Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  oto yıkama fiyat listesi 2022

  1 ziyaretçi

  oto yıkama fiyat listesi 2022 bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Fiyat Listesi

  AUTOWASH  OTO DETAYLI TEMİZLİK VE BOYA KORUMA SİSTEMLERİ VE HİZMET FİYAT LİSTESİ

  BİNEK ARAÇLAR

  -Detaylı İç Temizlik ve Koruma    1000,00 TL

  (Aracınızın tavan, taban, koltuk, kapı içleri, torpido, kalorifer ızgaraları gibi en dar ve küçük noktalara girilerek sigara isi, kir, meşrubat ve benzeri kalıntıların temizlenip, bu etkenlerin tekrar oluşmamaları için koruma altına alındığı sistemdir.)

  -Çizik Giderme Boya Parlatma  1000,00 TL

  (Boya yüzeyindeki fırça çizikleri, su lekeleri, asit yağmurları, çamur çizikleri, portakallaşmalar temizlenerek mat görüntünün yerine ıslak, parlak ve yeni görünüm sağlanıp tekrar bu etkenlerin oluşmaması için koruma altına alınan sistemdir.)

  -Boya Koruma  250,00 TL

  (Daha önceden boya yüzeyindeki fırça çizikleri, su lekeleri, asit yağmurları, çamur çizikleri, portakallaşmalar temizlenerek mat görüntünün yerine ıslak, parlak ve yeni görünüm sağlanmış yüzeylere tekrar bu etkenlerin oluşmaması için koruma altına alınan son kat işlemidir.)

  -Motor ve Jant Temizlik ve Koruma   250,00 TL

  (Aracın çalışma düzenine etki eden kir, oksitlenmeler, çamur tortularının temizlendikten sonra bu etkenlerin oluşmasını geciktirmek için koruma altına alındığı sistemdir.)

  -Full Bakım    2000,00 TL

  (Yukarıdaki bütün hizmetleri kapsayan pakettir.)

  -Seramik Kaplama Nano Boya Koruma    3000,00 TL

  (Çizik giderme, hare giderme ve cila işlemleri uygulandıktan sonra yüzeyin korozyon koruması, pas koruması, su geçirmeme, özellikle yüksek sıcaklık altında , vb etkenlerden korumak için tasarlanmış yenileme ile sıfır görünüme sahip, camsı  parlaklık ve çizilmemeye karşı koruma sağlayan sistemdir.)

  ***JEEP VE BÜYÜK ARAÇLARDA % 20 FİYAT FARKI UYGULANIR.

  AUTOWASH DİĞER KORUMA SİSTEMLERİ VE HİZMET FİYAT LİSTESİ

  1- Cam Su İtici    500,00 TL

  (Kış aylarında aracınızın camlarının yağmur suyunu kaydırıp görüşünüzü netleştirmek için kullanılır.)

  2- Deri ve Vinil Koruma    500,00 TL

  (Temiz deri ve vinil aksamların yıpranmaya ve kirlenmeye karşı önlem işlemidir.)

  3- Kumaş Döşeme ve Halı Koruma    500,00 TL

  (Temiz kumaş döşeme ve halıların yıpranmaya ve kirlenmeye karşı önlem işlemidir.)

  4- Express İç Temizlik ve Koruma    500,00 TL

  (Vakti kısıtlı olanlar için detaylı yüzeysel yapılan iç temizlik ve korumadır.)

  5- Express Dış Temizlik ve Koruma    500,00 TL

  (Sadece Boya Koruma ve cila işlemidir. Çizik giderme yapılmaz.)

  6- Express İç Dış Temizlik ve Dış Koruma    1000,00 TL

  (Vakti kısıtlı olanlar için detaylı yüzeysel yapılan iç temizlik, boya koruma ve cila işlemidir.)

  7- Parça Temizlik (Halı veya Tavan)    ,

  250,00 TL

  8- Ozon ile Sterilizasyon   250,00 TL

  ( Özel Ozon Makinamız ile bakteri ve mikroplara karşı temizleme ve tekrar oluşmasına koruma işlemdir.)

  9- Gümüş İyonlu Dezenfekte  500,00 TL

  ( Virüs ve Bakterilere karşı koruma işlemidir )

  AUTOWASH OTO YIKAMA SİSTEMLERİ VE HİZMET FİYAT LİSTESİ

  1- Fırçasız Cilalı Köpüklü İç - Dış Yıkama    75,00 TL /  100,00 TL ( Bölgesel )

  2- Susuz Buharlı Cilalı İç - Dış  Yıkama    75,00 TL / 100,00 TL ( Bölgesel )

  ( Fırça kullanılmadan gerekli aparat ve makinalar ile yapılan araç yıkama sistemleridir.)

  ***JEEP VE BÜYÜK ARAÇLARDA % 20 FİYAT FARKI UYGULANIR.

  Yazı kaynağı : autowash.com.tr

  Oto yıkama fiyatları güncellendi - Gazete Volkan Gazetesi

  Oto yıkama fiyatları güncellendi - Gazete Volkan Gazetesi

  Başaran Oto Yıkama işletmesinin sahipliğini yürüten Fatih Başaran, artan maliyetlerden dolayı oto yıkama fiyatlarının güncellendiğini duyurdu.

  Keşan’daki yıkamacılar ile bir araya gelerek yaptıkları toplantıda artan maliyetlerden dolayı oto yıkama fiyatlarına zam yapmak zorunda kaldıklarını belirten Fatih Başaran şu ifadeleri kullandı; Yapılan zamlar ve ham madde sıkıntıları gibi nedenlerinden dolayı Keşanlı yıkamacılar ile gerçekleştirdiğimiz toplantı sonrası zam yapma kararı almak zorunda kaldık. Biz oto yıkamacılar olarak pandemi döneminde uzun süre kapalı kalarak zor günler geçirdik. Pandemideki kapanmadan sonra başta elektrik ve oto yıkamada kullandığımız bütün malzemelere aşırı derecede zam geldi. Bu kapsamda, hem esnafımız hem de vatandaşlarımızı yormayacak bir tarife hazırlamaya çalıştık”

  Keşan oto yıkamacılar güncel fiyat listesi şu şekilde:  Otomobil iç dış: 70 TL, Doblo – Suv: 80 TL, Çift Kabin: 90 TL, Transporter: 100 TL, Motor Yıkama: 80 TL, Far Parlatma: 200 TL, Koltuk Yıkama: 400 TL, Pasta Cila: 1000 TL, Detaylı Temizlik: 750 TL, Boya Koruma: 300 TL, Otomobil Dış: 40 TL (GÖKHAN AKSOY)

  Yazı kaynağı : volkangazetesi.com.tr

  Fiyat Listesi

  Araçlarımız zamanla kullanımdan ötürü kirlenmektedir. Özellikle araç içinde yenen yiyeceklerin kırıntıları döküldükleri yerlerde bakteri ve koku oluşumuna sebebiyet vermektedir. Bu bakteri ve kötü koku kaynaklarının Buharla Antibakteriyel olarak temizlenmesi en iyi seçenek olacaktır. Diğer temizleme yöntemlerinden farklı olarak sıcak ve basınçlı buhar ile ulaşılması güç noktalara erişilir ve sıcaklığın etkisi ile mikrop ve bakteriler yok edilir. Bu şekilde temizlik sağlandıktan sonra kötü kokular giderilmiş olur.

  Özellikle havalandırma kanallarından gelen kokular içine tutulan sıcak ve basınçlı buhar ile temizlenir. Pasta Cila ve Boya Koruma uygulamalarımızda 3M, Menzerna, Mequiars gibi dünyanın en iyi markalarını kullanıyoruz. Pasta Cila uygulamasında çizikler, kılcal çizikler, hareler ve fırça çizikleri giderilir. Çiziklere boya ölçüm cihazı ile boya kalınlığı ölçülerek ve araç boyasının müsaade ettiği ölçüde müdahele edildiği için kötü sürprizlerle karşılaşmazsınız.

  Çalışma sistemimiz randevu ile olmaktadır. Aracınıza uygulama yaptırmak istediğiniz günden birkaç gün önce arayıp randevunuzu alabilirsiniz. Randevu ile çalıştığımız için hiçbir gecikme veya aksaklık söz konusu olmayacaktır. Ayrıca günde bir araç aldığımız için randevu aldığınız gün tamamen sizin aracınıza ayrılmış demektir. O gün sadece sizin aracınız için yapılması gereken ne ise yapılacaktır.

  Yazı kaynağı : www.empode.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap