Kart oluşturma hakkın vardır ve ilki ücretsizdir. Sahip olduğunPapara Sanal Kart’ları dilediğin gibi isimlendirebilir ve istediğin zaman kullanıma açıp/kapatabilirsin. Bir Sanal Kart’ını kapatıp yeniden açtığında ise bilgilerin değişmez. Papara Sanal Kart’ın limitini sen belirler, ve Cashback ile harcamalarından nakit kazanabilirsin. Daha fazla bilgi için buradaki yazımıza göz atabilirsin.

  Hayalet Sanal Kart

  Hayalet Kart, güvenliğinden emin olmadığın internet sitelerinde sadece tek seferlik kullanabileceğin bir sanal karttır. Hayalet Kart, tek kullanımdan sonra otomatik olarak yok olur, böylece kart bilgilerinin kaydedilmesi gibi endişelerin olmaz. Hayalet Kart’a sahip olmak da çok basittir. Kartını saniyeler içinde ücretsiz oluşturup anında kullanabilirsin, harcaman gerçekleştikten sonra ise hiçbir aksiyon almana gerek olmaz, kartın kendiliğinden kapanır.

  Hediye Kartı

  Hediye Kartı, sevdiklerine armağan göndermenin en dijital ve kolay yolu. İster Paparalı olsun ister olmasın, dilediğin kişiye anında Hediye Kartı gönderebilirsin. Hediye Kartı göndermek için marka veya kategoriyi seçip limiti belirlemek yeterli, başka hiçbir işlem yapmana gerek olmaz. Seni hediye alma derdinden kurtaran Hediye Kartı’nın kullanım süresi ise 1 yıldır ve kartta ne kadar bakiye varsa ona göre harcama yapılır.

  Papara Card'lar Cashback ile daha kazançlı

  Cashback, Papara’nın tüm kullanıcılarına sunduğu bir sadakat programıdır. Cashback markalarından yapacağın alışverişlerle her ay sabit oranlarda nakit kazanırsın. Kazandığın bu tutar Papara hesabına anında geçer. Hangi Papara Card’a sahip olduğun fark etmeksizin, onaylı ve sözleşmeli Papara hesabınla Cashback'ten faydalanabilirsin. Markaların güncel nakit kazanma oranlarını ve hangi kategorileri kapsadığını papara.com ya da uygulama üzerinden takip edebilirsin. Kazandığın nakiti ister anında harcayabilir, istersen de ay sonunda toplu alabilirsin.

  Papara Card nereden alınır?

  Paparalıların maksimum faydası gözetilerek tasarlanmış her Papara Card, kullanım kolaylıkları, borçlandırmamaları ve güvenilirlikleri sebebiyle günümüzde hızla yaygınlaşıyor. Eğer henüz Paparalı değilsen, hesabını saniyeler içinde oluşturup keyifli ve hesaplı bir finans deneyimi yaşayabilirsin. 7/24 ücretsiz para transferi yapar, faturalarını öder, harcamalarını bölüştürür, harcamalarını ayrıntılı grafiklerle takip eder, aboneliklerini yönetir ve Cashback ile harcadıkça nakit kazanarak bütçene destek olabilirsin. Şimdi sen de zaman kaybet ve Paparalı ol. Hesabını aşağıdaki butona tıklayarak ışık hızında oluşturabilirsin.

  Yazı kaynağı : blog.papara.com

  Papara Kart Nedir? Nereden ve Nasıl Alınır?

  Papara Kart Nedir? Nereden ve Nasıl Alınır?

  Papara Kart Nedir?

  Papara Kart, Papara hesabınızdaki parayı kullanabileceğiniz bir ön ödemeli alışveriş kartıdır. Para yükleme noktalarından veya havale/eft ile hesabınıza para yükleyebilir, yüklediğiniz parayı Papara Kart ile tüm dünyada harcayabilirsiniz.

  Papara Kart Ne İşe Yarar?

  Papara, tüm dünyada ve internette güvenli bir şekilde alışveriş yapmanızı, para gönderip, almanızı ve aynı zamanda bütçenizi yönetip, harcadıkça kazanmanızı sağlayan komisyonsuz bir finans uygulamasıdır. Papara en güvenilir para alıp, para gönderme hizmetlerini sunan finans uygulamaları arasında yer alır. 

  Aynı zamanda Papara, ücretsiz para transferi, harcadıkça nakit kazanma, bütçe yöntemi ve fatura ödeme gibi finansal hizmetleri sunmaktadır. Papara, bütün finansal işlemlerin tek bir yerden gerçekleştirilebildiği bir finans uygulamasıdır. Online ödeme sistemlerinde en fazla kullanılan finans uygulamalarının başında yer alır.

  Papara Kart Nedir? Nereden ve Nasıl Alınır?

  Papara Kart Nereden ve Nasıl Alınır?

  Papara kart sahiplerinin maksimum faydası gözetilerek tasarlanmış her Papara Kart, kullanım kolaylıkları, ekonomik olmaları ve güvenilirlikleri sebebiyle günümüzde hızla yaygınlaşıyor. Papara Kart sahibi olmak istiyorsanız öncelikle papara.com adresinden veya papara uygulamasını ücretsiz bir şekilde indirerek bir hesap açabilirsiniz. 

  Papara Lite Kart ise, online yerine fiziksel mağazalardan temin edilebilir. Temassız özelliği olan ve tüm ATM’lerden para yatırabileceğiniz Papara Lite Kart’ı belirli satış noktalarından kolayca alabilirsiniz. Papara Lite Card’ı alabileceğiniz satış noktaları; D&R, gittigidiyor, hepsiburada, Teknosa, n11.com, kidega, istegelsin, CarrefourSA marketleri, carrefoursa.com ve CarrefourSA Online Market’leridir. 

  Papara Kart Nedir? Nereden ve Nasıl Alınır?

  Papara Kart Fiyatı Ne Kadar?

  Papara Lite Kart, ücretsiz bir ön ödemeli karttır. Papara Lite Kart’ı 5 TL ödeyerek satın alabilir ve kartınızı aktif hale getirdiğinizde, kart ücreti hesabınıza iade edilir. Bir yıl içinde en fazla iki kart için kart ücret iadesi yapılır. Aylık kart ücreti alınmaz. 

  Diğer yandan Papara Black Kart da ücretsizdir, aylık kart ücreti alınmaz. TS Papara Kart’ınızı 10 TL ödeyerek satın alabilirsiniz. Yine bu karttan da aylık kart ücreti alınmaz.

  Papara Kart Nasıl Kullanılır?

  Papara’yı kullanmak için öncelikle bir Papara hesabı açmanız gerekmektedir. EFT saatiyle uğraşmanıza gerek kalmaz. Papara hesabınıza para yatırdıktan sonra bir başkasının IBAN’ına ya da bir başkasının Papara hesabına haftanın her günü ücretsiz para gönderebilirsiniz. Para yatır/çek butonları ile işlemlerinizi anında ücretsiz gerçekleştirebilirsiniz.

  Papara Kart Nedir? Nereden ve Nasıl Alınır?

  Papara Kart Aktifleştirme Nasıl Yapılır?

  Papara Kart Nedir? Nereden ve Nasıl Alınır?

  Papara Kart Para Yükleme Nasıl Yapılır?

  Papara Hesabınıza Başka Bir Bankadan Para Transferi Yapabilirsiniz

  Eğer kullandığınız tek hesap Papara değilse ve Papara’nın avantajlarından faydalanmak istiyorsanız yapman gerekenler çok kolay. Başka bir banka hesabından Papara hesabınıza para yatırmak için Papara uygulamasını açın ve ‘Yatır’ sekmesine dokunun. Havale/EFT menüsünü seçin ve saniyeler içinde Papara hesabına ücretsiz para transferini tamamlayın. Para göndereceğiniz ve para yatıracağınız iki hesabın da size ait olduğundan emin olun.

  Papara Kart Nedir? Nereden ve Nasıl Alınır?

  PTT, Carrefoursa ve Teknosa’lardan Papara Hesabına Para Yatırabilirsiniz

  Başka bir bankada hesabınız yoksa Papara hesabına para yatırmanın en kolay yolu hemen hemen her yerde karşılaşabileceğiniz PTT, TeknoSA ve CarrefourSA mağazalarıdır. Herhangi bir PTT, TeknoSA ya da CarrefourSA’dan Papara hesabınıza para yatırmak için tek yapmanız gereken şey, gişe ya da kasa görevlisine cep telefonu numaranızı söylemeniz. Bu üç noktadan Papara hesabınıza saniyeler içinde para yatırabilirsiniz. Bu işlem ücretsizdir.

  Papara Hesabınıza ATM’den Kartsız İşlemle Para Yatırabilirsiniz

  Papara hesabınıza para yatırmanız gerektiğinde işlemi kartsız bir şekilde ATM’lerden de kolayca gerçekleştirebilirsiniz. ATM’lerden kartsız işlemle hesabınıza para yatırmak için takip etmeniz gereken adımlar ise şu şekilde;

  Papara Kart Nedir? Nereden ve Nasıl Alınır?

  Papara Hesabınıza Papara Card’ın ile ATM’den Para Yatırabilirsiniz

  Papara hesabınıza ATM’den para yatırmak için Papara Card’ınızı da kullanabilirsiniz. Aynı şekilde, 7 gün 24 saat, herhangi bir para yatırma özellikli ATM’de Papara Card’ınızla giriş yaparak istediğiniz miktarı anında Papara hesabınıza yatırabilirsiniz. İşte adımlar;

  Papara Kart Nerelerde Geçerli?

  Papara Kart’ınızı iTunes, GooglePlay, Netflix, Spotify gibi online mağazalarda, bakkalda, markette, her yerde özgürce kullanabilirsiniz.

  Papara Kart Nedir? Nereden ve Nasıl Alınır?

  Papara Kart İptal Etme Nasıl Yapılır?

  Papara kartınızı iptal etmek istediğinizde kartınız kullanıma kapatılır ve tekrar açılması mümkün olmaz. Kartınızı geçici olarak kullanıma kapatmak istiyorsanız eğer ‘Kullanıma Aç/Kapat’ özelliğini kullanabilirsiniz. 

  Ancak Kartınızı kalıcı olarak iptal etmek istiyorsanız; 

  Yazı kaynağı : www.tamindir.com

  Papara Kart Şikayetleri - Şikayetvar

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap