Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  opel corsa 1.3 dizel 2.el fiyatları

  1 ziyaretçi

  opel corsa 1.3 dizel 2.el fiyatları bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Satılık İkinci El Opel Corsa Fiyatları ve Modelleri | OtoSOR

  Istanbul

  127.375KM

  2015

  Yazı kaynağı : www.otosor.com.tr

  Opel Corsa

  Resimlerde opsiyonel ekipmanlar görülebilir.

  Stellantis Otomotiv Pazarlama A.Ş., bu web sitesinin içeriğinin doğru ve güncel olması için gerekli çabayı gösterecektir. Stellantis Otomotiv Pazarlama A.Ş. 
  tarafından web sitesinin virüs ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkanlar dahilinde tedbir alınmış olmakla birlikte, nihai güvenliğin sağlanması için kendi virüs koruma sisteminizi tedarik etmek ve gerekli korumayı sağlamakla yükümlü olduğunuzu belirtiriz. Bu itibarla, http://www.opel.com.tr web sitesine giriş yapmanız nedeniyle, kendi yazılım ve işletim sistemlerinizde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan ya da dolaylı sonuçlarından Stellantis Otomotiv Pazarlama A.Ş.'nin sorumlu olmadığını kabul etmektesiniz. Bu sitedeki bazı bilgiler, sitenin kullanıma sunulmasından sonra yapılmış olabilecek ürün değişiklikleri sebebiyle fiili durumu yansıtmayabilir. Sitede yer alan bazı ekipmanlar, sadece belirli ülkelerde bulunuyor ya da sadece ekstra ücret karşılığında sunuluyor olabilir. Stellantis Otomotiv Pazarlama A.Ş., bu web sitesinin içeriğini ve sağlanan hizmeti dilediği zaman değiştirme ya da sona erdirme ve http://www.opel.com.tr web sitesinde kayıtlı kullanıcı bilgi ve verilerini silme hakkını saklı tutar. Stellantis Otomotiv Pazarlama A.Ş., web sitesinin hatasız olması için her türlü tedbir almış olmakla birlikte, sitede mevcut ya da oluşabilecek hatalar ile ilgili herhangi bir garanti vermemektedir.

  Yazı kaynağı : fiyatlisteleri.opel.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap