Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  ogretmenler gunu mesaji resimli indir

  1 ziyaretçi

  ogretmenler gunu mesaji resimli indir bilgi90'dan bulabilirsiniz

  24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJLARI

  24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJLARI

  Sizler için bu yazımızda editörlerimiz 24 kasım öğretmenler günü kutlamak için öğretmenler günü mesajları derledi. Burada yer alan 24 kasım öğretmenler günü kutlama mesajlarını telefonunuza indirerek Whatsapp meajlaşma uygulaması üzerinden tüm öğretmenlere gönderebilirsiniz. 24 kasımda tüm öğretmenlerin öğretmenler günü kutlu olsun.

  24 Kasım 2019 pazar günü kutlanacak olan öğretmenler gününde siz de öğretmenlerinize birbirinden güzel resimli öğretmenler günü mesajları gönderebilirsiniz.

  En Güzel Öğretmenler Günü Resimli Mesajları

  2019 yılının 24 kasımına yaklaştığımız bu günlerde tüm öğretmenlerin öğretmenler gününü kutlamak ve öğrettiği bilgilerden dolayı onlara şükranlarını sunmak isteyenler için 24 kasım resimli öğretmenler günü mesajları hazırladık. Buradaki öğretmenler günü resimli mesajları öğretmenlerinize göndererek onların öğretmenler gününü kutlayabilirsiniz.

  24 kasım öğretmenler gününe çok kısa bir zaman kala bütün öğrenciler ve veliler 24 kasım da öğretmenlerinin öğretmenler gününü nasıl kutlayacaklarını düşünüyorlar. Öğretmene bir çiçek bir hediye ve en önemlisi samimi bir teşekkür en büyük hediye olacak. Tüm okullardaki öğretmenler 24 kasım öğretmenler gününde mutlu bir tebessüm ile öğrencilerini kucaklayacak.

  En Beğenilen Öğretmenler Günü Mesajları

  2019 yılı için hazırlanmış çok beğenilen öğretmenler günü mesajları ile tüm öğretmenlerin öğretmenler gününü tebrik edebilirsiniz. Buradaki resimli öğretmenler günü tebrik mesajları ile 24 kasım sabahı öğretmenlerinizi bir mesajla dahi olsa hatırlayabilrsiniz.

  en güzel öğretmenler günü mesajlarını 24 kasım sabahı sitemizden indirerek faceboktan, instagramdan, twitter dan ya da whatsapp tan paylaşarak tüm öğretmenlerin 24 kasım öğretmenler gününü kutlayabilirsiniz.

  Atatürk’ün 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajları

  Cumhuriyetimizin kurucusu Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk tarafından 24 kasım tarihinde öğretmenler için söylediği güzel sözleri, Atatirk’ün resimli 24 kasım öğretmenler günü sözlerini sizlerle paylaşıyoruz. İşte Atatürk tarafından öğretmenler için söylenmiş olan sözlerin yazılı olduğu en güzel öğretmenler günü resimli mesajları..

  24 Kasım Öğretmenler Günü Resimli Kutlama Mesajları

  Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ün 24 kasım tarihini öğretmenlere armağan ettiği tarihten bu güne tüm yurtta yer yıl çoşku ile kutlanan 24 kasım öğretmenler günü 2019 yılında da aynı çoşku ve heyecan ile kutlanmaya devam edecek. Okullarda öğrenciler ve veliler öğretmenlerinin 24 kasım öğretmenler gününü kutlamak için adeta sıraya girecekler.

  24 kasım öğretmenler gününde öğretmenlerine resimli kutlama mesajı göndermek isteyenler için 24 kasım a özel birbirinden güzel 24 kasım öğretmenler günü mesajlarını sizler için derledik. Burada bulunan tüm mesajları telefonunuza indirerek öğretmenlerinizle paylaşabilir ve onların öğretmenler gününü kutlayabilrisiniz.

  24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJLARI

  Her yıl olduğu gibi bu yıl da 24 Kasım’da Öğretmenler günü kutlamak isteyen öğrenciler ve veliler  okullarda çeşitli etkinlikler ve öğretmenlerine sürpriz hediyeler hazırlarlar. Öğretmenler için bu önemli gün dolayısıyla 24 Kasım Öğretmenler Günü mesajları internette her 24 kasımda en sık araştırılan konuların ilk sırasında geliyor. 24 Kasım Öğretmenler Gününde tüm öğretmenlerin öğretmenler gününü kutlamak onları tebrik etmek için hazırlanan hediyeleri en güzel Öğretmenler günü mesajları ile özelleştirmek isteyenler intertette 24 kasım öğretmenler günü kutlamaları için hazırlanan güzei resimli, en güzel sözlü, Atatürk resimli, kısa ve uzun sözlü, en güzel öğretmenler günü mesajları ve sözlerini bularak 24 kasımda öğretmenlerine göndermektedir.. Diğer taraftan gidemeyeceğiniz kadar uzakta olan öğretmenlerinize cep telefonununuzdan  Whatsapp, SMS, sosyal medyada paylaşabileceğiniz 24 Kasım resimli Öğretmenler günü kutlama mesajları (sözleri) buradan indirerek paylaşabilirsiniz.

  Yeryüzünde öğretmenlikten daha şerefli bir meslek tanımıyorum.(Diyojen)

  Öğretmen, öğrencilerinin üzerine titreyendir. Gömleğimizin düğmesi açılınca eliyle kapatan, alnımız terleyince mendiliyle kurulayan, ayağımıza tas dokunsa bizden önce üzülendir. Öğretmenler gününüz kutlu olsun…

  * Öğretmen, doğan güneşe benzer. Etrafını aydınlatarak karanlıklara meydan okur. Öğretmenler gününüz kutlu olsun… Gençliği yetiştiriniz. Onlara ilim ve irfanın müspet fikirlerini veriniz. İstikbalin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız. Hür fikirler tatbik mevkiine konduğu vakit Türk milleti yükselecektir. (Atatürk)

  * Sen bahçemde tek gül, kalbimde tek cansın. Sen sevdiren öğretensin öğretmenler gününüz kutlu olsun. Bir gün dersem ki ben öğretmenim sen güneş kadar uzakta bile olsan her bakışımda gülümseyişini görürüm ışıksız açmazmış çiçek, gelmezmiş bahar inan seninle her mevsim bahar öğretmenim. Öğretmenler gününüz kutlu olsun…

  * Sen bir ışık yolusun. Bizi hep aydınlatan bir bilgi kaynağısın türlü şeyler anlatan. Avukɑt, doktor, hâkim, hepsi senin eserin bu ülke, bu insɑnlɑr senindir öğretmenim. Her öğretmenler gününde, sevinçle çarpar kalbim. Gösterdi tüm gücünü sevgili öğretmenim. Öğretmenler gününüz kutlu olsun…

  * Muallimler! Yeni nesli, cumhuriyetin fedakâr muallim ve mürebbilerini sizler yetiştireceksiniz. Ve yeni nesil sizin eseriniz olacaktır.(Atatürk) Dünyanın her tarafında öğretmenler, insan topluluğunun en fedakâr ve muhterem unsurlarıdır. (Atatürk)

  * Öğretmenlik mesleklerin en az kazanç getireni, fakat insanı en çok ödüllendirenidir. Öğretmenler gününüz kutlu olsun… Yeter derecede eğitime sahip olmalısın ki, çevrende insanları gereğinden büyük görmeyesin; fakat bilgeliği sağlayacak kadar da eğitimin olmalı ki, onları küçük görmeyesin. Öğretmenler gününüz kutlu olsun…

  * O sımsıcak sevgin her şeye değer öğretmenim hele o şefkatli bakışların içimi ısıtır öğretmenim sensin benim en iyi öğretmenim. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.

  * Heykeltıraş mermere ne ise; öğretmen de çocuğa odur. Öğretmenler gününüz kutlu olsun… Öğretmen bir kandile benzer, kendini tüketerek başkalarına ışık verir. Öğretmenler gününüz kutlu olsun…

  – Doğruya, güzelliğe, odur yolu gösteren odur hep geleceğe güvenle gülümseyen. Bir ana, bir babadır çocuklara sunulan. Odur eli öpülen, odur fedakâr insan. Öğretmenler gününüz kutlu  olsun…

  – Bir Ulusun Çağdaş Ülkeler Düzeyine Erişebilmesi; Egitim Ve Öğretimin Kaliteli Ve Bilimsel Yöntemlerle Yürütülmesi ile Ancak Mümkün Olabilir. Öğretmenler Günün Kutlu Olsun..

  Herkesin kendine göre bir zevki vardır. Kimi bahçe ile meşgul olmak, güzel çiçekler yetiştirmek ister. Bazı insanlar da adam yetiştirmekten hoşlanır. (M.Kemal Atatürk) Öğretmenler gününüz kutlu olsun.

  Yeni nesil en büyük cumhuriyetçilik dersini bugünkü öğretmenler topluluğundan ve onların yetiştirecekleri öğretmenlerden alacaktır. (Atatürk)

  ÖĞRETMENLER GÜNÜ ATATÜRK SÖZLERİ

  24 Kasım Öğretmenler Günü için Atatürk tarafından Öğretmenler Günü Kutlama Sözleri ni buradan kopyalayarak paylaşabilirsiniz.

  Toplumun düşmanı cehalet, cehaletin düşmanı öğretmenlerdir. (Atatürk)

  Milletleri kurtaranlar yalnız ve ancak öğretmenlerdir. (Atatürk)

  – Öğretmenler gününüzü en içten dileklerimle kutlarım. Öğretmen bir kandile benzer, kendini tüketerek başkalarına ışık verir.(Atatürk)

  – Çocuklarımızın Yetişmesinde Büyük Rol Oynayan, Her Türlü Fedakarlığı Gösteren Sizlere Çok Borçluyuz. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.

  – Öğretmen, doğan güneşe benzer. Etrafını aydınlatarak karanlıklara meydan okur. Öğretmenler gününüz kutlu olsun…

  Benim asıl anlatılacak yanım öğretmenliğimdir. Topluma, milletime ben, öğretmenlik yapabiliyorsam, beni onunla anlatın. Yoksa kazandığım zaferler, yaptığım öteki işlerle beni anlatmanız pek önemli değildir. (Atatürk)

  Ulusları kurtaranlar yalnız ve ancak öğretmenlerdir.

  Dünyanın her yanında öğretmenler, insan topluluğunun en fedakâr ve en değerli varlığıdır.

  Öğretmen bir sanatkârdır, yarının temelini o attığı gibi, değerli kişilik hamuruna da biçim verir.

  Dünyada her şeye bir değer biçilir. Ama öğretmenin eserine değer biçilemez. Onun eseri hem her şeydir ve hem de hiçbir şeydir. (Socrates)

  Herkesi aydınlatmak isteyen öğretmenler, mum gibi erimeğe razı olmalıdır. (Cenap Şahabettin)

  * Yeryüzünde barışı sağlayacak sihirli değnek analarla öğretmenlerin elindedir. Eğitim demek, vücutta ve ruhtaki güzelliği ve mükemmelliği son mertebesine kadar geliştirmek demektir. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

  * Öğretmen, öğrencilerinin üzerine titreyendir. Gömleğimizin düğmesi açılınca eliyle kapatan, alnımız terleyince mendiliyle kurulayan, ayağımıza taş dokunsa bizden önce üzülendir. Öğretmenler gününüz kutlu olsun…

  * Doğruya, güzelliğe, odur yolu gösteren odur hep geleceğe güvenle gülümseyen. Bir ana, bir babadır çocuklara sunulan. Odur eli öpülen, odur fedakâr insan. Öğretmenler gününüz kutlu olsun…

  * Saymakla tükenmez faziletlerin, zamanen ödenen o bedellerin, kıvancındır üstün talebelerin, iftihar ediniz siz öğretmenim. Öğretmenler gününüz kutlu olsun…

  * Öğretmenler! Cumhuriyet sizden, fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür nesiller ister. Planınız bir yıl içinse pirinç ekin, on yıl içinse ağaç dikin, yüz yıl için ise insanları eğitin.Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.

  * İnsan ağaç dikmeyince meyve vermesini bekleyemez. Her yıl yeni yeni ağaçlar diken sevgili öğretmenlerimizin, öğretmenler gününü kutluyorum. ALLAH saygıya değer öğretmenleri başımızdan eksik etmesin. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.

  * Milletleri kurtaranlar, Yalnız ve ancak Öğretmenlerdir. Öğretmenden, Eğiticiden yoksun bir Millet, Henüz Millet adını almak kabiliyetini Kazanmamıştır.  24 Kasım Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.

  * Başta Başöğretmenimiz ATAM ve Şehit Öğretmenlerimiz olmak üzere, Elleri öpülesi bütün öğretmenlerimizin “Öğretmenler Günü” kutlu olsun.

  * Dünyada her şeye değer biçilebilir, ama öğretmenin eserine değer biçilemez. Çünkü onun eseri her şeydir ve hem de hiçbir şeydir.(Socrates) Çocuklarımızın yetişmesinde büyük rol oynayan, her turlu fedakârlığı gösteren sizlere çok borçluyuz. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.

  * Gelecek nesillerimiz adına umut bağladığımız gerçek güç öğretmenlerimizdir. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

  * Dünyanın her tarafında öğretmenler, insan topluluğunun en fedakâr ve muhterem unsurlarıdır. (Mustafa Kemal Atatürk). Öğretmenler Günü kutlu olsun.

  * Öğretmenlik Tanrı sanatıdır.(Hz.Ali) Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum.(Hz. Ali)

  * Öğretmenlere çok büyük borcumuz vardır. Çünkü öğretmenlerimiz bize saygı.sevgi,eğitim,temizlik ahlak öğretmeye çalışır. vb. Öğretmenlerimize saygı ve sevgi duymalıyız! Öğretmenler günü kutlu olsun.

  Geleceğin güvencesi eğitime, eğitim ise öğretmene dayalıdır. Öğretmenler günü kutlu olsun.

  – Çocuklarımızın Yetişmesinde Büyük Rol Oynayan, Her Türlü Fedakarlığı Gösteren Sizlere Çok Borçluyuz. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.

  * Dünyanın en degerli varlıkları olan siz Öğretmenler! Bugün, Türk Öğretmeninin Şeref Günüdür. Ona Olan Saygıyı Yenileme, Onun Yüceliğini Anma Günüdür. Böyle Anlamlı Bir Günde Hepinizi Sevgiyle, Candan Kutluyoruz. Öğretmenler gününüz kutlu olsun!

  * Ülkemizi gerçek hedefe, gerçek mutluluğa kavuşturmak için iki orduya ihtiyaç vardır: Biri vatanımızı kurtaran asker ordusu, diğeri ulusumuzun geleceğini yoğuran irfan bilim, kültür ordusudur. Öğretmenler gününüz kutlu olsun…

  * Unutmayınız ki cumhurbaşkanı bile sınıfta öğretmenden sonra gelir. Dünyanın en değerli varlıkları olan siz öğretmenler! Bugün, Türk öğretmeninin şeref günüdür. Ona olan saygıyı yenileme, onun yüceliğini anma günüdür. Böyle anlamlı bir günde hepinizi sevgiyle, candan kutluyoruz. Öğretmenler gününüz kutlu olsun…

  * Öğretmen, öğrencilerinin üzerine titreyendir. Gömleğimizin düğmesi açılınca eliyle kapatan, alnımız terleyince mendiliyle kurulayan, ayağımıza taş dokunsa bizden önce üzülendir. Öğretmenler gününüz kutlu olsun…

  * Doğruya, güzelliğe, odur yolu gösteren odur hep geleceğe güvenle gülümseyen. Bir ana, bir babadır çocuklara sunulan. Odur eli öpülen, odur fedakâr insan. Öğretmenler gününüz kutlu olsun…

  * Gelecek nesillerimiz adına umut bağladığımız gerçek güç öğretmenlerimizdir. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

  ÖĞRETMENLER GÜNÜ ŞİİRLERİ

  24 kasım Öğretmenler Günü kutlamalarında en yaygın geleneklerden biri de öğretmenler için öğrencilerin şiir okumasıdır. İşte en çok bilinen 24 Kasım Öğretmenler günü şiirleri. Burada yer alan şiirleri kopyalayarak öğretmeninize sms olarak watsapp tan mesaj olarak tebrik için güzel bir öğretmenler günü şiiri gönderebilirsiniz.

  Başöğretmen (Tarık Orhan)

  Başöğretmen Atatürk (M. Nihat Malkoç)

  Sevgili Öğretmenim (Fethi Bolayır)

  Biricik Öğretmenim

  Ana Gibi, Baba Gibi

  Öğrettin Öğretmenim (M. Nihat Malkoç)

  ÖĞRETMENLER GÜNÜ NEDEN 24 KASIM’DA KUTLANIYOR?

  Türkiye’de her yıl 24 Kasım, Öğretmenler Günü olarak kutlanır. 24 Kasım 1928, Türkiye Cumhuriyeti devletininin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün “Millet Mektepleri’nin Başöğretmenliği”ni kabul ettiği gündür. Bu yüzden 24 Kasım’da kutlanır.

  2018 ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLAMA MESAJLARI

  Atatürk’ün 1928 yılında 24 kasım’ı Öğretmenler günü olarak ilan etmesinden beri her yıl 24 Kasım da öğretmenler günü tüm öğretmenler, tüm öğrenciler, veliler ve tüm eğitim camiası tarafından büyük bir çoşku ile kutlanmaktadır. Her yıl olduğu gibi 2018 yılında da 24 Kasım geldiğinde öğretmenler günü aynı çoşku ve heyecan ile kutlanacak, Öğretmenlere güzel hediyeler ve çiçekler takdim edilecektir. 2018 yılında tüm Öğretmenlerin 24 kasım Öğretmenler Günü Kutlu Olsun.

  Yazı kaynağı : gelinarabamiz.com

  ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJLARI | KISA, ÖZ, ANLAMLI (RESİMLİ) 2022: Duygusal, en güzel, kısa-uzun, anlamlı öğretmenler günü mesajları ve sözleri seçenekleri.. 24 Kasım Öğretmenler Gününüz kutlu olsun! ...

  Resimli Öğretmenler Günü mesajları: En güzel 24 Kasım Öğretmenler Günü sözleri ve mesajı

  Öğretmenler Günü mesajları: En anlamlı, kısa, uzun, farklı, duygusal, yeni ve resimli eşe, sevgiliye 24 Kasım 2022 Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun mesajı ve Canım Öğretmenim sözleri

  Öğretmenler Günü mesajları: En anlamlı, kısa, uzun, farklı, duygusal, yeni ve resimli eşe, sevgiliye 24 Kasım 2022 Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun mesajı ve Canım Öğretmenim sözleri

  Haberturk.com ekibi olarak Türkiye’de ve dünyada yaşanan ve haber değeri taşıyan her türlü gelişmeyi sizlere en hızlı, en objektif ve en doyurucu şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. Yoğun gündem içerisinde sunduğumuz haberlerimizle ve olaylarla ilgili eleştiri, görüş, yorumlarınız bizler için çok önemli. Fakat karşılıklı saygı ve yasalara uygunluk çerçevesinde oluşturduğumuz yorum platformlarında daha sağlıklı bir tartışma ortamını temin etmek amacıyla ortaya koyduğumuz bazı yorum ve moderasyon kurallarımıza dikkatinizi çekmek istiyoruz.

  Sayfamızda Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına ve evrensel insan haklarına aykırı yorumlar onaylanmaz ve silinir. Okurlarımız tarafından yapılan yorumların, (yorum yapan diğer okurlarımıza yönelik yorumlar da dahil olmak üzere) kişilere, ülkelere, topluluklara, sosyal sınıflara ırk, cinsiyet, din, dil başta olmak üzere ayrımcılık unsurları taşıması durumunda yorum editörlerimiz yorumları onaylamayacaktır ve yorumlar silinecektir. Onaylanmayacak ve silinecek yorumlar kategorisinde aşağılama, nefret söylemi, küfür, hakaret, kadın ve çocuk istismarı, hayvanlara yönelik şiddet söylemi içeren yorumlar da yer almaktadır. Suçu ve suçluyu övmek, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına göre suçtur. Bu nedenle bu tarz okur yorumları da doğal olarak Haberturk.com yorum sayfalarında yer almayacaktır.

  Ayrıca Haberturk.com yorum sayfalarında Türkiye Cumhuriyeti mahkemelerinde doğruluğu ispat edilemeyecek iddia, itham ve karalama içeren, halkın tamamını veya bir bölümünü kin ve düşmanlığa tahrik eden, provokatif yorumlar da yapılamaz.

  Yorumlarda markaların ticari itibarını zedeleyici, karalayıcı ve herhangi bir şekilde ticari zarara yol açabilecek yorumlar onaylanmayacak ve silinecektir. Aynı şekilde bir markaya yönelik promosyon veya reklam amaçlı yorumlar da onaylanmayacak ve silinecek yorumlar kategorisindedir. Başka hiçbir siteden alınan linkler Haberturk.com yorum sayfalarında paylaşılamaz.

  Haberturk.com yorum sayfalarında paylaşılan tüm yorumların yasal sorumluluğu yorumu yapan okura aittir ve Haberturk.com bunlardan sorumlu tutulamaz.

  Haberturk.com yorum sayfalarında yorum yapan her okur, yukarıda belirtilen kuralları, sitemizde yayınlanan Kullanım Koşulları’nı ve Gizlilik Sözleşmesi’ni peşinen okumuş ve kabul etmiş sayılır.

  Bizlerle ve diğer okurlarımızla yorum kurallarına uygun yorumlarınızı, görüşlerinizi yasalar, saygı, nezaket, birlikte yaşama kuralları ve insan haklarına uygun şekilde paylaştığınız için teşekkür ederiz.

  Yazı kaynağı : www.haberturk.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap