Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  oyak araç kampanyası 2023 fiyat listesi

  1 ziyaretçi

  oyak araç kampanyası 2023 fiyat listesi bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Oyak Araç Kampanyası 2023 Fiyat Listesi ve Yeni Modellerle Başladı!

  Oyak Araç Kampanyası 2023 Fiyat Listesi ve Yeni Modellerle Başladı!

  2023 Oyak Araba Kampanyası Farklı Model Seçenekleriyle Devam Ediyor! | SIFIR ARAÇ FİYATLARI

  2023 Oyak Araba Kampanyası Farklı Model Seçenekleriyle Devam Ediyor! | SIFIR ARAÇ FİYATLARI

  2023 OYAK ARABA KAMPANYASI FARKLI MODEL SEÇENEKLERIYLE DEVAM EDIYOR!

  24 aylık ödeme planı ve vade oranları

  aracını 24 ay taksitle satın alabilirsiniz. Şu anda 24 aylık ödeme planını görüntülüyorsunuz?

  Aylık vade oranı 0.90 üzerinden hesaplanmıştır. Ayrıntılı bilgi için ilan sahibi ile iletişime geçebilirsiniz. Aşağıdaki tabloda arabasını senet ile veya banka kredisi ile satın alabileceğiniz diğer taksit seçeneklerini görebilirsiniz.

  Bu ilana benzer arama terimleri:

  Yazı kaynağı : sifiraracfiyatlari.com

  Oyak Askeri Personel Araba Kampanyası 2023

  Oyak Askeri Personel Araba Kampanyası 2023

  Oyak askeri personel araba kampanyası 2023 yılında da sıklıkla gündeme gelecek gibi! Henüz başlamamış olan Oyak askeri personel araç kampanyası büyük bir merakla bekleniyor. Geçtiğimiz sene mart ayında olması planlanan kampanya pandemi dolayısıyla evlere kapanmamız gerektiğinden iptal olmuştu. Bu durum araç almak için kampanyayı bekleyen kimseleri hayal kırıklığına uğratmıştı. Ardından çip krizinin gelmesiyle birlikte 2021 kampanyası senenin sonun kadar ertelendi. Fakat yeterli stok olmayınca bir kere daha iptal oldu. İkinci iptalin ardından gözler 2023 yılına çevrildi.

  Askeri personel için yapılan kampanyada Dacia ve Renault markalarının modelleri indirime giriyor. Yapılan indirimden Oyak Mensubu olan ya da kurumda aktif olarak çalışan herkes yararlanabilir. Eğer maaşınızdan Oyak kurumu adına bir kesiti oluyorsa bu durumda indirim kampanyasına katılabilirsiniz. Ayrıca Oyak iştiraklerinde çalışan personellerde indirimden yararlanabilmektedir. Ayrıca Oyak üyesi bir yakınınız varsa onun üzerine aracı alarak da indirimlerden faydalanmanız mümkündür.  Oyak askeri personel araba kampanyası 2023 yılında farklı alternatif seçenekler halinde karşımıza çıkmaktadır.

  İndirimde herhangi bir rütbe farkı gözetilmemektedir. Herkes eşit olarak indirimden faydalanmaktadır. İndirim oranları yüzde 5 civarındadır. Ayrıca bakım ve onarım işlemlerinde de yüzde 10 civarında bir indirim yapılmaktadır. Oyak mensubu olup olmadığınızı isterseniz uygulama üzerinden de kontrol edebilirsiniz. Bunun için Google ya da Apple Store üzerinden Oyak Platform uygulamasını indirmeniz gereklidir. Her üye yılda sadece bir araç alabilir. Ödeme konusunda da birçok farklı opsiyon mevcuttur. Üyeler ödemeleri rahatlıkla bütçelerine göre ayarlayabilirler.

  Oyak Çalışanlarına Hangi Arabalar İndirimli

  Oyak askeri personel araba kampanyası 2023 fırsatlarıyla alınabilecek markalar ve modeller şu şekildedir;

  Oyak Askeri Personel Araba Kampanyası Nelerdir?

  İndirim kampanyasına başvurmak isteyen Oyak mensubu askeri üyeler 2020 yılına kadar imalat, satış noktalarına gidip doğrudan başvuru yapıyordu. Bu durum pandemi nedeniyle değiştirildi. 2021 yılından itibaren online başvuruya geçildi.  Oyak Platform adlı uygulamayı indirdikten sonra kampanyanın başladığını bildiren bir mesaj almayı beklemeli üyeler. Bildiriye tıklandığında üyelerin karşısına başvuru ekranı çıkıyor. Burada araç seçimi yapıldıktan sonra Müşteri temsilcileri seçiminizi onaylamak için sizi tekrar arıyorlar.

  İsterseniz bu aşamada seçiminizi değiştirebilir ya da şubelere gidip araçları görüp deneyimledikten sonrada esas seçiminizi yapabilirsiniz. Müşteri temsilcileri üyeleri aradığında kalan işlemleri online mı yoksa yüz yüze mi devam ettirmek istedikleri soruyor. Yüz yüze görüşmek isteyen üyeler bu durumda Ankara, İzmir ve İstanbul’da bulunan imalat ve satış şubelerine yönlendiriliyor.  Online olarak devam etmek isteyen müşteriler ise işlemlerine bulundukları illerde devam edebildiğinden çok daha rahat bir süreç geçirebiliyorlar.

  Araç alımı sırasında fiyatın yüzde 30 kadarının peşin olarak ödenmesi gerekiyor. Kalan tutar ise 48 aya kadar taksitlendirilebiliyor. Taksit süresi düşük tutulursa müşteriler 0 faizle araçlarını alabiliyor ama taksit süresi uzadıkça düşükte olsa bir faiz uygulanıyor. Her sene binlerce kişi bu kampanyayı bekliyor. Çünkü hem fiyatlar ucuz hem de araç satımına engel bir şart bulunmuyor. Üyeler uygun fiyatlı olarak araçlarını alıp hiç kullanmadan satarak bile bu kampanyadan karlı şekilde ayrılabiliyorlar.

  Yazı kaynağı : otomoda.net

  OYAK Kampanya Şikayetleri - Şikayetvar

  2022 Yılı Oyak Araç Kampanyası ve Satışa Sunulan Modeller

  Oyak Kampanyası 2022 Ne Zaman Başlayacak?

  Oyak Kampanyası 2022 Ne Zaman Başlayacak?

  Bu kararın ardından Oyak Araba Kampanyasının Ekim ayı ortalarına doğru yapılacağı söylentisi yayıldı. Eylül ayında gelindiğinde Oyak Kurumu tarafından Eylül bülteninde Oyak araba kampanyası için 2021 yılında yapılmayacağı açıklaması yapıldı. Stok ve üretim durumlarının yeterli olması halinde Oyak araba kampanyası etkinliğinin 2022 Şubat ayında yapılacağı deklare edildi.

  Avantajlı fiyatlar üzerinden araç alma hayali kuran Oyak kurum üyeleri 2021 yılında hayal kırıklığı yaşadıktan sonra gözlerini 2022 yılına çevirdiler. Peki Oyak kampanyası 2022 ne zaman başlayacak?

  Oyak Kampanyası  Ne Zaman?

  Oyak kampanyası Eylül ayında yayınlanan bildiri kapsamında Şubat ayında yapılacak. Ancak her ne kadar böyle bir deklarasyon yapılmış olsa da bildiri içine eklenen şartların ve stokların elvermesi durumu Oyak üyelerinin kafalarında soru işaretleri oluşmasına neden oldu. Anlayacağınız oyak kampanyasının Şubat ayında gerçekleşip gerçekleşmeyeceği kesin değil. Şubat ayı gelince göreceğiz. Fakat 2021 yılında yaşanan elektronik çip krizi çözüme kavuşturulur ve stok durumu yolunda giderse Oyak Kampanyası 2022 önünde hiçbir engel bulunmuyor.

  Otomobiller sağlıklı üretim periyoduna girdiği takdirde Oyak Kampanyası 2022 şubat ayında yapılacak. Tabi ki ileride yaşanması muhtemel başka sorunlar ortaya çıkmazsa. En son 2020 yılında gerçekleştirilen oyak kampanyası 2 senedir yapılmıyor. Tüm oyak üyelerinin gözü oyak kampanyası 2022’ye çevrilmiş durumda. Kampanyada yaşanacak gelişmeleri hep birlikte gözlemleyip yorumlayacağız. Peki Oyak Renault 2022 kampanyası başvuruları nereden ve nasıl yapılır? Kimler başvuru yapma hakkına sahip?

  Ayrıca Oyak Kampanyası ve Renault’un farklı kampanya fırsatları için Renault Kampanya sayfasını kontrol edebilirsiniz.

  Kimler Oyak Araba Kampanyasından Yararlanabilir?

  Oyak kampanyası 2022’den kimler yararlanabilir sorusu kampanya hakkında bilgi edinmek isteyenler tarafından merak edilen sorulardan bir tanesidir. Poyak üyeliğiniz aktif olarak devam ediyor demektir. Eğer üye olup olmadığınızdan emin değilseniz bunu telefonunuza indireceğiniz mobil uygulama yardımıyla öğrenebilirsiniz. Google Play Store ya da İOS üzerinden “Oyak Platform” uygulamasını indirip üye olup olmadığınız ile ilgili sorgulama yapabilirsiniz.

  Oyak üyeleri haricinde Oyak Kampanyası 2022’ye katılabilecek başka bir grup var. Oyak iştirak çalışanları da maaşlarından kesinti yapılmadığı halde Oyak Kampanyası 2022’ye katılım sağlayabilirler. 

  Otomobil Seçimi

  Müşteri temsilcilerinin sizinle iletişime geçmesi ardından seçim yaptığınız otomobili buradan değiştirebilirsiniz. Dilerseniz de seçmiş olduğunuz araç üzerinde de güncellemeler yapabiliyorsunuz. Telefon görüşmesi sırasında işlemlerinize devam edebileceğiniz opsiyonlar sunuluyor. İsterseniz işlemlere online devam edebilirsiniz. İsterseniz de fiziki ziyaretler geçekleştirebilirsiniz. Fizik olarak ziyaret seçeneğini seçtiğiniz zaman İzmir, İstanbul ya da Ankara’daki mağazalar fiziki olarak ziyaret yapma zorunluluğunuz bulunuyor.

  Mais şubelerini ziyaret ettiğiniz zaman tüm işlemleri bu şubeler üzerinden yürütmek zorundasınız. Eğer online olarak devam etme seçeneğini seçtiğiniz zaman tüm işlemleri telefon ya da bilgisayarınız üzerinden yürütebilirsiniz. Bu alternatifi seçtiğinizde yalnızca otomobili teslim almak için şubelere ya da bayilere gidersiniz. İstanbul Ankara ya da İzmir’de yaşamayan biri ekseriyetle işlemlerini online olarak gerçekleştiriyor. 

  Renault Askeri Personel İndirimi

  Otomobil stok durumu fazlaysa bu indirim oranı yükselir. Yani askeri personel olan Oyak üyeleri Oyak kampanyası 2022 ’den her durumda daha avantajlı bir şekilde faydalanabiliyorlar. Bu askeri personel indirimi satış sonrası kısımda da devam ediyor. Satış sonrası bütün bakım ve onarımlarda %10 oranında bir indirim sağlanıyor. 

  Oyak düzenlemiş olduğu kampanya ile her sene belirli dönemlerde gerek otomobil gerekse ödeme koşullarında çok cazip ödeme yöntemleri sunmaktadır.

  Oyak Kampanyası Fiyat Listesi

  Oyak Kampanyası 2022 Hangi Modeller Alınabilir?

  Oyak Kampanyası 2022’de seçebileceğiniz birçok otomobil alternatifi bulunuyor. Dacia & Renault işbirliği ile satışa sunulan tüm otomobil çeşitleri kampanya bünyesinde satışa sunuluyor. Tabi ki stok durumları göz önüne alınıyor. Kampanya kapsamında satın alabileceğiniz otomobil modelleri şu şekildedir.

  Yazı kaynağı : www.renaultun.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap