Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  pantene altın kelebek ödülleri oy verme ücretli mi

  1 ziyaretçi

  pantene altın kelebek ödülleri oy verme ücretli mi bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Altın Kelebek ödülleri ve adayları! 48. Pantene Altın Kelebek oy nasıl verilir, Altın Kelebek oy vermek ücretli mi?

  Altın Kelebek ödülleri ve adayları! 48. Pantene Altın Kelebek oy nasıl verilir, Altın Kelebek oy vermek ücretli mi?

  Hürriyet ve Pantene iş birliğiyle düzenlenen 48. Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni için heyecan dolu Oylama süreci başladı. Peki, Pantene Altın Kelebek oy nasıl verilir, Altın Kelebek oy vermek ücretli mi? İşte Altın Kelebek ödülleri ve adayları…

  Pantene Altın Kelebek oy nasıl verilir, Altın Kelebek oy vermek ücretli mi?

  Adaylar, www.pantenealtinkelebekodulleri.com adresi ve Hürriyet Mobil uygulamasındaki yerini aldı. Eylül 2021 ve Eylül 2022 tarihleri arasında televizyon ve eğlence dünyasında adından söz ettiren adaylar için toplam 32 kategoride oylama yapılacak.

  İlk turda her kategoride tamamen halk oylarıyla 10 aday belirlenecek. Üst tura çıkanlar yeniden halk oylamasına sunulacak. Kazananlar; yüzde 70 halk, yüzde 30 jüri oy oranıyla belirlenecek. “Yıldızı Parlayanlar” kategorisinde ise bu yıl Nilsu Berfin Aktaş, Özgü Kaya, Su Burcu Yazgı Coşkun ve Taro Emir Tekin ödül alacak.

  48. Pantene Altın Kelebek Ödülleri’nde oylama süreci:

  Oylama iki turdan oluşacak. İlk turda desteklediğiniz sanatçılara oy vererek ikinci tura çıkmalarını siz sağlayacaksınız.

  32 kategoride ikinci tura kalan 10’ar aday için 19 Ekim’de yeniden halk oylaması başlayacak.

  13 Kasım’da jüri toplanacak ve kendi oylamasını yapacak.

  Kazananlar 4 Aralık’ta yapılacak törenle ödüllerine kavuşacak.

  Pantene’in marka elçisi Demet Özdemir, 4 Aralık’ta yapılacak görkemli törende “Yıldızı Parlayanlar”a ödüllerini takdim edecek.

  Altın Kelebek oy vermek ücretli mi?

  Oylama, http://pantenealtinkelebekodulleri.com/ internet sayfası üzerinden tüm kullanıcıların kullanımına açıktır ve ücretsizdir.

  Yazı kaynağı : www.gazetevatan.com

  Yazı kaynağı : www.pantenealtinkelebekodulleri.com

  2021 Pantene Altın Kelebek Ödülleri nasıl oy verilir? Adaylar belli oldu!

  2021 Pantene Altın Kelebek Ödülleri nasıl oy verilir? Adaylar belli oldu!

  2021 Pantene Altın Kelebek Ödülleri nasıl oy verilir? Adaylar belli oldu!

  Pantene Altın Kelebek Ödülleri oy verme işlemleri başladı. Bu yıl 40 kategoride verilecek ödüller için en iyiler oylamaya açıldı. Peki, Pantene Altın Kelebek Ödülleri için nasıl oy verilir? İşte oy kullanmak isteyen kişilerin bilmesi gerekenler…

  Pantene Altın Kelebek Ödülleri için 40 kategoride adaylar yarışacak. Oy kullanmak isteyen kişiler 8 Ekim’e kadar oylarını verebilecekler. 5 Aralık’ta ise ödül töreni gerçekleşecek ve ödüller sahipleriyle buluşacak. Peki, oylar nasıl atılacak?

  PANTENE ALTIN KELEBEK ÖDÜLLERİ NASIL OY VERİLİR?

  Oy kullanabilmek için “pantenealtinkelebekodulleri.com” sayfası üzerinden üyelik oluşturmak gerekiyor. Facebook ya da e posta ile üyelik oluşturduktan sonra 40 kategoriden istediğiniz adaya oy verebileceksiniz.

  ÜYELİK OLUŞTURMAK VE OY KULLANMAK İÇİN TIKLAYINIZ…

  Bu yıl yarışacak olan kategoriler ise şöyle;

  Yazı kaynağı : www.cnnturk.com

  48'inci Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni için Oylama Heyecanı Başladı!

  48'inci Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni için Oylama Heyecanı Başladı!

  Bu yıl 48’inci defa sahiplerine kavuşacak olan Pantene Altın Kelebek Ödüllerinin merakla beklenen adayları www.pantenealtinkelebekodulleri.com adresindeki yerini aldı!

  Hürriyet ve Pantene iş birliğiyle, bu yıl 48’incisi düzenlenecek olan Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni için heyecan sürüyor. Sürprizlerle dolu Pantene Altın Kelebek Ödülleri için bu yılın aday kategorileri açıklandı. 48. Pantene Altın Kelebek Ödülleri’nde toplam 32 kategoride Eylül 2021 ve Eylül 2022 arasında televizyon ve eğlence dünyasında adından söz ettiren adaylar oylanacak.

  Pantene Altın Kelebek oylamasında her yıl olduğu gibi bu yıl da halkın oyları ile gün en iyilerin günü olacak. yüzde 70 halk, yüzde 30 jüri oyları ile belirlenecek kazananlar, Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni gecesinde ödüllerine kavuşacak.

  Oylamanın ilk aşamasında tamamen halk tarafında oylanarak her kategoride en yüksek oyu alan ilk 10 aday, oylamanın ikinci aşamasına geçerek büyük gecenin kazananlarından biri olmak için oylanacak. Yıl boyunca yetenekleri ve başarılarıyla adından söz ettiren isimler, halkın ve jürinin oyları ile belirlenip ve 48. Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni’nde ödüllerin sahibi olacak. Bu yıl toplam 32 kategoride yarışacak adaylar heyecanla beklenen ödül töreni gecesi ödüllerine kavuşacak.

  Herkesin heyecanla beklediği, sürprizlerle dolu ödül töreninin en çok ilgi çeken kategorilerinden biri olan ‘Yıldızı Parlayanlar Ödülü’ ise bu yıl 7’nci kez sahiplerini bulacak ve ilk kez bir erkek aday da Yıldızı Parlayanlar ödülü alacak. Yetenekleri, güçleri, başarıları ve bu yıl gösterdikleri performans dikkate alınarak değerlendirilen ödülün sahipleri; Nilsu Berfin Aktaş, Özgü Kaya, Su Burcu Yazgı Coşkun ve Taro Emir Tekin; en iyilerin günü Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni’nde ödüllerini alacaklar.

  Pantene’in marka elçisi Demet Özdemir, 4 Aralık’ta yapılacak görkemli törende “Yıldızı Parlayanlar”a ödüllerini takdim edecek.

  Yazı kaynağı : www.hurriyet.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap