Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  one piece red türkiye vizyon tarihi

  1 ziyaretçi

  one piece red türkiye vizyon tarihi bilgi90'dan bulabilirsiniz

  One Piece Film: Red

  "One Piece Film: Red", Türkiye'de seyirciyle buluşacak

  Bugüne kadar binin üzerinde bölüme ulaşan, 58 ülkede 500 milyona yakın kopya satarak Guinness Rekorlar Kitabı'na giren One Piece, Batman ve Superman'den sonra tarihte çok okunan çizgi serisi olarak 3. sırada yer alıyor. Eiichiro Oda'nın bizzat yapımcısı olduğu filmin yönetmenliğini Goro Taniguchi üstleniyor. Taniguchi, Türkiye'de de popüler olan "Yu-Gi-Oh" dizisinin ekibinde yer almıştı.

  Japonya'da 1999'da yayımlanan televizyon serisinin ardından sinema filmi de yapılan One Piece, 80'den fazla ülkede gösterildi. Serinin 15. uzun metrajlı filmi "One Piece Film: Red"in konusu özetle şöyle:

  "Müzik adası Elegia'da, dünyanın en iyi sanatçısı olarak bilinen ama daha önce yüzü hiç görülmemiş olan Uta, ilk canlı konserini verecek ve hayranlarına kendini gösterecektir. Dünyanın dört bir yanından konsere gelen hayranların arasında Luffy ve Hasır Şapka Korsanları da vardır ancak etkinlikler başladığında Uta ile ilgili onları şoke edecek bir gerçek öğrenirler."

  Yazı kaynağı : www.cumhuriyet.com.tr

  one piece film red

  "One Piece Film: Red" Yakında Sinemalarda - FilmArası Dergisi

  Tüm dünyadaki satışlarıyla Guinness Rekorlar Kitabı’na giren One Piece serisinin yeni filmi ONE PIECE FILM: RED rekorlar kırmaya devam ediyor!

  Japonya’da gösterime giren film ilk 4 haftasında 83,32 milyon dolar hasılat elde ederek, ONE PIECE FILM serisinin en çok kazanan filmi oldu.

  Japonya’da 8.2 milyondan fazla bilet satışı yapan ONE PIECE FILM: RED’in Top Gun: Maverick’ide geçerek bu yılın en çok izlenen film olması bekleniyor.

  Fransa’da da 267.631 bilet satışıyla ülkenin tüm zamanların en yüksek açılışını yapan anime filmi oldu.

  1000’in üzerinde bölüme ulaşan, 58 ülkede 500 milyonun üzerinde kopya satarak Guinness rekoru kıran ONE PIECE, Batman ve Superman’in ardından tarihin en çok okunan 3.çizgi serisi.

  Yeni ONE PIECE filmi, orijinal hikayenin 2022’deki 25. yıl dönümünü serinin 1000.bölümü ile kutluyor. Hollywood stüdyolarının live-action dizisini çektiği serinin yeni oyunu da hazırlık aşamasında.

  DİGİMON, AY SAVAŞÇISI gibi dünyaca ünlü animelere imza atan yapım şirketinin prodüksiyonunda ONE PIECE FILM: RED yeni karakterleri ve Hasır Şapka Korsanları’nın sürprizlerle ve heyecanla dolu yeni maceralarıyla çok yakında sinemalarda!

  Konu: Müzik adası Elegia’da, dünyanın en iyi sanatçısı olarak bilinen ama daha önce yüzü hiç görülmemiş olan Uta, ilk canlı konserini verecek ve hayranlarına kendini gösterecektir. Dünyanın dört bir yanından konsere gelen hayranların arasında Luffy ve Hasır Şapka Korsanları da vardır. Ancak etkinlikler başladığında Uta’yla ilgili onları şok edecek bir gerçek öğrenirler.

  Yazı kaynağı : www.filmarasidergisi.com

  ONE PIECE FILM: RED – FİLMARTI

  ONE PIECE FILM: RED – FİLMARTI

  ONE PIECE FILM: RED

  Tüm dünyadaki satışlarıyla Guinness Rekorlar Kitabı’na giren One Piece serisinin yeni filmi ONE PIECE FILM: RED geliyor!

  1000’in üzerinde bölüme ulaşan, 58 ülkede 500 milyona yakın kopya satarak Guinness rekoru kıran ONE PIECE, tarihin en çok okunan 3.çizgi serisi. Birinci ve ikinci sırada ise Batman ile Superman geliyor.

  Serinin yaratıcısı Eiichiro Oda’nın bizzat yapımcısı olduğu filmin yönetmenliğini ise Gorô Taniguchi üstleniyor. Taniguchi Türkiye’de de popüler olan YU-GI-OH dizisinin yaratıcı ekibinde yer almıştı.

  DİGİMON, AY SAVAŞÇISI gibi dünyaca ünlü animelere imza atan yapım şirketinin prodüksiyonunda ONE PIECE FILM: RED yeni karakterleri ve Hasır Şapka Korsanları’nın sürprizlerle ve heyecanla dolu yeni maceralarıyla çok yakında sinemalarda!

  Müzik adası Elegia’da, dünyanın en iyi sanatçısı olarak bilinen ama daha önce yüzü hiç görülmemiş olan Uta, ilk canlı konserini verecek ve hayranlarına kendini gösterecektir. Dünyanın dört bir yanından konsere gelen hayranların arasında Luffy ve Hasır Şapka Korsanları da vardır. Ancak etkinlikler başladığında Uta’yla ilgili onları şok edecek bir gerçek öğrenirler.

  Orijinal Adı: One Piece Film: Red

  Yapım Yılı: 2022

  Yapım:  Japonya

  Dil: Japonca

  Renk: Renkli

  Tür: Anime

  Süre: 115 Dakika

  Yönetmen: Gorô Taniguchi

  Senaryo: Brooklyn El-Omar, Tsutomu Kuroiwa

  IMDB: https://www.imdb.com/title/tt16183464/?ref_=nm_flmg_dr_1

  Yazı kaynağı : filmarti.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap