Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  olimpiyat stadina nasil gidilir

  1 ziyaretçi

  olimpiyat stadina nasil gidilir bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Atatürk Olimpiyat Stadı nerede nasıl gidilir? Olimpiyat stadı yenileme

  Atatürk Olimpiyat Stadı nerede nasıl gidilir? Olimpiyat stadı yenileme

  75 bin 145 kişilik kapasitesiyle 2002 yılının Haziran ayında açılışı yapılan 130 milyon tl maliyetli Atatürk Olimpiyat Stadı, olimpiyatlara hazırlık projesi kapsamında yapılmıştı. Sırasıyla Galatasaray, İstanbulspor, o zamanki ismiyle İstanbul Büyükşehir Belediyespo (İstanbul Başakşehir olarak değişti), Beşiktaş ve son olarak Ümraniyespor'un maçlarını oynadığı stat, 2005 yılındaki ev sahipliği yaptığı Şampiyonlar Ligi finaline 15 yıl sonra bir kez daha ev sahipliği yapacak.

  Atatürk Olimpiyat Stadı nerede nasıl gidilir?

  Atatürk Olimpiyat Stadı hangi semtte tekrar merak edilmeye başlandı. İstanbul'un İkitelli bölgesinde bulunan stada nasıl ulaşmak istediğinize göre çeşitli yollar var.

  M3 metro hattı aracılığıyla ulaşılabilen stat, M3 metro hattının son durağında yer alıyor. M3 metro hattına ulaşmak için de M1B Yenikapı-Kirazlı metro hattına binerek Kirazlı durağından M3'e aktarma yapabilirsiniz.

  Yenibosna metro durağından kalkan 79K otobüsüyle de direkt olarak ulaşım sağlanabiliyor. 79K otobüsünün geçtiği duraklardan birinden binerek stada gidebilirsiniz.

  Atatürk Olimpiyat Stadı hangi semtte?

  Tam adresi Ziya Gökalp Mah., Olimpiyat Stadı Yolu No:1, 34490 İkitelli/Başakşehir/İstanbul olan stadın semti İkitelli ve Başakşehir olarak geçiyor.

  Atatürk Olimpiyat Stadı yenileme çalışmaları

  2009 yılında 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası'nı düzenlemek amacıyla UEFA'ya başvuran Türkiye, final maçının burada oynanmasını planladığı için yenileme kararı almıştı. Fakat şampiyonanın Türkiye'ye verilmemesi sonucu yenileme çalışmaları rafa kalktı.

  Şimdi tekrar yenileme kararı alınmasının sebebiyse 2020 yılındaki Şampiyonlar Ligi finalinin bu statta oynanma kararı. Yenileme çalışmaları dahilinde kapasitesinin 92 bin 208'e çıkarılması beklenen stadın dış cephesi de tamamen yenilenerek rüzgar sorununa çözüm bulunması hedefleniyor.

  Yazı kaynağı : www.milliyet.com.tr

  Olimpiyat, Basaksehir nerede, Otobüs, Metro veya Minibüs / Dolmuş ile nasıl gidilir?

  Olimpiyat, Basaksehir nerede, Otobüs, Metro veya Minibüs / Dolmuş ile nasıl gidilir?

  Basaksehir şehrinde Olimpiyat konumuna Toplu Taşıma

  Basaksehir, Türkiye'deki Olimpiyat adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyorsunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Olimpiyat adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

  Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Olimpiyat adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

  Olimpiyat için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Olimpiyatköy Metro; Stat Yolu / Kayasehır Yönü; Olimpiyatköy; 28. Sokak.

  Olimpiyat adresine Otobüs, Metro veya Minibüs / Dolmuş ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 36F, 79FY, HS1, MK13, MK14, MK15 Metro: M9

  Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Olimpiyat için yol tarifi alın.

  Olimpiyat adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Basaksehir konumundaki kullanıcılar dahil 930 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

  Olimpiyat için Otobüs, Metro ve Minibüs / Dolmuş fiyatları, ve tüm yolculuk ücreti hakkında bilgi için lütfen Moovit uygulamasını kontrol edin.

  Yazı kaynağı : moovitapp.com

  Atatürk Olimpiyat Stadyumu, Basaksehir nerede, Otobüs, Minibüs / Dolmuş veya Metro ile nasıl gidilir?

  Atatürk Olimpiyat Stadyumu, Basaksehir nerede, Otobüs, Minibüs / Dolmuş veya Metro ile nasıl gidilir?

  Basaksehir şehrinde Atatürk Olimpiyat Stadyumu konumuna Toplu Taşıma

  Basaksehir, Türkiye'deki Atatürk Olimpiyat Stadyumu adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyorsunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Atatürk Olimpiyat Stadyumu adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

  Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Atatürk Olimpiyat Stadyumu adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

  Atatürk Olimpiyat Stadyumu için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Kuzey Girişi; Olimpiyat Stadı; Bayramtepe; Olimpiyatköy Metro; Olimpiyatköy.

  Atatürk Olimpiyat Stadyumu adresine Otobüs, Minibüs / Dolmuş veya Metro ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 146T, 79FY, 79K, HS1, MK13, MK14, MK15 Metro: M9 Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: A-36

  Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Atatürk Olimpiyat Stadyumu için yol tarifi alın.

  Atatürk Olimpiyat Stadyumu adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Basaksehir konumundaki kullanıcılar dahil 930 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

  Atatürk Olimpiyat Stadyumu için Otobüs, Minibüs / Dolmuş ve Metro fiyatları, ve tüm yolculuk ücreti hakkında bilgi için lütfen Moovit uygulamasını kontrol edin.

  Yazı kaynağı : moovitapp.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap