Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  pantene altın kelebek 2022 oy ver

  1 ziyaretçi

  pantene altın kelebek 2022 oy ver bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Yazı kaynağı : www.pantenealtinkelebekodulleri.com

  Altın Kelebek ödülleri ve adayları! 48. Pantene Altın Kelebek oy nasıl verilir, Altın Kelebek oy vermek ücretli mi?

  Altın Kelebek ödülleri ve adayları! 48. Pantene Altın Kelebek oy nasıl verilir, Altın Kelebek oy vermek ücretli mi?

  Hürriyet ve Pantene iş birliğiyle düzenlenen 48. Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni için heyecan dolu Oylama süreci başladı. Peki, Pantene Altın Kelebek oy nasıl verilir, Altın Kelebek oy vermek ücretli mi? İşte Altın Kelebek ödülleri ve adayları…

  Pantene Altın Kelebek oy nasıl verilir, Altın Kelebek oy vermek ücretli mi?

  Adaylar, www.pantenealtinkelebekodulleri.com adresi ve Hürriyet Mobil uygulamasındaki yerini aldı. Eylül 2021 ve Eylül 2022 tarihleri arasında televizyon ve eğlence dünyasında adından söz ettiren adaylar için toplam 32 kategoride oylama yapılacak.

  İlk turda her kategoride tamamen halk oylarıyla 10 aday belirlenecek. Üst tura çıkanlar yeniden halk oylamasına sunulacak. Kazananlar; yüzde 70 halk, yüzde 30 jüri oy oranıyla belirlenecek. “Yıldızı Parlayanlar” kategorisinde ise bu yıl Nilsu Berfin Aktaş, Özgü Kaya, Su Burcu Yazgı Coşkun ve Taro Emir Tekin ödül alacak.

  48. Pantene Altın Kelebek Ödülleri’nde oylama süreci:

  Oylama iki turdan oluşacak. İlk turda desteklediğiniz sanatçılara oy vererek ikinci tura çıkmalarını siz sağlayacaksınız.

  32 kategoride ikinci tura kalan 10’ar aday için 19 Ekim’de yeniden halk oylaması başlayacak.

  13 Kasım’da jüri toplanacak ve kendi oylamasını yapacak.

  Kazananlar 4 Aralık’ta yapılacak törenle ödüllerine kavuşacak.

  Pantene’in marka elçisi Demet Özdemir, 4 Aralık’ta yapılacak görkemli törende “Yıldızı Parlayanlar”a ödüllerini takdim edecek.

  Altın Kelebek oy vermek ücretli mi?

  Oylama, http://pantenealtinkelebekodulleri.com/ internet sayfası üzerinden tüm kullanıcıların kullanımına açıktır ve ücretsizdir.

  Yazı kaynağı : www.gazetevatan.com

  Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni için oylama başladı

  Yatırım Bülteni

  İşte Burak’ın bizlere ışık tutacak inanılmaz başarı hikayesi:

  1984 yılında İstanbul'un fakir bölgelerinden birinde doğan Burak, müreffeh bir aileden geliyor. Annesi uzun zamandır işsizdi ve babası küçük bir restorana sahipti. Burak her zaman geçim kaynağında zorluk çekmiş ve bu sorunlarla mücadele etmiş, para biriktirmeye çalışmış ve ailesini desteklemeye çalışmıştır.

  Yıllarca çocukluğundaki hayallerini gerçekleştirmenin çok uzak olduğu hissiyatını taşıdığını söylüyor, "Kendime temiz kıyafetler almayı, dışarı çıkmayı, sinemaya gitmeyi ve mümkün olduğunca sık arkadaşlarımla buluşmayı hayal ettim" diye anlatıyor. Bazı zamanlar biriktirdikleri paralarla,ailece memleketlerinde akrabalarını ziyaret edip en azından nefes almanın huzurunu hissediyormuş.

  Başarılı bir ilkokul eğitimini tamamladıktan sonra Burak önce liseyi bitirdi. Okulunda başarılı oldu, hayali istediği üniversiteye girmek ve istediği bölümü okumaktı. Ailesine ve kendisine daha iyi bir yaşam için daha iyi seçenekler sunmak için para kazanmak ve koşullarını iyileştirmek zorundaydı.

  Marmara Üniversitesi'nde okumak için başvurduğu bursunu aldı. Çalışkanlığı sayesinde hayalini kurduğu üniversiteye girebildi ve ailesine para göndermek için de çalışacaktı. Kısa bir süre sonra çalışmalarına başladı ve dönem başında üniversitede tanıştığı oda arkadaşıyla iyi arkadaş oldu.

  Burak bir yandan üniversitede okuyor bir yandan da ailesine az da olsa para yollayabilmek ve harçlık çıkarabilmek için geceleri ve haftasonları benzincide çalışıyordu.

  Ancak saatine aldığı 9 dolar, çıktığı yolculukta koyduğu zengin olma hedefini gerçekleştirmesini engelliyordu. İstediği hayat standardına ulaşabilmek için, mezun olduktan sonra önünde çok uzun yıllar olduğunu biliyordu.

  Ancak onun bir hedefi vardı: Zengin olmak!

  Burak kendisinin çok zor şartlarda geçinebilmesine rağmen oda arkadaşının lüks içinde yaşadığını ve istediği her şeyi alabildiğinin farkına vardı. Arkaşının anlattığına göre o da varlıklı bir aileden gelmiyordu. Aynı şartlarda iken yaşam tarzlarındaki bu farklılık Burak’da bir merak uyandırmıştı.

  Bir gün yine odasında çalışırken oda arkadaşının açık kalan bilgisayarında bitcoin üzerine bazı parasal işlemlerin yapıldığını gördü. Bu işlemler bitcoinin değer artışı ve düşüşü üzerineydi fakat arkadaşı fiziksel olarak bitcoin satın almak yerine, bitcoin’in artış ve azalışına işlemler açıyordu.

  Başka bir deyişle, bir bitcoin için 9000 dolar ödeyip fiyatının artmasını beklemektense, 250 dolar gibi cüzzi bir yatırım ile bitcoin fiyatları hem düşerken hem de yükselirken kazanç elde ediyordu.

  Sistem çok akıllıcaydı ve Burak bilgisayardaki sistemin ismini not aldı.

  Geceleri işten sonra okuldan kendisine verdikleri dizüstü bilgisayarında bu konu ile ilgili araştırmalar yapmaya başladı.

  Araştırmalarında, başka insanların da bitcoin üzerine kurulu bir sistemle internet üzerinden binlerce dolar kazandıklarını keşfetti. “İlk başta anlam veremedim ama sistemi detaylı anlatan siteyi bulduktan sonra tüm fikrim değişti” diye anlatıyor.

  "Okuduklarım sonucunda, hedefe odaklandığımda zengin olacağımı anladım"

  Burak bu noktada inanılmaz heyecanlandığını ve bunun kendisi için bulunmaz bir fırsat olabileceğini anladığını söylüyor

  “Hayatımda ilk kez hayallerimi gerçekleştirmeye bu kadar yakındım!”

  Akşam sistemin beni yönlerdiği gibi bir hesap açarak gerçek para ile işlem yapmaya başladıktan sadece bir saat sonra hesabımda ekstradan 50$ bulunuyordu!!! Bu inanılmazdı! Kalbim küt küt atıyordu ve ben heyecandan zar zor nefes alabiliyordum! Herşey yolunda gidiyordu!!!

  ‘Değeri düşmekte olan’ Bitcoin üzerine işlem açıyordum ve kazanıyordum!

  Bütün gece boyunca gözlerimi kırpmadım ve işlem yapmayı sürdürüm, gözümü para bürümüştü, farkındaydım ama kendimi tutamıyordum. Sabaha kadar işlem açmaya devam ettim. Tamam, hepsini kazandım demiyorum, irili ufaklı kaybettiklerim oldu, ama sonuç itibariyle kazanan işlem adedim kaybettiklerime nazaran ezici üstünlük ile daha fazlaydı. Sabahın ilk ışıklarıyla hesabımda artık 1000 $ bulunuyordu!

  1000 ABD doları!!! Sadece ve sadece akşam hesabıma yatırdığım 250 dolar sayesinde! Gözlerime inanamadım! Sonsuza dek devam etmek istedim, ancak uyku beni yendi ve ben zorlukla yatağa ulaşarak uyuyakaldım...

  Gün ortasında gözlerimi zar zor açarak tekrar hesabıma baktım, ve hesabımdaki 1000$ hala duruyordu. Demek ki bu bir rüya değildi! Bu para için benzincide aşağı yukarı 110 saat çalışmam gerekiyordu!

  Ertesi gün tüm dersleri ektim ve bilgisayarı hiç terk etmedim, gece yarısında hesabımda artık 2000$ bulunuyordu!!! Başarımın ilk rakamlarını ezberlemiştim!

  2000 dolar eksi 250 dolar, net 1750 dolar kazanca denk geliyor. O zamanki kurla bu miktar 6500 liraya denk geliyor! İki günde 6500TL!!! Bu kadar miktarı hayatımda daha önce hiç kazanmamıştım! Sonradan daha büyük yatırımlarla günde 5.000 dolara kadar para kazanabileceğimi keşfettim ama ilk kazanç için bu para bana çok uçuk bir rakam olarak gelmişti.

  Uyumadan önce 6500 lirayı çekme talebi gönderdim. Hala başardığıma inanamıyordum, daha sonra uykuya daldım.

  "Sabah telefonumun mesaj sesiyle uyandım. Hesabıma 6500 lira yatırılmıştı!!! 6500 lira az önce benim hesabıma havale edilmişti. Yöntem işe yarıyordu!"

  Kısa bir süre sonra Burak hayatında hiç bir arada görmediği kadar parayı elinde tutuyordu.

  Hayallerinden önce ailesi aklındaydı. Güzel haberleri ailesi ile paylaştı ve yakın zamanda onlara kendi evlerini almanın sözlerini verdi.

  Günler geçtikçe sistem sayesinde daha fazla kazanmaya ve aylık gelirlerini katlamaya başladı.Türkiye’de bulunan ailesine içinde rahatça yaşayacakları bir ev satın aldı, hayallerini tam anlamıyla gerçekleştiriyordu.

  Okuyucularımıza tavsiyelerin nedir diye sorduğumda ise:

  “Herşeyi mutlaka başarabileceğinize inanmak gerekir! Bu çok önemlidir, bu inanç olmadan hayatta hiç bir şey olmayacaktır! “

  Her şeyde böyle bir şansı görmeye çalışın: Çevrenizdeki herhangi bir olayda, insanlarda, herhangi bir şekilde yaşam yolunuzda gözünüze çarpmış olan ve okuduğunuz hikayelerde, her şeyde! Bu şansları daima kullanın, çünkü bunlar sizindir! Ve mutlaka başaracaksınız!” diyor.

  Sizde Burak’ın kullandığı b2go Türkçe olarak görmek ve başlamak için aşağıdaki 3 kolay adımı uygulayabilirsiniz:

  Yazı kaynağı : trportal.gb.net

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap