Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  ozonlanmış kantaron yağı ne işe yarar

  1 ziyaretçi

  ozonlanmış kantaron yağı ne işe yarar bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Ozonlu Kantaron Yağı 100 mL

  Ozonlu Kantaron Yağı 100 mL

  Ne İçin Kullanılır? İzler, cilt tonu eşitsizliği, mat görünümlü cilt

  Ne fayda sağlar? Yenileyici, onarıcı ve iz karşıtı

  Ozonlu Kantaron Yağı, içerdiği ozon sayesinde cildin yenilenme sürecini hızlandırarak iz ve lekelerin görünümünü iyileştirmeye yardımcı olur. Cilt için yenileyici, onarıcı ve iz karşıtı etkileriyle öne çıkar. Cilde gece boyu oksijen taşıyarak çevresel faktörler ve serbest radikallerden kaynaklanan cilt hasarını onarmaya yardımcı olur. Antioksidan özelliğiyle cildin yaşlanma sürecini yavaşlatmaya destek olur.

  Ciltte peeling etkisi yaratarak ölü derileri ve ton eşitsizliklerini gidermeye yardımcı olur. Cilt yüzeyini yenileyici etkisi sayesinde ciltten zararlı toksinleri uzaklaştırmaya yardımcı olur. Leke ve yaşlanma karşıtı bakım yapar. Cildin yenilenme sürecini hızlandırmayı destekler.

  Tüm içerik listesi: Ozonlanmış zeytinyağı, kantaron ekstratı

  İçeriklerin% 100'ü doğal ve bitkisel kökenlidir.

  Başka ne öğrenebilirim?

  Ozon Nedir?

  Oksijenin en aktif formu olan ozon, O₃ kimyasal formüle sahip bir gazdır. Gezegeni güneşin ultraviyole ışınlarından koruyan ozon tabakasının yanı sıra çevrede de doğal olarak bulunur. Reaktif bir gaz olduğu için stabilize edilmesi için uzun süre yağın içerisine jeneratör ile enjekte edilerek yağ ile etkileşime girer ve yoğun bir kıvam alır.

  Ozonlanmış Zeytinyağı Nedir?

  Ozonun, jeneratör ile uzun süre boyunca soğuk sıkım zeytinyağına enjekte edilmesiyle elde edilen kalın kıvamlı bir yağdır. Misbahçe ozonlanmış zeytinyağı, Ayvalık’ın zeytinlerinden elde edilmiş yüksek kalite soğuk sıkım zeytinyağına 3 ay boyunca ozon enjekte edilmesiyle elde edilir.

  Nasıl Elde Edilir?

  Ozon jeneratörü yardımıyla soğuk sıkım zentinyağının içerisine 3 ay boyunca ozon enjekte edilerek yağın stabilize olması sağlanır.

  Nasıl muhafaza edilmelidir?

  Ozonun çözünmesini ve etkisini kaybetmesini önlemek için her daim buzdolabında muhafaza edilmelidir.

  Uyarılar

  Haricen kullanım içindir. Buzdolabında saklanıp açıldıktan sonra 12 ay içinde tüketilmesi tavsiye edilir.

  Yazı kaynağı : www.misbahce.com.tr

  Ozonlanmış Sarı Kantaron Yağı 50 ml.

  Ozonlanmış Sarı Kantaron Yağı 50 ml.

  Adres Doğavital Doğal Ürünler Mahmutbey Mah. 2437. Sk. No:133 Bağcılar / İSTANBUL

  Telefon: (0212) 671 55 47 Haftaiçi 09:00 - 18:00

  E-posta: [email protected]

  Yazı kaynağı : shop.aksuvital.com.tr

  MİSBAHÇE Ozonlu Kantaron Yağı 100 ml Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

  Ozonlanmış Kantaron Yağı

  Karden Ozonlanmış Kantaron Yağı 50 ml

  KARDEN OZONLANMIŞ KANTARON YAĞI (50 ML)

  Menşei: Türkiye

  Üretici Firma: Kardelen Tarım Ürünleri ŞTİ

  İçindekiler: Ozonated St. John’s Wort Oil

  Ozonlanmış Kantaron Yağı

  Aktif oksijen olarak bilinen ozon, üç oksijen atomundan oluşmaktadır. Oksijenden daha reaktif olan ozon, radikal bir molekül değildir. UV radyasyonu veya atmosfer oksijeninden elektrik deşarjı esnasında stratosferde üretilmektedir. Dünyamızın etrafında bulunan ozon tabakası güneşin zararlı ışınlarının yeryüzüne ulaşmasını engelleyerek havanın temizlenmesine ve canlıların korunmasına yardımcı olmaktadır. Günümüzde ise belirli işlemlerden geçirilmesinin ardından ozonun kullanım alanı yaygınlamıştır. Faydalı özellikleri nedeniyle bir çok ürün günümüzde ozonlanmış olarak piyasaya sunulmaktadır. Ozonlanmış kantaron yağı bu ürünlerden biridir. Soğuk sıkım kantaron yağının içerisine uzun süre boyunca ozon enjekte edilmesiyle ozonlanmış kantaron yağı elde edilmektedir. Soğutularak saklanan bu yağ, uzun süre muhafaza edilebilmektedir. Ozonlanmış kantaron yağının cildi yenileyici, onarıcı özelliklerinin yanı sıra cilt lekelerini giderici etkisi de bulunmaktadır.

  Ozonlanmış Kantaron Yağı Nasıl Kullanılır

  Ozonlanmış kantaron yağını ihtiyaç duyulan bölgede kullanmak için birkaç damla damlatmanız yeterli olacaktır. Kullanım öncesinde veya sonrasında, sağlık sorunlarınız ile ilgili uzman hekimlerden tıbbi destek almanızı öneririz.

  Ozonlanmış Kantaron Yağının Faydaları Nelerdir

  Türk Gıda Kodeksi’nin “Beslenme ve Sağlık Beyanları Yönetmenliği”nce belirlenen yasal zorunluluk nedeniyle hastalık veya endikasyon belirterek ozonlanmış kantaron yağının faydaları hakkında tanıtım yapamamaktayız. Ozonlanmış kantraron yağı faydaları ile ilgili doğru bilgiye ulaşmak için ozonlanmış kantaron yağı üzerine hazırlanmış bilimsel çalışmalara bakmanızı öneririz.

  Ozonlanmış Kantaron Yağı Nasıl Yapılır

  Ozonlanmış kantaron yağı, Ankara’da bulunan üretim tesisimizde sizler için ozonlama yöntemi ile üretilmektedir.

  Uyarı: Çocukların ulaşamayacağı yerde ve güneş ışığına direkt maruz bırakmadan saklayınız! Göz ile temasından kaçınınız! Tavsiye edilen tüketim tarihi ( ve parti no ( ambalaj üzerindedir. Tüketim tarihi geçmiş, hasarlı ve kırık ürünlerden lütfen uzak durunuz!

  Karden Ozonlanmış Kantaron Yağı’nın buzdolabında +4-10 santigrat (C°)’ye yakın saklanması önerilir.

  Karden ürünleri; ISO 9001, ISO 22000, İyi Üretim Uygulamaları Belgesi (GMP) ve Hazard Analysis and Critical Control Point (HACCP) belgelerine sahiptir.

  Kendine bir iyilik yap, Karden ozonlanmış kantaron yağı al !

  Yazı kaynağı : www.ciceksepeti.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap