Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  pamukkale üniversitesi yatay geçiş tarihleri 2021-2022

  1 ziyaretçi

  pamukkale üniversitesi yatay geçiş tarihleri 2021-2022 bilgi90'dan bulabilirsiniz

  2020-2021 Eğitim Öğretim Bahar Yarıyılı Kurumlararası Yatay Geçiş Duyurusu

          Üniversitemiz 2020-2021 Eğitim ve Öğretim Bahar Yarıyılı Önlisans Programlarına Yatay Geçiş başvuruları 25 Ocak-01 Şubat 2021tarihlerinde yapılacak olup, koşullar ve kontenjanlara ait bilgilere aşağıdaki belgelerden ulaşılabilir. 

  Yatay geçiş başvurusu yapmak için Tıklayınız...

  Yazı kaynağı : www.pau.edu.tr

  2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Yarıyılı Başarı Ve Yerleşme Puanına Göre Yatay Geçiş Kontenjan Ve Koşulları

  2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Yarıyılı Başarı Ve Yerleşme Puanına Göre Yatay Geçiş Kontenjan Ve Koşullarına ait bilgilere aşağıdaki belgelerden ulaşılabilir.

  NOT: Mühendislik lisans tamamlama ve sağlık alanında lisans tamamlama programlarına ve özel durumlara göre yatay geçiş başvuruları sistem üzerinden yapılmayacak olup ilgili okullara yapılacaktır.

  Kurumlararası yurtiçi, Kurumiçi eşdeger alan veya Kurumiçi farklı alanda Başvuru yapmak için Tıklayınız...

  Kurumlararası yurtdışı alanda Başvuru yapmak için Tıklayınız...

  Yazı kaynağı : www.pau.edu.tr

  2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı Bahar Yarıyılı Kurumlararası Yatay Geçiş Sonuçları

  2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı  Bahar Yarıyılı Kurumlararası Yatay Geçiş Sonuçları içinTıklayınız.

  KESİN KAYIT İÇİN İSTENEN BELGELER

  Yatay geçiş ile kayıt hakkı kazanan öğrenciler belirlenen kayıt tarihlerinde başvuru yaptıkları Meslek Yüksekokulları’ndaki komisyona, sisteme yükledikleri evrakların asıllarını teslim edip; sonrasında Rektörlük Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı’na kesin kayıt için aşağıdaki belgelerle birlikte başvuracaklardır.

  1. YKS Yerleştirme Sonuç Belgesi (İnternet Çıktısı)

  2. Nüfus Cüzdanı fotokopisi (arkalı-önlü)

  3. Fotoğraf (Vesikalık 6 adet)

  4. İkinci öğretime yatay geçiş yapan öğrenciler için bahar dönemi öğrenci katkı payı/öğrenim ücretinin yatırıldığına dair makbuz

  5. İkinci öğretimden birinci öğretime yatay geçiş için başvuran öğrencilerden, geldiği üniversitede %10'a girdiğine dair belge

  6. Üniversite hastanelerinden ve/veya tam teşekküllü Devlet Hastanelerinden eğitim süresince ve daha sonrasında bu mesleği yürütmeyi engelleyecek fiziki ve ruhsal engeli olmadığını belgeleyen heyet veya sağlık kuruluşlarından alınan tek hekim raporu.* (Heyet veya sağlık kuruluşlarından alınan tek hekim raporu istenen programlar: Denizli Sağlık Hiz. MYO programları, (Çocuk Gelişimi, Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik hariç) Bozkurt Meslek Yüksekokulu Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği ile Sarayköy MYO Fizyoterapi programı)

  *Acıpayam Meslek Yüksekokulu Özel Güvenlik ve Koruma Programı için heyet raporu alınması zorunludur.

  * Öğrenci ilk kayıt sırasında üniversitesine vermiş olduğu heyet veya tek hekim raporunun onaylı suretini de getirebilir.

  7. Kayıtlı olduğu üniversiteye ait öğrenci kimlik kartı. (İlgili üniversiteye kesin kayıttan sonra resmi yazı ekinde gönderilmek üzere)

  8. Acıpayam Meslek Yüksekokulu Özel Güvenlik ve Koruma Programı ile Bozkurt Meslek Yüksekokulu Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği programı için Adli Sicil Kaydı Belgesi. (EDevletten alınabilir)

  9. Yatay geçişe engel bir durumun olmadığına dair belge (Üniversitemize kayıt hakkı kazanan öğrenciler halen kayıtlı olduğu üniversitelerinden bu belgeyi temin edeceklerdir.)

  KESİN KAYIT TARİHLERİ VE YERİ:

  1- Kesin Kayıt Tarihleri (Asıl Liste) : 15-16 Şubat 2021

  2- Kesin Kayıt Tarihleri (Yedek Liste)* : 18-19 Şubat 2021

  *(Yedek liste ilan edilen programlarda, asıl listeden kayıt yaptırmayanların yerine listedeki sıralamaya göre kayıt yapılır.)

  3- Kayıt Yeri: Rektörlük Binası 1. Kat Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı

  HÜKÜM BULUNMAYAN HALLER

  Bu ilanda belirtilmeyen hususlarda, Yükseköğretim Kurumlarında Önlisans ve Lisans Düzeyindeki Programlar Arasında Geçiş, Çift Anadal, Yan Dal ile Kurumlararası Kredi Transferi Yapılması Esaslarına İlişkin Yönetmelik Hükümleri ile Pamukkale Üniversitesi Önlisans ve Lisans Düzeyindeki Programlar Arasında Yatay Geçiş Esaslarına İlişkin Yönerge hükümleri geçerlidir.

  Yazı kaynağı : www.pau.edu.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap