Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  otp number is incorrect hatası

  1 ziyaretçi

  otp number is incorrect hatası bilgi90'dan bulabilirsiniz

  OTP Hata Kodları ve Çözümleri

  OTP Hata Kodları ve Çözümleri

  SE3010

  Bu hatanın sebebi, daha önce kullanılmış ya da kullanım süresi (72 saat) geçmiş kodu kullanmanızdır. Bu hatayı eğer OTP programınız doğru çalışmıyorsa, aldığınız kodu girdiğinizde program kapanıyorsa da almanız mümkündür. Eğer OTP programınız kod girdiğinde kapanıyorsa PC üzerinde bulunan AnyOTP programını yönetici olarak çalıştırabilir veya uyumluluk ayarını Windows 7 – 8 olarak değiştirerek deneyebilirsiniz. Bu hatayı aldığınızda https://otp.nttgame.com/ üzerinden yeni kod almanız gerekmektedir.

  SE3005

  Bu hatanın sebebi genellikle kodun yanlış girilmesinden kaynaklıdır. Bu hatayı aldığınızda telefonunuza SMS olarak gelen ID ve Authcode’u ID kısmında başında “ko” harfleri olacak şekilde girerek çözebilirsiniz.

  CE1001

  Bu hata bağlantı kaynaklı bir problemdir. AnyOTP programını PC üzerinde kullanıyorsanız; DNS ayarlarınızı 4.2.2.1 – 4.2.2.5 veya 8.8.8.8 – 8.8.4.4 yaptıktan sonra Başlat > Çalıştır > CMD gelen pencereden ipconfig /flushdns işlemini gerçekleştirin. Eğer Any OTP programınız mobil telefonunuzda kurulu ise telefonunuzu Wifi’den çıkararak mobil veri ile deneyebilirsiniz.

  Oyun ekranında OTP kodunu girdiğinizde “Error otp login failed with unknown issue please contact customer service” hatası:

  Bu hatayı alıyorsanız OTP Kodunuz bloke olmuştur. Üretilen OTP kodunun 10 defa yanlış girilmesi durumunda AnyOTP programınız bloke olur. Aşağıdaki konu üzerinde belirtilen adımları sırası ile uyguladığınızda sorununuz çözülecektir. Eğer bilginiz dışında OTP kodunuz bloke oluyorsa oyun şifreniz başkası tarafından biliniyor olabilir. Bu durumda oyun şifrenizi de değiştirmeniz faydalı olacaktır.

  AnyOTP Programında Kodu Yanlış Girme ve Bloklanma

  OTP Kod Uyuşmazlığı

  Uygulamada ürettiğiniz OTP kodunun oyun giriş ekranında, veya portal üzerinde hata vermesi durumunda öncelikli olarak PC saat ayarlarınızdan “Saat Dilimini” kontrol ediniz. Saatiniz aynı olsa da saat dilimi kaynaklı hata alabilirsiniz. Olması gereken ayar UTC+3:00 İstanbul’dur. Ancak eski işletim sistemlerinde (Windows 7 vs.) İstanbul +2:00 olarak görünmektedir. Bu durumda saat dilim ayarınızı UTC+3:00 Bağdat vs. olarak ayarlayabilirsiniz.

  Sunuculara Giriş Ekranında “Access restricted this server is open for NTTGAME users who are registered for ICS” Uyarısı

  ICS/OTP kaydı yapmanıza rağmen sunucu seçme ekranında bu hatayı alıyorsanız OTP aktif etmediğinizi gösterir. OTP sitesine giriş yaparak hesabım kısmından aktif edebilirsiniz.

  OTP Aktif olmasına rağmen, oyuna girişte OTP kodu sormuyorsa;

  Yazı kaynağı : korehberi.com

  Nttgame.com Otp Şikayetleri - Şikayetvar

  İngilizce › Türkçe çeviri: error otp number is incorrect

  Knight Online OTP Giriş Sorunu

  ERROR! OTP LOGIN FAILED WITH UNKNOWN ISSUE. PLEASE CONTACT CUSTOMER SERVICE

  Buradaki hatanın anlamı ''HATA! BİLİNMEYEN SORUN. HEMEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN ''

  Knight Online OTP Giriş Sorunu Çözümü

  Lütfen AnyOTP programını kullanmış olduğunuz cihazın Saat & Tarih güncellemesini ve AnyOTP programının ayarlar bölümünden Time Synchronize işleminiburadan gerçekleştiriniz.

  Zaman ayarlarınızın İstanbul (UTC+3) olarak yapılandırıldığından emin olunuz.

  Daha sonra oyuna giriş için , OTP testi veya Portal üzerinden değişim işlemleri için daha önce kullanılmamış bir OTP kodu kullanınız.

  Eğer sorununuz hala devam ediyorsa hatalı giriş denemeleri sebebi ile sistem kendini bloke etmiş olabilir.

  Sistemin bloke durumunu kaldırmak için lütfen burada bulunan adımları gerçekleştiriniz.

  Yazı kaynağı : www.kopazar.com

  PC (Bilgisayar) için OTP Anlatımı

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap